Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) Tyer válasza SG3rg0 (#31797) üzenetére


Tyer
őstag

Statisztika megtekintése ettöl->Full feltöltés óta.
Asszem értem a problémád:)
Ha nem fullra töltöd, akkor alul van egy ikon, amire ha klikkelsz, akkor onnan mér. Ezt tudod megtenni.
Amugy 70%-os föltöttségi szint fölött, ha leveszed a töltöröl, akkor 0-z.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31802) darvinya válasza dauphin (#31792) üzenetére


darvinya
titán

Neked olyan SMS, email app kell ami támogatja a lockscreen/screen popup -ot.
Melyben röviden (SMS esetén az egész) kiírja a tartalmat, küldőt, stb.

Akkor felébred a kijelző és látod is, csak a visszazárás ideje legyen elég hosszú az olvasáshoz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31803) cc_rider


cc_rider
csendes tag

Viszont érdekesen működik :)

Elsőre kiadta a http://192.168.1.4:8888 elérhetőséget, csatlakoztam, bezártam.

Majd fél óra után újra elindítottam a progit akkor és most is a http://192.168.1.4:8890-et adta ki, de azon nem csatlakozik és a 8888-végün igen. :C

(#31804) SG3rg0 válasza Tyer (#31801) üzenetére


SG3rg0
őstag

Köszi sikerült!

(#31805) Sofian


Sofian
őstag

Samsung Apps-on lehet szerezni 5$-os kupont ingyért szeptember 1-ig.
Ha kirakod ezt a nagyon nehéz memóriajátékot. :D

Fontos: A samsung fiókodnál használt e-mail címed add meg.

(Facebook-on megy)

[link]

(#31807) LordRajZoL válasza dokee78 (#31800) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Azt hiszem azt nem lehet megnézni
De ha idöszakos felvillanás akkor az a google helymeghatározója
Ha zavar kapocsold ki

zZz

(#31808) pepe091 válasza dokee78 (#31800) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Időkép? Kapcsold ki benne a helymeghatározást. Többeknél az használta többször.

(#31809) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan alkalmazás, amivel gépre csatlakoztatva felvehetem amit a telefon "kijelez"? Asszem iOS-en van egy ilyen app.

Thx! :R

Üdv. Johnny

(#31810) gologolo


gologolo
tag

Sziasztok!

Újraraktam a gyári rom-ot az S4-emre és utánna backupoltam Titaniummal, de a két lopásgátló szoftverem most nem működik rendesen.

Androidlost:
Újratelepítettem és mégse hajtja végre a távoli utasításokat vagy ha igen akkor nagy késéssel. Troubleshootja NO GOOGLE PUSH KEY-re és NOT SAME GCM KEY-re panaszkodik.

Avast Anti Theft:
egyáltalán nem működik, connection time out jön minden parancsra.

Van valami ötletetek?

(#31811) half333


half333
őstag

Honnan tudnám megszerezni a ZTE Blade 3 Lockscreen-jét?

(#31812) dauphin válasza tomy86 (#31798) üzenetére


dauphin
aktív tag

Tesztelem! Köszönöm a tippet. :)

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31813) Jazz


Jazz
veterán

Üdv,
Olyan wakeup detector-t keresek, ami nem csak azt jelzi ki, hogy melyik program hányszor ébresztette fel a procit/képernyőt, hanem azt is megmutatja, hogy azok a felébresztések hány óra hány perckor történtek, vagy hány percel ezelőtt...stb.
Thx

free your mind

(#31814) air válasza Jazz (#31813) üzenetére


air
nagyúr

Negatív. Ilyen infókat a rendszer eleve nem naplóz. Csak a számosságot és az időtartamot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31815) adise válasza Sofian (#31805) üzenetére


adise
őstag

És azt hol tudom megnézni, hogy tényleg meg is kaptam-e?

(#31816) Dedkov76


Dedkov76
tag

Sziasztok!
Következő lenne a kérdésem:volt egy mobil kártya a telóban amit vissza adtam már.Viszont rohadtul fel kellene hívnom azt a számot....Sms-ek megvannak még,de csak a címzett számát látom.Ki lehet valahogy deríteni a volt kártyám számát amiről mentek az sms-ek?Esetleg valami progi van erre?Vagy a telóban valahol felkutatni?

"miért vagytok gyengék?"

(#31817) boogie84


boogie84
veterán

Powerampot szeretném megvásárolni. Mennyire biztonságos a play áruház? Nem kerülnek illetéktelenek kezébe az adataim?? :F

(#31818) Oldman2: Komoly, mert volt a steamen is botrány, h hackerek vitték a felhasználók adatait, és velük együtt a pénzeket is. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#31818) Oldman2 válasza boogie84 (#31817) üzenetére


Oldman2
veterán

Komoly a kérdésed?

(#31819) gatto_ válasza boogie84 (#31817) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez esetben ne vedd meg. Az NSA is ott figyel! :W

(#31820) Jazz válasza air (#31814) üzenetére


Jazz
veterán

Az szomorú. Akkor hogy szűrjem ki hogy melyik app kapcsolja be időnként a kijelzőt? (mintha megnyomnám a főkapcsoló gombot)

free your mind

(#31821) Sofian válasza adise (#31815) üzenetére


Sofian
őstag

Szeptember 6-ig küldik ki. Kapsz majd róla e-mailt és utána megjelenik a kupon fizetésnél a Samsung Apps-ben.

(#31822) kovisoft válasza boogie84 (#31817) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha ilyesmitől tartasz, akkor igényelj internetkártyát, és azon mindig csak annyi pénzt tarts, amennyi az aktuális vásárlásaidhoz kell. Kösd össze ezt a Play-jel, és akkor max azt a kis összeget bukhatod, ami az internetkártyán van.

(#31823) boogie84 válasza kovisoft (#31822) üzenetére


boogie84
veterán

:R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#31824) air válasza Jazz (#31820) üzenetére


air
nagyúr

Igen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31825) Deck válasza boogie84 (#31817) üzenetére


Deck
titán

Teljesen biztonságos. Én már sok mindent vettem rajta keresztül.

PS5

(#31826) Tyer válasza Jazz (#31820) üzenetére


Tyer
őstag

SGSA?:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31827) oncsi válasza Dedkov76 (#31816) üzenetére


oncsi
őstag

Akinek el lett küldve az SMS, azt kérdezd meg, hogy megvan e még neki, mert ő látja, hogy kitöl kapta

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#31828) dokee78 válasza pepe091 (#31808) üzenetére


dokee78
félisten

Időkép nincs.

(#31829) ux1 válasza #13110016 (#31777) üzenetére


ux1
addikt

(#31774) air
(#31775) adise
(#31777) locaLpatrioT

Csak hogy érezzétek az iróniát :D

Van akinek a vajas kenyérhez is app kell, no meg a trafikhoz. (személyes kedvencem még a lépésszámláló) ;] :K :DDD ...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#31830) air válasza ux1 (#31829) üzenetére


air
nagyúr

Én várok már egy olyan appot, ami percenként 25-30-szor bemondja a füledre, hogy "belélegez-kifúj". :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31831) mrlujoak válasza ux1 (#31829) üzenetére


mrlujoak
veterán

"no meg a trafikhoz"

...ha hiszed ha nem, nemdohányosként is ott az app a mobilomon, mert sokat dolgozunk vidéken, és pl. Balatonlellén nagyon jól jött, de Szekszárdon a fiúk kifejezetten "istenként" tiszteltek, amikor megmondtam, hogy egy sarok jobbra, kettő balra a legközelebbi trafik :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31832) Jazz válasza Tyer (#31826) üzenetére


Jazz
veterán

SGSA?

(#31824) air: Kérdés: Akkor hogy szűrjem ki hogy melyik app kapcsolja be időnként a kijelzőt?

(#31829) ux1: Ez olyan mint a GPS. Azért mert valaki azt használ, még nem jelenti azt hogy anélkül nem talál el sehova. Térképpel is eljutott az ember bárhova....de számtalan előnye van, és ha már van, miért ne használja ki az ember.;)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31833) Tyer válasza Jazz (#31832) üzenetére


Tyer
őstag

Milyne telod van?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31834) ux1 válasza Jazz (#31832) üzenetére


ux1
addikt

aLogcat esetleg Catlog?

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#31835) dauphin válasza tomy86 (#31798) üzenetére


dauphin
aktív tag

Az első benyomásaim a NoLed-ről egyelőre pozitívak. Ami hab a tortán (nekem mindenképpen újdonság, ha másnak talán nem az :K ), hogy van olyan beállítási lehetősége, hogyha zsebben vagy tokban van a mobil, a kijelző nem kapcsol be (miért tenné, ezzel amúgy is az aksit merítené feleslegesen). Amikor előveszem, akkor kapcsol a közelségszenzor, hogy szabad a pálya és életre kelti az értesítést a kijelzőn. Csúúúúcs! :R Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31836) gologolo


gologolo
tag

Emmiatt nem megy az AVAST Anti-Theftem:

"We got a notification from the device that the Google Cloud Messaging was disabled. The most likely reason for that is a hard-reset of the device, or the Google Account on the device is not correctly configured. Web communication to the device is not possible due to this, please use SMS to contact your device. The device will try to re-establish the connection again as soon as possible. You will be notified by email once the attempts succeeded."

Volt már valakinek hasonló baja a Google Cloud Messaging-el? Van olyan google szolgáltatás aminek a törlése/fagyasztása/újratelepítése megoldaná a problémát?

(#31837) Jazz válasza Tyer (#31833) üzenetére


Jazz
veterán

4.0.4 android
(#31834) ux1: köszi, megpróbálom. Bár az elixir-ben is van logcat naplózás.
A logcat ugyan az, mintha terminallal lehívnám az $su #dumpdyd alarm -ot?
Amikor auto bekapcsolt, utána egyből lehívtam az adatokat, de túl sokat nem tudtam abból kideríteni.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31838) Tyer válasza Jazz (#31837) üzenetére


Tyer
őstag

Márka, tipus?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31839) sutszi


sutszi
veterán

Üdv,

Én sport appot keresek. Tudom van annyi mint égen a csillag, pont ezért nem is nagyon tudom melyik lenne a jó.
Ami szempont:
- futáshoz szeretnénk használni.
- képes legyen tárolni az egyes futások adatait, tipikusan megtett táv, meg egy átlagsebesség jó lenne.
- minimális erőforrás igény. stabil működés legyen.
- nem kell űrhajó legyen. egyszerű használat előny.
- adott esetben tudjak biztonsági mentést csinálni az eredményekről ha a telefonnal gond van, és ezt később vissz tudjam tölteni
- ingyenes (ha nincs akkor nincs...de első körben ilyesmit keresek.)
- xperia mini és xperia sp-n lenne használva.

Előre is köszi.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31840) Tyer válasza sutszi (#31839) üzenetére


Tyer
őstag

Runkeeper. Ingyenes, egyszerűm, és szerintem viszonylag kis igényű
Webes felület van, tehát automatikusan backup-ol.
Ami miatt én ezt használom, mert külsö eszközröl HR adatokat be tudom vinni. Nem csak MAX, és átlag, hanem az egészet. Kipróbáltam már sokat, mindig visszatérek erre.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#31841) xSide válasza dokee78 (#31828) üzenetére


xSide
őstag

Tedd fel a Zoner-t, nézd meg a felsorolásban mi férhet a GPS-hez és lehet bogarászni :)

Jazz, még mindig ezzel kinlódsz?
Irtam már (sok progi van rá) készits egy app listát és másold ide. Hidd el több szem többet lát:D

[ Szerkesztve ]

(#31842) Deck válasza sutszi (#31839) üzenetére


Deck
titán

Endomondo. Rendszeresen használom már jó ideje.

PS5

(#31843) LonGleY válasza dauphin (#31835) üzenetére


LonGleY
veterán

Na ja, csak azt tudd, hogy a zseb érzékeléséhez szükséges szenzorok is fogyasztanak. A giroszkóp kevesebbet, a közelségérzékelő többet. Ezért szokták kombinálni a kettőt (pl. a Gravity Screen Off-ban), ahol inkább a giron van a hangsúly.

sutszi: Ezt mindegyik tudja. Endomondo: + 1

[ Szerkesztve ]

(#31844) dauphin válasza LonGleY (#31843) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm az észrevételt, erről nem tudtam (és még sok mindenről :) ). Puding próbája az evés - szokták mondani, hagyom hogy menjen néhány napot az app, és meglátom mennyire eszi az aksit, és hogy érdemes-e ezt a funkcióját használni. :K Egyébként csak érdekességképpen emeltem ki az altatási funkcióját az app-nak, mint újdonsült androidos felhasználónak ez azonnali szemet szúrós ficsőr volt, és : "a csecsemőnek minden vicc új!". ;)

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#31845) sutszi


sutszi
veterán

Köszi mindenkinek! :R

Ki fogjuk próbálni mindkettőt. Közben előjött két apróság:
- méter, kilométer ismert mindkettő számára?
- szeretném ha egyik sem "kényszerítene" a közösségi oldalak bármelyikén történő megosztásra. Ez fontos. Tehát ne ez legyen a középpontban egyiknél sem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31846) saphancs


saphancs
aktív tag

Milyen offline navit tudnátok ajánlani? Próbálom beállítani a mapst, de nem jövök rá, hogy lehet vele net nélkül navigálni?!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#31847) Deck válasza sutszi (#31845) üzenetére


Deck
titán

Endomondoba ez ki-be kapcsolható. Rengeteg beállítás van benne. Én imádom. Sokszor csak miatta megyek el futni ;]

Más: Olyat tudtok, ami az ugrókötelezést számolja?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31848) air válasza saphancs (#31846) üzenetére


air
nagyúr

Sehogy.
Offline navi fizetős: Sygic, ingyenes: OsmAnd.
(Lassan eret vágok magamon ettől a kérdéstől. :O)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31849) saphancs válasza air (#31848) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszönöm!!! És bocs, ezért ne öngyilokolj, innen már önálló leszek. :D (Mondjuk a maps a playen írja ezt az offline módot, gondolom ez nemcsak engem zavar meg!)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#31850) Tyer válasza sutszi (#31845) üzenetére


Tyer
őstag

Kb mind ugynazt tudja, designben, meg minimalitásokban van különbség. Pl idöjárás adatot tesz hozzé, beállithatod hogy milyen uton futottál, irhatsz kommentet, szerkesztheted neten az utat, lehet külsö HR méröröl adatot importálni, stb. Iylenekben tárnek el, amugy szinte ugynaz mind

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.