Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142451) #30610944 válasza Dr.NX (#142448) üzenetére


#30610944
törölt tag

Van mar 15-os verzio? :Y

(#142452) crok válasza #30610944 (#142451) üzenetére


crok
Topikgazda

Tegnap(?) óta igen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142453) atike válasza batai15 (#142450) üzenetére


atike
nagyúr

Google Play Áruház vagy Apple App Store...

:P

(#142454) #30610944 válasza crok (#142452) üzenetére


#30610944
törölt tag

A hivatalos oldalukon meg a regi van vagy rosszul latom?

(#142455) crok válasza #30610944 (#142454) üzenetére


crok
Topikgazda

Az attól függ mit értesz hivatalos alatt mert ők ezt https://vanced.app/ és 15.05.54 a letölthető verzió. De a net tele van "hivatalos" Vanced app oldalakkal, erre fel is hívják a figyelmet az XDA thread-jükben (és itt is előfordult már ilyen nemhivatalos link említve, ott amúgy nincs ott a 15.x.y verzió.. valószínűleg nem véletlenül.. te is egy ilyet nézel - vagy pont ezt nézed).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142456) #30610944 válasza crok (#142455) üzenetére


#30610944
törölt tag

Na akkor en regi oldalt neztem ahol ez nincs fent.
:R
Majd kiprobalom az ujat bar a NewPipe es a SkyTube eddig tokeletes.

(#142457) batai15 válasza atike (#142453) üzenetére


batai15
félisten

Persze ,de valami ajánlott ?

(#142458) crok válasza batai15 (#142457) üzenetére


crok
Topikgazda

Gondolom nem az a gond hogy nem tudod letölteni a hivatalos Instagram appot - szóval mit is akarsz csinálni pontosan? Hátha tudunk segíteni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142459) atike válasza batai15 (#142457) üzenetére


atike
nagyúr

Nem értem, hogy pontosan mit is szeretnél. Én sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#142460) #40047616 válasza crok (#142458) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szerintem képek letöltésére gondolt instáról.

(#142461) batai15 válasza #40047616 (#142460) üzenetére


batai15
félisten

Igen pontosan , bár azt hittem ez egyértelmű ,de valóban képeket le tölteni.

(#142462) mobilizmo válasza batai15 (#142461) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

"Helló Instagram letöltésre mi a legjobb megoldás ?"
Ebből? Nem egyértelmű.
Egyébként ezt találtam.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#142463) atike válasza batai15 (#142461) üzenetére


atike
nagyúr

FastSave for Instagram [link]

(reklám van benne, de jó :DDD )

((a kollégám most tesztelte))

[ Szerkesztve ]

(#142464) kidnou válasza batai15 (#142461) üzenetére


kidnou
senior tag

[link] Ezt használom régóta. Folyamatosan frissitik

(#142465) crok válasza gyuribácsi88 (#142410) üzenetére


crok
Topikgazda

Közben dobtam fel egy MIUI 11-et:

Tárcsázó - bal alsó sarok három vonalas menü - bejövő hívások beállításai - közelségérzékelő - ezt kellene bekapcsolnod. Fura hogy ide került, mert nem csak a bejövőre vonatkozik természetesen..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142466) zsoltzsolt válasza mobilizmo (#142462) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Amúgy egyértelmű volt, amit kért . Az Instagram letöltésére keresett alternatívát 😁.

(#142467) batai15


batai15
félisten

Köszönöm mindenkinek ! Asszem az app a nyerő.

(#142468) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A régi telefonomon ha jött valami értesítés ,akkor a képernyőzáron és az állapotjelző lehúzásakor ,ott is láttam az üzenet feladóját és az üzenet egy részét. Most nem mindennél van ez így. Pl. a Messengeren rendesen látok mindent. De a Gmailnál csak azt hogy melyik fiókomra jött levél. Ugyanez a helyzet az sms üzeneteknél is. Az értesítési beállítások egyformán vannak beállítva mindenhol . Mi lehet az oka hogy nem látom mindenhol?A telefon Redmi Note 8 T

(#142469) crok válasza Tökimanó (#142468) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom a magyar menüben mire lett fordítva, de
ebből a leírásból neked a második fele kell, nem?
settings - lock screen & password - advanced settings - On the lock screen - show all notifications.. vagyis válszd amit szeretnél itt

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142470) crok válasza crok (#142469) üzenetére


crok
Topikgazda

De ezt a beállítást teszik egyébként összevissza, MIUI verzió és Android főverziótól is függően.. nálam pl. Note 4-en settings - notification and status bar - Notification - Lock screen notification de ez egy ilyen ikon.. és ott lehet kiválasztani az appokat amik kitehetnek lock screen-re notification-t és külön lehet állítani a Format-nál hogy tartalmat mutassanak-e ezek az appok vagy csak annyi hogy "üzenet érkezett".. de feleségem Note 7-esén meg azt mondja ott ahol a #142469 írtam.. ki érti..?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142471) darvinya válasza Tökimanó (#142468) üzenetére


darvinya
titán

MIUI 11-en.
Beállítások-Értesítések-Értesítési felület-Android
MIUI-n csak ezt látható gmail esetében.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#142472) crok válasza darvinya (#142471) üzenetére


crok
Topikgazda

Na ez a másik dolog amit nem értek.. Note 4-en MIUI 11-en az Android az alapértelmezett.. nem a MIUI :F :C

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142473) DAVID0000 válasza crok (#142393) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Ez így már jobban hangzik. Régebbi androidon azt hiszem 4en volt hogy rootoltam a telót és utána már nem tudtam bankos appokat használni.
9-es androidon már más a helyzet?
Illetve ha rootolom a telót utána azt vissza lehet állítani?
Köszi

(#142474) crok válasza DAVID0000 (#142473) üzenetére


crok
Topikgazda

Erősen függő hogy mit és hogy lehet visszacsinálni.. de általában mindent vissza lehet állítani. És alapvetően nem az Android főverzión múlik hogy a root-al mit lehet és mit nem (pl. elrejteni) hanem a root-olás módján. Rég nincs már SuperSU, a Kingroot meg hasonlóakat remélem már rége elfelejtette mindenki, nagyrészt már mindenhol Magisk van, olyannyira, hogy pl. a LineageOS hivatalosan is száműzte a saját addonsu csomagját és a Magisk lett az ajánlott rootolási mód. A telefonod topikjában biztos le van írva minden. Bár ahogy nézem.. nem nagyon eresztették el.. ha még mindig az XCover 4S-ről beszélünk. Na majd a Samsung-osok megmondják.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142475) darvinya válasza crok (#142472) üzenetére


darvinya
titán

MIUI egyre jobban kiszorul, mert egyre kevesebb ésszerű tartalom szolgáltatása.
Anno nagyot bukott MIUI vs Android One szavazásban, még nyomát is eltűntették. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#142476) Fall-N válasza darvinya (#142475) üzenetére


Fall-N
veterán

Inkább idomul az EU-hoz, azért szorul visszább a saját megoldás.

(#142477) Tökimanó válasza crok (#142469) üzenetére


Tökimanó
senior tag


Elvileg minden engedély meg van adva.

(#142478) darvinya válasza Fall-N (#142476) üzenetére


darvinya
titán

Tessék?
MIUI értesítésen nincs semmi, mint GB rendszer lenne.
Ez nem EU idomulás, hanem egyszerűen buta, lemaradt SW.
Már AO alap rendszer túl haladta, pl:
Hívás értesítőn van gomb hangszóró ki, ha bekapcsolom, akkor csak AO-n működik közelségérzélelő, MIUI-n nem és nyomogadsz mindent arcoddal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#142479) Viktor0610 válasza darvinya (#142478) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, engem szeret a Xiaomi, Android, MIUI, Chrome, Mobilarena fórum (megfelelő aláhúzandó :DDD ), de nálam sosincs gond a közelségérzékelővel.
Sem MIUI, sem Android One alatt.

Egyébként a Mi A1-nél is sokan panaszkodtak közelségérzékelő gondra, ami Android One rendszerű, szóval ez kapufa. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142480) crok válasza Tökimanó (#142477) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, appszinten engeded hogy kitehessen a zarkepernyore ertesitest - de ami hsz-re valaszoltal az azt irja le, hogy azt hogy lehet atallitani hogy mit jelenitsen meg, hogy csak info jellegu legyen vagy mindent kiirjon a rendszer.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142481) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Be szeretnék lépni a Google app beta programjába, mert redditen írták, hogy elérhető a sötét módja az appnak. A gondom az, hogy azt írja a play, hogy az app másik fiókhoz van hozzárendelve és abba lépjek át. Átléptem, és engedte is volna a beta programba való belépést. Kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet a másik fiókomhoz rendelni az appot, ugyanis a jelenlegi az nem a fő mail címem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142482) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#142481) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Közben sikerült. Király a sötét mód, végre.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142483) tknof1871 válasza MikeWazowski (#142482) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv! NLL-től megvettem a Call Recorder ACR-t. Eddig jó volt de most egy beszélgetés eleje, kb néhány másodperc, lemaradt. Eddig ilyen nem volt. Miért történhetett? Nekem nincs bejelölve az akkumulátornál az Ignore optimization listán. Jelöljem be?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#142484) Meggyi001

Helló mindneki.

Tud nekem valaki olyan launchert mondani (mint az apex), hogy az alkalmazástárat függőlegesen lapozza, de oldalanként?

https://gamergep.hu/

(#142485) Tökimanó válasza Meggyi001 (#142484) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ha nincs gondod a csempés launcherrel,akkor ajánlom. [link] Több éve használom,és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Teljesen testre szabható. Igaz egy idő után meg kell venni,de nem vészes az ára. Amikor én fizettem 700 forint volt. Sokat nem hiszem hogy drágult volna.

(#142486) Meggyi001 válasza Tökimanó (#142485) üzenetére

"Normál" lanchert szeretnék inkább. Reménykedek benne, hogy valaki használ olyat, és akkor kicsit egyszerűbb, mint 50-70 launchert végig próbálni. Az apex jó lenne amúgy, csak a PH app widgetje nem indul el rajta.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#142487) #30610944 válasza Meggyi001 (#142484) üzenetére


#30610944
törölt tag

Kiss launcher esetleg?

(#142488) crok válasza crok (#142449) üzenetére


crok
Topikgazda

Ebben a percben érkezett be egy Magisk Modul submission a Black Vanced-re.. már új 15-ös verzión.. kétlem hogy el fogják fogadni mert ott van az eredeti Vanced és nem az lett frissítve, meg nem tudom hogy ki ez aki feltette de nem az eredeti Modul dev-je, az biztos..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142489) spe88


spe88
senior tag

Eljött a kritikus fél év használat a telómnál. Most már jönnek elő a bajok. Gmail nem tölti le a mellékleteket, csak megy a csík és semmi. Ha feltöltöm Drive-ra, onnan simán meg tudom nyitni.

Van valami ötletetek? A kényszerített GMail-leállítást és telóújraindítást próbáltam, de semmi.

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#142490) crok válasza spe88 (#142489) üzenetére


crok
Topikgazda

Download app-ot keresd meg és annak töröld az adatait + restart - nálam általában ez megoldja, többek közt azt is ez okozza mikor a Play-ben csak annyit ír vég nélkül hogy várakozás letöltésre.. Egyes rendszereken két ilyen nevű app van (MIUI..), csapd ki mindkettőt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142491) joghurt


joghurt
addikt

Sziasztok! Alapvetően azt szeretném megoldani, hogy a bluetooth discovery ki legyen kapcsolva, még ha maga a bluetooth be is van (pl. autó miatt). Csak jóval régebbi Android verziókra találtam megoldásokat, amilyen az enyémen nincsen. Legrosszabb esetben valami app rá?

A másik, ami mintha most kezdődött volna nemrég, hogy kettős tudatra ébredt a telefon. Minden sms érkezése kétszer jelenik meg a lock screen-en, és a Messages-en is 2-es szám látszik. Ehhez hasonlóan ha hívnak, akkor egyrészt puttyan egy értesítés, másrészt rendesen csörögni kezd a telefon.

Redmi 8, Andoid 9 PKQ1.190319.001, MIUI Global 11.0.2

A tej élet, erő, egészség.

(#142492) Meggyi001 válasza #30610944 (#142487) üzenetére

:N

https://gamergep.hu/

(#142494) Tökimanó válasza crok (#142469) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Újból nekifutottam ,de most már gépen,nem telefonon. És bingó! Itt jobban kiigazodtam rajta mint a telefonon. Igaz nem emlékszem hogy annak idején a régi telefonon is ennyit kellett volna állítgatni,de már nem is számít. A végeredmény most már az amit szerettem volna. Köszönöm a segítséget! :R

(#142495) punky10 válasza Meggyi001 (#142484) üzenetére


punky10
addikt

Nova Prime...
Mint mindenre... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#142496) Meggyi001 válasza punky10 (#142495) üzenetére

Vágom a Novát persze, meg is vettem anno. Szeretem is. De a függőleges oldalankénti lapozást nem tudja. Csak a folyamatos lapozást. Vagy rosszul tudom? Ma próbáltam...

https://gamergep.hu/

(#142497) Viktor0610 válasza Meggyi001 (#142496) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt hogy kell elképzelni: "függőleges oldalankénti lapozás"? 🤔 :DDD

Samsung Galaxy A54

(#142498) Meggyi001 válasza Viktor0610 (#142497) üzenetére

Nem egyszerre folyamatosan görget az alkalmazások legvégére lefelé, hanem oldalanként megáll és te görgeted tovább oldalanként az ujjaddal.

Mert van ugye a folyamatos függőleges lapozás és oldalankénti függőleges lapozás.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#142499) Viktor0610 válasza Meggyi001 (#142498) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja! Az appok között! ;)

Samsung Galaxy A54

(#142500) andreas49 válasza Meggyi001 (#142498) üzenetére


andreas49
senior tag

Csak vízszintes lapozást tud, függőlegest nem

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.