Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156651) svgyula válasza kmarci25 (#156640) üzenetére


svgyula
addikt

Miért szívatod magad? Használj biológiai kapunyitót! Duda megnyom-asszony kapu kinyit -beáll-asszony kapu becsuk-örül :P

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#156652) zeon.hu válasza svgyula (#156651) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hajnali ½ 5-kor nagy sikere lenne.. :DD

#?*@&!

(#156653) this is life válasza svgyula (#156651) üzenetére


this is life
Ármester

Sok ilyen után pedig amikor azt mondja anyu , hogy no n.ni akkor apunak nem lesz őszinte az öröme :DDD ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#156654) Tökimanó válasza poirot (#156650) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Kipróbáltam. Bemész az adott címkéhez. Jobb felső sarok 3 pötty. Címke törlése. Kijön ez az írás.
[kép]
Nyúlj a törlésre! Hogy hová tűnik azt nem tudom. A kukában nincs, viszont a képen írtakkal ellentétben a Keepből törlődik.

(#156655) poirot válasza Tökimanó (#156654) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm. :R

(#156656) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Android 4.4.4 Samsung tabletre hogyan tudnék működő Youtube alkalmazást telepíteni? A Play Áruház szerint ez az eszköz már nem támogatott.

Let the Zone take me if I am.

(#156657) this is life válasza kutga (#156656) üzenetére


this is life
Ármester

Az [apkmirror.com] -on nézz körül , ott fent vannak az ősi youtube app-ok is , persze a működés kétséges ,mert x verzió tájékán codec váltás volt . Ha valami 2-4 magos cortex a9 soc-os eszközről van szó , a friss youtube app-ot ne erőltesd , mert sok a hw-nek .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#156658) crok válasza kutga (#156656) üzenetére


crok
Topikgazda

APKMirror-ról egy nagyon régit leszedsz.. ami mellett még az van írva hogy elmegy rajta.. vagy alternatív kliensekkel lehet próbálkozni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#156659) P4lom5


P4lom5
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg valóban jól működő virtuális bluetooth billentyűzet alkalmazást ajánlani, amivel vezérelhetném mobilról az android tévét? (Távirányító funkció nem lényeg, csak írni lehessen vele normálisan.)

(#156660) consono válasza kutga (#156656) üzenetére


consono
nagyúr

Teljesen "elvetemült" ötlet : böngészőből nem próbáltad?

"In God we trust. All others must bring data"

(#156661) kutga válasza consono (#156660) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem elvetemült, ez lesz a megoldás. :)

Let the Zone take me if I am.

(#156662) b-max válasza kutga (#156661) üzenetére


b-max
aktív tag

Pár hete valahogy megcsináltam, és tök jól is működött a Youtube 4.4.2 alatt , de most megint fel kellene raknom és nem jövök rá.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#156663) consono válasza kutga (#156661) üzenetére


consono
nagyúr

:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#156664) kutga válasza b-max (#156662) üzenetére


kutga
nagyúr

Próbáltam pár alternatív apk-t de mind elszállt valami hibával.

Let the Zone take me if I am.

(#156665) Yager01 válasza Somatom (#156636) üzenetére


Yager01
senior tag

Össze kapcsoltam a tuya-t a smart thing appal. Látja benne a garázst, és a funkciókat DE azt mutatja folyton hogy offline az eszköz. Így a smart things nem tud vezérelni. Így viszont a sharp tools see tudja kezelni.. a tuyat ha megnyitom ott meg online és nyit zár

[ Szerkesztve ]

(#156666) Somatom válasza Yager01 (#156665) üzenetére


Somatom
veterán

Rémlik, hogy ilyesmi nálam is volt. Most gályázok, 1500Km -re vagyok a kütyümtől. Jövő hét végén tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156667) b-max válasza kutga (#156664) üzenetére


b-max
aktív tag

Közben rájöttem és felraktam ezt, jónak tűnik :
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-14-07-59-release/

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#156668) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok,

az MX Playernél hol lehet beállítani, hogy egy fájl lejátszása után ne ugorjon automatikusan a következőre? Vagy játssza le újra, vagy ugorjon az elejére (pause), vagy lépjen ki. Így minden egy mappában található video fájlt automatikusan lejátszási listának tekint.
Ezt a beépített lejátszó alapértelmezésben is tudja, de az MX-ben semmi opciót nem találok rá... :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#156669) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

ACR Phone:

Xiaomi-n tökéletesen rögzíti a hívásokat, mindkét fél jól hallható.
Viszont Samun csak a saját hangom hallatszik visszajátszáskor.
Ötletek esetleg?

#?*@&!

(#156670) w751230


w751230
tag

Sziasztok!

Egy mp3 cutter program kellene.
Amiket eddig találtam, vagy "túl" sokat tud, vagy nagyon rontja a minőséget, de legtöbbje lehetőleg nem is ott vág ahol ki lett jelölve. Vagy pár tizeddel előtte, vagy utána...

Szóval egy egyszerű, fapados, lehet fizetős is, programot keresek ami semmit nem tud, csak ami a neve... Vágjon pontosan, és jól ;)

Köszönöm előre is.

(#156671) cappa72 válasza w751230 (#156670) üzenetére


cappa72
nagyúr

Megnéztem pontosabban, ez csak helyettesítő :B ... bocs. de itt hagyom szerkesztés után is a linket.

Én pc-n használom, nem tudom milyen droidon, de Audacity.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#156672) Füleske válasza zeon.hu (#156669) üzenetére


Füleske
addikt

Cube ACR?

(#156673) Zototh64 válasza zeon.hu (#156669) üzenetére


Zototh64
őstag

Acr, vagy a Cube is jó lehet, de a Galaxy Store-ból töltsd le ne a Play-ből.
Vagy válassz olyan romot, amiben benne van a natív rögzítés.
Nekem indonéz rom van rajta, tökéletesen megy bt, stb is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#156674) zeon.hu válasza Zototh64 (#156673) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Room csere kizárt, a Samu céges.
Megnézem ezeket, thx!

#?*@&!

(#156675) Somatom válasza zeon.hu (#156674) üzenetére


Somatom
veterán

Írd meg léccci, ha találsz olyat, amivel müxik!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156676) TODI1111 válasza zeon.hu (#156674) üzenetére


TODI1111
addikt

Normálisan működőt nem fogsz találni. Ahogy Zototh64 fórumtárs emlitette romcserével oldható meg. (ami nálad nem lehetséges)

(#156677) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Gyerek tabletén play áruházban régebben beállítottam szülői felügyeletet. Most le akartam tölteni a netflixet, de nem engedi, "Szülői felügyelet szerinti korlátozás miatt".
Kikapcsoltam a szülői felügyeletet, de még mindig aktív a korlátozás, nem lehet letölteni.
Születési dátumnak 2000-es évek egyik napja van megadva (már regisztráció óta, ami pár éve történt)
Family link nincs és nem is volt telepítve, beállítva.

Mi lehet a gondja és hogyan tudnám feloldani?

(#156678) this is life válasza Sanyi.mTs (#156677) üzenetére


this is life
Ármester

A szülői telefonon a family link ,play áruház beállításaiban vedd ki a korlátozás a netflix telepitesenek idejére .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#156679) zeon.hu válasza this is life (#156678) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Family link nincs és nem is volt telepítve, beállítva."

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#156680) poirot válasza Tökimanó (#156654) üzenetére


poirot
senior tag

Vissza térve a keep-hez; Töröltem, ahogy mondtad és valóban ahogy a felugró ablakban írja, csak a cimkét/csoportot törli és a beírásokat nem, azokat a címkenélküli jegyzetekben hagyja és onnan kell ugyanúgy egyesével törölni. Nem is értem, hogy erre nincs egy külön opció.

(#156681) Mcrazy válasza zeon.hu (#156674) üzenetére


Mcrazy
őstag

A natív rögzítő is egy apk, ha jól gondolom. Nem lehet esetleg kimenteni a brazil ROM-ból és telepíteni nálad? Elméletileg működnie kellene.

Üdv: Mcrazy

(#156682) Tökimanó válasza poirot (#156680) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nálam nem marad ott. Javaslom ha valamit jegyzetelsz vagy felraksz azt címkézd és mindjárt archiváld is. Így bekerül a címkéhez a jegyzetek közül pedig eltűnik. Így amikor törölsz egy címkét mással nem kell foglalkozni. Az más kérdés hogy sajnos az archívumban mindenképp ott marad címke nélkül. De engem ez már nem zavar. Ami kell az úgyis ott van a címkézettek közt. Amit töröltem az meg nem számít,elfér az archívumban. Azt úgysem használom semmire. Mellesleg még akár hasznos is lehet ez. Ha törölsz valamit mert úgy gondolod hogy nincs már rá szükség , aztán valamikor mégis kellene az archívumban megtalálod.

(#156683) poirot válasza Tökimanó (#156682) üzenetére


poirot
senior tag

Hát igen, Archivumba rakni. De akkor is ott marad, onnan is törölni kell, hogy a kukába kerüljön, s majd onnan 7 nap múlva törlődik. Hogy miért ilyen bonyolult ?!?

(#156684) zeon.hu válasza Mcrazy (#156681) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha valakinek megvan, és kiszedi belőle, teszek vele egy próbát.

#?*@&!

(#156685) TODI1111 válasza Mcrazy (#156681) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha ilyen egyszerű lenne akkor az XDA már tele lenne ezzel az apk-val.
Nem lehet kinyerni semmilyen módon. Telepíteni kell egy olyan romot amiben gyárilag benne van. Én S21 ultrán használom [ITT] le is írtam. A felsorolt készülékeken kívül már jelezték, hogy Note 9-en is megcsinálták illetve volt egy S20 FE készülékem és azon is működött.

(#156686) ollie válasza zeon.hu (#156684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hiába szednék ki, mert kellene neki root jog, azt te meg nem tudsz adni root nélkül.

***

(#156687) Somatom


Somatom
veterán

Van vkinek egy utolsó előtti TVGO -ja? Tegnap frissítettem, erre kiírta, hogy a kép a képben mód tableten nem támogatott. :O Érdekes, eddig tökéletesen működött. Sz@rjon sünt a Telekom!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156688) Somatom válasza Somatom (#156687) üzenetére


Somatom
veterán

Visszaraktam a 452 végűt, azzal működik, csak nyavajog a frissítésért. Mindíg ezt csinálja ez a nyomorult Tkom. :((

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156689) Yager01 válasza Somatom (#156666) üzenetére


Yager01
senior tag

Nagy segítség lenne, köszönöm

(#156690) Somatom válasza Yager01 (#156689) üzenetére


Somatom
veterán

Ha otthon leszek, átnézem. Nem használom, csak azért vittem végig a projectet, mert kíváncsi voltam, hogy egy ilyen okoskonnektorral tudja-e a telóm vezérelni a saját töltését.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156691) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Android autora van esetleg youtube alkalmazás ami működik.
Eddig egyet láttam cartube néven.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#156692) WhiteWalker válasza mirci18 (#156691) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én ezt találtam.
Az egész telefon kijelzőjét tükrözni tudja , mint egy tv-nél.

(#156693) Luissimo válasza kutga (#156656) üzenetére


Luissimo
veterán

Newpipe.net oldalról a reklámmentes verzio esetleg?
4.1 illetve 4.4~töl működik, reklámmentes.

(#156694) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mennyezeti lámpá(k)hoz kéne IR távirányító alkalmazás.
Tanítható lenne a legjobb, mert típust nem tudok.
Ötletek?

#?*@&!

(#156695) Somatom válasza zeon.hu (#156694) üzenetére


Somatom
veterán

Hardver függő, az app önmagában kevés ehhez. A legtöbb telós IR csak adni tud, a taníthatósághoz meg fogadni is kéne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156696) Zototh64 válasza zeon.hu (#156694) üzenetére


Zototh64
őstag

Lehet jobban jársz, ha wifi-s lámpa irányba indulsz el.
Hozzá gugli home és megvagy mindig mindennel, ha telót váltasz akkor is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#156697) Fall-N válasza zeon.hu (#156694) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is elfelejteném. IR meg az RF is béna. Kapcsoló mögé kell egy WiFis okosrelé. Sok megoldás létezik rá. Pl. Sonoff Mini, Shelly 1 stb.

[ Szerkesztve ]

(#156698) zeon.hu válasza Zototh64 (#156696) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezek van beépítve a házba, amit vettünk... :D

#?*@&!

(#156699) Zototh64 válasza zeon.hu (#156698) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem is ez a "gondom" 2 nem régi buta led lámpával, és amit írt Fall-N fórum társ is, én abból a Sonoff mini irányba tartok.
Nem nagy befektetés, gugli home kezeli, mindenki tudja itthon vezérelni. Rutinokat is tudsz adni, annyi, hogy ehhez angol nyelvűnek kell lenni a telefonnak, csak akkor vannak rutinok, de ez neked nem okoz úgysem gondot. Hosszú távon én ezt látom jó megoldásnak. Persze nem biztos, hogy jól.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#156700) zeon.hu válasza Zototh64 (#156699) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van egy Sonoff konnektor évek óta, de az most ide nem jó, több szobába kéne a megoldás.
Nyilván idővel rendes wifis megoldás lesz belőle, de most csak a távirányítókat akarom kiváltani.

Miért kell angol nyelvre állítani? A Sonoff miatt? Vagy a Google home kéri?
Mert van pár Google segéd rutinom, nyilván angolul kell szólni hozzá, de a telefon magyar nyelven maradt.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.