Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Szeretnék felvenni a youtubról egy videót, hogy a hangot írássá alakítsa.

Van olyan progi amivel 40 percnyi hang anyagot írásban meg tudnék kapni ?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#30602) Maximusz válasza #65675776 (#1) üzenetére


Maximusz
aktív tag

Sziasztok!

a segítségeteket szeretném kérni.

A napokban volt az egyik kereskedelmi adó esti híradójában, hogy a szigeten elveszett egy mobil, amit megtaláltak , odaadtak az egyik sziget munkásnak, de ő nem juttatta vissza az eredeti tulajnak. Ez úgy derült ki, hogy az okostelefon folyamatosan készített képeket az első és hátsó kamerájával és azokat elküldte email-ben az eredeti tulajdonosnak.

Ti használjátok ezt vagy hasonló programot? - Azért kérdezem, mert januárban már loptak el tőlem egy Samsung Galaxy Note II-t ( bár be volt kapcsolva a Samsung Account és így sem lett meg ), és nem szeretnék hasonlóan járni az új telefonommal .

köszi előre is : maximusz

(#30603) petipetya válasza Maximusz (#30602) üzenetére


petipetya
nagyúr

Cerberus.

"nincs rá lezsóidő"

(#30604) basaja válasza petipetya (#30603) üzenetére


basaja
senior tag

+1 :D

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30605) gipsztigris válasza Maximusz (#30602) üzenetére


gipsztigris
addikt

Avast Anti-Theft

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#30606) Deck válasza Maximusz (#30602) üzenetére


Deck
titán

Norton Mobile Security.

PS5

(#30607) tomy86 válasza deter (#30599) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, hogy félreértem a kérdést, de a gmail kliens nem jó?
Az összes mailt átirányítod egy erre a célra létrehozott gmail címre, majd a kérdéses üzenetekre beállítasz szűrőt és hozzárendeled egy-egy cimkéhez (pl "riaszt", "info"). Ezután a gmail kliensben külön értesítési hangot állítasz be minden cimkéhez (ugyanazon mailcímen belül).

[ Szerkesztve ]

(#30608) air válasza Maximusz (#30602) üzenetére


air
nagyúr

Android lost

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30609) LonGleY válasza tomy86 (#30607) üzenetére


LonGleY
veterán

+1, azaz

(#30610) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok

android-android között miként tudom szinkronizálni a naptári bejegyzéseket?
2 progi és a gmailos "felhős" megoldás nem nyert...

egyéb ötlet?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30611) Jacak válasza LyonnaisFan1 (#30586) üzenetére


Jacak
senior tag

Az nem sok,nekem 8 van,régebben több volt,de most már mértéktartóbb v.ok. :U
(Mindegyik másban jó,meg kényelmes így.)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30612) kovisoft válasza LyonnaisFan1 (#30595) üzenetére


kovisoft
őstag

A Digisport oldalán levő videókat is lejátssza az Opera Mobile Classic?
Mert azokat nekem valamiért eddig egyedül a Firefox játszotta le (csak ezért tartom a telómon, amúgy nem igazán jön be).

(#30613) cselt válasza deter (#30599) üzenetére


cselt
senior tag

Esetleg Tasker appal lehetne figyeltetni, hogy milyen e-mail jött és ha az megvan onnantól kezdve beállíthatsz egy riasztást, rezgést, akármit.

(#30614) LyonnaisFan1 válasza kovisoft (#30612) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sajnos nem hajlandó lejátszani.

A videólejátszó ablak fekete/fehéren felváltva villog. És nem hajlandó normálisan megjelenni. :(

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30615) kovisoft válasza LyonnaisFan1 (#30614) üzenetére


kovisoft
őstag

Köszi, akkor egyelőre még nem kukázom a Firefox-ot.

(#30616) LyonnaisFan1 válasza kovisoft (#30615) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Szívesen! :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30617) darvinya


darvinya
titán

Ma frissült Gmaps(Térkép) app-om.

Van offline térkép mentés. :C

Könnyen és egyszerű varázs szóval Ok Maps.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#30618) fdisk


fdisk
őstag

A Titaniumbackupban a play doktor mire való?
Mit csinál ha lefuttatom?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#30619) gacsoi válasza air (#30600) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ez tabon? Hogy csináltad? nekem oldalra teszi, és az istenért nem tudom oldalra kitenni.

(#30620) air válasza gacsoi (#30619) üzenetére


air
nagyúr

Igen. Ez egy WayteQ 100 QCR.
Semmit nem csináltam. Mint mondtam, nekem alapból oda tette. Ezért kérdeztem, hogy hogyan lehet oldalra tenni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30621) gacsoi válasza air (#30620) üzenetére


gacsoi
senior tag

hanyas verziót használsz?

(#30622) LonGleY válasza air (#30620) üzenetére


LonGleY
veterán

Gyártón múlik... mobilon sem áthelyezhető, a launchernek nincs ilyesmibe beleszólása. Max annyit tud, hogy átlátszóvá teszi, ha nincs kihúzva az értesítés rész (Apex).

[ Szerkesztve ]

(#30623) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Újabb kérdésem lenne: ha a számítógépen írom be a Google naptárba a teendőimet, akkor a mobiltelefonomon pillanatokon belül megjelenik a bejegyzés (szinkronizál), de ha a telcsin teszem ugyanezt (írom be az elfoglaltságaimat), akkor visszafelé nem megy az információ, nem jelenik meg a Google naptárban a számítógépemen. Szerintetek valami beállítási probléma lenne? Van ötletetek, hogy miképpen bírhatnám működésre a kétirányú szinkronizációt? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#30624) air válasza gacsoi (#30621) üzenetére


air
nagyúr

2.2 free, nem Prime.

(#30622) LonGleY

Ezt hogy kell érteni? Egész pontosan mi múlik a gyártón?

(#30623) dauphin

Ezt elég nehéz elképzelni. A szinkronizációt a rendszer végzi. Én nem tudok semmiféle lehetőségről a szinkronizáció irányának beállítására. Automatikusan megy oda-vissza. Legalábbis nálam. 3 eszközön is.

(#30625) LonGleY

Nem éppen. A dock-ról volt szó.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30625) LonGleY válasza air (#30624) üzenetére


LonGleY
veterán

Az értesítési sáv pozíciójáról volt szó...

(#30626) h_and válasza darvinya (#30617) üzenetére


h_and
tag

Az áruházban az OK Maps-re egy kínai program jön be....

(#30627) LonGleY válasza air (#30624) üzenetére


LonGleY
veterán

= tálca?

h_and: Egyrészt a Play-es programokra Google-bem érdemes kereseni, másfelől senki sem beszélt ilyen nevű appról.

[ Szerkesztve ]

(#30628) raziel01 válasza h_and (#30626) üzenetére


raziel01
veterán

Megnyitod a google térképet a telefonon és a keresőbe kell beírni, hogy OK MAPS.
Így lementi a térképet.
De bizonyos helyeken még mindig nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#30629) Probert75 válasza fdisk (#30618) üzenetére


Probert75
addikt

"Play Doctor-Az összes alkalmazásunkat a Playhez csatolja. Gyakran előfordul, hogy egy romfrissítés után a Play kissé Alzheimeres módon jelzi, hogy mely alkalmazásokat használtuk eddig. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudja, hanem azt, hogy nem jelzi ki! Azaz -nyilván legfontosabbként- a fizetős alkalmazásainkat is tudja a Play, csak nem tudja néha kilistázni. Ilyenkor segíthet a playdoki. Választhatunk, hogy csak a felhasználói alkalmazásokat kösse a Playhez, vagy a rendszeralkalmazásokat is."

(#30630) gacsoi válasza LonGleY (#30625) üzenetére


gacsoi
senior tag

:N

(#30631) LonGleY válasza gacsoi (#30630) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor a tálca? Utálom, hogy mindennek 3 neve van, hónapokig azt sem tudtam, mit hívtok drawernek...

(#30632) darvinya válasza h_and (#30626) üzenetére


darvinya
titán

És én Play áruházról írtam?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#30633) Luser2000


Luser2000
addikt

Tudnátok valamilyen programot vagy módszert ajánlani arra, hogy két Androidos eszköz (tablet és telefon) tudja egymás fájljait böngészni? (Mondjuk wifi vagy BT kapcsolaton keresztül). Nem rootolt egyik eszköz sem.
Lehet egyáltalán ilyet?

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#30634) LonGleY válasza Luser2000 (#30633) üzenetére


LonGleY
veterán

Egy vagy több közös megosztott mappa létezhet, erre ott van a BitTorrent Sync.

[ Szerkesztve ]

(#30635) dauphin válasza air (#30624) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm.

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#30636) Jacak válasza Luser2000 (#30633) üzenetére


Jacak
senior tag

Persze,h. lehet,én is szoktam.
Bluetooth File Transfer app,ingyenes,és tud magyarul,root-jog nem kell,és streamingelni is lehet,ha pl. meghallgatnád a másik eszközön lévő zenét másolás/áthelyezés előtt/helyett. :K

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30637) petipetya válasza ux1 (#30593) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tényleg, ha lenyitom akkor ott van, hogy includes tax 79 Ft... :R

Kb. 27 százalék, így ez az áfa lesz.

Csak ezt nem értem, hogy kerül ez rá egy mobil alkalmazásra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#30638) Luser2000 válasza Jacak (#30636) üzenetére


Luser2000
addikt

Ez jó arra, hogy tabletről böngésszem a telefon tartalmát, vagy akár fordítva? Ez nem csak küldözgetős / másolgatós?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#30639) tomy86 válasza petipetya (#30637) üzenetére


tomy86
addikt

Az valami más adó lesz és nem az ÁFA. Én pár napja vettem meg a My Backup Pro progit 672Ft.-ért és ennyi volt az oldalra is kiírva, valamint a nyugtán az adó sorban 0Ft. szerepel.

(#30640) Jacak válasza Luser2000 (#30638) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem,ez kétoszlopos fájlkezelő.A baloldali a saját mappáidé,a jobb oldali pedig a másik készüléké.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30641) 0xmilan


0xmilan
addikt

Apps2ROM-mal áttoltam egy tucat appot system-re, de restart után az átmozgatott appok fele nem hajlandó elindulni. Próbaképpen manuálisan visszaraktam az Operát /data/app-ba. Ezután maga az app működött, de elfelejtette az összes adatot (könyvjelzők, mentett lapok, stb..), pedig minden ott van /data/data-ban. Hogy tudnám rávenni, hogy lássa az alkalmazás a saját adatait??
Létezik olyan app, ami normálisan tud system app-ot data-ra visszarakni, vagy mi lenne itt a megoldás?
pls help!

(#30642) jonnyjoker01 válasza LyonnaisFan1 (#30616) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem ez nagyon fura, hogy van ahol működik, és van hol nem.

milangfx: én link2sd-vel tologatom az appokat.

+Kérdés: van olyan app, amivel a google play összes létezõ appját/játékát láthatom ÉS letelepíthetem? Nem egy mai telefonom van, de egy csomó app mûködik, ami alapból incompatible (build.prop-ot módosítgattam, de utálom, nem akarok többet sz@rozni ezzel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30643) air válasza jonnyjoker01 (#30642) üzenetére


air
nagyúr

A Link2SD egészen másra való. Ott belső memória és az SD kártya között tudod mozgatni az appokat. Ő viszont felhasználói appok-ból szeretne rendszer alkalmazást csinálni, illetve vissza.

"összes létezõ appját/játékát láthatom"
Ha nem lépsz be a Google fiókoddal a weben, akkor láthatsz minden, nem csak azokat, amik az eszközeiddel kompatibilisek.

"ÉS letelepíthetem"
Mit értesz az alatt, hogy az összeset telepíteni? Letölteni PC-re? Nem sok értelmét látom, de tartok tőle, ilyet nem is lehet.

(#30641) milangfx

Esetleg megpróbálhatod a TB-t. Az is tud felhasználói alkalmazásból rendszer appot csinálni. Gondolom, ugyanígy vissza is.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30644) Jacak válasza 0xmilan (#30641) üzenetére


Jacak
senior tag

Ez gáz,amit most csináltál,mert nem minden utólag telepített(user)appot lehet rendszeralkalmazássá tenni,és nem egyértelmüen tudható minden userappról,h. lehet-e.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#30645) 0xmilan válasza Jacak (#30644) üzenetére


0xmilan
addikt

És honnan kéne tudnom, hogy melyiket ne lehet, ha az az app se figyelmeztet, amit elvileg erre találtak ki...
TB-ben nem találtam ilyen fícsört, hogy system app --> user app, de még a fordítottját sem.
Link2SD meg akkora nyomorék, hogy nem enged system appot kijelölni, így max. egyesével tudnám visszapakolni.
Mindenesetre teszek egy próbát Link2SD-vel, aztán, ha nem jön be, akkor visszarakom manuálisan az összeset user appnak, csinálok egy TB mentést róluk és visszarakom TB mentésből. Így talán megtalálják majd a adatokat is. :W

(#30646) Mr X válasza 0xmilan (#30645) üzenetére


Mr X
veterán

Link2SD nem erre van, annak az a feladata, hogy az sd-re is telepíthess úgy appot, hogy úgy érzékelje, mintha a belső tárhelyen (data) lenne.

(#30647) tomy86 válasza 0xmilan (#30645) üzenetére


tomy86
addikt

"TB-ben nem találtam ilyen fícsört, hogy system app --> user app, de még a fordítottját sem."
Hosszan nyomsz az adott appra és a felugró menüben van olyan opció, hogy "konvertálás felhasználói alkalmazássá" ill. "konvertálás rendszeralkalmazássá", attól függően, hogy rendszer vagy utólag telepített appra nyomsz. Legalábbis a Proban van ilyen lehetőség.

(#30648) jonnyjoker01 válasza air (#30643) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Link2sdvel lehet rendszeralkalmazássá tenni/visszaálítani az appokat, Google playes dologról annyit, hogy pl. a telómon elfutnak olyan játékok mint pl. asphalt 7, nfs mw stb... de csak build.prop fájl szerkesztésével tudom õket megvásárolni. Egy olyan appot keresek, ami lehetôvé teszi az inkompatibilis játékok letelepítését build.prop szerkesztés nélkül :)

Üdv. Johnny

(#30649) 0xmilan válasza Mr X (#30646) üzenetére


0xmilan
addikt

Tudom, hogy mire veló a Link2SD, de a leírása szerint ilyet is tud:
- Convert system apps into user apps
- Convert user apps into system apps

Azért kipróbáltam , bár nem tudom mit vártam, hiszen root jogot sem kér, szóval valószínű volt, hogy nem fog működni.

Visszaraktam egy játékot /data-ra, lementettem TB-al, majd visszaraktam a mentést, de ugyanígy nincsenek meg az adatok (jelen esetben a játék pontszámai). Töröltem az adott játékot, visszaraktam újra a mentést és megint ugyanez.

(#30647) tomy86
Hol nyomok hosszan az adott appra? Appokat csak akkor listáz ki, mikor már egy folyamat közepén vagyok és ott már csak azt tudom hosszú nyomással változtatni, hogy mit jelöljön ki. Gondolom azért nem látom, mert nem a Pro van fent.

(#30650) Mr X válasza 0xmilan (#30649) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, közben én is utánanéztem, valóban benne van a feature listájában. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.