Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149701) atee_13 válasza forceberg (#149697) üzenetére


atee_13
őstag

margitba ilyet befújnak majd ellene... :P

(#149702) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Depay. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149703) forceberg válasza atee_13 (#149701) üzenetére


forceberg
veterán

Ja igen, ők rúgják majd a tizit! :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#149704) mephi666 válasza Tibiajax (#149700) üzenetére


mephi666
nagyúr

Reptérre nem mégy ki megnézni őket közelebbről? :D

Osztrákék Jessica Alaba-val többre mennének :D

Haha, osztrák kapitány sajnálja (sz)arnautovics hiányát, de mindenre fel vannak keszülve :C remélem egy mélytorkosra is

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149705) forceberg válasza mephi666 (#149704) üzenetére


forceberg
veterán

Azert Ramoszt dobni erte...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#149706) mephi666 válasza forceberg (#149705) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem vagyok oda se a Madridért, se Ramosért, de elsőre olyan balfasz döntésnek tűnik, mint ahogy Suarezt dobta a Barca :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149707) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#149696) üzenetére


BenHans
addikt

Jobb nézni az ukránokat, mint itszkáminghómékat.
--------
Xhaka eddig az EB-n: 152-ből 138 sikeres passz, 15 labdaszerzés.
Ebből az olaszok elleni meccsen:
- 102 labdaérintés (legtöbb)
- 88 kísérletből 80 sikeres passz (legtöbb)
- 5/5 párharcot nyert
- 5 szerelés (legtöbb)
- 2 blokkolt lövés (legtöbb)
- 0 sikeres csel ellene
--------
Most pedig jól tömjék ki a hollandok az osztrákokat.
Amúgy nem is értem melyik a gázabb, hogy a végén egy megpattanós gól után összetörve kikapunk 3-0-ra, vagy hogy a spanyolok nem tudják megverni a svédeket, a svájciak pedig lazán kikaptak az olaszoktól, úgy, hogy a 3-0 még egy szerencsés eredmény, lehetett volna 5 is.

Ja, elnézést, természetesen a magyarokba kell beleállni, mert van egy ilyen negatív keserű réteg, ami 16-ban is azt mantrázta, hogy mer' a bővített EB és majd úgyis meg lesznek verve, majd azután..., ahelyett hogy örültek volna. Jut eszembe Keserü, a románokat nem látom egyik csoportban sem, szerintem át kellett volna engedni az indulás jogát.
--------
Szeretettel várjuk Ramost, jól állna neki a bordó sárga, két jó szezon még simán van benne.
Jöhet még Lucas Moura is, hogy Tibi végre okkal gyűlölhesse a Rómát. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149708) mephi666 válasza BenHans (#149707) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nekem nem a románok hiányoznak, hanem a norvégok :) Haaland a legnagyobb név, aki hiányzik a csapatával együtt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149709) Richard!


Richard!
addikt

Depay csak zokniban nyomja??

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#149710) BenHans válasza mephi666 (#149708) üzenetére


BenHans
addikt

Nem is emlékeztem hogy buktak el, most ránéztem az águkra.
Az nem gyenge, hogy végül a skótok két büntetőpárbajjal jutottak ki arról az ágról.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149711) paatrick


paatrick
senior tag

Itt a Lukaku rakéta gól ha valaki újra szeretné nézni :P

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149712) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Memphisnek elúszott a barcelonai szerződése..
:D

#149709 Ricsi
mint mindig :K :))

[ Szerkesztve ]

(#149713) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Depay :))

Resistencia eterna

(#149714) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#149712) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Kirúgta a Joann Cruyyf arénából, nem kis teljesítmény. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149715) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#149714) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyszer nekem is sikerült átlőnöm kettővel arrébb szomszédba, de ettől még simàn rohadt jól focizom..
:K
:DDD

(#149716) Peterhappy válasza Tibiajax (#149712) üzenetére


Peterhappy
őstag

Braithwaite-t elnézve ma este is, azért Depay-nak sokat kell még azért dolgoznia, hogy elússzon az a szerződés :)

(#149717) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Memphisnek van egy felsőteste.. én is ilyet akarok
de szétvarrás helyett inkább a koncentrációt gyakorolta volna

[ Szerkesztve ]

(#149718) Peterhappy válasza Tibiajax (#149715) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én az Orczy téren lőttem ki egy villamost :D Ha már rosszul helyeztem, legalább izomból tettem. De azért nagyon megalázó volt, megvárta a vezető bácsi, míg kimegyek a labdáért. Még a forgalom is állt, mert senki nem volt hajlandó félre pöckölni a kurva labdámat. Legalább ötvenen szidhatták egyszerre az én drága Anyukámat...

(#149719) Tibiajax válasza Peterhappy (#149718) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#149720) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#149718) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C

Legalább Combino villamos volt?

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149721) DeathAdder válasza Tibiajax (#149717) üzenetére


DeathAdder
veterán

fűzővel kifelé kellett volna

(#149722) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#149720) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze, az orci-téren.....

(#149723) Ringman válasza Tibiajax (#149722) üzenetére


Ringman
nagyúr

garázsmenet...

(#149724) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#149722) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Tudja a rossebb, mi és hol közlekedik pesten. :D Pláne manapság, amilyen katasztrófális ott a tömegközlekedés. Dugók itt, nagy kocsisorok ott.
Utoljára pesten akkor voltam, amikor a Tüskecsarnokban játszott a Dvtk Jegesmedvék. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149725) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#149724) üzenetére


Peterhappy
őstag

manapság... :D Ez ~25 éve történt, amikor még fiatal voltam és üde.
Akkor még focizni is tudtam - ma már csak szeretek.

ILYENre lőttem. Mondjuk szó szerint. :B

[ Szerkesztve ]

(#149726) mephi666


mephi666
nagyúr

Ideje lenne rákapcsolni, mert ez az 1 gól előny nem valami vastag

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149727) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#149725) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DDD
Jó régi darab. Miskolcon is járt nemrégiben egy Tátra.

Volt is bennem egy szálljunk fel rá érzés, mert ilyenek már nem róják Miskolc sínjeit. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149728) DeathAdder


DeathAdder
veterán

deligt elszarta hogy jó meccs legyen, fasza átjáróház lehetne nélküle a holland védelem, az osztrák is feljebb játszana, és a hollandok is offenzívebbek lennének, legalábbis erre számítottam :D

[ Szerkesztve ]

(#149729) Ringman


Ringman
nagyúr

ashley young -> aston villa
alex cordaz (crotone kapusa) -> inter (38 éves, inter-nevelés, de nem játszott az első csapatban), a távozó padelli helyére 3. kapusnak érkezik (raduval nem tudom mi lesz - a kapussal)

(#149730) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

2-0
Ez eldőlni látszik.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149731) mephi666


mephi666
nagyúr

Na a buta sültkrumpli beküldte a másodikat :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149732) Peterhappy válasza DeathAdder (#149728) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez a második félidő nagyon harmatos, többet vártam/reméltem a tulipánosoktól, elől balfa...fékeskednek, hátul meg, hát... torna eleji forma.
Azt nem érzem, hogy az osztrákok lennének ennyire jók.

De sokadjára is: bármely más csoportban reális esélyünk lenne a továbbjutásra...

Na, közben csak megrúgták a második gólt, megpróbálta kihagyni, de nem járt sikerrel :D

@Mephi: zseniális ez a név, biztos nem volt kemény gyerekkora :D

[ Szerkesztve ]

(#149733) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#149731) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

... és tényleg. ;] :DDD :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149734) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#149727) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez még csak nem is régi. A legjobb az volt, mikor a 47-49-es villamosok vonalán (és/vagy 41-es?) végre valahára kivonták a Ganz UV villanyosokat, hogy aztán pár hónap múlva már a 2-es vonalán járhassanak, némileg felújítva, nosztalgiajáratként :C Már az akkori bkv vezetésnek is jó humora volt.

Éééééén szerintem ilyen Tátrán utaztam. 2003-ban jártam párszor felétek, akkoriban arrafelé lakott az aktuális Happyné jelölt, de Tisza(i)virág életűnek bizonyult a kapcsolatunk (hál' Istennek) :)

(#149735) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#149733) üzenetére


Peterhappy
őstag

Remélem őt küldik a meccs utáni sajtótájékoztatóra. Ölni tudnék néhány Dumfries vs. coca cola mémért.

(#149736) gabross


gabross
tag

Az volt már, h kijött a 2021/22-es PL játékprogram? Az újonc Norwich otthonában kezdünk. Suarez nagy kedvence volt, 6 meccsen 12-t vágott ellenük.

(#149737) mephi666 válasza Peterhappy (#149735) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ha a mcdonalds is szponzor lenne, rakhatnának elé egy bigmac-et krumplival :D

149736: ismerős a nemhasznált ps4ét elküldte nekem uk-ból és vettem rá kíváncsiságból fifa21-et, mert az utolsó a 2001 volt, amivel játszottam... persze amatőrön pl-t kezdtem a 'pool-al... (kiestem a gyakorlatból és kell a sikerélmény) szezon felénél se vagyok és Firmino majdnem 50 gólnál áll :D összesen meg 100+ gól és 2 kapott a mérleg :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149738) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#149734) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C

#149735 Peterhappy

Sültkrumpli, Kóla, Heineken. :DD

Tisza, Dínó, Partjelző újratöltve. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149739) DopeBob válasza DeathAdder (#149728) üzenetére


DopeBob
addikt

Kegyetlenul impontensek elol az osztakok... nem is erteni mi viszi ra oket ujra es ujra hogy elore menjenek, igyse tudnak ott mit kezdeni magukkal...

Na, kozben Alabab is megelegelte a balfaszkodast elol :D

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#149740) mephi666


mephi666
nagyúr

M4-nél megrágta az egér az audiokábelt? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149741) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#149740) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

sztem a videókábelt is, kicsit olyan fura. :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149742) DeathAdder


DeathAdder
veterán

így akkor Hollandia megy BP-re a nyolcaddöntőben

(#149743) dudu5130


dudu5130
őstag

Hát azért ezek a Hollandok se valami meggyőzőek.

(#149744) Vismajor01 válasza dudu5130 (#149743) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szerintem jol jatszottak ukranok ellen es most is, mindkétszer eleg jo ellenallast tanusitottak az ellenfelek, en pozitivan meglepodtem az osztrakok jatekanak minosegen.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#149745) venember83 válasza Peterhappy (#149603) üzenetére


venember83
nagyúr

80 millióért kellett volna igazoljon 3 játékost a Fior. Plusz ügynöki jutalékok. Rocco ezt nem tűrte, a tanácsadás nem volt ellenére, a közbenjárás sem, de az, hogy az ügynök ennyire diktál, az elfogadhatatlan volt számára.

Közben már a Spurs felé vette az irányt Gattuso, ahol Fonseca szerződtetése valami apróságok miatt hiúsult meg. Majd a Gattuso - Mendes duó segít, az tuti jobb lesz. :K Lassan már kezdem sajnálni Paraticit.

(#149746) gabross válasza mephi666 (#149737) üzenetére


gabross
tag

Az is jó játékprogram, bár én inkább az FM sorozattal játszottam. :D
Persze ott a mérkőzéslistára gondoltam vagy hogyan is van magyarul a fixtures list… :F :DDD

(#149747) Peterhappy válasza venember83 (#149745) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez kokemeny. Egy csodot es negyedosztalyt (?) megjart csapatnal ennek nem fognak csak ugy tapsikolni.

En eskuszom lemaradtam, de mikor robbant be Gattuso ennyire, mint edzo?
En jatekoskent nagyon kedveltem, edzokent is sorra jo csapatok padjara ulhetett, de engem kicsit sem gyozott meg - bar en annyira nem vagyok kepben az olasz focival (sem)...
Most meg Spurs???
Tenyleg jo ugynoke van...

(#149748) mephi666 válasza gabross (#149746) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, már leesett :D 1 éve a frissen feljutott leeds ellen kezdtünk... az még jó meccs volt: egyben volt a csapat, ment a látványos adok-kapok, aminek 4-3 lett a vége és már ott lehetett látni, hogy ez a leeds nagyon is helyt fog állni a pl-ben... a norwich meg? régi csapat, de nincs stabil helye a pl-ben (kötelező őket elverni és úgy nyitni a szezont)

a fifa-t amúgy sokat bírálják, hogy soha nem fejlesztenek, ugyanazt adják minden évben és egy nagy lehúzás az egész... én még 98-2001 közt viszonylag sokat játszottam még billentyűzeten (amikor volt 4 iránygomb, passz, sprint, rárúgás, átívelés, finom szerelés, durva odacsúszás...) ...azóta kimaradt nálam 20 év, így a friss verzió elég új nekem :D ...ha pedig nem költök azért, hogy ultimate csapattal méregethessem másokkal a bránert, akkor nem is kerül már semmibe :D ...márpedig költeni nem akarok, mert kb ez a lényeg, hogy apránként elszórakozzak egy szezonnal, vagy lenyomjak egy bl-t (vagy ha jön esetleg hozzánk valaki, aki kedvet kap, akkor pár sör mellett egymást csépeljük) ...nem vagyok és nem is leszek soha profi, nincsenek ilyen vágyaim, a komolyabb cselezgetés se megy még, de elvagyok azzal, hogy amatőrön olyan dominanciát produkálok a pályán, amihez hasonlót kellett volna a csapatnak az előző szezonban a címvédéshez :D (a city-nek sajnos csak egy 7-est sikerült gurítani, mert a szezon legelején kaptam őket, amikor még ennyire se éreztem az irányítást)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149749) gabross válasza mephi666 (#149748) üzenetére


gabross
tag

fraudiolának meg ne mutasd ezt a 46%-os labdabirtoklást :DDD

(#149750) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na, állítólag az a szitu, hogyha az angolok nem tekintenek el attól, hogy ~2500 VIP vendég két hét karanténba kerüljön (amiért amúgy garantáltan meglincselnék Penge Boriszt), akkor elveszik Londontól a döntőt és Budapesten rendezik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.