Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142651) Meggyi001 válasza WhiteWalker (#142650) üzenetére

Nem nagyon értek hozzá, ezek mik lehetnek? : [link] [link]

https://gamergep.hu/

(#142652) laleeee válasza Meggyi001 (#142651) üzenetére


laleeee
őstag

Kipróbáltam, az Instagram Plus reklámmentes és 'asza

(#142653) WhiteWalker válasza Meggyi001 (#142651) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem rossz , de a hirdetések megjelennek (i+)...

Ezt találtam , jól testre szabható.
No reklám és no mystories ;]

[ Szerkesztve ]

(#142654) laleeee válasza WhiteWalker (#142653) üzenetére


laleeee
őstag

Köszi

(#142655) DrBubo77 válasza WhiteWalker (#142653) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem sem az Insta+, sem az általad linkelt nem települ. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#142656) hangyász2 válasza DrBubo77 (#142655) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem se, egyik sem.

(#142657) ollie válasza #30610944 (#142647) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Technikailag csak úgy tudod elrejteni az IP címedet, ha VPN-t használsz, de persze a VPN üzemeltetője akkor is látja az IP-det, és ha megbízható nem tárolja vagy továbbítja máshova. Firewallal nem működik a VPN?

***

(#142658) WhiteWalker válasza hangyász2 (#142656) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam települt... Én a fentebb linkelt mókolt Messengerrel jártam így... Ki érti ezt? :U

(#142659) crok válasza WhiteWalker (#142658) üzenetére


crok
Topikgazda

Root nelkul mar egy adb logcat-el is bentebb lehetnenk, root-al MatLog pl.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142660) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,
Hasznal vki Keepass2Androidot?
A legutobbi februar 14 -i frissites utan azt irja, hogy nincs ujj lenyomat erzekelo a telefonomon, pedig korabban ujjlenyomat feloldassal leptem be az adott adatbazisba.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#142661) zhata válasza WhiteWalker (#142653) üzenetére


zhata
senior tag

Az általad megadott linkre HTML/ScrInject.B trójai-t jelez az ESET Internet Security!

(#142662) Viktor0610 válasza zhata (#142661) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezért kell mindig hivatalos helyről letöltött appokat használni!

Samsung Galaxy A54

(#142663) Indiant válasza fery02 (#142574) üzenetére


Indiant
addikt

Valakinek sikerült a Messengerrel is belépni?

(#142664) #30610944 válasza ollie (#142657) üzenetére


#30610944
törölt tag

Firewall VPN-kent fut szoval nem.

(#142665) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Kicsit gondban vagyok most én is, hogy ide való-e ez a kérdés. Legfeljebb moderálom magam, ha nem.
Szóval captive portal bejelentkezés, amit a google támogat. Sokáig nekem is működött, aztán nem. Biztos nem én állítottam el, de egy ROM upgrade esetleg okozhatta. Sokat keresgéltem a google felé, de ha meggebedek sem találom ahol beállíthatnám. Még arra gondoltam esetleg lehet attól is függ, hogy milyen gapps van fent. Én nano felett soha nem használok, de most pico van telepítve. Lehet, hogy akkor működött amikor nano volt fent?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#142666) WhiteWalker válasza zhata (#142661) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R , az ESET androidos verzió?

[ Szerkesztve ]

(#142667) crok válasza mobilizmo (#142665) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem hozza fel a captive portal-t?
Menjünk át a szakmaiba vagy privátba,
ROM lesz az nem GApps de meglátjuk,
kéne egy pár parancs kimenete:
PC-ről adb-vel:
adb shell settings list global | grep captive
vagy telefonról terminálból root-al:
su
settings list global | grep captive

Pico-ra amúgy húzhatnál Nano-t minden gond nélkül
de a Nano-ban nincs semmi olyan plusz ami ezt állítgatná.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142668) w751230


w751230
tag

Sziasztok!

Lehet volt már, de igen sok hozzá szólás van itt :)

Én csak egy olyan egyszerű programot keresek, amiben meg adom mekkora legyen a kép mérete, 300x300 mondjuk, és be tudom állítani, mi legyen ebben a területben.

Amiket néztem, rontja a minőséget. Olyasmit keresek ami nem.

Semmi más extra nem kell bele.

Köszönöm előre is.

(#142669) zhata válasza WhiteWalker (#142666) üzenetére


zhata
senior tag

Nem, windowsos.

(#142670) kaisers válasza Zola007 (#142610) üzenetére


kaisers
aktív tag

link

Én ezt használom teljes megelégedéssel.

És Excel-be is ment

[ Szerkesztve ]

(#142671) Land


Land
veterán

Üdv! A gyári Google Calendar appnál van mód a sötét widget témát átlátszóvá tenni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#142672) Dolphine válasza Land (#142671) üzenetére


Dolphine
addikt

A Google Naptár widgetje sötét? :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#142673) Land válasza Dolphine (#142672) üzenetére


Land
veterán

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#142674) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Olyan alkalmazást keresnék ami jpg -ből képregényt csinál, de olyat, hogy szerkesztésnél egy képen belül megadom hol vannak a kockák és olvasasnál raközelít arra a részre hogy jól olvashato legyen. Mint az amazon oldaláról megvett képregények.
Melyik progival tudom megcsinálni?

(#142675) Dolphine válasza Land (#142673) üzenetére


Dolphine
addikt

Android 10?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#142676) Land válasza Dolphine (#142675) üzenetére


Land
veterán

Igen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#142677) #30610944


#30610944
törölt tag

AdGuard szokott akciozni az elofizetesi araival vagy mindig ugyanannyi?

(#142678) crok válasza #30610944 (#142677) üzenetére


crok
Topikgazda

Program promók topikban latom most is volt akciojuk cca. 3 hete, szokott lenni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142679) Dolphine válasza Land (#142676) üzenetére


Dolphine
addikt

Így már értem. :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#142680) #30610944 válasza crok (#142678) üzenetére


#30610944
törölt tag

:R

(#142681) pvt.peter válasza pvt.peter (#142660) üzenetére


pvt.peter
őstag

Esetleg erre vki?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#142682) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mivel a saját topicjaban nem leltem válaszra, itt is megpróbálkozom: megoldható, hogy ha csatlakozik egymáshoz a Galaxy Watch és az S10E, akkor csak az órán jelezze hanggal a bejövő hívást? Érdekes, más értesítés nem csörömpöl a telefonon, ha jelez az óra, de piszok zavaró, hogy bejövő hívásnál mindkét eszköz ordít, holott bőven elég lenne az óra is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#142683) csipuka válasza Rigormortiis (#142682) üzenetére


csipuka
senior tag

Miert kell egyaltalan csorgohang az orara? A vibralas nem eleg feltuno?

(#142684) laleeee


laleeee
őstag

Yandex böngészőnél nem tudom elérni hogy a beágyazott videókat a YouTubeVanced nyissa meg ,mindig a böngészőn belül nyílik meg a YouTube. Tudnátok erre valami megoldást ?

(#142685) consono válasza csipuka (#142683) üzenetére


consono
nagyúr

Gondolom egyéne válogatja. Nekem mióta van okosórám, azóta a telefonon sincs hang. Már nem is emlékszem, hogy milyen csengőhang van beállítva :) Gond csak akkor van, ha a töltőn felejtem az órát...

"In God we trust. All others must bring data"

(#142686) kovacs65 válasza consono (#142685) üzenetére


kovacs65
senior tag

+1
Csak éjszakára van hang, hogy felébredjek, ha nagyon kell.
Valószínű, hogy az óra rezgésére is sikerülne, de.,.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#142687) Rigormortiis válasza csipuka (#142683) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pl vezetés közben, vagy ha nagyon belemerülök a szerelésbe, nem veszem észre, ha rezeg az óra a kezemen. De tud csörögni, és szerintem nem ördögtől való gondolat, hogy ha már egyszer az okosorák a telefon kiterjesztései (mert azok), akkor ne ordítson már egyszerre mindkét eszköz főleg, hogy ezt egymástól fél másodperces csúszással teszik.

Mert amúgy korábban nem gondoltam volna, de nagyon is élhető dolog az órával hívást fogadni vezetés vagy szerelés közben, amikor jó, ha csacsogás mellett a kezeimet is tudom használni. Teljesen jól működik ez a funkció, de ez a kánonban csörgés kikészít.

És ne az legyen a megoldás, hogy lenémítom a telefont, mert abban a pillanatban, hogy leveszem az órát a kezemről vagy eltávolodok tőle, máris lemaradok a fontosabb teló értesítésekről, amik hanggal is jeleznek.

Az meg, hogy majd manuálisan kapcsolgatom a néma üzemmódot a telefonon, miközben ő pontosan tudja, hogy a kezemen vam-e az óra vagy nincs...

Na majd betérek az egyik Samu üzletbe a problémámmal, had izzadjanak ők is egy kicsit:D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#142688) csipuka válasza Rigormortiis (#142687) üzenetére


csipuka
senior tag

Ja, nem ordogtol valo, nekem S3-as van 2 eve, meg nem fordult elo soha, hogy ne vettem volna eszre a rezgest. :) Ezert is van kikapcsolva a csorgohang.
Vissza a topikhoz, ha van automatizalod (pl Tasker), akkor ott tudod csekkolni, hogy az ora kapcsolodva van-e, es akkor vegye le a csengohangot. Nem tom, ez a notification-nel mit csinal.

(#142689) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az mitől lehet, hogy reggel egy, a "mobil megkeresése" által küldött értesítéssel várt a telefon, aminek a tartalma egy "1"-es volt?

Én nyilvánvalóan nem kerestem rá a saját telefonomra és tudtommal bárki más is csak a bejelentkezési adataimmal csekkolhat rá...

Szerk.: Állítólag a Samsung cseszett el valamit, szinte minden Samsung tulaj kapott ilyen push notit .

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#142690) crok válasza Rigormortiis (#142689) üzenetére


crok
Topikgazda

Érdekes, más is kérdezte pont most.. nem is egy helyen..
Úgy látszik mindegyik Samsung volt?
Jó lett volna ha hosszan nyomtok rá mert kiderülhetett volna melyik program volt ami generálta. Esetleg egy notification history app-al érdemes lenne megnézni hogy látszik-e (kellene) és hogy mi volt az. De úgy néz ki a Samsung Device Care volt az egyébként, tele a Google meg az összes Samsung és egyéb fórum.. egy éve is volt hasonló, Samsung bug.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142691) Hosssszu válasza Rigormortiis (#142689) üzenetére


Hosssszu
őstag

Üdv!

Én is ráfutottam. Valamit a Samsung rontott el: [link]

(#142692) Rigormortiis válasza crok (#142690) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jó fej ez a Samu, minden készüléktulajnak megdobbantotta a szívét :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#142693) crok válasza Rigormortiis (#142692) üzenetére


crok
Topikgazda

Device Care - látod, odafigyelnek rá(d) :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142694) 0ttó válasza pvt.peter (#142660) üzenetére


0ttó
tag

Már belefutottam hasonlóba.
Egyszer az Androidban kapcsolódott valahogyan ki, máskor meg az adott alkalmazásban állítódott el.
Lehet, hogy véletlen elnyomtam valamit.
Beállításokat át kell nézni az appban meg az OS-ben is, ha még nem történt meg.

(#142695) DrBubo77 válasza Rigormortiis (#142692) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nálunk is jött A5 (2017)-re és A70-re készülékre.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#142696) punky10 válasza DrBubo77 (#142695) üzenetére


punky10
addikt

A10-esekre vagy 5... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#142697) consono válasza DrBubo77 (#142695) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is jött A80-ra :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#142698) crok válasza crok (#140707) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, ma frissült az iCsekk alkalmazás is végre. Én használom startja óta Díjnet.hu-val összekötve, most megcsináltam mindent amit írtak hogy szükséges lesz (pl. új reg..) és egyelőre jól is néz ki (már nem olyan mintha 2005-ben járna a design) meg most mintha működni is látszana a dolog megint (mivel régi volt már és nem volt belefejlesztve a FireBase Messaging így nem volt értesítés ha jött csekk már vagy két éve - mondjuk ezen kívül minden ment és a Díjnettől emailt amúgy is mindig kaptam).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142699) laleeee


laleeee
őstag

[link] Samsung 'hiba'

[ Szerkesztve ]

(#142700) Rigormortiis válasza laleeee (#142699) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ugyanezzel az erővel küldhetnek egy "bocs, senkit nem akartunk megijeszteni, véletlen volt" értesítést is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.