Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141951) Somatom válasza k850 (#141944) üzenetére


Somatom
veterán

Néztem ma pár rövid videót. Működött a TubeMate.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141952) k850 válasza Somatom (#141951) üzenetére


k850
addikt

A letöltés az nem megy, zenét végképpen, dok. fim pl. az lejött. Android 9 és 10-es verzióval is ugyanaz.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#141953) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Valami app (gondolom) random időközönként feléleszti a kijelzőt. Nem jön semmi értesítés látszólag, csak feléled a kijelző, akkor is ha épp az asztalon pihen a telefon, és láthatóvá válik a lockscreen. Android 10 és Oneplus 6 telefon. Ambient display kikapcsolva, soha nem használtam. Root nélkül meg tudnám valamivel nézni, hogy mi kelti fel a kijelzőt?

(#141954) k850 válasza k850 (#141952) üzenetére


k850
addikt

Fel tettem egy beta verziót, most már működik! 😁
Ettől függetlenül nem értem a dolgot.

oba
Poweramp zene lejátszóval volt hasonló gondom, véletlenszerűen felébresztette a kijelzőt Android 10-en. A zenelejátszó beállításokban szabályoztam valamit, de nem tudom, hogy mit, de már nem csinálja.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#141955) oba válasza k850 (#141954) üzenetére


oba
addikt

Blackplayer -t használok zenelejátszásra. De most hogy mondod, egyszer-kétszer már láttam randomszerű értesítést ettől a zenelejátszótól, olyankor, amikor nem is futott, nem szólt a zene. Szóval most letiltottam az értesítéseit teljesen. Meglátjuk. Viszont ettől függetlenül jó lenne egy app ami root nélkül tud (screen)wakelockot detektálni.

(#141956) svgyula válasza oba (#141953) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nálam az időjárás csinál ilyet. Akkor is ha ki van kapcsolva minden az alkalmazáson belül. Nézd meg egyenként minek milyen engedélye van. Pl most már a play sem jelez, hogy x db alkalmazás frissült de a kijelző ébresztést azért valamelyik használhatja értesítés nélkül is.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#141957) Eastman


Eastman
őstag

Üdv Uraim!

New Pipe nem játssza le a videókat. Ezt a hibát írja:

{<br>
   "user_action": "requested stream",<br>
   "request": "https:\/\/www.youtube.com\/watch?v=ZiWBbDnwygc",<br>
   "content_language": "GB",<br>
   "service": "YouTube",<br>
   "package": "org.schabi.newpipe",<br>
   "version": "0.18.1",<br>
   "os": "Linux Android 7.1.1 - 25",<br>
   "time": "2020-01-25 11:06",<br>
   "exceptions": [<br>
      "org.schabi.newpipe.extractor.services.youtube.extractors.YoutubeStreamExtractor$DecryptException: Could not parse decrypt function \n\tat org.schabi.newpipe.extractor.services.youtube.extractors.YoutubeStreamExtractor.loadDecryptionCode(YoutubeStreamExtractor.java:849)\n\tat org.schabi.newpipe.extractor.services.youtube.extractors.YoutubeStreamExtractor.onFetchPage(YoutubeStreamExtractor.java:716)\n\tat org.schabi.newpipe.extractor.Extractor.fetchPage(Extractor.java:54)\n\tat org.schabi.newpipe.extractor.stream.StreamInfo.getInfo(StreamInfo.java:64)\n\tat org.schabi.newpipe.extractor.stream.StreamInfo.getInfo(StreamInfo.java:60)\n\tat org.schabi.newpipe.util.ExtractorHelper.lambda$getStreamInfo$3(ExtractorHelper.java:115)\n\tat org.schabi.newpipe.util.-$$Lambda$ExtractorHelper$5fJcha6Sq5APJBLdG6osaJby-mc.call(lambda)\n\tat io.reactivex.internal.operators.single.SingleFromCallable.subscribeActual(SingleFromCallable.java:44)\n\tat io.reactivex.Single.subscribe(Single.java:3438)\n\tat io.reactivex.internal.operators.single.SingleDoOnSuccess.subscribeActual(SingleDoOnSuccess.java:35)\n\tat io.reactivex.Single.subscribe(Single.java:3438)\n\tat io.reactivex.internal.operators.maybe.MaybeFromSingle.subscribeActual(MaybeFromSingle.java:41)\n\tat io.reactivex.Maybe.subscribe(Maybe.java:4154)\n\tat io.reactivex.internal.operators.maybe.MaybeConcatArray$ConcatMaybeObserver.drain(MaybeConcatArray.java:153)\n\tat io.reactivex.internal.operators.maybe.MaybeConcatArray$ConcatMaybeObserver.request(MaybeConcatArray.java:78)\n\tat io.reactivex.internal.operators.flowable.FlowableElementAtMaybe$ElementAtSubscriber.onSubscribe(FlowableElementAtMaybe.java:66)\n\tat io.reactivex.internal.operators.maybe.MaybeConcatArray.subscribeActual(MaybeConcatArray.java:42)\n\tat io.reactivex.Flowable.subscribe(Flowable.java:14479)\n\tat io.reactivex.internal.operators.flowable.FlowableElementAtMaybe.subscribeActual(FlowableElementAtMaybe.java:36)\n\tat io.reactivex.Maybe.subscribe(Maybe.java:4154)\n\tat io.reactivex.internal.operators.maybe.MaybeToSingle.subscribeActual(MaybeToSingle.java:46)\n\tat io.reactivex.Single.subscribe(Single.java:3438)\n\tat io.reactivex.internal.operators.single.SingleSubscribeOn$SubscribeOnObserver.run(SingleSubscribeOn.java:89)\n\tat io.reactivex.Scheduler$DisposeTask.run(Scheduler.java:578)\n\tat io.reactivex.internal.schedulers.ScheduledRunnable.run(ScheduledRunnable.java:66)\n\tat io.reactivex.internal.schedulers.ScheduledRunnable.call(ScheduledRunnable.java:57)\n\tat java.util.concurrent.FutureTask.run(FutureTask.java:237)\n\tat java.util.concurrent.ScheduledThreadPoolExecutor$ScheduledFutureTask.run(ScheduledThreadPoolExecutor.java:272)\n\tat java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1133)\n\tat java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:607)\n\tat java.lang.Thread.run(Thread.java:762)\nCaused by: org.schabi.newpipe.extractor.utils.Parser$RegexException: failed to find pattern \";([A-Za-z0-9_\\$]{2})\\...\\( inside of var lea=function(a){a=a.split(\"\");var b=[function(c,d){d=(d%c.length+c.length)%c.length;c.splice(-d).reverse().forEach(function(e){return c.unshift(e)};\"\n\tat org.schabi.newpipe.extractor.utils.Parser.matchGroup(Parser.java:73)\n\tat
org.schabi.newpipe.extractor.utils.Parser.matchGroup(Parser.java:61)\n\tat org.schabi.newpipe.extractor.utils.Parser.matchGroup1(Parser.java:52)\n\tat org.schabi.newpipe.extractor.services.youtube.extractors.YoutubeStreamExtractor.loadDecryptionCode(YoutubeStreamExtractor.java:836)\n\t... 30 more\n&quot;<br>
&nbsp;&nbsp; ],<br>
&nbsp;&nbsp; &quot;user_comment&quot;: &quot;&quot;<br>
}

Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141958) Eastman


Eastman
őstag

...stb...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141959) WhiteWalker válasza Eastman (#141957) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csere érett :D
Snaptube , YT Vanced

(#141960) Eastman válasza WhiteWalker (#141959) üzenetére


Eastman
őstag

Tákolnám még ha lehet.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141961) crok válasza Eastman (#141960) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem most volt Youtube valtoztatas?
Szerintem szetesett a parser, ezt az app fejlesztojenek kene inkabb elkuld.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141962) Viktor0610 válasza Eastman (#141960) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt találtam:
"I am on it. It seems like they changed the complete json handling."

Samsung Galaxy A54

(#141963) Eastman válasza Viktor0610 (#141962) üzenetére


Eastman
őstag

:R Uraim!

Várok, frissítek.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141964) Somatom


Somatom
veterán

A TubeMate most jelzett frissítést. Ez volt benne:

3.2.14.1159 (2020-01-24)
Javítsa ki a * jelöléssel ellátott videók elemzési hibáját
Javítsa meg a YouKu letöltését
Továbbfejlesztett SoundCloud / DailyMotion letöltés

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141965) scream24 válasza Eastman (#141958) üzenetére


scream24
senior tag

Tedd fel a 0.18.2 verziót. Tegnapi. Tökéletesen működik. Nekem is a newpipe jött be a legjobban.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#141966) Eastman válasza scream24 (#141965) üzenetére


Eastman
őstag

:R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141967) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Online rádióba melyik ami jó? Stabil legyen, sok rádió, kb ennyi. Ha kell meg is veszem.

Simple, tuneIn... Ezeket ismerem már. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#141968) k850 válasza MADcat (#141967) üzenetére


k850
addikt

Nekem ez jön be! Minden benne van amit felsoroltál. :D
[link] Hu Radio

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#141969) Luissimo válasza MADcat (#141967) üzenetére


Luissimo
veterán

Hasonlít a hu rádióhoz, Daily Tunes a neve, szerintem ugyanazok a fejlesztői, a világ összes országából válogathatsz adókat.

(#141970) MADcat válasza Luissimo (#141969) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszönöm mindenkinek! :R Megnézem őket.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#141971) Somatom válasza MADcat (#141970) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt a HU -t néztem az előbb. Sajnos, nem lehet zárképernyőről, értesítési sávról vezérelni. Nincs rögzítés, AA és CC támogatás. Viszont, egyszerű, mint a faék.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141972) TODI1111


TODI1111
addikt

Ezek az online rádiók, megközelítőleg mennyi adatot használnak óránként? 10-20 MB?

(#141973) Somatom válasza TODI1111 (#141972) üzenetére


Somatom
veterán

Tulképp nem a rádió fogyasztja az adatot, hanem a stream. Ez azért fontos, mert a normálisabb adók többféle minőségű (bitrátájú) stream lehetőséget kínálnak. Nem mindegy, hogy 64, vagy 320kb/s bitrátával streameled az adott csatornát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141974) TODI1111 válasza Somatom (#141973) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért kérdezem, mert mi a munkahelyen legfőképp rádiót szeretünk hallgatni, de gyakran előfordul, hogy olyan helyen vagyunk ahol a rádió antennája már kevés. Ha 2-3 GB adat elég lenne a havi rádióhallgatáshoz ( átlagosan napi 5-6 óra max.) akkor inkább telefonról hallgatnánk rádiót egy kis bluetooth hangszoró segítségével.

(#141975) tomy86 válasza MADcat (#141967) üzenetére


tomy86
addikt

(#141976) Somatom válasza TODI1111 (#141974) üzenetére


Somatom
veterán

Nem nagy ügy megnézni egy egy órás adatforgalmat. Abból tudsz számolni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141977) TODI1111 válasza Somatom (#141976) üzenetére


TODI1111
addikt

Gondoltam hátha valaki már megnézte. :) Most kipróbálom és lemérem a tunein rádiót. Majd megosztom hátha mást is érdekel az eredmény. :)

(#141978) Somatom válasza TODI1111 (#141977) üzenetére


Somatom
veterán

Csak figyeld a bitráta-beállítást is, mert anélkül nem sokat ér a mérés!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141979) S e t h válasza Eastman (#141963) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jött ki frissítés, már oké.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141980) TODI1111 válasza Somatom (#141978) üzenetére


TODI1111
addikt

Azt hol, hogyan tudom?

(#141981) Eastman válasza S e t h (#141979) üzenetére


Eastman
őstag

Igen, ma reggelre OK lett. Köszönöm minden hozzászólónak!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141982) Somatom válasza TODI1111 (#141980) üzenetére


Somatom
veterán

A Tune In esetében a beállítások -> preferred stream -nél tudsz egy alapbeállítást megadni, ami arra vonatkozik, hogy az egyes csatornák lehetőségein belül melyik irányt preferálja. Az adatforgalmat, vagy a minőséget. Illetve, hogy az adott helyen elérhető net átviteli képességéhez igazodjon. Konkrét stream beállítást úgy tudsz változtatni, hogy lejátszás közben a vezérlő gomboknál levő három pöttyre böksz és a legördülőben a choose streamet választod. Ez az adott csatorna stream lehetőségeit jeleníti meg, azok között tudsz váltani.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141983) TODI1111 válasza Somatom (#141982) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszi. :R

(#141984) MADcat válasza TODI1111 (#141977) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

nekem jöhet az infó :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#141985) TODI1111 válasza Somatom (#141982) üzenetére


TODI1111
addikt

Ilyen stream beállítást találtam.
A vezérlő gomboknál lévő 3 pöttynél nincs lehetőség.

(#141986) Somatom válasza TODI1111 (#141985) üzenetére


Somatom
veterán

Az baj. Lehet, hogy ez csak a pro -ban van (nekem az van).
A választó menü
A SlágerFM stream-lehetőségei

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141987) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! Tudtok ajánlani ingyenes appot amivel fel tudom csatolni az ntfs formátumu külső vinyómat a telefonra otg-n keresztül?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#141988) Somatom válasza aelod (#141987) üzenetére


Somatom
veterán

Paragon

Szerk.:
Lehet, hogy az NTFS nem ingyenes, de nem nagyon van más választásod. Külső táp, vagy aktív HUB ajánlott a vinyóhoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141989) TODI1111 válasza Somatom (#141986) üzenetére


TODI1111
addikt

Mindenesetre, pár perccel több mint egy óra használat után ennyit "evett".

(#141990) kovisoft válasza TODI1111 (#141985) üzenetére


kovisoft
őstag

A 3 pöttynél csak akkor van ez a stream választás opció, ha az adott rádióadó támogatja ezt. A Rádió 88-nál, ami a képernyőnmentéseden van, nincs ilyen választási lehetőség.

(#141991) TODI1111 válasza kovisoft (#141990) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszi, most már ezt is tudom. :R

[ Szerkesztve ]

(#141992) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Android auto appal szenvedek, norvegiaban nem elerheto a play aruhazban, ezert az apk mirrorol toltottem le a legujabbat ami a arm64-v8a-ra valo, a telefon egy Huawei mate 20 lite android 10-el. Fel van telepitve, az appok kozott ott szerepel ha a beallitasoknal nezem. Viszont a app driverben nem jelenik meg. Mi a tok van ezzel, illetve melyik verzio ami mukodik?

(#141993) Luissimo válasza TODI1111 (#141974) üzenetére


Luissimo
veterán

Daily Tune radio pl és Hu radio

ugyanaz a team fejleszti, az egyik a világra, a másik magyar adókra van kihegyezve , próbáld ki, tökéletes :) :K

(#141994) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A FolderSync app mennyi ideig szinkronizál?

Mert van ~21 giga mennyiségű kép adatom , és lassan már 20 órája szinkronizálja a Google Drive-ba.
Két irányú a beállítás , átlagban 500Kb/s sebességgel tolja , szerény számításaim szerint 12 óra alatt végeznie kellett volna. :U

Most is látni , hogy van adat forgalom , de hogy mi tart ennyi ideig? :(((

(#141995) Somatom válasza Luissimo (#141993) üzenetére


Somatom
veterán

Tökéletes app nincs. Ennek pár hsz. -szel korábban említettem a tökéletlenségeit. Mivel esélyes a háttérben futtatása, ezért hasznos lenne az értesítő sávról, illetve zárképernyőről vezérelhetőség.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141996) Luissimo válasza Somatom (#141995) üzenetére


Luissimo
veterán

háát,
Persze ezekben is van még mit hozzáfejleszteni persze, bezárni pl, csak az alkalmazások bezárásánal lehet, vagy ha mindent bezársz.
együtt lehet vele élni, kompromisszumokkal, én kocsiban órákig hallgatom, aztán kilövöm.
A tartalma kicsit kárpótol.
Vannak benne kabarácsatornák, amik a hosszu utakon jóljönnek, nemcsak a rock adók ...

[ Szerkesztve ]

(#141997) TODI1111 válasza Luissimo (#141993) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszi kipróbálom.

(#141998) fecus válasza Luissimo (#141993) üzenetére


fecus
őstag

Lehet hozzátenni linket? A Jazz24-et szeretném hallgatni, de vagy link kell hozzá vagy a saját appja.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#141999) herczeg145


herczeg145
tag

Sziasztok!
Adott egy Microsoft acces (MDB) fájl. Szeretném megnyitni androidos tableten. Találtam szoftvert hozzá, de nem úgy nyitja meg mint gépen. Van valami jó alkalmazás amit hasznalhatnek?

(#142000) TODI1111 válasza fecus (#141998) üzenetére


TODI1111
addikt

Most próbálgatom a HU rádiót. Kipróbáltam neked ezt is. Lehet linket hozzáadni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.