Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141551) Somatom válasza seger (#141549) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet globálisan is, de sztem neked jobb lenne egy olyan videólejátszó, amiben van érintésvédelem. Pl. VLC (lakat ikon).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141552) seger válasza Somatom (#141551) üzenetére


seger
addikt

Youtubhoz kellene!

(#141553) Somatom válasza seger (#141552) üzenetére


Somatom
veterán

Youtube -ot is VLC -ben nézek. :)
TubeMate -tel adom át a videókat a VLC -nek. De, úgy rémlik, hogy ezt a NewPipe is tudja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141554) WhiteWalker válasza seger (#141549) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

YouTube Kids app esetleg. A tartalom szűrve van , elnyomni kicsit nehéz ,mert egy kis lakat van a jobb alsóba , szinte csak ott lehet elnyomni.
Én ezt használom ;) Jah és nagyon jó a kezelő felülete , mert szinte nincs neki :D
Playen ne keresd , mert Mo-n nem elérhető , APK mirror vagy más honnan letölthető.

[ Szerkesztve ]

(#141555) #45746688


#45746688
törölt tag

Az Android 10, vagy 11 lehetővé teszi az Automatic Call Record appok működését?

(#141556) Viktor0610 válasza #45746688 (#141555) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

11? Te a jövőből jöttél? :D

Nemrég volt szó a hívásrögzítésről.

Samsung Galaxy A54

(#141557) seger válasza WhiteWalker (#141554) üzenetére


seger
addikt

Köszi. KiPróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#141558) #45746688 válasza Viktor0610 (#141556) üzenetére


#45746688
törölt tag

Köszi!

(#141559) laleeee


laleeee
őstag

G.Playben hogy lehet beállítani a sötét témát ?

(#141560) Viktor0610 válasza laleeee (#141559) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Samsung Galaxy A54

(#141561) laleeee válasza Viktor0610 (#141560) üzenetére


laleeee
őstag

feltelepítettem ezt a 16.9.10 verziót, de nekem nincs "Display" meg ‘Dark Mode' sem :F

(#141562) smithsys válasza laleeee (#141561) üzenetére


smithsys
aktív tag

17.9.17 szintén nincs semmi ilyesmi. :(((

(#141563) kidnou válasza laleeee (#141559) üzenetére


kidnou
senior tag

Nálam akkor lett sötét, mikor a telefont állítottam be sötét témára.

(#141564) crok válasza kidnou (#141563) üzenetére


crok
Topikgazda

Es ez le is van irva a linkelt leirasban.. :U

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141565) Viktor0610 válasza laleeee (#141561) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a cikkben az is benne van, hogy szerver oldalon (tehát a Google részéről) is be kell kapcsolják, hogy legyen nálad sötét mód. ;)

Samsung Galaxy A54

(#141566) laleeee válasza Viktor0610 (#141565) üzenetére


laleeee
őstag

És az mikor várható ? :)

[ Szerkesztve ]

(#141567) Viktor0610 válasza laleeee (#141566) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól látom, az nem szerepel a cikkben.

De egyszer csak. :D

Samsung Galaxy A54

(#141568) szabi__memo válasza kidnou (#141563) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Dettó

(#141569) Somatom válasza laleeee (#141566) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, a funkciót átjárja a Google sötét oldala, ezért a sorsa homályba vész. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141570) Fall-N válasza seger (#141549) üzenetére


Fall-N
veterán

MX Playerben lehet lelakatolni a lejátszó felületet ha jól emlékszem. Akkor kioldás nélkül nem érzékeli az érintést.

(#141571) Somatom válasza Fall-N (#141570) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy emlékszem, hogy az MX nem jó közvetlenül Youtube -hoz. Kérdeztem a Kodi topikban, de még nem jött tipp lezáró lehetőségre. Kipróbáltam BS Playerben, mert abban van YT opció, de errort dobott. Próbáltam nPlayer -ben, mert az elég erős hálózati lejátszásban. Van belső böngészője, amiből símán ment a YT videó lejátszása. Természetesen van lezárás opciója is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141572) crok válasza Somatom (#141571) üzenetére


crok
Topikgazda

Sima app pinning nem eleg a task valtoban?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141573) Somatom válasza crok (#141572) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem, mert az url -t fel kell oldani, ami nem olyan egyszerű, mivel a YT enyhén szólva nem támogatja a külső lejátszós használatot. Abban nem tud reklámokat mutogatni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141574) DS39 válasza Viktor0610 (#141565) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem értem a Google mit szarozik ennyit ezzel a sötét móddal. Mintha olyan hatalmas feladat lenne, ez csak egy skin.

[ Szerkesztve ]

(#141575) crok válasza DS39 (#141574) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez már nem csak egy skin, ez már most rendszerintű integráció, ha a rendszer támogatja a dark mode-ot és átállítod rendszerszinten dark-ra akkor általában át is áll a Play is dark-ra - nálam pl. auto dark mode van (időre "kapcsol") és kapcsol át vele minden app is ami rendszerintű dark mode-ot támogat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141576) DS39 válasza crok (#141575) üzenetére


DS39
nagyúr

ez már a ráépülő körítés, a kényelmes embereknek, de egy kapcsoló az appokba, amivel váltható a skin, azt sem sikerült egységesen megoldani. az automatikusság nem mindig jó, ha én a rendszert normál módon használom, akkor miért ne használhatnám a play storet feketén? pl. YouTube esetén meg van ez oldva.

[ Szerkesztve ]

(#141577) Fall-N válasza DS39 (#141574) üzenetére


Fall-N
veterán

Azért mert nem egy csapat fejleszti az összes alkalmazást, hanem mindet külön team. Így a tempójuk sem egyforma. Majd idővel mindben benne lesz az opció. Az automatikus meg azért jó, így egységesen átáll mind. Még Android 10 sem kell hozzá, mert simán átáll MIUI 10/11 alatt is Android 9 alapon. A Nova hozzá vagy a Lawnchair a hab a tortán, az is átáll sötét módra. Bár a Nova nem tudja a "follow the system settings" opciót, így az időzítve van. Lawnchair, Action, Smart tudja.

[ Szerkesztve ]

(#141578) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Telefonomat újra kellene telepíteni, gyári beállítások visszaálításával.
Viszont van egy játék a WOW (words of wonders) amiben elég magas színten vagyok.
Szeretném megtartani a szintem, de sajnos nem tudom, hogy hogyan oldható meg.
Valaki tudna segíteni, hasznos infóval ellátni.
A telefon nem rootolt.
Olvastam arról, hogy csatoljuk google fiókhoz, és akkor a "google játékok - felhőbe" felkerül a mentés? Hm?
Másik telefonra a google játékok appot letöltöttük a Play-ból, majd az adott játékot is, pár szintet elértünk, majd erről a telefonról töröltük a játékot, és újra telepítettük a Google Játékokból, játék települt, de újra előről kezdi.
Szóval a mentést, játék állást, szintet hogyan lehet kimenteni ?
Köszi előre is.

Kaptam választ, hogy "Facebook mentés kell hozzá."
Azaz a játékon belül van olyan opció, hogy avval lépek be és ha így teszem, akkor nyugodtan tudom törölni a játékot, majd újra tenni, amint belépek fb-al újra ott van a szintem.
Na de a pici gondom evvel, hogy apámé lesz a telefon és neki fb-ja nincsen, ezért meg nem akar csinálni. :/
Más alternatíva vagy egyéb okosság ? PL backup, mentés, klónozás, fizetős, nem fizetős app formában, ami kimondottan ezt a játékot kimenti és a telefon újra telepítés utána vissza másolja ?

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#141579) nyisziati válasza user26 (#141578) üzenetére


nyisziati
veterán

Legegyszerűbb a Facebook mentés, nekem több játék is így működik. Az egyéb módszerek elég macerásak tapasztalatom szerint, és nem is mindig működnek. Nekem már veszett így el játékállásom.
Szerintem vállald be azt a kis kényelmetlenséget, amivel egy FB fiók jár.

(#141580) seger válasza Fall-N (#141570) üzenetére


seger
addikt

És youtube tud lejátszani mxplayerrel?

(#141581) kiraly.andra válasza user26 (#141578) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A Helium elvileg erre való, de sok alkalmazásnál le van tiltva az adatok mentése, ilyenkor persze ez sem tudja megcsinálni. Ki kell próbálni, ingyenes.

:a:

(#141582) user26 válasza kiraly.andra (#141581) üzenetére


user26
aktív tag

@kiraly.andra, köszi a választ. Most próbáltam ki, le van tiltva, evvel sajnos nem lehet.

@nyisziati, köszi, a választ, ha nem lehet sehogy se megoldani alternatívában, akkor csinálok neki.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#141583) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Mia3 készüléket vettem ,gyárilag nincs hálózati sebesség kijelzés ,valamint adatforgalom számláló is csak a beállításokban . Van esetleg valami widget amivel tudom ezt nézni a homescreenen ?

(#141584) nyisziati válasza batai15 (#141583) üzenetére


nyisziati
veterán

Én a Network Monitor appot használom.
A jobb felső sarokba rak egy diszkrét számlálót, az értesítési sáv alá.

(#141585) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok,
Android 9-ben (Sony) kivették azt a funkciót, hogy jelezzen, amikor végzett az akku feltöltéssel.
Playen sok ilyen app van, de nem szeretném őket ész nélkül kipróbálgatni.
Olyat szeretnék, amiben nincsenek felesleges funkciók, hirdetések stb, csak annyi, hogy 100%-on jelezzen egy kis hanggal. Tudnátok ilyet ajánlani?
Nem értem ilyen alap dolgokat miért szednek ki rendszerből. :F

(#141586) tonyo0526


tonyo0526
csendes tag

Sziasztok ne haragudjatok, ha rossz helyre írok. Fater szervált kollegatol egy 2016-os Galaxy A5-öt, ami meg áll a samsung logónál. Próbáltam odinnal feltenni a frimwaret, végig is fut, de sajnos marad a samsung logó. Annyi még a probléma, hogy siman a bekapcsoló gombra semmi reakció, illetve a recoverybe se lep be, csak a downloading billentyűkombinációra reagál, illetve a bekapcs+hangerő le, ezzel kényszerített újraindítást hajt végre. Szerintetek lehet még életet lehelni bele? Köszönöm előre is a válaszokat, legyen szép napotok! :)

(#141587) svgyula válasza Krystal_s (#141585) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Azért szedhették ki mert mert nincs rá szükség? Nem te vezérled az aku feltöltést. Azt egy automatikus töltésvezérlő kapcsolja. Ha ez működik akkor hetekig rajta hagyhatod a telefont
akkor sem kezd el tölteni ha az aksi nem igényli. Az a "jelzés" egy bónusz volt az előző ROM-ban. Nyugodj meg a töltésvezérlő csipogás nélkül is végzi a dolgát. Lóghat akár egész éjszaka is a töltőn nem lesz gongja.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#141588) svgyula válasza tonyo0526 (#141586) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Talán itt tud valaki segíteni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#141589) tonyo0526 válasza svgyula (#141588) üzenetére


tonyo0526
csendes tag

Köszönöm :R

(#141590) batai15 válasza nyisziati (#141584) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan melyik ez az app ?

(#141591) nyisziati válasza batai15 (#141590) üzenetére


nyisziati
veterán

[link]
Valamiért más az app neve és más néven fut a Play Store-ban. Lehet, hogy megváltoztatták a közelmúltban, mert a rámutató linken Net Monitor szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#141592) Zsizske


Zsizske
kezdő

Sziasztok!
Lehet nem jó helyen érdeklődöm, de...
AZ elmúlt kb 2 hétben 2x bejött nekem egy értesitő amit be se állítottam. Megnéztem a naptárat erre televágta egy csomó szeméttel. Amit szerencsére csoportos törléssel hamar törölni tudtam, de attól félek h vagy a telefonom vagy az email cimem vírusos lett, így nem merek belépni telefonon online bankba.
A telefonos beépített víruskereső nem jelez vírust és nod32 aktivált app sem.
Szerintetek?
A képek:
[link] [link]
Kérem segítsetek :B

[ Szerkesztve ]

(#141593) batai15 válasza nyisziati (#141591) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm .

(#141594) Somatom válasza Krystal_s (#141585) üzenetére


Somatom
veterán

Ez egy tök egyszerű feladat automatizálóban. Sztem ha szépen kéred, akkor a Tasker topikban összedobják neked, és az eredményt AppFactory -val exportálják neked önálló alkalmazásként.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141595) batai15 válasza Somatom (#141594) üzenetére


batai15
félisten

Taskerbe össze lehetne dobni ilyen game módot amúgy ? Konkrétan annyi kéne hogy játék közben ne zaklassanak az értesítések ,meg mondjuk a fényerő is maxon legyen

(#141596) mobilizmo válasza Zsizske (#141592) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Email-en gyorsan jelszó változtatás ( ha még lehetséges) és kétfaktoros hitelesítés beállítása.
Online banki appal csak akkor lehet probléma, ha elkövetted azt az ostobaságot, hogy ugyanazt a jelszót használod hozzá. Egyébként ott sem ártana a jelszó változtatás.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#141597) crok válasza Zsizske (#141592) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez nem csak megint a spamben landolt orosz naptarbejegyzeses moka? Amig nincsenek torolve addig megjelennek naptarban es ertesitenek de ez ennyi szokott lenni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141598) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Mit ajánlanátok fájl átvitelre Android-PC között (oda-vissza), hogy ne kelljen kábelezni?

üdv

(#141599) HoldfenyLuna válasza Krystal_s (#141585) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Például
AAzt is beállíthatod, hogy hány százalékos töltöttségnél szóljon Neked.

Zsizsike ahogy már írták is, mail címnél jelszó változtatás, utána iratkozz le erről a naptár csatornáról. Itt
[link] pedig tudod ellenőrizni, hogy a mail címedet honnan törthették fel (ha ez történt és nem valami appot telwpitettél pl)

(#141600) Somatom válasza batai15 (#141595) üzenetére


Somatom
veterán

Megpróbálom elmagyarázni. Te, a saját telódon összerakhatod bármelyik automatizálóval. Esemény: x alkalmazás fókuszba került. Műveletek: amiket szeretnél megváltoztatni. App Factory -val viszont csak olyat lehet alkalmazásként exportálni, aminek minden paramétere a készítő készüléken is definiálható. Jelen esetben a készítő készüléken nem lehet definiálni az "X játék fókuszba került" eseményt, mert az a tieden van telepítve.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.