Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142201) WhiteWalker válasza Somatom (#142199) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Wifin és Mobil neten ( + hotspot) kapsz egy IP és Port számot , ftp://xxx.xxx.xx.x:xxxx.
Beállíthatsz egyéni port számot is ,vagy épp melyik mappát akarod megosztani , netán az egész belső tárhelyet.

[ Szerkesztve ]

(#142202) Somatom válasza WhiteWalker (#142201) üzenetére


Somatom
veterán

:W
Feladom. Majd vki más talán el tudja magyarázni neked, hogy mi a különbség a szerver és a kliens között.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142203) laleeee


laleeee
őstag

Tudnátok ajánlani call recorder-t ami a Android 10-en jól működik ? Rákerestem de nem nagyon találtam erről infót.

(#142204) crok válasza laleeee (#142203) üzenetére


crok
Topikgazda

Pedig [elég sokszor] volt [róla szó] már itt..

De mondjuk Call Recorder - ACR UnChained vagy Cube ACR?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142205) WhiteWalker válasza Somatom (#142202) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem kell senkinek elmagyarázni , tudom mi a különbség szerver és kliens között.
Nyugodtan verheted a fejed a falba. :P

Csatlakozás kérdésedre válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#142206) Bozek válasza WhiteWalker (#142197) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te meg nézz utána a szerver és a kliens közötti különbségnek. Folyamatosan az előbbit hangoztatod, miközben a kérdező nem a telefonhoz akar FTP-vel csatlakozni...

(#142207) laleeee válasza crok (#142204) üzenetére


laleeee
őstag

Köszi :R

(#142208) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazásra lenne szükségem aminek segítségével androidos telefonról androidos telefont lehet vezérelni és ehhez nem kell semmilyen nem hivatalos android rendszert feltelepíteni.
Nagyon fontos, hogy ne TeamViewer legyen, mivel többünknek is rá kell csatlakoznia arra a telefonra és egy idő után kiírja, hogy üzleti felhasználás.

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.

(#142209) nimfas válasza kmarci25 (#142196) üzenetére


nimfas
addikt

TC béta melyik? Feltettem egyet, de a helyzet ugyanaz. Nem tudom a tulajdonságokat szerkeszteni. :W

(#142210) nimfas válasza WhiteWalker (#142205) üzenetére


nimfas
addikt

Telefonról szeretnék az otthoni NAS-ra csatlakozni. A NAS-on fut egy FTP szerver, tehát nekem kliens kell. Mivel itthon is az asztali gépen Total Commandert használok ezért gondoltam hogy ha eddig jó volt akkor mitől szart be. Tudom hogy van egy halom alternatíva, de miért kéne cserélni ha van bevált app, csak épp most vmiért hibádzik valami? 😉

(#142211) crok válasza nimfas (#142209) üzenetére


crok
Topikgazda

Amit itt irtam az miert nem jo? Play-en a TC Beta programjaba belepni es onnan a betat letolteni es hasznalni vagy APKMirrorrol az utolso beta?

De a Solid Explorer, FX, MiXPlorer is megoldja..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142212) seger válasza nimfas (#142210) üzenetére


seger
addikt

Total commandert használom hiba nélkül

(#142213) nimfas válasza crok (#142211) üzenetére


nimfas
addikt

Beléptem a béta csoportba Play-ben, le is frissítette a fent látható verzióra, de sajnos ftp tulajdonságok nem állíthatók, csak létre tudok hozni újat vagy törölni, aztán ennyi. 😢
Mit hagyok ki?

Seger: gondolom nem Xiaomi telefonod van... 😎 Ugyanis azon van most a szívatás sora. :D

[ Szerkesztve ]

(#142214) -szabi- válasza Dr.NX (#141672) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi
Feltelepítettem a shareme apk-t, ftp-n kapcsolódik de a magyar ékezetes betűkkel nem boldogul, elrontja a fájlneveket.
Xender http-n kapcsolódik jól kezeli az ékezetes fájlneveket, de nincs állapotjelzője arról hol tart a feltöltés és csak fájlokat tudok tölteni könyvtárat nem.
Kezelésre shareme jobban tetszik, de hibás fájlnevekkel nem lesz jó.
Tovább kell keresgélnem mit lehet erre a célra használni.
üdv
szabi

(#142215) crok válasza nimfas (#142213) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem hagyod ki esetleg hogy a beta-t csak simán telepítetted? A 2 éves Play-esre most feltetted a beta-t - szerintem egy teljes app adat törlést megérdemelne. Kmarci25 elmondja esetleg hogy mi történt még. De szerintem csak ennyi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142216) nimfas válasza crok (#142215) üzenetére


nimfas
addikt

FTP plugin-ből is van béta!
Ott is csatlakozni kellett, frissíteni a legújabb bétára Play-ből és már jó is lett!

:DD

(#142217) Somatom válasza -szabi- (#142214) üzenetére


Somatom
veterán

FTP -hez ott a MiX fájlkezelő. Webszerverrel (http) csak fájlokat tudsz másolni. Könyvtárakhoz WebDAV kell. Biztos van olyanból is több, de én csak a Servers Ultimate -et ismerem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142218) w.miki


w.miki
veterán

NavBar alkalmazást tudnátok ajánlani?
Sony-n szeretném felcserélni a Back, és a Recent gombokat.
Ezeket próbáltam, majdnem jók, de nem :(

Navigation Bar (Back, Home, Recent Button)
- Nem lehet a gombok szélességét variálni

NavBar Plus: Enhanced Navigation Bar
- Nem lehet a gombok sorrendjét változtatni

Navigation Bar - NavBar
- Nem írja felül a gyári navigációs sáv-ot, nem lehet ráhelyezni

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#142219) kmarci25 válasza nimfas (#142216) üzenetére


kmarci25
veterán

Későn jöttem... Ez mondjuk így érdekes, mert nekem ftp plugin-ból és lan plugin-ból nem a beta van fenn, csak a TC-ből, és így is működött. (Xiaomi Mi 9 Lite, android 9)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142220) -szabi- válasza Somatom (#142217) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi
Az ékezetes fájlnevek kezelésének problémája shareme hibája vagy az ftp miatt van?
üdv
szabi

(#142221) crok válasza -szabi- (#142220) üzenetére


crok
Topikgazda

Feltettem a ShareMe-t, a beállításaiban azt mondja hogy UTF8-ban működik. Az FTP kliensed mi van beállítva? És a készülékre hogy kerültek az ékezetes file-neves file-ok?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142222) -szabi- válasza crok (#142221) üzenetére


-szabi-
őstag

Könyvtárak/fájlok a PC-n vannak.
Onnan akartam tabletre másolni a windows saját fájlkezelőjével.
Ezt az UTF8 beállítást nem is találom a shareme-n.

(#142223) crok válasza -szabi- (#142222) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor először is szerintem FTP-re használj egy rendes FTP klienst PC-n, pl. a FileZilla-t.
A ShareMe "csatlakozás számítógéphez" menüben (ami szerintem egy félrevezető megfogalmazás, de angolul is ez van odaírva..) van amit írtam, ott tudod beállítani az FTP szerver paramétereit (kódolás, TCP port, belépés névvel vagy anonim, de pl. nálam UTF-8-on kívül nem is lehet mást állítani, de persze nem is akarnék..).

Szerintem ez nem valami jó app, de te tudod, ha tetszik valami benne akkor nyugodtan használd ezt mert alapvetően nem rossz, fancy meg szép a szemnek meg minden.

Ha nem kifejezetten a ShareMe-t akarod használni - csak másolni akarsz - arra van egy csomó szerintem jobb megoldás: MiXplorer-ben is van FTP szerver, a Solid-ban is van, az X-Plore-ban is van. Ha kizárólag csak egy FTP szerver kell akkor FOSS-ként ott van F-Droid-on a Primitive FTP vagy pl. ez az FTP szerver vagy a SimpleSSHD (ami elérhető Play-en is) ami egy DropBear alapú SSH szerver Android-ra SCP-vel, SFTP-vel, rsync-el. Vagy pl. az FX File Explorer-ben van WebDAV szerver vagy a sokat emlegetett Servers Ultimate-ben is (ami mellé kell majd még a Pack B).

Annyi féle (szerintem) jobb megoldás van mint a ShareMe hogy csak na. Az FTP-t max. azért hagynám meg mert (ahogy a WebDAV-ot úgy) az FTP-t is fel lehet csatolni betűvel ellátott "meghajtóként". Az SSH-t nem viszont abban meg sokkal jobb a TCP rx/tx win megoldás (és a win felmehet 65K-ra is) így gyorsabban tud működni.

Ha meg kevesebb file-t helyi WLAN-on ad hoc módon akarsz áttenni egyikről a másikra arra simán elég egy Snapdrop.net-et megnyitni mindkét eszköz böngészőjében és ha látja egymást a két eszköz akkor meg is vagy, meglehetősen intuitív, amolyan igazi one-click solution :) (Kb csak akkor nem megy ha mondjuk WLAN-on AP Isolation van bekapcsolva.)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142224) kaciokos


kaciokos
őstag

A Gboard nem jegyzi meg automatikusan azokat a szavakat amiket egyszer beírtam és nincs benne a szótárban? Csak mert pár napja használom, de mintha nem tenné. Van egy szótár a beállítások között, azt kéne manuálisan feltölteni?

(#142225) svgyula


svgyula
addikt

Üdv mindenkinek!
Az lenne a kérdésem, hogy mindenkinél ennyire agresszív lett a google szolgáltatás? Ha mindent engedélyezek akkor bármilyen képet csinálok, azt felrántja magához! Aztán meg megint zörög, hogy elkészült az új "montázs". Természetesen semmilyen "montázs" nincs a drive-on! Viszont ha letiltom a fényképek hozzáférését akkor meg random hibát felhozva szintén jelez. Pedig kikapcsoltam mindenhol az értesítést! Most tényleg az lenne a megoldás, hogy letakarítom a francba az egész kugli szolgáltatást?
Eddig a honor9-en nem volt ilyen gondom, most a honor20-on állandóan ezzel küzdök. Ja és még azonos droid 9 van. Arról nem is beszélek, hogy az energia felhasználásban ez a legnagyobb "felhasználó" :((( Másnál is ez van?

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142226) mobilizmo válasza svgyula (#142225) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Pontosan mi is rántja fel a képet? Gondolom a Google Fotók, mert a google szolgáltatások nem csinál ilyesmit. Mint ahogy új montázsról is csak a Fotók küld üzenetet és azt ott is lehet először megnézni és ha tetszik véglegesíteni, akkor kerül mentésre. A Fotókban elég finoman lehet szabályozni, hogy honnan ránthasson fel magához képeket (lásd eszközmappák automatikus mentése).
A mindent engedélyezek és a mindent tiltok között még van néhány árnyalat.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#142227) nimfas válasza kmarci25 (#142219) üzenetére


nimfas
addikt

"Ez mondjuk így érdekes, mert nekem ftp plugin-ból és lan plugin-ból nem a beta van fenn, csak a TC-ből, és így is működött. (Xiaomi Mi 9 Lite, android 9)"

Érdekes, lényeg hogy működik. Van egy halom másik filekezelő de én ezt szoktam meg. 😁

(#142228) kmarci25 válasza svgyula (#142225) üzenetére


kmarci25
veterán

A drive-ban nem is fogod látni, mert a drivera már jópár jónapja nem szinkronizál a Fotók app.

nimfas: szintén, én is megszokás miatt ragaszkodom hozzá (amíg lehet).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142229) svgyula válasza mobilizmo (#142226) üzenetére


svgyula
addikt

Nem érted a lényeget! Nekem nem kell egyik sem! De ha letiltom akkor pedig azért ba...gat álladóan egy felugró menü ami szintén le van tiltva minden formában, hogy hibát talált! Nos ha letiltom az alkalmazást vagy csak egyes funkcióit, valamint az összes értesítést mindenhonnan, ez akkor is megjelenik! Először csak a fotók hozzáférését tiltottam. Ebben az esetben minden töltés után ott virított a "google szolgáltatás hiba!" üzenet. Ha ezt bezártam utána pár perc és jött a "google rendszermentés hiba" holott semmit nem adtam meg először sem és nem is engedtem a drive-ra a mentést. Ezt én a pc-re mentem időnként és köszönöm szépen de nem kérem a kugli szerverétől! Így már érthetőbb voltam?
Most eljutottam oda, hogy minden kugli szolgáltatást letiltottam és minden kugli értesítést tiltok a telefonon..........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142230) Luissimo válasza w.miki (#142218) üzenetére


Luissimo
veterán

Ha SAMSUNG, akkor a NiceLock /Good Lock a javasolt, nagytudású, nekem A70-en müxik, kiváló.

(#142231) seger válasza Luissimo (#142230) üzenetére


seger
addikt

De azt írja sony

(#142232) nyisziati válasza svgyula (#142229) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, az elmúlt évben elég kotnyeles lett a Google.
Mondjuk én aktívan használom minden funkcióját, úgyhogy nekem inkább előny.

Ha viszont te nem akarsz belőle részesedni, akkor tiltsd le magát az appot/szolgáltatást.
Ha tiltakozik, akkor marad a romcsere, GAPPS nélkül.

(#142233) atike válasza nyisziati (#142232) üzenetére


atike
nagyúr

Nocsak.

GAPPS nélkül...?

Akkor meg máris van értelme az új Huawei telefonoknak... No more gapps... :DDD

(#142234) kmarci25 válasza atike (#142233) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem aggódom annyira, a Huawei a saját keretszolgáltatását ugyanúgy rá fogja húzni a készülékekre. Max. egy naptárbejegyzést nem lesz olyan könnyű mással megosztani, mintha google-google lenne.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142235) ollie válasza svgyula (#142229) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én értem a lényeget, de te engedélyezted valamikor a képfeltöltést a google fotók alkalmazásnak, mert ezt is fontos tudnod, hogy a google fotók tölti fel a képeket, miután engedélyt kapott, mely ráadásul 1 kattintással kikapcsolható.

***

(#142236) -szabi- válasza crok (#142223) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi
Külön programot PC-re nem akarok telepíteni, a windowsban rendelkezésre álló lehetőségekkel működjön.
Feltettem a Solid-ot, 14 napos trial és nem is működött.

Shareme-n így néz ki a könyvtár a PC-n windows saját fájlkezelőn a karakterkódolás nálam sem állítható, szóval utf8:

Viszont MiXplorer rendben működik:

Ezután kipróbáltam az X-Plore, de az bonyolult, olyanokat kérdez amit fentebb egyik sem:

A többit nem néztem, mert egyenlőre úgy tűnik MiXplorer jó lesz.
Köszi.

üdv

(#142237) crok válasza -szabi- (#142236) üzenetére


crok
Topikgazda

A Solid azért nem ment a portszámot szerintem elírhattad.

A ShareMe a képek tanulsága alapján szerintem egyáltalán nem UTF8-at használ hanem valamelyik régebbi kódolást és ez azért rossz mert rosszat is ír ki meg nem is lehet átállítani. Kuka..

X-Plore: rossz módot a mód: ez a kép az FTP kliens hozzáadása kép. Elképzelhető, hogy rosszul emlékeztem és az X-Plore-ban nincs FTP szerver. Sajnálom.

MiXPlorer: akkor megvagyunk.
De ha tényleg nem kell file kezelő csak FTP szerver akkor nézd meg a csak-szerver appokat is azért.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142238) Probert75 válasza -szabi- (#142236) üzenetére


Probert75
addikt

Küldtem privátot!

(#142239) svgyula válasza ollie (#142235) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hát pont ez a probléma! Ha kikapcsolom akkor folyamatosan ba..gat mert állandóan hibát talál! Miért nem kussol? Nem kap engedélyt, mivel én kapcsoltam ki ezért nem kérek tőle semmilyen jelzést! De nem így van! Most kaptam 2db SMS-t! És jött vagy 5!! üzenet, hogy a kugli szolgáltatásnak szüksége van az SMS eléréséhez!? Margit! Norális!? Főleg azért nem értem mert az elküldött üzenetet meg is kapta akinek válaszoltam! Akkor vajon miért is kell engedély a kuglinak? Ha ezeket nem viszi el valahova akkor mit is csinál vele? :U Elemzi a telefonomban kinek és mit miért küldtem? Na ez már nekem így sokk :(((
Ja és tényleg csak pár szavas sima SMS-ről volt szó!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142240) satel


satel
tag

Sziasztok!

Tudtok nekem hangszínszabályzó programot ajánlani, ami független, minden médialejátszó hangját szabályozza? Esetleg használ valaki itt olyat? Bluetooth füleshez használnám, és eléggé tré a hangja a telónak hangszínszabályzás nélkül.

köszönöm

Android 8

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#142241) -szabi- válasza crok (#142237) üzenetére


-szabi-
őstag

Nem ígérem, hogy most rögtön kipróbálom őket mert ez így megteszi.
A segítségedet köszönöm szépen.

(#142238) Probert75
Olvastam, köszi.

(#142242) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Hello! Létezik valami desktop-szerű, ajánlott launcher? Egyenlőre csak a Sentio Desktopot találtam, ez mennyire jó? Használja valaki?

(#142243) mobilizmo válasza svgyula (#142229) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Bocsánat én értem a lényeget. Ez az app erre van kitalálva. Ha mindent tiltasz akár meg is szabadulhatsz tőle mert innentől értelme nem nagyon van.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#142244) svgyula válasza mobilizmo (#142243) üzenetére


svgyula
addikt

Hát sajna ennél nagyobb a gond! Nincs root jogom. Nincs bootloader feloldás! Ezt az alkalmazást beépítették és nem engedi letakarítani! Nem biztos, hogy szeretnék romot cserélni mert szétcseszi valami buherált root megoldás.
Van még egy alkalmazás amelyik miatt szívesen földhöz vágnám a telefont és az ára sem számít! Ez a fusbuk szerviz szolgáltatás! Ezt sem lehet letakarítani! Nem is értem mi a f... köze van ennek a telefonhoz? Ha valakinek kell tegye fel használja nyalogassa, de ugyan lehessen már megszabadulni tőle! :W

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142245) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Leírom, hátha valaki rákeres: az Erste virtuális kártyát is hozzá lehet adni a Play fizetési módokhoz, zökkenőmentesen szipkázza le a pénzt a vásárlás :)

(#142246) #30610944


#30610944
törölt tag

Hasznal itt valaki Bitwarden-t?
Aki igen annal rendesen mukodik az autofill?

(#142247) crok válasza #30610944 (#142246) üzenetére


crok
Topikgazda

Pie alatt használom (LOS16), nekem jól műkidik. Miért? Mi a gond?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142248) csipuka válasza svgyula (#142225) üzenetére


csipuka
senior tag

A montazs keszites ha jol emlexem a google photos app szolgatatas, es a photosban le lehet tiltani, hogy felszippantsa a felhobe a kepeket, ahogy nalam is tiltva van, mert a NAS-omra szinkonizalok. Nalam nem picsog a szinkronizalasert es nem is kene neki.

(#142249) kmarci25 válasza #30610944 (#142246) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen. Küzdöttem vele kezdetben, mikor új készülék (és azon miui) lett, de mostanában már működik. Akkumulátorkímélőben itt is ki kellett venni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142250) mobilizmo válasza svgyula (#142244) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Androidos telefont vásároltál, nem tudom mire számítottál? Valójában ezek nélkül nem is értelmes ezeket a telefonokat használni. De persze vannak olyan előtelepített alkalmazások amiket próbálnak ránk tukmálni, nincs is igazán szükségünk rá. Nem csak a "vas" meg a kinézet számít, tájékozódni kell milyen a rendszer, milyen alkalmazásokkal jön, jó-e az mind nekem, ha nem milyen ehetőségeim vannak megszabadulni a szükségtelenektől. Az is kiderülhet neked alapvetően nem is az "okos"telefon való. Olyan ez egyébként, mint a tévé előfizetések rendszere, ott is csomagot veszel, egy csomó olyan csatornával amit soha eszedbe sem jut nézni. De így az olcsóbb ezért tudomásul veszed. A "fusbuk szerviz szolgáltatás"-sal nem tudom pontosan mire gondoltál.
Nem tudom, hogy a módszer még működik-e, de korábban lehetett root jog nélkül is törölni rendszer alkalmazást. Itt a leírás, de csak óvatosan, mert meggondolatlan használat esetén tönkre tudod vágni a telefont. Illetve még egy lehetőség, ha neked az értesítésekkel van alapvetően a gondod, akkor azt az alkalmazás engedélyeinél tudod megtenni. Például a Facebook-nál 17 fajta eseményre vonatkozóan tudod egyedileg beállítani vagy letiltani az értesítést, illetve van egy amivel az összeset tilthatod.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.