Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141901) WhiteWalker válasza crok (#141900) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Haaat nem tudom... Nem ismerem ezeket az appokat , de inkább az aljas sunyi módon implementàlt fizetés van el rejtve.
Szerintem , mikor letöltöd , kiírja jobb(!) esetben , hogy pl 1 hét próba időszak , utána fizetős rész jön. Aztán ha lejár a teszt időszak utána valószínűleg nincs semmi figyelmeztető üzenet , hanem egyből lerántja a pénzt . Feltéve ha van a Google Play áruházba beállított fizető eszköz amin pénz is van.

De lehet hogy a próba időszak sincs bennük jelezve telepítéskor.

(#141902) crok válasza WhiteWalker (#141901) üzenetére


crok
Topikgazda

A fleeceware és más gátlástalan hátterű appok fejlesztői borotvaélen egyensúlyoznak, hogy elkerüljék a app-áruház szabályainak közvetlen és súlyos megsértését. Ez a számító magatartás nem etikus, de nem is illegális.” mondta Dan Schiappa, a Sophos vezető termékigazgatója.

Úgy gondolom teljesen jól fogalmazott Dan Schiappa (és a fordító is).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#141903) WhiteWalker válasza crok (#141902) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah,csak erkölcsileg helytelen ;] .

(#141904) mobilizmo válasza WhiteWalker (#141903) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Erről eszembe jut a régi kabaré poén: Hány éves vagy királyfi?
27.
És még hiszel a mesékben?
Hány százalékban épül a világ ma az erkölcsileg helyes dolgokra? Hinni szerintem manapság a templomban kell, ez sima user error.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#141905) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Van olyan app, ami rádiót indít reggel, megadott időpontban?

köszi

(#141906) WhiteWalker válasza mobilizmo (#141904) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak a Google is engedi ilyen formában az appok működését , feltöltését... Ez ellen is tehetnék valami tiltó szabályt , ha már a Play áruházbol letölthetőek. Mert ha más nem hivatalos forrásból származik ,akkor így járt az user.
De legitim forrás , azért védje már a felhasználót , ha már minden hülye biztos :U

Nem is érdekel .... Addig míg bele nem szaladok egy ilyenbe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#141907) Dr.NX válasza Jumbozorz (#141905) üzenetére


Dr.NX
addikt

Gondolom bármelyik automatizáló megcsinálja.

Elfogadom a sütiket.

(#141908) kovisoft válasza Jumbozorz (#141905) üzenetére


kovisoft
őstag

TuneIn-nek van ébresztő funkciója.

(#141909) k850 válasza Jumbozorz (#141905) üzenetére


k850
addikt

Ajánlom a [Hu Radio Pro ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#141910) kmarci25


kmarci25
veterán

Gboard-ban hogy tudok plusz nyelvet hozzáadni? Korábban a space hosszú nyomásával váltott magyarról angolra és vissza, de ez most eltűnt, és a beállításokban sem tudok új nyelvet hozzáadni, mert nem aktív a kapcsoló. Nem értem mi a gond...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#141911) Bozek válasza svgyula (#141899) üzenetére


Bozek
nagyúr

Például az említett Z Camera alkalmazás. Ott van a leírásában feketén-fehéren, hogy "Automatikusan megújuló előfizetés a 3 napos ingyenes próbaverzió után. [...] Az automatikus megújítás bármikor kikapcsolható a Play Store-ban a vásárlás után. [...] Ha nem választja a Z Camera VIP vásárlását, egyszerűen tovább használhatja azt ingyenesen."

Látod, ennél is le van írva, sőt, ott van az is, hogy nem kell megvenni a VIP-et, lehet anélkül is használni. Akkor nem a user a hibás ugye?

Mondjuk ez a ProfitLine oldal kb. beállhat a HVG és az Index mellé. Ez azért vicces:
"KALKULÁTORUNKKAL (csak kattints rá) MOST KISZÁMOLHATOD, HOGY:
- Mekkora az agyad a magyar átlaghoz képest?"

[ Szerkesztve ]

(#141912) Bozek válasza WhiteWalker (#141906) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor tiltsák le a fizetős alkalmazásokat is, mert véletlenül azt is megveheti. Ezt is ugyanúgy kell, anélkül, hogy te rányomnál az előfizetésre, nem fogsz fizetni érte.

(#141913) kmarci25 válasza kmarci25 (#141910) üzenetére


kmarci25
veterán

Megtaláltam, sorry...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#141914) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok!
Play zene alkalmazásban megvásárolt zenét hogy tudok letölteni, illetve azt megtalálni a telefonon? Mert elvben letöltöttem, de sehol sem találom.
Köszönöm

(#141915) #30610944


#30610944
törölt tag

Anysoftkeyboard kérdés: Azt a kis mikrofon ikont el lehet valahogyan tüntetni? Nem találok rá sehol sem lehetőséget.

(#141916) #30610944 válasza #30610944 (#141915) üzenetére


#30610944
törölt tag

Meg van
:DDD

(#141917) WhiteWalker válasza Bozek (#141912) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak az a különbség , ahogy írtam , hogy vannak a sunyi , lehúzos appok amiről szó van.

Van a másik fele , amik korrekt appok , pl Endomondo...

Az utóbbi és a hasonlók jeleznek , és egyéb más módon szólnak ha lejár a trial.
Míg az előbbi kapásból 3 nap a próbaidő és nem szólnak semmilyen módon , ha a "próba időszak" vége , hanem lehúzzák a zsét.

Ez a lényegi különbség usertől függetlenül.

(#141918) Elemental válasza Somatom (#141848) üzenetére


Elemental
addikt

Amúgy miért váltottál a solidrol? Ad valami pluszt a solidhoz képest?

(#141919) Somatom válasza Elemental (#141918) üzenetére


Somatom
veterán

-Az új tabom allergiás a Solid -ra. Nem tudok elérési utat másolni, mert egyszerűen nem reagál a tab az ablak bökdösésére. Kicioccó csájnatab.
-Gyakran másolgatok a kamionban router nélkül, közvetlenül az eszközök között és a Solid nem tud szervert futtatni a hotspot belső IP -jén. Kell hozzá a Servers Ultimate is. A MiX önmagában elég ehhez.
-Az új Solid nekem nem jött be, a Classic -nál meg előfordul, hogy nem látja a micro SD -t.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#141920) Elemental válasza Somatom (#141919) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem egyelőre bejött az új solid. Kicsit nehéz volt megszokni a régi után, de eddig mindenre jó nekem, vagyis nem volt olyan, ami hiányzott volna.

(#141921) S-eye


S-eye
senior tag

Hello, valaki fel tudná tölteni az apkmirrorra az Életmentő alkalmazást? Nálam nem engedi telepíteni a Play Store.

(#141922) tomy86 válasza S-eye (#141921) üzenetére


tomy86
addikt

Bár nem apkmirror, de gondolom a drive is jó: ÉletMentő 1.0

[ Szerkesztve ]

(#141923) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Az waze vagy android feature lehet, hogy ha a bejövő hívást felveszem akkor automatikusan kihangosítja azt és visszahozza előtérbe a wazet?
Vagy bármilyen más alkalmazással ez befolyásolható?

Samsung a7-en háttérbe dobja magától a hívást és kihangosítja azt. Viszont nekem Mi8-on nem

(#141924) bucihost válasza bucihost (#141923) üzenetére


bucihost
senior tag

elsőre meg is találtam a választ. "Általános beállítások/Waze előtérben marad"

Akkor már csak az a kérdés, hogy tudom azt megoldani, hogy ha hívnak waze közben akkor egyből kihangosítva vegyem fel? Van erre valami app?

(#141925) kmarci25 válasza bucihost (#141924) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt megválaszolták neked a waze topikban, nem? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#141926) ElektrikusDE válasza tomy86 (#141922) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Köszönöm!

Romániai profilal nem lehet letölteni az áruházból, igy már sikerült telepiteni.

Ui:

Egy egységes EU verzió nem ártana hogy pl. defibliátort találjak, mert 323 Km.-ről nem hiszem hogy használnám.

Más:

Saját vércsoportomat se lehet megadni, pedig ez fontos lenne! (Saját tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#141927) bucihost válasza kmarci25 (#141925) üzenetére


bucihost
senior tag

Ezt? Nem. Max a kérdés első felét. Amire Te válaszoltál azt nem :R

(#141928) kmarci25


kmarci25
veterán

Bocs, igaz. :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#141929) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !

Jól látom, hogy az AnySoftKeyboard nem tudja a huzogatós (swype) szövegbevitelt ?

(#141930) bucihost


bucihost
senior tag

Találtam egy trükköt.
Adott a Goole Game Turbo (Játék teljesítmény-nyövelés) app. Ha ott hozzáadjuk a Waze-t mint "játék" és ha bejövő hívást fogadjuk akkor a háttérben kihangosítva veszi fel waze használat közben. :DDD Számomra ez meg is oldotta a fenti problémámat. :R

(#141931) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Tök jó hírolvasó app, rss alapú!
NewsBit - Magyarországi Hírek
[link]

(#141932) Siriusb


Siriusb
veterán

Üdv!
Android 10-re van olyan bevált hívásblokkoló, ami csak azokat a telefonszámokat engedi kicsörögni, melyeket engedélyezek (whitelist)?
Előre is kösz.

(#141933) lasse001 válasza SG3rg0 (#141931) üzenetére


lasse001
senior tag

Be lehet benne állítani milyen forrásból kérek híreket?

(#141934) SG3rg0 válasza lasse001 (#141933) üzenetére


SG3rg0
őstag

Igen

(#141935) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Egy ideje nem értesít a facebook a születésnaposokról. Ráadásul nem is találom hol tudnám megnézni hogy éppen kinek van. Régebben az események közt szerepelt ez is,de most nincs ott sem. Teljesen kivették ezt vagy csak én nem találom?

(#141936) lasse001 válasza SG3rg0 (#141934) üzenetére


lasse001
senior tag

Köszi. Akkor letöltöm.Tudod hazudós újságokat nem olvasok. És az első amit olvastam az az Origó volt.

(#141937) nyisziati válasza lasse001 (#141936) üzenetére


nyisziati
veterán

Minden újság hazudós, ezért én több forrásból szoktam összerakni a történéseket. Külföldiből is. És akkor még mindig nem 100 % a végeredmény, ez már többször kiderült, akár évek múltán is.

(#141938) lck válasza lasse001 (#141936) üzenetére


lck
senior tag

:C :R

(#141939) Bozek válasza SG3rg0 (#141931) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tucatapp... Az 1. és legfontosabb az lenne egy RSS olvasónál, hogy ne csak egy eszközön lásd a dolgokat.

A legjobb szerintem a gReader volt, de az megszűnt. Igaz, ott is Feedly-t használtam anno. Azóta átálltam az Inoreader-re, annak a saját alkalmazása is jó. Igaz, ha a legtöbbet akarod kihozni belőle, akkor fizetős.

(#141940) kaciokos válasza Bozek (#141939) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam még mindig a gReader ketyeg Feedly háttérrel. :D

(#141941) Bass


Bass
addikt

Sziasztok Google fotokban nem lehet megoldani h ugyan úgy lássam a mappákat ahogy a telon van/volt? Tárhely felszabaditás után egyberekta az összes képet online és belekeverte pl a snapseedes képeimet. Van erre megoldás ?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#141942) IT user válasza Bozek (#141939) üzenetére


IT user
tag

+1 a gReaderre! A The Old Reader-rel használom.

(#141943) Bozek válasza kaciokos (#141940) üzenetére


Bozek
nagyúr

Anno csak azért is váltottam, mert az SD-re mentést már nem lehetett beállítani, megfagyott az alkalmazás. De lehet visszanézek rá, a 128 GB-os belső tárhelyen már bőven elfér a cache.

(#141944) k850


k850
addikt

Másoknál is behalt a Snaptube ill. a Tube Mate?
Lehet, hogy a Google ünnepi akciója ez is, mint a dizájn váltás?
:F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#141945) WhiteWalker válasza Bass (#141941) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én hanyagolnám azt az appot. Az a Google fekete báránya ;]

A Drive-ra mented kézzel vagy automatizáló appal ( foldersync) , esetleg fájl kezelővel szerintem kézen fekvőbb megoldások.
Úgy rendeződik ahogy szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#141946) Bass válasza WhiteWalker (#141945) üzenetére


Bass
addikt

Miért az? Mondjuk most eltűnt egy mappám is. Akkor nincs megoldás rá ha jól gondolom?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#141947) WhiteWalker válasza Bass (#141946) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A kukába ott lehet ha "eltűnt".
De ha a szinkronizácio be van kapcsolva azért is "tűnhetett" el.

Mert egy használhatatlan sz@rkupac.

[ Szerkesztve ]

(#141948) mobilizmo válasza Bass (#141941) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem teljesen értem a problémát, abból ahogy leírtad szerintem nem is lehet. Én is szabadítottam most fel tárhelyet (>1 GB) és semmi nem változott a megjelenítésben. Egyébként szerintem egyáltalán nem sz@rkupac az app.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#141949) Siriusb válasza Siriusb (#141932) üzenetére


Siriusb
veterán

Ezek szerint más sem tud ilyet, akkor megoldom taskerrel.

(#141950) ignisz válasza Siriusb (#141949) üzenetére


ignisz
senior tag

Én a ne zavarj opciót használom. A kedvencek közé berakom aki csöröghet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.