Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142851) Somatom válasza Panthera (#142842) üzenetére


Somatom
veterán

Nem ismerem azt az appot, de nem lehet, hogy Gdrive -ba (is) ment, vagy e-mail -t küld mozgásérzékeléskor?
Egyébként én EZT használtam. Csak nálam nem fényképezett, hanem szólt az E-Robotnak, hogy kezdjen el visítani, mert megindult az előttem álló kamion.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#142852) WhiteWalker válasza MikeWazowski (#142847) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elég érdekes.
Amit linkeltem appot ( Gallery Dates) nálam simán készítés időpontja szerint rendezi a képeket , nem pedig a módosítás szerint ( amikor felmasoltad a telefonra).

Nem lehet , hogy azok a képek amik ott maradnak , azokat kaptad pl Messengerbe?
Ott szoktak ilyen idióta nevet kapni , hogy pl:
received_491424348427467.jpeg , nah ezzel nem tud mit kezdeni. Mert ugye törlődik is az exif infó is...

[ Szerkesztve ]

(#142853) Panthera válasza Somatom (#142851) üzenetére


Panthera
őstag

Passz, de ránézek még egyszer.
Az jutott még eszembe, hogy létrehozok neki egy másik gmail fiókot, aztán nem fog érdekelni, hogy ha necces is alkalmazás. :)

(#142854) MikeWazowski válasza WhiteWalker (#142852) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Teljes mértékben igazad van. Valóban ez lehet a gond. Akkor ezek maradnak így itt, max mappázom őket és akkor valamennyire "rendezetten" lesznek. Köszönöm szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142855) MikeWazowski válasza sopruk (#142850) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, kipróbálom!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142856) sharp4 válasza Viktor0610 (#142841) üzenetére


sharp4
őstag

Fizetős verzió mivel tud többet?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#142857) Viktor0610 válasza sharp4 (#142856) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nine-ból csak fizetős verzió van. Mármint a talán két hetes próba után.
Tetszik benne, hogy személyreszabható, milyen almappákat frissítsen. Ezt az Outlook pl. nem tudja, ami kb. vicc kategória.
Ami még tetszik nekem, hogy "ezer éve" lementettem egy konfigot a beállítsokról. Telefoncsere vagy újratelepítés után csak importálom a beállításokat, és már használatra kész az app.

Samsung Galaxy A54

(#142858) MikeWazowski válasza sopruk (#142850) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nagyon profi ez az app, meg is veszem szerintem.
Ám azt be lehet állítani, hogy megnyitáskor ne mappákat mutasson, hanem az összes képemet, videómat időrendben?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142859) sharp4 válasza Viktor0610 (#142857) üzenetére


sharp4
őstag

Valóban 2 hét a próbaidőszak, addig tesztelem és, ha megszokom, akkor megveszem. A naptár funkcióját is használatba vettem.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#142860) Probert75 válasza MikeWazowski (#142849) üzenetére


Probert75
addikt

A Simple Gallery is tudja.

(#142861) crok válasza MikeWazowski (#142849) üzenetére


crok
Topikgazda

Amiből a Pro-t F-Droid-ról is letöltheted (: Ahogy a fejlesztő többi alkalmazását is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142862) Panthera válasza Somatom (#142851) üzenetére


Panthera
őstag

Nekem most állatmegfigyelésre kellene, és az is elég, ha a memóriába menti az elkészített képeket.
De értesítési célra ez a robotos megoldás is jó egyébként.

(#142863) MikeWazowski válasza crok (#142861) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142864) sopruk válasza MikeWazowski (#142858) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nekem is nagyon bejött, én is megvettem valami akcióban asszem, amikor "megszűnt" a QuicPic...
Igen belehet. Szendvics ikon / beállítások (legalul) / alapbeállítások / kezdőképernyő (középen)

(#142865) MikeWazowski válasza sopruk (#142864) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#142866) svgyula válasza crok (#142861) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! MÁS.
Az lenne a kérdésem, hogy pár hete sikerült letakarítanom ADB-n keresztül a fusbuk összes maradványát. DE ezzel a módszerrel a kugli messenger-t nem lehet letakarítani. Ami megvolt:
megvontam az összes jogot.
van helyette jól működő alternatíva
PC-ről a hiSuite letakarítja de a telóban ott marad!?
Az ADB-n keresztül nem találom meg a telepített alkalmazások között! A telóról csak kilőni lehet eltávolítani nem. Tulajdonképpen nem is zavart volna ha! nem kezd el adatot zabálni és használni az aksit a háttérben! Ez ugye furán hangzik legalább is engem nagyon meglepett, hogy egy "jogtalan" apk adatot és akut használ valamint nem látható(vagy más néven szerepel?) a telepített alkalmazások között. Ebben esetleg tudnál segíteni? Tudok esetleg képet küldeni a telepített alkalmazásokról.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142867) Fall-N válasza seger (#142843) üzenetére


Fall-N
veterán

Én azon nevetek, hogy sok órás cikket olvasok és jönnek a Rolex reklámok. Azt nem derítették ki rólam, hogy az egész éves fizetésem sem elég egy Rolexre? :DDD

(#142868) crok válasza Fall-N (#142867) üzenetére


crok
Topikgazda

Interest based ad - nem income based ad ;) :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142869) mobilizmo válasza Fall-N (#142867) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Dehogynem, Pekingben a fakemarketben 100-at is vehetnél jobbnál is jobb márkákból.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#142870) Fall-N válasza mobilizmo (#142869) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem kell replika. :DDD De egyébként vicces az algoritmus. Ha rákeres valamire az ember akkor azt tolja ezerrel.

(#142871) svgyula válasza svgyula (#142866) üzenetére


svgyula
addikt

Megoldottam! Tárgytalan.
(#142870) Fall-N
Nem az az érdekes, hogy ajánlatot küldenek, hanem az amit pár napja olvastam erről. A kugli/android most fogja bevezetni azt a típusú szűrést a Play-on (nem a rendszerben mer ott minek :((( ) azokról az alkalmazásokról amik indokolatlanul kérnek/kapnak helymeghatározási rendszer hozzáférést. Na hurrá! Hányadik droid jön? 11 és most kezdenek el ilyen lényeges dologgal foglalkozni. Nem kapkodták el. Ezért kaphatnak a tulajok érdekes reklámokat. pl a szomszédasszonyról :D Mert mindenkiről akár egy szaros apk is küldi a helymeghatározási információkat......
Az már csak hab lehet a tortán amiket a rendszer küldözget "haza". Aztán telepofával üvölt az USA hogy kémkedik a Huawei! Akkor a kugli, ms és társai mit is csinálnak?

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142872) #30610944 válasza Fall-N (#142867) üzenetére


#30610944
törölt tag

Lehet vedekezni reklam ellen. En mar nagyon keveset kapok es szemelyre szolot meg mar egyet sem.

(#142873) Fall-N válasza #30610944 (#142872) üzenetére


Fall-N
veterán

Lehetne, de a magyar filter nem frissül gyakran. Megvettem az AdGuardot régebben, de emiatt nincs fent régóta.

(#142874) #30610944 válasza Fall-N (#142873) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem csak a reklam blokkolo funkcioja miatt fontos az adguard. Inkabb a tuzfal ami fobtosabb velemenyem szerint. En azert is vettem meg elsosorban.

(#142875) crok válasza svgyula (#142866) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez a ROM-tól függ és attól hogy "mennyire" system app a system app, attól is függ hova volt telepítve:

/system/app
/system/priv-app

adb shell pm list packages -f | grep com.google.android.apps.messaging

Erre kellene legyen match mert ez a Google Messages app.
Kis segítség még adb-hez.

Ha /system/priv-app alatt volt akkor a ROM-ban levő kötelező XML-ben kell megadni hogy milyen jogai vannak.

Mi volt a gond és mi lett a megoldásod egyébként?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142876) OmniaI900 válasza Viktor0610 (#142857) üzenetére


OmniaI900
tag

Nem értem ezt a Nine t ,, nem szinkronizalja le a gmail os naptárt meg névjegyeket sem van valami trükk esetleg ?

(#142877) nyisziati válasza #30610944 (#142874) üzenetére


nyisziati
veterán

+1 a tűzfalra.

(#142878) Viktor0610 válasza OmniaI900 (#142876) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, én Exchange-fiókkal használom.
A Gmailre nekem ott a Gmail.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142879) svgyula válasza crok (#142875) üzenetére


svgyula
addikt

Az ADB megoldás jó volt csak a névben nem voltam biztos.
Ez volt a telepített alkalmazás: "com.google.android.apps.messaging"
A másik fórumokon egy teljesen más megnevezést kaptam és azt kerestem. Most kimásoltam és egyenként végigböngésztem a listát. Ezt letakarítva eltűnt. De az volt az érdekes, hogy mint írtam a PC-n keresztül elvégezte a segédprogram a törlést de a telóban mégis megmaradt!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142880) crok válasza svgyula (#142879) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg is fog, azért küldtem a kis segítséget mert az ilyen "törölt" igazából nem törölt, a /system partícióról nem tűnik el, kvázi deaktiválódik, attól függ mi volt a használt parancsod: pm uninstall, pm uninstall -k --user 0 vagy csak sima pm disable, de mindegy melyik volt mert az uninstall-ból is visszahozható az app a cmd package install-existing <csomagnév> parancsal a ROM-ban levő eredeti apk..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142881) seger válasza Fall-N (#142867) üzenetére


seger
addikt

Súgd a mikrofonba mennyi a fizetésed...

(#142882) svgyula válasza crok (#142880) üzenetére


svgyula
addikt

Értem! Mint írtam semmi gondom nem lett volna vele hisz van hely elfér és nem kér enni(de mégis)! Mint írtam is az adathasználat, processzorhasználat, akumerítés, terén derekasan dolgozott! Nekem a havi SMS kb 5-6db ehhez képest a mobiladatot :F zabálta és a napi aku fogyasztásban a fosbukkal karöltve az élen jártak! Ez azért kicsit fura nem? Ha emlékezetem nem csal az SMS nem interneten keresztül megy vagy mégis? Mert ugye azóta mióta minden indításkor kilőttem lényegesen tovább bírja az aksi. Most már ezt sem kell megtenni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142883) crok válasza svgyula (#142882) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom most épp milyen készülékről beszélünk meg milyen rendszerről de az RCS lassan kúszik befelé a képbe, ott meg nincs már alapvetően SMS, pont "ellene" dolgoznak.. van helyette adathasználat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#142885) kaisers válasza Viktor0610 (#142857) üzenetére


kaisers
aktív tag

Légyszíves segíts abban, hogy Nine alkalmazásnál milyen beállítás kell, hogy egyből megkapjam az emailt, mint Outlook esetében. Push-nál nem kapom meg...

Igazából csak emiatt használom az Outlook-ot

(#142886) SimonJanos válasza seger (#142826) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Régebbi verziókat próbáltál?! Nekem ez a "Telekom" (app-nál) bevált, mondjuk végül abbahagyták hogy nem lehet root-olt készülékkel használni (elég sokan írtunk) ;]
Nekem is téma ez, de egyelőre egy nem root-olt készülék meg notebook és eleve hogy nagyon ritkán nézem, (még) nem gond...

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#142887) creedszl


creedszl
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok e, de a következő kérdésem lenne:
Van ez a csevegés funkció a gúgli üzenetküldőjében.Asszony azt tapasztalja mostanában hogy pár ismerősétől csak akkor kapja meg az sms-eket ha van net.Tőlem simán megkapja net nélkül is, de nekem egy huawei-s alap üzenetküldőm van a telón nem a gúglis.Nem értem hogy működik ez a csevegés funkció...Ha az ő telóján kilőjük akkor azoktól az emberektől akik csevegésen keresztül küldenek neki sms-t nem kapja meg az üzeneteket csak ha van net?Vagy a küldő félnél kell átállítani valamit?Baromi idegesítő hogy rákényszeríti az app az adathasználatra még az sms-ekhez is...

Hulligaaan

(#142888) Face8814


Face8814
őstag

Sziasztok!
Olyan időjárás appot keresek mint ez: [link] annyi különbséggel, hogy nem vízszintesesen szeretném kirakni az előrejelzést, hanem függőlegesen. Tudnátok segíteni?
Köszönöm

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#142889) svgyula válasza creedszl (#142887) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Olvass kicsit vissza. Én ugyanerről írtam. Le is takarítottam! Ment fel a sima sms küldő alkalmazás és minden rendben. Az a sz@rság húzta a netet és az aksit is!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#142890) seger válasza SimonJanos (#142886) üzenetére


seger
addikt

Én sem sűrűn használnám, de néha jó lenne!

(#142891) Viktor0610 válasza kaisers (#142885) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értelek.
Gondolom, nem mindegy, miként adod hozzá a fiókot.
Nálam Exchange-fiókként rendben érkeznek a levelek.
Persze, a telefon-specifikus dolgokat (akkukímélő, autostart, memóriában tartás) be kell állítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142892) Kékes525


Kékes525
félisten

Ismertek egy jó koronavírus tracker alkalmazást?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#142893) zsoltzsolt válasza svgyula (#142889) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Melyik az, ami sima SMS küldő alkalmazás?

(#142894) kaisers válasza kaisers (#142885) üzenetére


kaisers
aktív tag

Sikerült végül.
Váltás megtörtént. De komoly, hogy 5000 Ft?

(#142895) Viktor0610 válasza kaisers (#142894) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfordulhat.
Nem olcsó, de minden forintot megér szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142896) Meggyi001 válasza Kékes525 (#142892) üzenetére

Ha találsz, szólj lécci. Amiket próbáltam vagy nem indul, vagy nincs frissítve.

https://gamergep.hu/

(#142897) Bozek válasza creedszl (#142887) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Csevegési funkciók - Csevegési funkciók engedélyezése

Ha bővebben akarsz róla olvasni, keress rá arra, hogy RCS. Az csak akkor megy, ha mindkét félnél aktív, így ha kikapcsolja, nem kell hozzá net.

[ Szerkesztve ]

(#142898) csipuka válasza creedszl (#142887) üzenetére


csipuka
senior tag

Kicsit tippelek, de ahogy ertelmezem a google Messages-t hasznalod es ott valszeg aktivalva van a chat feature, RCS magyarul. :)
Ha uzenetet kuldenel akkor kiirja alul a buborekba ahova irod az uzenetet, hogy text vagy chat uzenet megy. Ha a chat aktivalva van akkor annak van prioritasa a text helyett.
Nalam a Settings->General->Chat features menuben ki lehet kapcsolni a chat-et.
Ha nem akarod hasznalni, akkor ez a legegyszerubb.

(#142899) etooo válasza Kékes525 (#142892) üzenetére


etooo
senior tag

[link] ugyan nem alkalmazás, hanem weblap, de naponta frissül.

(#142900) vinpilu válasza sharp4 (#142859) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ajánlom, 1-2 nap után megvettem, azóta is azon megy a céges levelezés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.