Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) forras2 válasza dokee78 (#31186) üzenetére


forras2
őstag

valszeg, mert nálam nem jó valami :(

(#31202) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Tudna nekem adni valaki egy közvetlen letöltési linket a Chrome legújabb verziójához? A telefonon nem akarja frissíteni magát és amiket én találtam onnan meg nem tudom letölteni közvetlenül :(

Köszönöm! :R

(#31203) razorka777 válasza cekkk (#31202) üzenetére


razorka777
veterán

Chrome.apk

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31204) cekkk válasza razorka777 (#31203) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm! :R

(#31205) B@ldrick


B@ldrick
aktív tag

Sziasztok,

Azt akarom megoldani, hogy amikor beülök az autóba akkor a bluetooth-os kihangosító és a telefon összecsatlakozzanak automatikusan, amikor kiszállok BT off. Llama-ban és E-robotban beállítottam hogy 3 hely cellaelhagyásakor végezze el a BT bekapcsolást és egy másik parancsban a helyre érkezéskor a kikapcsolást. Sajnos egyik progi sem akarja érzékelni a cellaváltásokat ha nem megy a kijelző. Llama legelőször egy hosszabb út során bekapcsolta de máskor amikor hazaértem kijelző be és nem lőte ki mert "nincs térerőt" érzékelt, de csináltam egy hivást és észbe kapott.
Vagy van erre más parancs, módszer esetleg a fenti programokban? Tasker-t még nem próbáltam, az megtudná ezt valósítani?

Köszi.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#31206) MurdR válasza B@ldrick (#31205) üzenetére


MurdR
veterán

NFC képes a telefonod? Mert akkor NFC matricát teszel a kocsiba ahol tárolod a telefont, beállítod, hogy az NFC Tag észlekésekor pl BT on, stb.

Szerk.
Most látom, Oneod van, akkor annak nézz utána amit írtam.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31207) BDave


BDave
őstag

A Titanium Backup Pro-val lehet backupolni Google Drive-ba?

(#31208) razorka777 válasza BDave (#31207) üzenetére


razorka777
veterán

Igen.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31209) B@ldrick válasza MurdR (#31206) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Köszi, akkor lehet beszerzek egyet mert gondolom ami a dobozban volt htc-s matrica, az nem az.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#31210) MurdR válasza B@ldrick (#31209) üzenetére


MurdR
veterán

Arra nem tudok válaszolni, a topicjában kérdezd meg hátha megleptek vele :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31211) LonGleY


LonGleY
veterán

Emlékeztetők a Google Keep-ben! Tök fölöslegesen vettem meg a Tasks-ot..

(#31212) kovisoft válasza LonGleY (#31211) üzenetére


kovisoft
őstag

Végre! Egyre használhatóbb lesz ez a Google Keep. Kösz az infót, már frissítem is!

(#31213) ve24 válasza air (#31199) üzenetére


ve24
csendes tag

Köszi, van benne egyéni ref. pont is. :)

(#31214) dzsidzsas válasza fatal` (#31116) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Ez, nem megfelelő hozzáállás volt, nem mindenki olyan nagy zseni, mint .. na mindegy. A Play tele van olyan ígéretesnek tűnő programmal ami az adott problémára megoldást nyújt, majd amikor letöltöd, rögtön telepít 2-3 másik általad nem kért programot, ez is egy fajta vírus. Zoner AntiVirust használok, eddig az összes ilyet megfogta.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#31215) #40351744


#40351744
törölt tag

Minuum Keyboard-ban van egy olyan lehetőség, hogy " Import Android Dictionary ", ami ugye egyértelmű, hogy mit csinál. Szavakat tanítana meg ennek a billentyűzetnek. A kérdés: 0 szót talál, van valamilyen esetleg direkt erre a célra letölthető " szótár " ?

(#31216) Deck válasza dzsidzsas (#31214) üzenetére


Deck
titán

Ez nem "zseni"ség kérdése.. Hanem oda figyel mint sokan mások. Nem kell minden hülyeséget, kamu dolgot letölteni playről. Figyelni kell a jogosultságot, azt, hogy ki a feltöltő, mennyien töltötték le eddig és akár utána olvasni is neten. Ennyi az egész..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31217) Deck


Deck
titán

Nem tartom sokra a közösségi appokat mivel szarok és feleslegesek is de a Twittert egyre jobban kivételnek érzem. A kliense nagyon szuper, gyors, nincs vele gond nem fut feleslegesen nagyon jó! Na meg maga az oldal is nagyon fasza, hogy szinte azonnal értesülök arról amire feliratkozok. Van értelme és nagyon jó. Nem olyan hulladék mint a facebook(most már rengeteg reklámmal is tele van) ezért, is sajnálom, hogy nem a twitter van jobban elterjedve nálunk :(

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31218) kovisoft válasza Deck (#31217) üzenetére


kovisoft
őstag

Én meg éppen egy órája töröltem le a Twitter klienst, mert tojt értesíteni arról, hogy üzentek nekem. És úgy láttam, többen is panaszkodtak hasonló problémáról.

(#31219) EmberXY válasza Deck (#31216) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem az, hogy ki a feltöltő, az lényegtelen, lehet akár első programos amatőr is, ha a progi egyébként jó.
Inkább az a lényeg, ahogy írtad is, hogy hányan szedték le eddig, ebből adódóan milyen az értékelése, és milyen kommentek jöttek rá..
Ha sokan szidják, az már nem "user error", én ezeket szoktam figyelembe venni, mást nem is nagyon lehet...

kovisoft:

Én is úgy tudom, hogy nem értesít, nálam sem csinálta... Csak "van", ha böngészed, akkor tudod meg az infókat....
Én speciel csak kis ideig használtam, kipróbáltam a twittert... :DDD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#31220) dzsidzsas válasza Deck (#31216) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Én ezzel egyet értek, messzemenően. De, a felhasználok kb: 80%-nak, fogalma sincs mit telepit, hogy is működik a telefon, tablet. Ők csak felhasználok. Nem ért hozzá, így kénytelen megbízni a Playben, hogy ott megfelelő programokat kap és nem vírusokat. Ezt kell megérteni és nem jelzőkkel illetni őket.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#31221) Deck válasza EmberXY (#31219) üzenetére


Deck
titán

Sajnos a magyar kommentek minősége kritikán aluli... Nekem megvannak a bevált biztos programjaim és ha keresek valamire valamit akkor utánajárok a programnak a weboldaluknak stb.

Nem túl bonyolult na meg a toplistába ami van azok biztos, hogy megbízhatóak.

PS5

(#31222) razorka777 válasza Deck (#31221) üzenetére


razorka777
veterán

Néhányan meg amilyen stílusban írnak ott kommenteket,az sem semmi. :(

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31223) EmberXY válasza Deck (#31221) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez is egy szempont, abban igazad van, hogy a kommentek tényleg hagynak kívánnivalót ( ma már az iskolában előbb lehet megtanulni facebookozni mint magyarul...).
A jogosultságok ellenőrzése is valóban fontos kérdés, nekem eddig a kedvencem az SMS küldési jog egy (egyébként népszerű) TV műsor alkalmazásban......

Up the Irons!

(#31224) Jacak válasza dzsidzsas (#31220) üzenetére


Jacak
senior tag

Üdv.Kell egy idő,mire kialakul egy vélemény az appokról,igen,ez így van.De aki hosszú időn át töltöget le,kipróbálgat ezt-azt,annak egy idő után ki kell alakulnia némi rálátása ezekre a dolgokra,és nem nyakló nélkül feltolnia minden xart a telóra,ez a lényeg. :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31225) Deck válasza EmberXY (#31223) üzenetére


Deck
titán

Erre csak ennyit mondok:

"Néhány emberre, ráférne pár nyelvtan óra lecke a facebookozás helyett.."

Itt az oldalon is, facebookon, más fórumokon, mindenhol.. Nagyon szomorú ami megy.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31226) petipetya válasza Deck (#31225) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezért is nevetek azon a SwiftKey funkción, hogy a Facebookról tanulja meg a szavakat... :)

"nincs rá lezsóidő"

(#31227) air válasza Deck (#31225) üzenetére


air
nagyúr

Sorvad a nyelv. De ha valamit kijavítasz, akkor nyelvtan náci vagy, kötözködsz, nincs szakmai mondani valód, ezért csak a nyelvtani hibákra koncentrálsz. Ja és amúgy bunkó vagy, mert ez nem nyelvtan fórum. Hogy ezeket én hányszor kaptam a pofámba. De nem érdekel. Ezentúl is ki fogok javítani mindent és mindenkit, ami szúrja a szemem. Ez egy magyar fórum, (de nem nemzeti ;)) tessék rajta helyesen, magyarul kommunikálni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31228) fatal` válasza air (#31227) üzenetére


fatal`
titán

Egyetértek, én is mindig kapok emiatt. :D

(#31229) blt.62


blt.62
őstag

Segítsetek lègyszi! A Gsm boltos átmásolta a zenéket a z S3-ról a Hox-ra. Csak az a baj,hogy a zenetárban a zenék nevei alatt nem az a szám van aminek kivan írva a neve. Lejátszáskor jól ìrja ki vagyis azt a zenét játsza le,aminek kiírja a nevét.Ez hogy lehet,mi a baj? Frissíteni lehet a zenetárat?

MegtorloXp

(#31230) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok! Sygic megy galaxy ace-n? Mert nem talaltam leirast, hogy mivel kompatibilis.

Ha nem fut rajta, akkor milyen offline gps-t ajanlanatok? Melyik a legfrissebb?

(#31231) quailstorm válasza OgKush (#31230) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Megy, beírod a youtube-ba hogy sygic galaxy ace és láthatod. Még letöltőlink is van ;] azért nem linkelek...

[ Szerkesztve ]

(#31232) OgKush válasza quailstorm (#31231) üzenetére


OgKush
senior tag

jo, persze joutubeon van minden, en arr avagyok kivancsi, hogy tenyleg megye rendesen, akadas nelkul, hasznalhatoan. ;) De koszi.

(#31233) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Sziasztok!

Viberhez kéne kis segítség.
Valamiért hiába törlöm a telefonom viber mappájából a képeket,amiket kapok, visszatölti őket.
Pontosabban fekete képként jelennek meg,amikre klikkelve azt írja "loading failed".
Hiába törlöm ki (már több,mint 100 ilyen van) , újra visszatölti :(
:F

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#31234) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

4.1.1-nél a gyári böngészőben nem akarnak menni a videók, ezt az index oldalán elhelyezett videóknál vettem észre, se indavideós, se youtube-os (eddig a youtubeos legalább jó volt). Chromban megy mindkettő.

Meg a youtube alkalmazásban ha a videókba belepörgetek a hang megy tovább a kép viszont lefagy.

Mi lehet a probléma ?

(#31235) pepe091 válasza air (#31227) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

+1 :K Itt legtöbbször az egyenlőre-egyelőre szavakat keverik, meg rengetegen szervízt írnak szerviz helyett.

Hogy ON is legyek... Valamelyik backup progi képes lementeni a gyári adatforgalom statisztikát?

(#31236) raziel01


raziel01
veterán

Elegem lett már, hogy folyton ügynökök hívogatnak rejtett számról vegyek ilyen-olyan dolgokat vagy szolgáltatást.
Csak a rejtett számokat szeretném tiltani. Mit ajánlotok? Automatikus elutasítás kéne illetve ha lehet ne is jelezze, hogy volt bejövő rejtett hívás.

(#31237) atike válasza raziel01 (#31236) üzenetére


atike
nagyúr

Keress rá arra, hogy Call Blocker.

Ha van rootod, akkor a Root Call Blocker a legjobb ami csak létezik... :) Ha root nélkül szeretnéd, akkor az aFirewall jött be anno...

(#31238) raziel01 válasza atike (#31237) üzenetére


raziel01
veterán

Call Blocker
Köszi :C

(#31239) Z0C!


Z0C!
őstag

Srácok!

olyan alkalmazásra volna szükségem, amivel ROOT nélkül tudom engedélyezni/tiltani az alkalmazások frissítését.
Van-e ilyen?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#31240) OgKush válasza Z0C! (#31239) üzenetére


OgKush
senior tag

Google play. :U

(#31241) Z0C! válasza OgKush (#31240) üzenetére


Z0C!
őstag

Azon kívül van-e más?
(mert a telóhoz nincs hozzáadva gmail fiók) - az illető nem is akar megadni.
De elvileg fiók nélkül a google frissíti a térkép szoftvert, és neki a navigáció kell mindenképpen (alternatív nem kell) csak az a kék "nyíl" elfogadható.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#31242) Jacak válasza raziel01 (#31236) üzenetére


Jacak
senior tag

Pl. a Zoner vírusirtó is tud ilyet...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#31243) raziel01 válasza Z0C! (#31241) üzenetére


raziel01
veterán

De a google térképben is van navigáció. Össze lett vonva.

(#31244) Z0C! válasza raziel01 (#31243) üzenetére


Z0C!
őstag

de neki a régi kell. (nem nekem kell, ismerősnek.) - sajnos hajthatatlan :/

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#31245) Imifej


Imifej
senior tag

Mindig TV app kellene a tabletemre, de állítólag nem kompatibilis vele. Honnan lehet beszerezni esetleg hozzá az apk file-t? Valaki el tudná nekem küldeni?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#31246) air válasza Z0C! (#31244) üzenetére


air
nagyúr

Nekem is kell 3,60-as kenyér és 5,20-as kőbányai! Hajthatatlan vagyok! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31247) EmberXY válasza air (#31246) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha a tizedesvesszőt kiveszed, már meg is kaptad a hőn áhított árakat. (legalábbis a kenyér már stimmel...) :DDD

Up the Irons!

(#31248) Z0C! válasza air (#31246) üzenetére


Z0C!
őstag

sajnos evvan... :/

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#31249) tomy86 válasza Imifej (#31245) üzenetére


tomy86
addikt

MindigTV 2.0.4
Nem tudom, hogy a legfrissebb-e, de már nem használom és ez van elmentve.

(#31250) Syd69 válasza kovisoft (#31179) üzenetére


Syd69
aktív tag

A legújabb meg sok elődje is beszél(T) magyarul... :C

Alma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.