Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142351) kovacs65 válasza DAVID0000 (#142338) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem Cube ACR tökéletes.
Note10+. 9-es droid.
Egyenlőre emiatt nem váltok 10-esre.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#142352) zhata válasza kovacs65 (#142351) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam a Cube ACR csak úgy vesz fel, ha a kihangosítás be van kapcsolva. Úgy is eléggé bizonytalan a minősége, de lényeg az, hogy felvesz. A tízesen roottal sem lehet felvenni?

(#142353) Bozek válasza zhata (#142348) üzenetére


Bozek
nagyúr

Roottal elég sok megoldás van. Én a Boldbeast Recorder-t használtam roottal: [link]. Érdekes, mert azt írja, hogy 10-es alatt a legtöbb telefonnál nem kell root, nekem Xperia 5-ön még a saját hangom se veszi fel. De az S10-re, Note10-re azt írják, hogy megy.

Alapvetően ingyenes, de ha automatikus felvételt akarsz, akkor ahhoz kell a pro verzió, ami itt is drága (3490 Ft).

(#142354) k850 válasza zhata (#142352) üzenetére


k850
addikt

A Cube ACR beállításokban próbáltad már, hogy más forrást adsz neki?
Sony Xperia 1-en ( android 10 ) nekem majdnem tökéletes.
Nekem ebben az üzemmódban működik legjobban.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#142355) zhata válasza k850 (#142354) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi a tippet, ki fogom próbálni. :K

(#142356) zhata válasza k850 (#142354) üzenetére


zhata
senior tag

Így már tökéletes! Köszönöm! :R

(#142357) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv,van arra mód hogy a Google keep összes jegyzetet atvigyem a Samsung note appba?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142358) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#142357) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól látom, a megosztás menün belül tudod áttenni, egyenként.

Mi a baj a Keeppel?
A Keep bármely droidon (sőt, iOS-en is) műkődik, a Samsung Notes meg csak Samsungokon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142359) IT user válasza Viktor0610 (#142358) üzenetére


IT user
tag

Én Windows 10 alatt is használom a Samsung Notes-ot. Az Áruházból lehet telepíteni és szinkronizál a telefonon lévővel a Samsung fiókon keresztül.

(#142360) tibike8 válasza IT user (#142359) üzenetére


tibike8
őstag

Most kíváncsi lettem és ránéztem az ultrabookomon, de azt írja, hogy nem kompatibilis a samsung notes a gépemmel...

(#142361) ollie válasza IT user (#142359) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Google Keepet viszont bármilyen platformon, böngészőben el tudod érni.

***

(#142362) IT user válasza tibike8 (#142360) üzenetére


IT user
tag

Itt nézz körül, a laptopomra nekem is csak így sikerült.

(#142363) IT user válasza ollie (#142361) üzenetére


IT user
tag

Jogos, én csak arra válaszoltam, hogy CSAK Samsung készüléken működik.

(#142364) gojko.m


gojko.m
senior tag

Van egy kínai médialejátszóm android 9 rendszerrel. Az a probléma vele, hogy több alkalmazás nem tudok a Play Áruházból letölteni. Rákeresve az app-okra, úgy tűnik nem is szerepelnek az áruház kínálatában. Pl. ezek az alkalmazások: Opera böngésző, VLC, Kodi, ...stb. És nem arról van szó, hogy az említett alkalmazásokból ne lenne a médiabox-szal kompatibilis verzió, mert más forrásból letöltve az aplikációk .apk változata telepíthető. És telepítést követően jól is működnek.
Találkozott már más is ezzel a problémával? Mi lehet erre a megoldás?

(#142365) ollie válasza gojko.m (#142364) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt konkrétan az appok fejlesztői szerint nem kompatibilis a médialejátszóddal az appjuk (így állították be a google playben), így csak annyit tudsz tenni, hogy külön töltöd le az apk-t és telepíted.
Ez azért van, mert nem akarnak supportot nyújtani minden nevenincs androidos eszközre, így ha találsz egy bugot, ami a készüléked miatt van, nem lesz kijavítva.

[ Szerkesztve ]

***

(#142366) crok válasza gojko.m (#142364) üzenetére


crok
Topikgazda

+ adalek az elozo hsz-hez:
gondolom Android Pie de Android TV valtozat van a kis boxon.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142367) Somatom válasza crok (#142366) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint a VLC Android TV kompatibilis.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142368) beers válasza satel (#142350) üzenetére


beers
addikt

[link] Ezt használom!

M&N

(#142369) crok válasza Somatom (#142367) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is úgy tudom mert az.. volt.. nagyon régen.. az APKMirror azt mondja hogy az utolsó verzió Android TV-re 2015-ös (1.7.2 2 - December 11, 2015) és mivel van ilyen boxom tudom, hogy az az apk minden csak nem jó. A Videolabs appjai itt vannak APKMirror-on, a "sima" VLC 3.2.7 ebben a pillanatban, az Android TV meg ahogy írtam 4+ éves.. Play-en nincs is fent a Videolabs-nál csak a "sima" VLC meg a VLC Benchmark. Ehhez jön még, hogy ennek a 2015-ös apk-nak a minSdk-ja 0x11 vagyis 17 ami az Android 4.2 Jelly Bean de a targetSdk-ja is csak 0x16 vagyis 22 ami az Android 5.1 Lollipop ami le is állt teljesen 2015-ben (2015 április 21-n Wikipedia szerint) szóval gondolom ezért nem kompatibilis azzal a boxal pl. a VLC. Se.

Szóval én megnézném annaz az előtelepített Androidnak a pontos verzióját / megnevezését mert ha Android TV akkor bizony lesznek még meglepetések.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142370) gojko.m válasza crok (#142366) üzenetére


gojko.m
senior tag

Pontosan hol tudom megnézni, hogy milyen android változat lehet rajta? A névjegynél csak annyit találtam, hogy 9.0 verzió.
Egyébként, ha egy alkalmazásból találtam android tv és "sima" android verziót is, akkor az utóbbi működött jól. Pl. a VLC legújabb, "sima" androidos változatát telepítettem.

Ha ez segítene, erről a játékosról van szó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#142371) crok válasza gojko.m (#142370) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogy a te boxodon melyik menüpontban lehet ezt pontosan megnézni fogalmam nincs, még azt se osztottad meg hogy milyen eszköz ez csak hogy kínai :D Ali link vagy valami támpont még jól jöhet :D
Amúgy persze hogy a sima megy rendesen, az a TV változat borzasztóan régi. Fut a "normál" is majd rajta csak azt meg (ha Android TV) akkor nem látod a Play-ben, az Android TV miatt szűrve van a Play-en látható appok listája mert "nem kompatibilis", az ok ugyanaz mint amit ollie írt a második bekezdésben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142372) Somatom válasza crok (#142369) üzenetére


Somatom
veterán

A Kodi sem telepíthető Play -ről Android TV -re?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142373) crok válasza Somatom (#142372) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezekre a kínaiakra előtelepítve kapod rendszerappként - általában.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142374) Somatom válasza crok (#142373) üzenetére


Somatom
veterán

Itt azt írják, hogy akár TV, akár nem, a Kodi telepíthető Play -ről. Ez 2019 -es infó.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142375) gojko.m válasza crok (#142373) üzenetére


gojko.m
senior tag

Igen, a Kodi is előtelepített volt. Ráadásul, ezek rendszerrel kapott, vagy előtelepített alkalmazások sem frissülnek normálisan. A Play Áruház vagy a Kodi legújabb változatait is csak .apk-ból tudtam lefrissíteni. :W

(#142376) crok válasza gojko.m (#142375) üzenetére


crok
Topikgazda

Így van, ezek ilyen patkolt rendszerek, előtelepített rendszerapp Kodi-val és saját apk aláírással szóval a Play-ből frissülni nem fog. Max APK-ból telepítesz / frissítesz mindent egyesével vagy ha szerencséd van a gyártó néha-néha egyszer-egyszer egy kis ideig ad ki frissítést.

Somatom: mondom hogy van ilyen a lakásban, kettő is meg kettő régi, mindegyiken ilyen patkolt / babrált rendszerek futnak, ezek ilyenek de ezt általában a vétel előtt látni is lehet az áruleírásban. De én ezt tudtam előre és eleve így használom őket és számomra hibátlanul azt hozzák amire vettem őket.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142377) Somatom válasza crok (#142376) üzenetére


Somatom
veterán

Ez világos. Csak azért említettem, mert azt írtad, hogy azért nem jelennek meg az appok, mert Android TV van rajta. De, akkor a Kodi meg kéne jelenjen a Playen. Szóval, nem azért nem jelenik meg, mert a kütyü Android TV -t futtat, hanem azért, mert kókány a kütyün futó rendszer és ezért a Guglinál elhasal.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142378) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tudja valaki, hogy ez a shazam miért nem működik, apámnak van egy telefonja, egy huawei y530 4.3-mas android, de ha zene keresőre rakom ezt irja ki. Volt újra rakva, illetve újra inditva a telefon.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142379) lovi27 válasza gojko.m (#142375) üzenetére


lovi27
addikt

Szerintem nálad arról van szó, hogy a készüléked gyártója, vagy a gyártódnak ez a típusú készüléke nem szerepel azon a listán amely azt tartalmazza, hogy mely készülékek használhatják a Play áruházat. Nem az alkalmazások készítőinek érdeke a korlátozás, hanem egyes gyártóknak nincs megállapodása a Google-vel a használatról. Ez a helyzet csak bonyolultabb lesz, hiszen 2-3 napos hír, hogy a nagy kínai mobilgyártók megállapodtak, közösen Play áruházat hoznak létre.

Ez is a függetlenedési folyamat egyik állomása. A Huawei már előbb kijelentette, akkor sem tér vissza a Google szolgáltatásokhoz, ha az ellene hozott szankciót eltörlik.

(#142380) crok válasza Somatom (#142377) üzenetére


crok
Topikgazda

Valóban nem fogalmaztam pontosan, de a helyzet is-is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142381) Viktor0610 válasza Tiger. (#142378) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

5.0-s droid kell neki minimum, ha jól értem.

Samsung Galaxy A54

(#142382) tibike8 válasza IT user (#142362) üzenetére


tibike8
őstag

Köszi, ez meg is van, csak a fiókba belépés része nem aktív. De végül is mindegy...

(#142383) tibike8 válasza tibike8 (#142382) üzenetére


tibike8
őstag

Na de közben néztem, hogy így már a win áruházból frissülni tudott és így már van lehetőség a samsung fiókba bejelentkezni. :)

(#142384) S e t h válasza Viktor0610 (#142358) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én anno azért dobtam, mert valóban csak egy jegyzetelő alkalmazás, korlátozott mennyiségű karaktert lehetett csak bele rögzíteni, Samsung Notes többet is elbír.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#142385) Tiger. válasza Viktor0610 (#142381) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi, gyanitottam, hogy ez lehet, csak hát jó ideig működött rendesen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142386) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Magyar zene felismero nincsen?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#142387) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Ha esetleg szeretném használni a Simplepay fizetésre, mindenképpen meg kell adnom a telefonon biztonsági bejelentkezést /PIN-kód, minta vagy ujjlenyomat/?
Jelenleg nem használok semmit.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#142388) antal750 válasza Aurig@ (#142387) üzenetére


antal750
aktív tag

Igen

(#142389) Aurig@ válasza antal750 (#142388) üzenetére


Aurig@
őstag

Sejtettem, akkor hanyagolom ezt a fajta fizetést.
Köszi

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#142390) MADcat válasza Aurig@ (#142389) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mi védené amúgy a pénzed? :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#142391) DAVID0000 válasza zhata (#142348) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Az a baj, hogy ACR kihangosítással nem az igazi mert ha olyan helyen vagyok hogy nem tudom kihangosítani az gáz.... A rootra gondoltam én is de az a baj, hogy akkor meg a gari ugrott + a bankos appot se fogom tudni használni....

(#142392) DAVID0000 válasza kovacs65 (#142351) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Felraktam de nálam nagyon halk a hivott fél hangja vele. Bár az igaz, hogy az összes rögzítő közül még ez a leghangosabb de ez is halk :(

(#142393) crok válasza DAVID0000 (#142391) üzenetére


crok
Topikgazda

A bankos appokat tudnád használni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142394) darvinya válasza crok (#142393) üzenetére


darvinya
titán

Ehhez nem kell nyitni BL-t.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#142395) crok válasza darvinya (#142394) üzenetére


crok
Topikgazda

De, de ez hogy jött ide? Gondolt a root-ra, ahhoz kell nyitni a bootloader-t - de attól még menne a banki app.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142396) darvinya válasza crok (#142395) üzenetére


darvinya
titán

Melyik új telon egyszerű BL-t nyitni, egy paranccsal? (AndroidOne nélkül)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#142397) crok válasza darvinya (#142396) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom, nekem nem volt "nehéz" egyik se, ez nem szerepelt a kitételek közt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142398) Bozek válasza darvinya (#142396) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk azokon a Sonykon, amelyek benne vannak az Open Device programban. Az már más kérdés, hogy ugranak a DRM kulcsok.

(#142399) csipuka válasza darvinya (#142396) üzenetére


csipuka
senior tag

Az oneplus-on is eleg egyszeru

(#142400) #30610944


#30610944
törölt tag

Akik hasznalnak Orbot appot azokhoz lenne kerdesem.
Miert van az hogy ha a VPN-t is bekapcsolom az appon belul akkor nehany oldal nem toltodik be. A PH-ra peldaul nem enged belepni. Amint kikapcsolom minden okes. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.