Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17658) goom válasza frisco (#17652) üzenetére


goom
senior tag

Szia, én is exDialer-t használok, de teszteltem anno a DW Contacts-ot is. Tetszett, de azért a másikat választottam, mert tényleg jobban bejött a felülete - igaz, nem mélyedtem nagyon el a saját kreációkba, ez tény.
Nekem még nagyon szimpatikus az exDialer-ben, ahogy jobbra- vagy balra húzással hívok vagy SMS-t küldök. Ezt én nem találtam a másikban (van?).
Az asztali widget-nek is megörültem, de nem tudtam a saját megszokott sorrendemben kirakni a kedvenc számokat, így arról is lemondtam. Igaz, ezt nem az exDialer-el oldom meg, hanem a Contact Widget app segítségével (bár erre is igaz, amit a DW-ről írtál: a Play-beli képek alapján elsőre nem túl vonzó).

Megnéztem a hivatkozott hozzászólásodat, de egyik link sem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.