Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142301) Somatom válasza Tiger. (#142300) üzenetére


Somatom
veterán

Mi van akkor, ha a Settings -> List -> Media Browsing Folder -nél hozzáadod a Movie mappát?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142302) Rigormortiis válasza TODI1111 (#142299) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, ezt a 4et tiltottam le, és valahogy mégis magához tért a sima fb app.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#142303) Tiger. válasza Somatom (#142301) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor már csak 2 lépés. Video-movies és ott vannak a filmek, sokkal jobb ,kár azt nem tudom megcsinálni, mint ison, bár ott komolyabb ez a lejátszó, van benne hangszin szabályzó is, amúgy azt hol kell ki kapcsolni, megy a film rá bökök, akkor osd rész ott marad, újra rá kell, hogy bökjek, hogy eltűnjön.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142304) Somatom válasza Tiger. (#142303) üzenetére


Somatom
veterán

Ha a vezérlő felületre gondolsz, akkor Settings -> Play -> Auto Hide Menu.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142305) Tiger. válasza Somatom (#142304) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Arra bizony, köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142306) kmarci25 válasza crok (#142293) üzenetére


kmarci25
veterán

ADB módszerrel töröltem, köszi a segítséget! :R Azt írtad, hogy frissítéskor visszajön? Mert akkor ezt a módszert meg kell jegyeznem.

ollie: úgy értem rendszerfrissítéskor visszateszi? Mert most az inkriminált appot sikerült eltüntetnem.

svgyula: ezzel a módszerrel, amit crok linkelt már korábban, tökéletesen ment, csak követni kell a leírást.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142307) ollie válasza kmarci25 (#142289) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Frissítések eltávolítása után ott kell lennie a letiltásnak.

***

(#142308) Viktor0610 válasza kmarci25 (#142306) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha csak letiltod az appot, frissítéssel sem tér vissza, tehát azt csak egyszer kell elvégezni! ;)

Samsung Galaxy A54

(#142309) kmarci25 válasza ollie (#142307) üzenetére


kmarci25
veterán

Pedig nincs ott, pl. ennél sem. Pontosabban ott van, csak nem aktív.
kép link

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142310) ollie válasza kmarci25 (#142309) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindent lehet letiltani, nálam a DUO-t például tudom uninstallálni, a facebook összest meg tudom tiltani.

***

(#142311) crok válasza ollie (#142307) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lesz ott a letiltás gomb mert ez MIUI és a MIUI saját app/csomagkezelője nem engedi.. csak úgy ériheti el telefonon azt a menüt amiben ezt le lehet tiltani ahogy [itt] leírtam (az Android saját csomagkezelőjével, nem a MIUI-éval) de itt is csak bizonyos meghatározott rendszerappok tilthatók (jellemzően az előre telepített 3rd party appok, mint Facebook-hoz kapcsolódó appok, Google appok..).

@kmarci25:
ADB-vel is tilthatóak, nem kell egyből törölni (mert úgy visszakerülnek egy OTA frissítéssel) szóval a pm uninstall -k --user 0 helyett mehet a pm disable-user --user 0 is és akkor az OTA után se lesz "feloldva" az app.. ez is benne van a linkelt XDA leírásban amit linkeltem. Ha volt appklónozás és|vagy multiuser környezet van akkor nyilván a user nem csak 0 lehet, a userlistát a list users parancs megmutatja. Kis leírás arról melyik parancs és opció hogy működik.
A linkelt program egyébként mindegyiket tudja
GUI-ból, Win-en, MAC-en, Linux-on..
Aki nem szeret gépelni annak hasznos lehet - én szeretek gépelni ;]

@svgyula:
A végére még ennyi idézet a fent említett leírásból és némi megjegyzés a tapasztalatodhoz:
"While disabling a system application requires root access, disabling a system application for the current user does not need root access." - és az ADB-hez nem kell nyitott bootloader. Olyan van, hogy az USB kapcsolat módot a fejlesztői menüben állítgatni kell hogy az adb bekerüljön a kompozit USB eszközök közé de az nagyon ritka és jellemzően az init scriptek egyike (QCom SoC esetén a init.qcom.usb.rc) rosszul tartamazza a sys.usb.state módok tartalmát, pontosabban 95+%-ban az adb hozzá van csapva mindegyik módhoz ha a fejlesztői menüben bekapcsolod az USB debugot de van 5% mikor ez nem így szerepel az init scriptben, pl. a sys.usb.state értéke az USB hibakeresés módot bekapcsolva és az USB kapcsolat módot MTP-re állítva csak mtp lesz (talán pont ebbe futottál bele?) de ez általában mtp,adb szokott lenni - ez amúgy telefonon is ellenőrizhető root nélkül egy terminálban egy egyszerű getprop sys.usb.state parancs kiadásával. Ilyenkor az USB kapcsolat módokat végig kell zongorázni hogy melyikből "nem sikerült" kihagyni az adb-t és akkor ott lesz adb (MTP, PTP, esetleg USB mass storage.. vagy a "csak töltés".. vannak mókás dolgok néha). A módot kézzel is viszonylag egyszerű mókolni egyébként, de alapvetően erre minek.. van hogy lehet rá szükség de az már tényleg elég mélyvíz, akit érdekel leírom hogy hogy néz ki ez a script és hogy működik csak ez szerintem inkább ide való.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142312) Fall-N válasza Tiger. (#142290) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is használtam, én ajánlottam először itt. Azért csak múlt időben, mert este hiába van beállítva alacsonyra a fényerő, az nPlayer feltolja és kiégeti a retinám. Kikapcsolni persze nem lehet ezt a csodás feature-t. Áttértem a BSplayer Prora. Nemrég kapta meg az új felületet.

De hogy válaszoljak a kérdésre, szerintem nem lehet beállítani. MX Player tud olyat, hogy az összes videót megjeleníti kezdésként, ami a telefonon van. Az alap, hogy a félbehagyott videónál megjegyzi a pozíciót. Ezt mindegyik lejátszó tudja.

(#142313) Somatom válasza Fall-N (#142312) üzenetére


Somatom
veterán

Settings -> Play -> Save Screen Brightness?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142314) Tiger. válasza Fall-N (#142312) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Bs player pro nekem is meg van, az is tudja, hogy egyből a videoknal van, csak meg kell adni az elérési utat.
De m7-en egy ideje rossz, le megy a film és utána gyakorlatilag befagy. Van egy újabb bs player, de az még elégé fapados.

Nplayernel fenyero problémam nincs.
Se androidon, sem ioson.

Nplayernel is működik a WiFi másolás?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142315) Fall-N válasza Somatom (#142313) üzenetére


Fall-N
veterán

Elképzelhető, hogy ezt nem vettem észre. Sőt biztos. Köszönöm. :C

Tiger.: Az új már az oldalsó sávon mutatja a mappákat, amikben video van. Playlist néven van rendezve. Az újabb amúgy ugyanúgy tud mindent nem fapados. Csak megkapta a bPlayer (béta) kinézetet. Utóbbi már meg is szűnt, ahogy kijött az új BS.

[ Szerkesztve ]

(#142316) Tiger. válasza Fall-N (#142315) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De azt is külön meg kell majd venni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142317) Somatom válasza Fall-N (#142315) üzenetére


Somatom
veterán

Youtube megy az új BS -sel? Nálam a régivel errorba fut.

Tiger:
Mit értesz "wifi másolás" alatt?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142318) Tiger. válasza Fall-N (#142315) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezek is vissza fele fejlődnek.
Magyarnyelv eltűnt, az előző filmeket is látja, pedig nincs is már rajta. Az alatta levok mar nincsen rajta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142319) Tiger. válasza Somatom (#142317) üzenetére


Tiger.
nagyúr

WiFi-n keresztül atmasolom rá a filmeket, ioson tudja ezt az nplayer. Kell a gépre egy böngésző, beírom a címet, amit az nplyer mutat, és mehet a másolás. Androidon ezt egy külön appal oldottam meg anno, FTP app volt a neve.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142320) kmarci25 válasza crok (#142311) üzenetére


kmarci25
veterán

A Hidden Settings for MIUI-val/vel sikerült letiltani, amit még akartam! (Pl. Duo) Köszönöm meg egyszer mindenkinek! :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#142321) Fall-N válasza Somatom (#142317) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt nem próbáltam eddig. Error opening file-t dob ez is.

(#142322) Somatom válasza Tiger. (#142319) üzenetére


Somatom
veterán

Van benne ilyesmi, de még nem teszteltem, hogy mennyire működőképes. Elvileg másolni sem kell, Webről, Webdav -ról lehet streamelni is. Én ezt két készülék között szoktam használni. Pl. telóval készült videót megnézni a tabon. Ehhez viszont az kell, hogy a teló hotspotjára is fel tudja építeni a szervert és általában ezen a ponton szoktak elhasalni az ilyen transzfer megoldások.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142323) Tiger. válasza Somatom (#142322) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Na majd meglesem már.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142324) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!
A fiamnak van egy galaxy S5 telefonja , sím kártya nélkül. Létezik e olyasmi alkalmazás, hogy gps jel alapján tudjam merre jár ha elmegy a környékén sétálni? Esetleg ha tudna olyasmit, hogy legyen rajta valami pánik gomb -szerűség, ha valami baj, van tudjak róla.

(#142325) Somatom válasza Tiger. (#142323) üzenetére


Somatom
veterán

Meglepett, tökéletesen működik. Símán megy a szerver a hotspoton. Path -nek a teló mikroSD -jét is be tudtam tallózni. Tableten a MiX látja a telót, 10MB/s körüli tempóval tudtam másolni. A tableten levő nPlayer is látja, símán streamel a telóról.
Hotspot nélkül error -t dob, tehát külső hálós átvitelhez már kevés. De, ez talán nem is elvárás egy médialejátszótól.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142326) Somatom válasza AndrewTdi (#142324) üzenetére


Somatom
veterán

SIM nélkül legfeljebb Wifin tudna kommunikálni a külvilággal.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142327) Tiger. válasza Somatom (#142325) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor megy a másolás, itt is el lehet menteni könyvjelzőbe?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142328) Somatom válasza Tiger. (#142327) üzenetére


Somatom
veterán

Most ezt is kipróbáltam (Opera-val). Igen, működik, bár sztem ez szenvedősebb módszer, mint fájlkezelőben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142329) Tiger. válasza Somatom (#142328) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ioson annyit szoktam csinálni, elinditom a playert, rá megyek hozzáadás, browser, gépen a könyvjelzőbol elokeresem, a mentet oldalt, előtte a telefonon elinditom, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142330) Somatom válasza Tiger. (#142329) üzenetére


Somatom
veterán

Tulképp Androidon is hasonló, de mivel az Android szabványos protokollokat használ, ezért a kliens eszközön WebDAV -ot ismerő fájlkezelőből is elérhető az nPlayer szervere.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142331) ollie válasza AndrewTdi (#142324) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy létezne már? A mobil nem fogja tudni közölni merre van internet nélkül.

Wifi is jó persze, ahogy előttem írták, de az nincs bármerre.

[ Szerkesztve ]

***

(#142332) #33253120


#33253120
törölt tag

Sziasztok.
Házhoz jöttem pofonért.
:)
Rapsberry Pi-be kellene egy sd-t csinálni NOOB-al.
Telefonon rajta az zip, ami ki kellene csomagolni egy fat32-re formázott kártyára, amit beteszek az RPI-be, és az megy.
Jól sejtem, hogy erre nincs app?
Ha meg esetleg valami csoda folytán leformázom, akkor meg a telefon sem látja, és nem tudok rá kicsomagolni.
A telefon egy S9+.Van rajta Dex, és Linux on Dex is Ubuntu-val, ha ez fontos.

(#142333) svgyula válasza ollie (#142310) üzenetére


svgyula
addikt

Megvan! Az számtalan ADB közül az egyikkel működik. Nálam a menüben nem elég az USB hibakeresést bekapcsolni! Be kell az ADB hibakeresést is kapcsolni. Kép:
A xiaomi/MIUI apk nem kompatibilis kiköpi a telóm. Ezen EMUI van. Szinte minden letöltött ADB-vel kiírta az offline állapotot. Most megvan az az egy amivel működik. Köszi!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142334) Fall-N


Fall-N
veterán

Most jött frissítés a BSplayerre és működik a YT videó átadás megosztással. Most próbáltam ki.

(#142335) Tiger. válasza Fall-N (#142334) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mikor lesz újra magyar?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142336) Somatom válasza Fall-N (#142334) üzenetére


Somatom
veterán

Megerősítem. Frissítés után már nálam is müxik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142337) crok válasza svgyula (#142333) üzenetére


crok
Topikgazda

Szivesen :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142338) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Sziasztok!
Van egy samsung xcover 4s telefonom, Lollipop 9-es androiddal. Már kipróbáltam rengeteg hívásrögzítőt amit play-en találtam de eddig egyik sem volt jó. Az összesnél az a hiba, hogy nem rögzíti megfelelő minőségben a másik fél hangját.
Tud valaki ajánlani olyan programot privátban, ami ezen az android verzón is működik?
Köszi.

(#142339) Somatom válasza DAVID0000 (#142338) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint melyik Android verzión? Lollipopon, vagy 9 -esen? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142340) DAVID0000 válasza Somatom (#142339) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Lehet rosszul írtam, bocsi :)
9-esen

(#142341) Tiger. válasza DAVID0000 (#142340) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nincs. Nem engedélyezett.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142342) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Használja valaki a ColorNote-ot? Ha igen, mennyire hatékony? Szinkronizálás gyors, biztonságos?
Vagy inkább a Google Keep/OneNote jobb választás?

(#142343) Bozek


Bozek
nagyúr

Most láttam, hogy a PowerAMP unlockernek nem kell végig telepítve lennie elvileg a teljes verzióhoz. Indításkor kiírja, hogy a vásárlás/telepítés után 2 nappal törölhető.

(#142344) crok válasza Bozek (#142343) üzenetére


crok
Topikgazda

Húú, abból mennyi zúgolódás volt már eddig is.. márint a licenszeléséből.. most akkor tutira tutira megoldották végre, linked van erről? Írtam róla régebben hogy mennyire utáltam, hiába mondták azt is hogy full offline fog menni és az unlock egyetlen start után is menni fog (márúgyértem offline is) hát sose ment jól.. volt olyan jópár éve, hogy UK-ben vonaton mobilnet nélkül (meg WLAN nélkül) egyszer csak megállt hogy "hopp szerintem nincs licenszed" és kilépett és amíg nem kapott megint Internethozáférést addig nem lehetett egyszerűen elindítani, nem voltam boldog, a support meg annyit válaszolt hogy "hát menni'kéne pedig".. hát köszi, ki voltam segítve. De tele volt a fórumjuk ezzel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142345) Bozek válasza crok (#142344) üzenetére


Bozek
nagyúr

Linkem nincs, csak az unlockerben volt kiírva ez: link.

Hogy pontosan mit értenek alatta, az egy jó kérdés, én most eltávolítottam az unlockert, még teljes verziót ír a PowerAMP. Kérdés, hogy ez tényleg menni fog-e így, majd meglátjuk.

(#142346) kidnou válasza crok (#142344) üzenetére


kidnou
senior tag

Az se mostanában volt, már javították. Én is szívtam vele, egy időben. Legnagyobb röhej az volt, hogy warez verzió simán ment. Jó ideje nem zavarja már ha nincs net.

(#142347) Somatom válasza crok (#142344) üzenetére


Somatom
veterán

Ekkor száműztem minden eszközömről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142348) zhata válasza DAVID0000 (#142340) üzenetére


zhata
senior tag

Ha rootolt a készüléked akkor SKVALEX-Call recorder+a Magisk modulja - kiváló minőségben, (viszont két hét után meg kell venni, és drága) ha nem, akkor Cube ACR + kihangosítás, nem túl jó minőségben.

(#142349) Tiger. válasza Somatom (#142330) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kiprobaltam, működik a WiFi másolás.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142350) satel


satel
tag

Sziasztok!

Ismertek olyan hangszínszabályzó programot Androidra, ami független, minden médialejátszó hangját szabályozza a telefonban? Esetleg használ valaki itt olyat? Bluetooth füleshez használnám, és eléggé tré a hangja a telónak hangszínszabályzás nélkül.

köszönöm

Android 8

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.