Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142036) elder troll


elder troll
senior tag

Kolléganőnek tegnap beüzemeltem az új mate 20 lite telefonját, és ma reggel említette meg, hogy a hívásrögzítés nincs benne. Több helyen olvastam, hogy gdpr miatt nem lehet benne, az előző telefonján tippre még régebbi android volt. Ezek a külön programok nem nagyon nyerték el a tetszésem. A huaweiblog-on megjelent írásban a gyárihoz hasonló megoldást láttam, de random blog-ról nem szívesen töltenék le semmit, főleg nem munkaeszközre. Van valami biztos forrás erre?
Gyorskeresőt használva ezt találtam, 10-20 engedély nekem nem tetszik.
Kolléganő konkrétan kéri vissza a régi telefonját, mert enélkül nem tud dolgozni. Nav-os hívásokat rögzít (amit ők is rögzítenek), ha nincs gépközelben, és le sem tudja írni adott helyen (pl.: kocsiban vezetés közben headset-tel). Megjegyezni esélytelen azt az infóhalmazt amit rázúdítanak, és sokba kerül, ha valamit elfelejt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.