Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148801) mephi666 válasza Soulfly842 (#148797) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez se az évtized meccse... elvártam volna, hogy az oroszok oda-vissza szántsák a pályát a szépítésért, de elvannak mint valami barátságos labdatologatáson

Na, Lukaku meg azért unalmában fut egyet, ha jön a labda és berakja a harmadikat :D

Na, ez a Bójafa meg a végén csak megsegíti a szépítést?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148802) Citroware


Citroware
addikt

Lehet tudni vagy sejteni, hogy amúgy mi a diagnózis, ami miatt a mai tragédia megtörtént?

(#148803) Soulfly842 válasza mephi666 (#148801) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem olyan már ennek az orosz csapatnak a mentlitása, mint pár éve volt. :(

(#148804) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

van már valami video az esti esetről? semmit nem láttam belőle, csak a topikot olvasom
semmi, már megvan

[ Szerkesztve ]

(#148805) atok666 válasza gabross (#148710) üzenetére


atok666
őstag

Es képzeld el, ha a melegpar verekszik es esetleg az adoptalt gyereket is verik… Vagy az elkepzelhetetlen? Amit felhoztal ellenpeldanak ugyanolyan pelda lehet mindket oldalon. Szerintem.

Atok

(#148807) mephi666 válasza Soulfly842 (#148806) üzenetére


mephi666
nagyúr

olyan érzésem van, hogy nem fogja folytatni... és teljesen érthető lenne ez a döntése: 29 éves, pénze is van biztos elég, előtte még az élet... nem hinném, hogy rizikózni fog azok után, miután tegnap meghalt a pályán :U ha pedig folytatná, tuti ott lesz mindig az a gondolat, hogy ez akármikor megtörténhet újra és ez a játékára is erősen kihathat... ha pedig újra megtörténne, lehet hogy nem lesz megint ilyen szerencséje... (kérdés, hogy a klubja mennyire támogatná ezt a döntést, ami nem kevés lóvét rakott ki érte és még 3éves szerződés köti... vagy ilyen esetekre is van biztosítás?)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148808) bandus válasza mephi666 (#148807) üzenetére


bandus
veterán

biztos vagyok benne, hogy erre van megfelelo biztositasa a klubnak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#148809) Soulfly842


Soulfly842
addikt

"nem hinném, hogy rizikózni fog azok után, miután tegnap meghalt a pályán "

ööö... egy majdnem szócska kimaradt :U

Szerintem is van ilyen biztosítás. Rejtett vagy nem ismert betegségekre, stb-re biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#148810) Tibiajax válasza Soulfly842 (#148806) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kjaer gyors közbeavatkozása menthette meg Eriksen életét
Ha ez tényleg így van (valószínűleg így, másképp nem írnák) akkor lehet mindenkinek tapsolni neki
Hatalmas ember

mephi666 mehet majd játékos-edzőnek
kizártnak tartom, hogy folytatni fogja a pályafutását

(#148811) DS39 válasza mephi666 (#148807) üzenetére


DS39
nagyúr

Attól is függ, mit állapítanak meg okként.
Ha szív probléma, és műteni kell, akkor nem fogja folytatni, de ha pl. vérnyomás probléma, az kezelhető gyógyszeresen, akkor akár folytathatja is.

Számomra az furcsa, hogy ezek a sportolók rendszeresen vannak egészségügyileg kivizsgálva, miért nem lehetett ezt tudni, hogy baj lesz?

[ Szerkesztve ]

(#148812) Soulfly842


Soulfly842
addikt

[..]"Hjulmand elárulta, két lehetőségük volt: vagy szombaton befejezik a mérkőzést vagy vasárnap délben, végül egységesen úgy döntöttek, hogy folytatják. „A játékosok tudták, hogy ma már úgysem tudnak aludni, ezért jobb volt most folytatni. De ilyen érzésekkel nem lehet mérkőzést játszani. Megpróbáltunk nyerni, de már az is hihetetlen volt, hogy ki tudtak menni és megpróbálták lejátszani a második félidőt. Őszintén szólva olyan játékosok voltak a pályán, akik teljesen elkészültek, fizikailag és lelkileg is kimerültek” – mondta a dán kapitány, hozzátéve, hogy beszélt Eriksennel és családjával is."
[..]

Dán szövetségi kapitány: Nem is lehetnék büszkébb a játékosaimra

(#148813) mephi666 válasza Soulfly842 (#148809) üzenetére


mephi666
nagyúr

mesterségesen lélegeztették és úgy tudom, hogy ki is ütötték... akkor pedig megjárta a klinikai halál állapotát, de szerencsére vissza tudták hozni... (nagyon ijesztő volt látni, ahogy teljesen mozdulatlanul fekszik ott és csak a szívmasszás/defibrillátor hatására rándul 1-1et) ha ez egy megye2 meccsen történik, most gyászol az egész falu

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148814) Soulfly842 válasza mephi666 (#148813) üzenetére


Soulfly842
addikt

Mondjuk igen, ezt a tegnapi napot, mint egy második születésnapot is felfoghatja. Így egy napra fog esni Eriksen-vel a születésnapom. Nekem a tényleges, neki a második születésnapja! Ez után tényleg nem hiszem én se, hogy folytatná.

(#148815) Ringman válasza Soulfly842 (#148814) üzenetére


Ringman
nagyúr

Ez után tényleg nem hiszem én se, hogy folytatná.

meg kell várni az orvosok szakvéleményét, de nem hiszem hogy könnyen elengedi valaki azt, amire feltette az életét.

(#148816) Soulfly842 válasza Ringman (#148815) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az a baj, hogy - nagy valószínűséggel - ha egyszer meg volt a hajlam egy ilyen esetre, akkor akár másodszor is megtörténhet. Ha ezt így kimondják neki az orvosok, akkor kötve hiszem, hogy folytatná. Mennyi lenne még a karrierjében így egy ilyen után 1-3 év? ... és kiemelt kockázat, hogy újra megtörténhet? A mérlegre dobja az ember ilyenkor az életét és a prioritásokat.

[ Szerkesztve ]

(#148817) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, bognár kirohanásáról esetleg van-e valakinek videója?
azt akarnám látni

(#148818) LyonnaisFan1 válasza Soulfly842 (#148806) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Kalapemeles es tisztelet Kjaernek. :R

Eszembe jutott errol Antonio Puerta esete, akit Ivica Dratutinovic (csapattarsa Sevilla) mentett meg hasonloan.
De vegul Puerta a harcat elvesztette. :(

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148819) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#148817) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez elvileg az egesz teljes kozvetites.

https://m4sport.hu/euro2020-video/2020-as-labdarugo-europa-bajnoksag-dania-finnorszag-csoportkor-merkozes

Telorol vagyok, nem tudok beletekerni, de benne kell lennie. :U

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148820) radi8tor válasza LyonnaisFan1 (#148819) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pontos ideje? :D

⭐ Stella

(#148821) mephi666 válasza Soulfly842 (#148816) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, mostani játékosok közül kb Ibráról tudnám elképzelni, hogy annyira fanatikus, hogy azonnal folytatná... de talán ő sem, mert azért szeret ő élni :K és mit ér az egész, ha 30 évesen nemzeti hősként meghal a pályán? van sok lehetőség, hogy a játék közelében maradjon, ha ez az élete és még vagy 2-szer ennyi vár rá... nézőként mindenesetre sajnálom, ha abba kell hagynia, de 100%-ig megértem, ha így fog történni... Casillas 10 évvel idősebb volt, amikor infarktust kapott a pályán (edzésen) és nem sokra rá abba is hagyta... pedig kapusként nem is kap 90 percen át, folyamatosan ugyanakkora terhelést, mint egy mezőnyjátékos...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148822) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#148819) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nemhogy bognár nincs benne, magát a szerencsétlenséget is kivágták....

azért köszi

mephi666 mondom, kizárt, hogy folytassa az aktív pro focit.
ne találgassatok már. nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#148823) radi8tor válasza Tibiajax (#148822) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja én is azt nézem.

⭐ Stella

(#148824) Ringman válasza Soulfly842 (#148816) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem hiszem hogy folytatnia kellene.

pár éve volt az inter primaveraban egy játékos aki 1-2 felkészülési meccsen talán az első csapatban is játszott, de kb 19-20 évesen vissza kellett vonulnia szívproblémák miatt (nem ugrik be a neve, azt hiszem középpályás volt)

kanu az ellenpélda, őt műtötték is a szíve miatt, de utána is játszott.

(#148825) gabross válasza atok666 (#148805) üzenetére


gabross
tag

Nem beszéltem melegekről, totálisan hidegen hagy más szexuális orientációja. A példa lényege pont az, h ha valaki egy másik férfit/nőt szeret, nem eszik húst vagy csak keveset, vagy csak azt eszik, sok tejjel issza a kávét, esetleg kevéssel vagy tej nélkül vagy éppen a Manchester Unitdnek drukkol, ez szerintem/értékrendem szerint nem befolyásolja azt, hogy alkalmas-e szülőnek. De ha még azt is gondolnám, h de, ki vagyok én, h belepofázzak mások életébe?!

Igazad van, egyetértek, az erőszaknak nincs helye a család életében (sem).

(#148826) venember83 válasza Tibiajax (#148810) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig a jövő Interének alapembere lehetne.

(#148827) Soulfly842 válasza venember83 (#148826) üzenetére


Soulfly842
addikt

...lehetett volna. :(

(#148828) Tibiajax válasza venember83 (#148826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most erre inkább nem reagálnék.

mert én leszek megint a 'te tuskó'..

(#148829) Ringman


Ringman
nagyúr

A magyar válogatott egyik csoportellenfelénél, a portugál csapatban is megjelent a koronavírus, a Manchester City hátvédje, Joao Cancelo tesztje pozitív lett, és már arról is döntöttek, hogy kihagyja az Eb-t.

[link]

(#148830) Peterhappy válasza mephi666 (#148813) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, kiutottek, konkretan epp latszott is a kozvetitesben. Hagyja is abba, ennyit nem er az egesz, hala Istennek (az orvosi stabnak es Kjaer-nek :R ), hogy tulelte. Van annyi penze, hogy elkaristoljon meg egy ideig, fontosabb a csalad.
Plusz eleg intelligens srac, siman lehet belole edzo, ha az egeszsegi allapota lehetove teszi.

Biztos volt ra hajlama, de gratisz dobhatott meg az allapotan a tet, hogy EB-n, hazaja valogatottjaban, otthon, nezok elott jatszanak.

(#148831) fatal` válasza Tibiajax (#148817) üzenetére


fatal`
titán

(#148832) Peterhappy válasza Tibiajax (#148822) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem sokat veszitettel, egy igazi gyoker volt.

@Forceberg: mar az nso is pedzegette, mekkora kreten (az meg = origo)

A kaszinosrol meg annyit, Rebrov mogott masodik lett az ev edzoje szavazason, tobben az elso helyre tettek... (Ez mondjuk mindent elarul a hazai szakmarol)

(#148833) Tibiajax válasza Peterhappy (#148832) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de pont emiatt akarom megnézni.. nna
fatal` hatalmas király vagy.
:R

(#148834) nextman


nextman
aktív tag

Tudja valaki, hol lehet megnézni az eb meccsek osszefoglaloját?
UEFA, M4 oldalakon semmi.

(#148835) Tibiajax válasza nextman (#148834) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#148836) Tibiajax válasza fatal` (#148831) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt a faszkalap bognárt, istenem..
hát jah
na csak egyszer legyen majd egy ő közeli hozzátartozójával is ilyen. nem szabad ilyet kívánni, csak arra leszek kiváncsi majd, hogy akkor is ilyeneket fog-e ugatni, azzal a puffadt fejével..
fogadjunk, h akkor már nem. ott fog majd ríni a sarokban.

(#148837) Drizzt válasza Tibiajax (#148836) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Van azert olyan is, ami csak most tunt fel.
Pontosan nem tudok idezni, de mondja Judit, hogy a finn jatekosok is ossze vannak torve, erre Gyuri: "Hat nekik jo a 0-0, persze". Ez egeszen hihetetlen. :D

I am having fun staying poor.

(#148838) Tibiajax válasza Drizzt (#148837) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyon komoly..
arra még kiváncsi leszek, lesz-e valami visszhangja ennek majd..
vagy csak annyi, h bognárt többet már nem fogjuk látni a studóban

igazából, végül is azzal a visszhanggal is meg fogunk alapvetően elégedni

(#148839) fatal`


fatal`
titán

Egyébként a Copa Americat fogja adni nálunk valami, vagy felejtős?

(#148840) bagyulajuve válasza fatal` (#148839) üzenetére


bagyulajuve
addikt

arena4

Resistencia eterna

(#148841) nextman válasza Tibiajax (#148835) üzenetére


nextman
aktív tag

Köszi, elég jók.

(#148842) hemaka válasza Tibiajax (#148822) üzenetére


hemaka
nagyúr

egy részlete az idiótájának: [link]

(#148843) Vismajor01 válasza hemaka (#148842) üzenetére


Vismajor01
addikt

Uefas prediction prohardveres verseny van am az eb-re?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#148844) Tibiajax válasza hemaka (#148842) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez még jobb: 06:38-hoz tekerj és play
mosolyogva mondja: ...gondolom kommunikál is, innestől az élet megy tovább.
hát ennnyi. megy tovább az élet és kész, mmit kell ezt túlspilázni, meg ennyi időt állnia a meccsnek... alig történt valami. ráadásul minden rendben van, haladjunk, tovább

epic

[ Szerkesztve ]

(#148846) Tibiajax válasza DS39 (#148845) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"..A történtek rám is sokkolóan hatottak, érzelmileg megviseltek"
láttuk gyurikám,.... láttuk

(#148847) fatal` válasza bagyulajuve (#148840) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. :R

(#148848) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

egy kicsit elkanyarodva ettől a béna bognár-, meg a tegnapi szomorú sztoritól

most amúgy egyébként ez hogy van, nekem nem még tiszta: tudjuk, hogysok eu-nagyvárosban játszák le a meccseket, igen. viszont észrevettem - rendkívül szemfüles és ravasz módon -, hogy az eddig meccsek helyszínei mind hazai pályák voltak, a kettők közül hazai csapat javára.
ez most ilyen direkt dolog, szóval ez így is volt meghirdetve, hogy nem random városok lesznek hanem épp aki játszik ill. hazai csapatként megjelölt lesz, annak a saját városában játsszák majd a csoportmeccseit?

válaszotokat előre is köszönöm,
tisztelettel, Tíbor.

(#148849) DS39 válasza Tibiajax (#148846) üzenetére


DS39
nagyúr

próbálják kozmetikázni a tegnapi esti "teljesítményét", remélem azért az MTVA-nak lesz annyi esze, hogy inkább hanyagolják a fazont, ha van más meghívható szakértőjük.

(#148850) sh4d0w válasza Tibiajax (#148838) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kivéve forceberg

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.