Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) Tyer válasza busman (#31593) üzenetére


Tyer
őstag

Mire kell?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31605) ncc1701


ncc1701
veterán

Sziasztok,

Olyan appot keresnék, ami egy kis widgetbe kiteszi nekem a bejelentett üzemanyag ár változást (szerda-péntek). Ha van. :)

(#31606) spanyoll válasza Jacak (#31599) üzenetére


spanyoll
addikt

Szia!

Köszönöm a segítséget, ránézek a progira, aztán utána copypaste.
@hunfatal neked is köszi a helpet!

Mod: Lenne még egy kérdésem: van szelektív sync app? Ezt úgy értem, hogy ha pl wifin vagyok, akkor bepipálhatom (de lehetőleg az összes app legyen bepipálva ott), hogy mi az ami magától frissüljön, de mint írtam wifin folyamatosan mehetne az autosync, mobilnetről pedig szintúgy be lehetne állítani, hogy melyik frissítsen és melyik nem, vagy ha igen milyen időközönként. A 4.1-es gyári app erre elég butácska sajna :(

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31609) Tyer


Tyer
őstag

Titeket nem idegel ki, hogy a Hangouts akkor is jelez, mikor ott ültök a gép elött, és a gépen tárgyaltok??? Engem rohadtul felcsesz...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31610) Superhun válasza Tyer (#31609) üzenetére


Superhun
addikt

Facebook Messenger is ilyen. Azt én még jobban utálom a Messengerben, amikor akkor is csipog/rezeg, amikor nyitva van a chat app és azonnal látom az üzeneteket. :W

(#31611) persnongrat válasza Tyer (#31609) üzenetére


persnongrat
tag

Engem nem. Letiltottam. :)

(#31612) Tyer válasza persnongrat (#31611) üzenetére


Tyer
őstag

Ezen gondolkodom már én is...
Csak ha meg nem vagyok itthon azért nem jön röosszul, hgoylátom, hogy rámirt valaki

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31613) LonGleY válasza Tyer (#31612) üzenetére


LonGleY
veterán

A google egyébként is küld e-mailt egy nem fogadott chat üzenetről pár perc elteltével, ahol azt egyből olvashatod is. Vagy használhatsz egyéb klienst, amit egyszerű indítani-kilőni (pl. Xabber).

Így tehát +1 a letiltásra. :]

Egyet ne felejts, ha gyomlálnál: a Hangouts-ból előbb lépj ki, aztán tilts. Ez megakadályozza, hogy állandóan online-nak (legalábbis away-nek) jelezzen téged a rendszer mindenki másnál. Ezt már egyszer felgöngyölítettem, végül ez bizonyult ludasnak. A megoldás ez volt, bármilyen röhejes: Talk engedélyezés, felfrissítés Hangouts-ra, majd kijelentkezés, és eztán frissítés törlése, tiltás.

[ Szerkesztve ]

(#31614) Tyer válasza LonGleY (#31613) üzenetére


Tyer
őstag

Most kiprobálok egy másik Llama beállitást, itthon nem leszek foylmaatosan WiFi-n,hátha igy nem lesz idegesitö.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31615) Jumbozorz válasza S e t h (#31285) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Koszonom szepen mindenkinek a valaszat.

Szoval, a PNG kiterjesztesu kepek is lehetnek mozgokepek?Azert kerdezem, mert eddig csak a GIF kiterjesztesu fajlok "mozogtak" a PNG csak sima kep volt...

koszonom!

(#31616) LonGleY válasza Jumbozorz (#31615) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, az az apng (animated portable network graphics), nem sok helyen látni.

(#31617) busman


busman
addikt

Uc browser vélemények?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#31618) Saua


Saua
tag

Mit jelent ez a "Folyamatban(1)" üzenet? Egy alkalmazást sem futtatok, hogy tudnám megnézni, hogy mégis mi generálje ezt az üzenetet?

(#31619) spanyoll


spanyoll
addikt

Bizonyára én vagyok a tudatlan, de ez az sd kártyák közötti költözés nekem végtelenül idegesítő volt, elmondom miért:
Mindent tökéletesen át lehetett másolni a gépre, eddig okés is, előtte gyomláltam a fent említett programmal. Utána viszont amikor másoltam vissza a nagyobbra, akkor valamiért érdekes módon nem engedte átmásolni a .android_secure mappa tartalmát, azaz az sd kártyára másolt progikat. Sírt a szája, hogy írásvédett. Mindezt sehogy nem tudtam megoldani, bújtam a netet, semmi megoldás, így szépen egyesével back to internal storage, kártyacsere, onnan meg másolás sdre. Egy élmény. Az pedig, hogy nincs batch move to internal/external storage az meg vicc imo.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31620) Probert75 válasza spanyoll (#31606) üzenetére


Probert75
addikt

DroidWall-ban lehet szelektálni mi mikor csatlakozzon vagy, hogy csatlakozhasson e. Root szükséges hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#31621) spanyoll válasza Probert75 (#31620) üzenetére


spanyoll
addikt

Sajna olyan kéne ami root nélkül is megy. Olyan meg nincs akkor gondolom?!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31622) tonyqa23 válasza LonGleY (#31613) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Azt nemtod hogy lehet megoldani, hogy pl akkor is jelezzen, ha bejelölnek facebookon? Mert régen minden ok volt vele, de mióta van ez a nyomorék promóciók, meg közösségi címkék vannak, azóta csomó emailnél nem jelez.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#31623) dzsidzsas válasza Hungarikum87 (#31422) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Zoner Antivírust használom, kicsi, alig foglal memóriát. Nálam már egy csomó dual/trial telepítős, Playről való programot fogott meg.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#31624) ux1 válasza ncc1701 (#31605) üzenetére


ux1
addikt

Tasker: szerda és péntek n=n+50Ft :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#31625) quailstorm válasza spanyoll (#31619) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Minitool partition editorral másoltad volna az egészet, nincs ilyen gondod...

Root nélkül nem tudod korlátozni a nethozzáférést.

(#31626) LonGleY válasza Saua (#31618) üzenetére


LonGleY
veterán

Ránézésre ez csak annyit jelent, hogy a "Nincs SIM" üzenet a "Folyamatban" elnevezésű kategória alá tartozik, tehát ez utóbbi csak egy címke, ami a bizonyos rendszerszintű üzeneteket gyűjti. Egy üzenetet tartalmaz, és ezt a számot írja a zárójelben.

Egyébként tudsz a telefonnal is screenshotot készíteni (általában power gomb + hangerő lefele), és akkor nem ilyen igénytelen a kép.

(#31622) tonyqa23: A Xabber-re gondolsz? Az csak üzenetküldő, de a Hangouts sem fog a Facebook-bejelölésekkel foglalkozni. Ellenben az oldalon beállítható, hogy küldön róla e-mailt.

[ Szerkesztve ]

(#31627) LonGleY válasza LonGleY (#31626) üzenetére


LonGleY
veterán

Ja, a promóciós, közösségi stb. címkék kikapcsolhatók a Gmail felületén (ha a "Kategóriákon" belül csak az "Elsődlegest" hagyod, a fölös fülek eltűnnek). Hogy a leveleidet hova sorolja, és azokat a telefonos mail kliensed hogy jelzi, továbbra is a kontrollod alatt van. Pontos útmutatót ehhez most hirtelen nem tudnék rittyenteni. A címkék használatának nézz utána!

[ Szerkesztve ]

(#31628) Saua válasza LonGleY (#31626) üzenetére


Saua
tag

Köszi a választ. Egy Galaxy Tabról van szó, az alsó állapotsávban van is egy képernyőmentésre való ikon, de ezt a felugró ablakot nem lehetett vele lementeni.

(#31629) LonGleY válasza Saua (#31628) üzenetére


LonGleY
veterán

Ilyenkor jön jól a billentyűkombináció.

(#31630) Jazz válasza spanyoll (#31619) üzenetére


Jazz
veterán

Root nélkül az egész android szívás (ahhoz képest amilyen lehetne, ha teljes hozzáférésed van a rendszerhez).
Teljes hozzáférés nélkül egy pc-win is szívás. Ha nem tudsz azt csinálni amit akarsz, csak a megadott ösvényt járhatod.....ez katasztrófális.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31631) jonnyjoker01 válasza Jazz (#31630) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezért jók a kínai noname telefonok, azok rootolva vannak :-) :-)

Üdv. Johnny

(#31633) LyonnaisFan1 válasza xSide (#31590) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sajnos a link nálam nem akar működni :(

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31634) Jazz válasza jonnyjoker01 (#31631) üzenetére


Jazz
veterán

Nem noname-ek azok, már lassan nagyobb nevük lesz mint egy samsung-nak.:) Az meg hogy eleve root-olt e a teló vagy nem, kit érdekel. 5 perc...:)

free your mind

(#31635) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

A Heliummal próbálkozott már valaki lementeni a teljes készüléket? Holnap jönne a szervizes az alaplapot cserélni (remélhetőleg) és előtte szeretnék egy teljes mentést csinálni, de a root és TiBackup most nem játszhat garanciavesztés miatt...

(#31636) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Androidog G.Mapsra nem lehet úgy útvonalat tervezni, hogy ne csak 2 pont között tervezzen, haem beiktatni valamit? Mert PC-n lehet olyat, h ráklikkelek, és odébb lehet húzni, és azonnal belekalkulájja azt a pontot is amit odébbhúztam.

(#31637) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Mar kerdeztem masik topikban, de nem kaptam valaszt, most megprobalom itt is, bar egy kicsit off
.

Ez a encrypt phone hogyan mukodik? Ha valaki kikapcsolja a telomat, mert el hagyom vagy valami, es vissza kapcsilja, akkor ugye nem fer hozza semmihez. Viszont ugye ezt a pin-t boot elott keri, cwm-be betudok lepni attol meg?
Ja es, az external sd-t nem titkositja?
Szerintetek van ertelme ennek a titkositasnak?

(#31638) Jacak válasza busman (#31617) üzenetére


Jacak
senior tag

Használom nap mint nap mindkét verzáját(a Mini-t,és a "simát" is),és kedvelem. :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31639) bexinho23


bexinho23
őstag

Tudtok olyan alkalmazást, ami jelez, ha kezdődik egy általam kedvelt focicsapat meccse?

(#31640) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép estét ! :) Érdeklődnék hogy létezik az MX Player-nek windowsos változata ?? Mert én nem találok sehol sajna :( Bocsi ha láma a kérdés !

(#31641) LonGleY válasza DonMarco (#31640) üzenetére


LonGleY
veterán

Minek az neked? A lejátszó esetében semmiféle előnnyel nem járna, hogy épp ugyanazt a nevűt használod több platform alatt is. Vannak jó darabok win-re is, amik akár régebb óta fejlődnek. Ez legközelebb ennek a topiknak a tárgya. Elöljáróban: VLC, Splash PRO. Sőt, a VLC-ből van Androidra is, ha épp ez a multiplatformság a fétised.

[ Szerkesztve ]

(#31642) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Mostanság rejtőzködni szoktam gépről Facebookon, de hiába kapcsolom ki a mobil alkalmazásban a chat elérhetőséget, amennyiben bekapcsolom a WiFi-t, automatikusan szinkronizál és jelzi is, hogy hány perce voltam fent telefonról. Messenger-t letöröltem, de nem változott semmi. Sűrűn használom a FB appot, tehát szükségem van rá, de erre kéne egy megoldás. Na meg a szinkronizálásra is, nagyon idegesít, hogy nem tudom kikapcsolni.

Valakinek ötlet? Előre is hála érte.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#31643) LonGleY válasza 4ron (#31642) üzenetére


LonGleY
veterán

Nyilván, mert a státuszodat már az alap FB app is elküldi.
Ha letiltottad, akkor szimplán bugos, vagy direkt erőlteti.
Ezen én meg egy cseppet sem csodálkozom.

Root -> Greenify-al fagyasztasz. Root nélkül a megoldás: tiltás.

[ Szerkesztve ]

(#31644) 4ron válasza LonGleY (#31643) üzenetére


4ron
senior tag

Ezzel a root dologgal nem veszik el a garancia? Mert akkor megcsinálom. Rohadtul erőszakos alkalmazás, kifejezetten irritál...

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#31645) LonGleY válasza 4ron (#31644) üzenetére


LonGleY
veterán

Csak ezért ne! A root más tészta. Utánanézhetsz, stb, sok készüléknél megoldható, hogy ne legyen garivesztés, de érteni kell az első lépésekhez. Aztán meg ahhoz, hogy miként használhatnád ki a feloldott jogokat másra is, mint egy darab app fagyasztásához.

Akkor neked is az marad szerintem, hogy letiltod. Simán, alkalmazáskezelőből, root nélkül. És használsz alternatívákat. Böngészőt, chat progit, amiket akkor indítasz, ha kell. Meg FB-névjegy kezelőt, hogy kisképeid azért legyenek. Egyedüli hátrányok a csoportos képfeltöltés és a telefonszámok névjegyeiddel egyeztetése lenne.

[ Szerkesztve ]

(#31646) 4ron válasza LonGleY (#31645) üzenetére


4ron
senior tag

Fasza, már felraktam :D
Na nembaj, le is szedtem. Csak újraindítás után most nem látta a memória kártyát.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#31647) LonGleY válasza 4ron (#31646) üzenetére


LonGleY
veterán

Mit raktál fel?

(#31648) 4ron válasza LonGleY (#31647) üzenetére


4ron
senior tag

Greenify. Letiltottam vele Facebookot, most nem látja a memória kártyát valamiért.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#31649) LonGleY válasza 4ron (#31648) üzenetére


LonGleY
veterán

Miért, tán van root-od? Vagy viccből írtam a proginév elé szerinted? Még rá is kérdeztél, hogy mi történik, ha... erre meg felraksz egy olyan progit, amit feltételes módban bevágtam.. Szerintem most feladom. :]

[ Szerkesztve ]

(#31650) 4ron válasza LonGleY (#31649) üzenetére


4ron
senior tag

Fogalmam sincs, nem értek hozzá egyáltalán. Frissítettem nem rég 4.2.2-re a telefont, ennyit tudok mondani.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.