Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141451) Linux-1 válasza crok (#141449) üzenetére


Linux-1
csendes tag

Kösz a választ.
Sajnos nem jártam sikerrel.
Megpróbálom majd WiFi-n keresztül, hátha úgy megy.

(#141452) WhiteWalker válasza Linux-1 (#141451) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs a Google play áruházba beállítva , hogy csak Wifin töltsön le?

Esetleg ezt nézd meg: link

(#141453) crok válasza WhiteWalker (#141452) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugyanezt írtam le neki amit linkeltél - csak magyarul..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141454) Bozek válasza mobilizmo (#141450) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bal fent a három vonal, majd húzd el jobbra, amit át szeretnél nevezni. Akkor megjelenik a ceruza ikon, azzal tudod szerkeszteni.

(#141455) mobilizmo válasza Bozek (#141454) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Kapcsolódó kép

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#141456) WhiteWalker válasza crok (#141453) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gyűjtöm a hsz-t ;] :D

(#141457) HoldfenyLuna válasza Linux-1 (#141448) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Hú, régebben így jártam egy Redmi 4X készüléknél. Rohadt idegesítő volt, de egyszer csak megjavult. Hiába volt FR is akkor. :( Mindent végigturtam akkor :O

Talán most ezek közül Neked valami segít...

(#141458) Linux-1 válasza HoldfenyLuna (#141457) üzenetére


Linux-1
csendes tag

Köszi, végignézem.
Lehet hogy beleütök egy 100-as szöget :((

(#141459) kidnou válasza Linux-1 (#141448) üzenetére


kidnou
senior tag

Ilyen már nekem is volt. Magától helyreállt.

(#141460) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

ismertek olyan progit, amely GPS alapján váltogat automatikusan wifi és mobilnet között?(noroot)

köszi

(#141461) Somatom válasza Jumbozorz (#141460) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy újabb droidokon root nélkül már a wifit sem lehet automatizáltan kapcsolgatni. Onnantól meg halott az ügy.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141462) crok válasza Jumbozorz (#141460) üzenetére


crok
Topikgazda

Volt rá app de eltávolították Play-ből 2019 áprilisban..

Ám (hasonlót vagy ugyanilyet) Oreo és felette tud az Android "magától" is
ha a kedves gyártó bennehagyta a ROM-ban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141463) F.E.K.. válasza Jumbozorz (#141460) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nem kérdezem meg, nem kérdezem meg.... demégis: mire lenne ez jó? ha van ismert wifi akkor felcsatlakozik rá, ha nincs akkor pedig a mobilnet működik automatikusan (feltéve ha nincs letiltva persze).

Ha az akkumulátorral szeretnél spórolni akkor megjegyezendő hogy a wifi scan kevesebbet fogyaszt mint a gps...

root nélkül sajnos nem igen lehet külön kapcsolgatni egy ideje. :(

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#141464) mobilizmo válasza F.E.K.. (#141463) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

"Ha az akkumulátorral szeretnél spórolni akkor megjegyezendő hogy a wifi scan kevesebbet fogyaszt mint a gps..."

Ebben biztos vagy?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#141465) atike válasza mobilizmo (#141464) üzenetére


atike
nagyúr

Akku spórolásra szerintem ez édeskevés... :U

(tudom, nem jó helyre ment a válasz... :DDD )

(#141466) crok válasza mobilizmo (#141464) üzenetére


crok
Topikgazda

Az akkukímélő helyzetmeghatározásra BT scan + WLAN scan + cella info + NLP van használva, nem a GPS önmagában (device-only) - úgyhogy igen, biztos. A nagy pontosság az meg mindezek egyben. Szerk: ja igen, használom aktívan és olvastam / tudom hogy működik a wakelock-ok miatt is, ha nagyon kell megkeresem a dokumentációját is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141467) Jumbozorz válasza F.E.K.. (#141463) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Az az információm hiányzik, hogyha wifi és a mobilnet egyszerre elérhető, akkor minden esetben preferálja a wifit a mobilnettel szemben az android? Nem szeretnék azzal szembesülni, hogy otthon youtube nézés közben 10 perc múva kapom az sms-t, hogy lefogyott a netem 80%-a. Ha a preferált internetelérés a wifi, akkor tárgytalan az eredeti kérdésem.

(#141468) atike válasza Jumbozorz (#141467) üzenetére


atike
nagyúr

Ha be van kapcsolva a mobiladatod és a wifid is akkor a wifi a prefereált... Durva lenne máshogy... :)

(#141469) Jumbozorz válasza atike (#141468) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszönöm, Akkor igazából az eredeti kérdésem tárgytalan. :R

(#141470) crok válasza Jumbozorz (#141467) üzenetére


crok
Topikgazda

Minden esetben preferálja az Android, még úgy is amúgy ha nincs WLAN-on keresztül Internethozzáférés de kapott IP-t az interface akkor se vált át. Ha nem akkor ott valamit nagyon eltolt a ROM-ot készítő ember vagy cég.

Fejlesztői menüben bekapcsolható az is hogy a mobiladat állandóan be legyen kapcsolva amivel sokkal gyorsabb WLAN-ról mobilnetre átállást lehet elérni (amennyiben igényed lenne rá).

Kis plusz info még: újabb SDK verziókban van lehetőség arra hogy network rating provider-el minősítse az aktuálisan csatlakoztatott SSID-t.

@atike: annyiban nem édeskevés, hogy pl. mi használunk helyzetmegosztást és nagyon nem mindegy, hogy az 1..2 precenkénti NLP Wakelock a GPS miatt ki se kapcsol két wakelock közt ha nincs GPS alapján megfelelő pontosságú helyadat és nem tudja a készülék kielégítő pontossággal (doze mode, default location accurace=20m) a helyzetet megállapítani vagy max. 2..15 másodperc alatt belövi a helyet a megfelelő pontosságra aztán lemegy vissza aludni (ha csak light doze-ba is de jobb mint az awake). De nagon eltértem a témától, off off.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141471) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,

hide folder, könyvtár rejtésre (titkosításra) keresek alkalmazást. A hide folder nevű működik, de a sd-n lévő adatokat nem hajlandó titkosítani. Kiír ugyan egy beállítást, amit kér, de rákattintva egy majdnem üres oldalra visz, ahol semmi funkció és állítási lehetőség nincs. Pár ezerszer végigpróbáltam már, biztos.

Sajnos az egyre butább android 8.01 fut a telefonon, egy régebbi verzión talán nem lenne baj. Valószínűleg ebben van már valami opció, amely szerint féltik tőlem az sd kártyát és azért védik. Gondolom ezzel veszett össze az app is.

Tudok működő appot javasolni? Esetleg olyat aminek widgetje is van? Hogy e beállításokat ne mindig egy app opcióinak a mélyének a mélyének a mélyének a mélyének a mélyének a mélyének a mélyének a mélyének a (és így tovább, nem hergelem bele magam) a mélyén kellejen keresni?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#141472) punky10 válasza crok (#141470) üzenetére


punky10
addikt

Nem,nem tértél el!Sőt!Ha ezt 5-10%-al érthetőbbé tennéd,akkor menteném is...
Illetve így is mentem,csak néha ez az infó még kevés a megvilágosodáshoz.. :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#141473) mobilizmo válasza crok (#141466) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ok, igazából tényleg érdekelt, ezért kérdeztem.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#141474) crok válasza punky10 (#141472) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem meg nagyon nem ide való volt hanem max az Android szakmaiba.. de ha leírod mit szeretnél még tudni megválaszolom este szivesen, szerintem a dokumentációt (mint referenciát) is elővakarom hozzá ha kell.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141475) hedeg11


hedeg11
csendes tag

Sziasztok!
Android 10 , oneplus 7pro lehet valamilyen módon hívásrögzítőt feltenni ami működik is
Amit eddig próbáltam az mind lejátszáskor néma és a másik fél adatai sem látszanak.

(#141476) crok válasza hedeg11 (#141475) üzenetére


crok
Topikgazda

Root van-e? Ha nincs akkor kapufa.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141477) Bozek válasza Wolfskin (#141471) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor bejön a teljesen üres oldal, akkor balról húzd elő a menüt, aztán válaszd ki az SD kártyát. Elvileg akkor a jobb alsó sarokban meg kell jelennie a gombnak.

Mondjuk egyszerűbb lenne, ha linkelnéd az alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#141478) #45746688


#45746688
törölt tag

Tudtok ajánlani hívószám és sms letiltó appot? Mert jött egy sms és levont 305 forintot a prepaid kártyámról. Olyan kéne ami ismeri ezeket a kalóz küldőket. És ha rosszándékú, letiltja, hogy meg se érkezzen.

(#141479) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Feltettem a kérdést a telefon( Xiaomi Redmi 5 Plus ) topikban is ,de nincs érdemleges válasz. Hátha itt szerencsém lesz. Mi a jó büdös franc ez a média????? Amiről úgy gondoltam hogy ide tartozik, ( zene lejátszó,videó lejátszó) takarékos módra állítottam.Változás semmi .Vajon miért zabálja az akkut? És mi a rákot lehet tenni hogy ne zabálja???? :W :O :W

(#141480) crok válasza Tökimanó (#141479) üzenetére


crok
Topikgazda

Azért pörög mert van egy olyan média file-od (kép, video vagy zene, akár több file is) ami loop-ba teszi a media scanner-t. Ha van SD kártyád válaszd le. Nézd át a média file-okat hogy nem-e sérült valamelyik, formázd meg és másold vissza a file-okat.. töröld és másold vissza mondjuk könyvtáranként. Esetleg a Media Storage nevű rendszerapp adatait töröld és restart.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141481) hedeg11 válasza crok (#141476) üzenetére


hedeg11
csendes tag

Ha van akkor megoldható? Root-olni azt bármikor tudok.

(#141482) Viktor0610 válasza hedeg11 (#141475) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Hívásfelvétel - Cube ACR appot szokták javasolni.
Fontos, hogy a működése ennek sem biztos, illetve a forrás vagy mi választásával is lehet variálni, ha alapból nem működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#141483) hedeg11 válasza Viktor0610 (#141482) üzenetére


hedeg11
csendes tag

Köszi kipróbálom.

(#141484) crok válasza hedeg11 (#141481) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy mondják,vagy a Cube ACR vagy a sokat emlegetett ACR UnChained.
Vagy a SKVALEX de az szerintem meglehetősen drága..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141485) KTU válasza #45746688 (#141478) üzenetére


KTU
addikt

Szolgáltatódnál, emelt díjas SMS szolgáltatások letiltása, minden esetben: fogadott és küldött.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#141486) Linux-1 válasza kidnou (#141459) üzenetére


Linux-1
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Megpróbáltam WiFi-n az app telepítést és működött. Most már megy SIM-ről is, valamitől megjavult, fogalmam sincs mitől.

(#141487) #45746688 válasza KTU (#141485) üzenetére


#45746688
törölt tag

Köszi, megpróbálom.

(#141488) Wolfskin válasza Bozek (#141477) üzenetére


Wolfskin
őstag

ok, csinálok print screent

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#141489) Bozek válasza Wolfskin (#141488) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elég a link, kipróbálom. Csak sok ilyen van fenn Play-en.

(#141490) Somatom válasza crok (#141480) üzenetére


Somatom
veterán

Bocs, hogy belevau, de sztem egy .nomedia -val próbálkozás egyszerűbb, mint a másolgatás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141491) crok válasza Somatom (#141490) üzenetére


crok
Topikgazda

Latszatmegoldas, tuneti kezeles, semmikepp nem valasztanam. Inkabb megoldok egy problemat mint elfedem.
Masolas utan megnezheti mivel van gond.
Plusz melyik konyvtarba tegyen .nometia-t? Mindbe is, mert nem ismert hol van a gond.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141492) Somatom válasza crok (#141491) üzenetére


Somatom
veterán

Félreértesz. A hiba kiszűrésére javasoltam. Van egy belakott 100-200GB -os SD -m. Tökön szúrnám magam, ha egy hibafeltáráshoz a rajta levő összes állományt törölnöm kéne, majd formázni a kártyát és könyvtáranként visszamásolgatni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141493) crok válasza Somatom (#141492) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi van, ha maga az SD a hibas..?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141494) Somatom válasza crok (#141493) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor nem a mediascan ragadna be.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141495) crok válasza Somatom (#141494) üzenetére


crok
Topikgazda

Been there, done that - de az is beragadhat!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141496) brd válasza F.E.K.. (#141463) üzenetére


brd
nagyúr

Én ezt nem így tapasztalom. Pontosabban még sosem tapasztaltam így, direkt próbálgattam, és eddig a BT+WiFi mindig jobban fogyasztott, már a 3. telefon óta. Én azt tapasztalom, hogy maga a GPS használat meglehetősen keveset fogyaszt; ami sokat szokott, az a GPS-t használó app egyéb funkciói (rajzolás, útvonal követése, egyéb).

The only real valuable thing is intuition.

(#141497) crok válasza brd (#141496) üzenetére


crok
Topikgazda

Ennek vastagon inkább az Android szakmaiban lenne a helye, de..

Appfüggő, attól függ milyen felhasználásra kell a helyadat (kell-e a pontos hely vagy elég a max. ~20..50m pontosság?) és - ahogy mondod - hogy ez mennyi feldolgozással jár utána valamint hogy az app engedi-e, hogy a készülék aludni menjen vagy egyből szinkronizáltat és nem- vagy kevésbé gyakran / csak light doze-ba megy le a telefon alvó módba. Erre külön programozási technikák vannak ami(k)ről hajlamosak megfeledkezni az app fejlesztők és nem mindegy, hogy a használt készülék / ROM doze beállításaiban mi van megadva (két tucat változó határozza meg a doze mód működését!) és|vagy nagyon tág SDK környezetre írják az appot és nem foglalkoznak kellően körültekintően azzal, hogy milyen elhetőségek voltak Marshmallow előtt és után (AlarmManager + alarm-ok / JobScheduler / Wakelock-ok / Doze optimalizáció).

Kíváncsiságképp: milyen telefon(ok)on milyen rendszerrel, milyen appal és milyen környezetben tapasztalod, hogy a BT scan + WLAN scan + cella adat többet eszik mint a GPS önmagában? Én még ilyet nem tapasztaltam és a LineageOS fejlesztői se véletlen patkolták vissza Pie-ba is az "akkukímélő módot" helymeghatározásra (annak ellenére, hogy az AOSP forrásából ugye kivette a Google egy éve, még Oreo alatt + adalék) és az LTE elterjedésével egyre kifinomultabb a helymeghatározás is ha LTE-t használ az ember. Ez annyira igaz, hogy városon belüli helyzetmegosztással "akkukímélő" módban gyakorlatilag minimális akkuveszteségünk van ebből fakadóan ahhoz képest mintha nem lenne helymegosztás, se Google Maps se Life360 haszanálatával nincs gond (adok bugreport.zip-et szivesen amit végignéhetsz Battery Historian-ban vagy szivesen kimentem a dumpsys adatokat TeMeFI-vel vagy ADB-vel). Nyilván nyílt területet barangolva de kis cellalefedettséggel lehet nem optimális megoldás a cella + BT+ WLAN megoldás: erdő mélyén, kerékpározás / túrázás közben nyilván nem lesz WLAN SSID amit látsz, se BT eszköz.. pöröghet csórikám beacon-t keresgélve.. viszont ha egyszer elkapta a GPS (+A-GPS) a fonalat akkor mindig gyorsan megvan a fix.

Horses for courses ;) itt is igaz, hogy azt az appot kell választani ami a célra / felhasználásra a legmegfelelőbb :)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141498) Wolfskin válasza Bozek (#141489) üzenetére


Wolfskin
őstag

File Hide Expert

közben kipróbáltam, amit mondtál, de ott eddig nem mutatta a sd kártyát, csak letöltések és legutóbbiak kategóriák voltak, most mutatta, sőt kiválasztva jobb alsó sarok kijelölés gomb, és megoldódott.
de azóta meg a total commander nem látja az sd kártyát... :DDD :DDD :DDD (imádom az új androidot, és remélem lesznek még újabb és újabb csodák... :C :C :C )

most a tcm-ben ugyanazt az ablakot dobja föl, természetesen csak a letöltések és a legutóbbiak mappa lehetőségekkel, illetve a jobb fölső sarokban van még egy opció, hogy "belső tárhely elrejtése" (vagy mutatása), de egyikre se történik semmi.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#141499) Wolfskin válasza Wolfskin (#141498) üzenetére


Wolfskin
őstag

Na sikerült megoldani, a beállításokban rákerestem hogy SD és itt le volt csatlakoztatva. csatlakoztattam, most már a total commander újra látja... CSAK AZ HIDE FOLDER NEM LÁTJA :Y :Y :Y

mi ez az agyrém? ha ezt tudja a 8-as android a 4-es után, akkor mi jöhet még????

(pontosabban a hide folder is látja, de most minden ki és bekapcsoláskor el kell játszani ezzel, szerencsére mos t a legutóbbiaka mellett a letöltések és a SD kártya is benne van az opciókban (ki tudja meddig lesz ott... :F ). szóval minden alkalommal sd kártya kijelöl és utána ok. kissé macerás :W

mondjuk így is macerás a használata, mert elég lenne egy widget, ami kér egy jelszót és a háttérben feloldaná a könyvtárakat. a titkosításhoz nem is kell jelszó. de így meg kell keresni az appot, és azon belül, tehát sokkal több kattintás, de sebaj. most ez is duplázódott.

UPDATE-------

tévedtem, teljesen diszfunkcionálissá vált a hide folder, nem csatolja le a könyvtárakat, mindig visszadob ide, helyben járok. aztán kicsit hosszabban nyomva a SD kártyára újra eltűnt, már csal a legutóbbiak és a letöltések vannak szokás szerint -- > viszont most működik a HF!!!

UPDATE 2 -------

rájöttem, egyszerre csak 1 app láthatja az sd kártyát, vagy a tcm vagy a hide folder. ha a HF-ben sikerül végre működésre bírni, akkor a tcm nem látja, ha a beállításokban újra felcsatolom az sd-t, akkor a hf nem látja. ilyen egyszerű ez.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#141500) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Nem vegytisztán android appos a kérdésem: találkoztatok olyan ceruzával, ami könnyedén siklik a kijelzőn, lehet húzni-tolni kézíráshoz, rajzoláshoz? Amiket eddig láttam, a szokványos kis gumifélgömböst nem lehet húzni, mert tapad. A videók szerint a Stabilo Smartball 2 ilyen könnyen csúszós lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.