Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14579) Cyrin válasza chab7 (#14577) üzenetére


Cyrin
addikt

én már elég régi swipe-olós vagyok, még anno a slideit-tel kezdtem, amikor még a marketen nem is lehetett vásárolni.
nekem is fent van mindkettő, próbálkozom a swiftkey-el, de mindig visszateszem a swype-ot. viszont ha pötyögős billentyűzetet használnék, akkor jó lenne a swiftkey, mert sokkal jobban találja ki előre a szavakat mint a swype, és ezáltal lehet vele gyorsan írni. ami viszont nem jön be, hogy nincsenek kint ékezetes karakterek, valamint kevés a 3 felajánlott szó, és bonyolultabb szavak, akár ilyenek is mint az említett pörgős nem mennek, és ez nagyon lelassítja. valamint nem tetszik hogy ha hosszan nyomok pl az e betűre, nem jön be automatikusan az é.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.