Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142703) kmarci25 válasza crok (#142698) üzenetére


kmarci25
veterán

Jó, hogy írtál, elfelejtettem, hogy frissíteni kell. :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142706) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Sziasztok! Olyan alkalmazást keresnék, ami root nélkül használhatóan blokkolja a hirdetéseket és egyéb nem kívánt tartalmakat....
Tudnátok ebben segíteni?

(#142707) Dr.NX válasza LantosBerry8 (#142706) üzenetére


Dr.NX
addikt

Blokada.

Elfogadom a sütiket.

(#142708) LantosBerry8 válasza Dr.NX (#142707) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Köszi!
Esetleg abban tudnál segíteni, hogy hogyan tudom életre kelteni a "Blokada Tunnel"-t? Egyszerűen nem engedi....

(#142710) Dr.NX válasza LantosBerry8 (#142708) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az a VPN, neked az nem kell.

Elfogadom a sütiket.

(#142711) LantosBerry8 válasza Dr.NX (#142710) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Rendben, köszi!
Közben rájöttem, hogy nekem nem az kell, ami a olay áruházban van... Abban nincs béta nekem szükséges funkció :R

(#142712) pvt.peter válasza 0ttó (#142694) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi az infót, utána nézek.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#142713) szimi57


szimi57
őstag

Üdv. A WhatsApp-tól ismertek jobb alkalmazást a kategóriájában?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#142714) MADcat válasza szimi57 (#142713) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Telegram x

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#142715) pvt.peter válasza 0ttó (#142694) üzenetére


pvt.peter
őstag

Csekkoltam az ujjlenyomat beállításokat, hozzá is adtam új ujjlenyomatot, töröltem az app beállításokat de nem történt semmi változás :/
Valószínűleg majd egy köv. frissítés megoldja.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#142716) szimi57 válasza MADcat (#142714) üzenetére


szimi57
őstag

Kösz, le is cseréltem.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#142717) w751230


w751230
tag

Sziasztok, vakaki esetleg aki szerkesztett már képet, amit itt írtam [link] el olvasná? Hátha tudna segíteni valaki.

Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#142718) Somatom válasza w751230 (#142717) üzenetére


Somatom
veterán

Az eredeti minőség igénye miatt nincs válasz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142719) lovi27 válasza w751230 (#142717) üzenetére


lovi27
addikt

Szia! Elolvastam, de nem értem mit keresel, mert ezt írtad: "meg adom mekkora legyen a kép", a leendő kép felbontásának kiválasztása "és be tudom állítani, mi legyen ebben a területben". A keresőben látható téma és klikk. Ez a fénykép készítés.

[ Szerkesztve ]

(#142720) #30610944


#30610944
törölt tag

AdGuard pro-nal van ertelme a fioknak vagy valami elonye?
En vettem egy license keyt es fiok nelkul hasznalom. Mukodik csak nem tudom minek van akkor a fiok.
Valaki esetleg?

(#142721) Viktor0610 válasza #30610944 (#142720) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az appon belül nem kell fiók, de a kulcsot az AdGuard a fiókodhoz/email címedhez társította.
Tehát, ha nincs meg a kulcs, azt a neten a fiókodon belül találod.

Samsung Galaxy A54

(#142722) #30610944 válasza Viktor0610 (#142721) üzenetére


#30610944
törölt tag

En nem adtam meg email cimet csak beirtam a kulcssot

(#142723) Somatom válasza lovi27 (#142719) üzenetére


Somatom
veterán

Mit nem értesz ezen? A legtöbb droidos szerkesztőben így működik. Megadod a "kivágó keret" méretét, aztán a keretet tologathatod a képen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142724) Viktor0610 válasza #30610944 (#142722) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"En nem adtam meg email cimet csak beirtam a kulcssot"
Az appon belül? Ezt írtam én is.
De mikor megvetted a kulcsot, akkor kellett megadni email címet. ;) Ha belépsz a neten a fiókba, ott láthatod, milyen licence(i)d van(nak).
Ha mondjuk, venni akarnál még egy kulcsot, azt is csak a neten, a fiókodba belépve lehet.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142725) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#142724) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De szerintem ő nem az adugaurd -tól vette a kulcsot :U

(#142726) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#142725) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jah, hát akkor valóban nincs értelme a fióknak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142727) fecus


fecus
őstag

Van egy kínai tabletem 4.4-es androiddal. Sohasem volt gyors, de ma már inkább lassú. Ahogy Internetet kap megáll mint a cövek. Okosotthon rendszerhez használnám vezérlőnek.
Működőképes az elgondolásom, hogy újrahúzom a firmware-t és kiírtok minden google alkalmazást és valamelyik alternatív appkezelő szoftverrel tenném fel a feltétlenül szükséges appokat? Pl. aptoid?
Kioszk módú böngésző kellene, meg hálózati kapcsolat. Semmi más.
Sajnos nincs rá alternatív firmware, de a gyári már rootolt.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#142728) nyisziati válasza fecus (#142727) üzenetére


nyisziati
veterán

Elvileg működhet, csak sok a buktató benne.
Nekem is van ilyen tabletem (Lenovo), 4.4-es és szintén turbósítani akartam, de nehéz összeszedni a hozzávalókat. Sok a törött link, halott fórum, ha valahol megakadsz, nem biztos, hogy tovább tudsz lépni.
De meg lehet próbálni.

(#142729) crok válasza fecus (#142727) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem is működőképes, igen, ha amit fentebb írt nyisziati nem akadály akkor ha visszaolvasol kicsit itt akkor volt róla szó ebben a szálban [1] [2] hogy mit hogy lehet reszelni egy ilyen régebbi vason ha van root + Kernel Adiutor vagy valami más amivel lehet állítgatni LMK-t, VM változókat..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142730) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Van olyan módosított Fb Messenger, ami tudja a lebegő fejes notifikációt, a dark módot, de nincsenek benne reklámok?
Lite-ot használok, amiben nincsenek, de a dark mód sincs benne, ami kellene.

(#142731) crok válasza #30610944 (#142722) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyébként ezt vetted meg végül?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142732) #30610944 válasza crok (#142731) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ja a csaladit

(#142733) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Emlékszik még valaki a QuickPic képnézegetőre, amit az utóbbi időben a Cheetah Mobile (nem)fejlesztett?
Úgy látszik, kivágták őket a Play Store-ból a reklámokkal kapcsolatos magatartásuk miatt :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#142734) crok válasza -=RelakS=- (#142733) üzenetére


crok
Topikgazda

Jártak ők már házon kívül :D Reméltem hogy ez lesz a végük.. remélem így is marad. De a QuickPic-et egyébként egy régebbi forrásból újraépítette egy ember és elég jó :K

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142735) -=RelakS=- válasza crok (#142734) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mega meg Google Drive?
Akkor gondolom ez a QP Gallery csak hasonló.
Most F-Stop-ot használok, meg ha pixel pontos megjelenítés kell, akkor PerfectViewer-t, ezekkel elvagyok.

Most nézem, a QuickPic még fent van a mobilon :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#142736) crok válasza -=RelakS=- (#142735) üzenetére


crok
Topikgazda

XDA.. meg valahol tárolni kell, arra van GDrive meg Mega mirror. A QP Gallery az teljesen más.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142737) #40047616 válasza -=RelakS=- (#142733) üzenetére


#40047616
törölt tag

Én imádtam de miután átvették töröltem inkább. Viszont az jó hogy a google tiltja az ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

(#142738) Somatom válasza #40047616 (#142737) üzenetére


Somatom
veterán

Az XDA -s teljesen rendben van. Én azt használom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142739) eclipse19 válasza w751230 (#142717) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ha egy kicsit pontosabban leírnád mit szeretnél, könnyebb lenne.

Nagyobb képből szeretnél kivágni adott pixel-méretű kisebb darabot? Vagy egy adott képet átméretezni?
Hogy érted, hogy "rontja a minőséget"?
Melyik programokat próbáltad?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#142740) #40047616 válasza Somatom (#142738) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az olyan mint a csita előtti? Mert ha igen akkor letöltöm.

(#142741) crok válasza #40047616 (#142740) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem nem olyan - ez a QuickPic sokkal jobb.

Telegramon is könnyedén elérhető amúgy:
a WSTprojects (saját) csatornáján:
https://t.me/WSTprojects
@WSTprojects
vagy az Android Repository csatornán (keress a "QuickPic Mod"-ra):
https://t.me/AndroidRepo
@AndroidRepo
És itt az FAQ is Telegra.ph-on.
Meg az XDA thread.. elég összeszedett a srác (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142742) lovi27 válasza Somatom (#142723) üzenetére


lovi27
addikt

A hiányos kérdést. Ketten kétféleképpen értelmeztük, mert lényeges információ hiányzik belőle. Nem egyértelmű, hogy egy adott, meglévő kép részletéről van szó. Oly módon is értelmezhető ahogy én írtam. ;]

(#142743) seger


seger
addikt

Milyen app-al lehet megoldani, hogy alkalmazásoknak külön lehessen állítani a hangerőt! Ami bevált, mert play-en sok van, de nagyon rosz értékelésekkel vannak! Egy 2din android fejegységre szeretném telepíteni.

(#142744) Somatom válasza #40047616 (#142740) üzenetére


Somatom
veterán

Kinézetre olyan (csak, kétféle ikonnal és névvel lehet letölteni). Én sosem használtam Csitásat. Azt nem tudom, hogy a motorháztető alatt mi változott, de számomra az XDA nem csak a Csitánál, hanem a Play -nél is jobb referencia.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142745) Nero1985


Nero1985
újonc

Sziasztok! Van egy Honor 10 lite készülékem amit valamiért nem lát a készülék kereső webes felületen.
Be vagyok jelentkezve a fiókba, és az internet és a készülék kereső is be van kapcsolva.
Ha az alkalmazást letöltőm a telefonra akkor azzal lehet látni a telefon helyét, de a webes felület meg azt írja hogy nincs aktív eszköz. Mi lehet a probléma? Már egyszer vissza is állítottam a készüléket gyári beállításokra, de az se segített.

(#142746) svgyula válasza seger (#142743) üzenetére


svgyula
addikt

Ne keress már túl vagyok rajta! Az android csak akkor tudja ha olyan rendszer apk van benne. Több fejegységgel próbálkoztam. Egy darab tudja(ami nálam megfordult) ebbe van olyan rész ahol ezt a rendszerben lehet állítani. DE nem hangerő gombban. Nekem a GPS volt túl halk volt ezért kerestem. Nem találtam ezért a GPS hang állományán az amplitudo értékét növeltem meg. Nem volt kis mutatvány.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142747) Bozek válasza seger (#142743) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha nagyon nem megy, akkor automatizálóval fel kell tolni, amikor aktív az adott alkalmazás.

Jobb ötletem nincs, sose kellett.

(#142748) seger válasza Bozek (#142747) üzenetére


seger
addikt

Samsung telóra van a samsung assistant. Valami ikyen kellett volna...

(#142749) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Operan kívül nincs olyan böngésző amin belül az FB üzeneteket el tudom olvasni és nem kell külön az appot telepítenem? Kipróbáltam a dolphin, via, brave, chrome -t de mindegyik átirányít a messenger appra.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#142750) sopruk válasza Nerazim (#142749) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én a Friendly-t használom erre. Nem böngésző, de nekem is csak az üzenetek miatt van fenn...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.