Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149851) BenHans válasza DeathAdder (#149844) üzenetére


BenHans
addikt

Kane csak jót mondott Joséról.

Inkább az a baj, hogy ezek a belterjes piacon felvert árú "sztárok" "nevek" valójában középszerű focisták 2-3 pályánlévőtől és hasonló számú padon helyet foglalótól eltekintve.
Az edző taktikai zsenije és kreativitása csak jobban felszínre hozza...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149852) paatrick


paatrick
senior tag

Ki ez a Graelish akit ennyire sztárolnak? Annyira nem mond semmit a neve. :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149853) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Próbálnám én itt a játékosokat védeni, hogy biztos ez az esős idő az oka, hogy ilyen 'jó a meccs', de hát itt az angolok játszanak a skótokkal :DD

(#149854) DeathAdder válasza BenHans (#149851) üzenetére


DeathAdder
veterán

a pályán lévők BL, EL, PL győztes klubok legjobb játékosai között vannak, csak használni kéne tudni őket, dánok is mit játszottak, pedig ott tényleg nincsenek nagy nevek, szószgét már klubfoci szinten is kegyetlen nagyot bukott, mondjuk én nem számítottam másra tőlük, lehetne itt 11 Messi, beszari foci lenne akkor is :D

(#149855) Soulfly842 válasza DeathAdder (#149854) üzenetére


Soulfly842
addikt

Mondom: ez általános EB/VB recept, az utóbbi időkben igazi tradíció, amit nem szabad megtörni.

Nem egy szövetségi kapitányon múlik az, hogy fel kell-e a nap, vagy lemegy-e :D

A Chelsea kiválósága: Mount az egyetlen üde folt talán.

[ Szerkesztve ]

(#149856) atee_13 válasza DeathAdder (#149854) üzenetére


atee_13
őstag

"lehetne itt 11 Messi" annyi fetrengést b@szki a végén még azt hinné a néző, h valami cselgáncsot néz ;] :P

(#149857) mephi666 válasza DeathAdder (#149854) üzenetére


mephi666
nagyúr

A Kane-köves mennykő üssön ebbe a Southgate-be, ha nem hozzák most a 3 pontot... SAF meg ott van és kb röhög a maszkja alatt, hogy mekkora pancser

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149858) Soulfly842 válasza mephi666 (#149857) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egy skót góllal a végére holnap nemzeti gyásznap-szerű hangulat lenne az angoloknál :D

Na erre VARrjanak gombot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#149859) mephi666 válasza Soulfly842 (#149858) üzenetére


mephi666
nagyúr

Robbo azért rálépett a ratyesz lábára :D ez simán 11 lehetett volna

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149860) paatrick


paatrick
senior tag

Ezt nem nézték vissza??? Egyértelmű 11-es :DDD mondjuk nem érdemlik meg. Külön vicces hogy spanyol bíró, akik VAR-ral a spanyol bajnokságban minden szarra tizenegyest adtak...

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149861) Tibiajax válasza DeathAdder (#149839) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha neymar vagy depay húzogat az a bajod, ha tikitaka van az a bajod, ha favágók harca van, akkor meg az a bajod
nem lehet mindig liverpool-színvonal…

(#149862) Soulfly842 válasza mephi666 (#149859) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem nyafogunk, focizunk. :DD ez az EB, nem holmi prérri'em Líg! :DDD ;]

(#149863) BenHans válasza DeathAdder (#149854) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, pár ilyen elem még BL/EL/PL győztes klubokba is beilleszthető.
Maguire, Shaw, Rice, Mings, Coady, Sterling, mind bomba.
Ne haragudj már, de a minőségkülönbség valahol kibukna, de egyelőre egy szinten vannak a skótokkal és a horvátokkal.

szerk. Túrót nem értek el emberemlékezet óta. Rendesen meglepődtem.
Elnézést 18'-ban 4. lett a káminghóm, csoportmásodikként kijutva, tizikkel verve Kolumbiát, majd megverték a Svédeket és után kikptak a belgáktól és hello.
Bravúr!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149864) DeathAdder válasza BenHans (#149863) üzenetére


DeathAdder
veterán

a skótok fölé képtelenek nőni, remélem azért lesz egy pickford potya amitől leég az arca, de még ne most, csak amikor már kiesés megy el rajta ;]

(#149865) mephi666 válasza Soulfly842 (#149862) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az a vicc, hogy Szalai többször veszélyeztette a portugál kaput, mint az angolok a skót kaput eddig 84 perc alatt :D a lajhár sebességű Szalai vs "teljes magyar válogatott x10 összértékű angol válogatott" :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149866) mephi666


mephi666
nagyúr

Na Benny Hill stílusú pókfociban se tudtak döntésre jutni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149867) paatrick


paatrick
senior tag

Remélem az angol sajtó szétsavazza a válogatottat. :P Egyik ágon elvileg Franciaország, másikon Belgium jön szembe egy idő után. Mindkettő óriási lebőgés lesz. És azzal se tudnak majd takarózni hogy eddig jól játszottak vagy odatették magukat. 2/2 alibifoci.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149868) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Most mit panaszkodtok? A két csapatnak azért összesen volt két kaput eltaláló lövése is! Egy itt, egy ott! El kellett volna dönteni ennyiből! ;]

(#149869) paatrick


paatrick
senior tag

Ezek után simán leadják a csehek elleni meccset is döntetlenre és akkor fix 2. hely.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149870) BenHans válasza Soulfly842 (#149868) üzenetére


BenHans
addikt

Azt mindenki érti, hogy családban szigeten marad a stat, csak azt nem értjük Britannia miért delegálhat két válogatottat és miért engedik őket egymás ellen játszani. ;] :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149871) mephi666 válasza Soulfly842 (#149868) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ilyen meccsek után mi meg kihúzhatjuk magunkat a portugálok elleni játékkal... a csiga támadószekció ellenére többet veszélyeztettünk, mint most a 2 csapat összesen... remélem holnap a franciák ellen is odarakjuk magunkat rendesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149872) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az eddigieket látva a nagyobb csapatok közül a spanyol, olasz, franciáknak van valamennyi labdás játéka ahol az edzők láttak már közelről kieséses BL-meccset, amúgy nagyon gyér a felhozatal, az osztrák, a svájci, a török botrány, a belga és az angol is egy hatalmas nagy nulla, bár amekkora mákja van csoportmásodikként megint elbotladozik valahogy Szószgét az elődöntőbe, és a VB-n megint coming home lesz :DDD

am halkan megjegyzem, sokáig ezeket tartották a legnagyobb esélyeseknek a tornára :D matchplan: pontrúgások, bedobások amiket kosárlabdából lesett el :DDDDDDDDDDD

(#149873) Vismajor01 válasza DeathAdder (#149872) üzenetére


Vismajor01
addikt

Belga egy hatalmas nulla? Ugyanazokat a mértőzéseket néztük?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#149874) Datsyuk válasza Vismajor01 (#149873) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A belgák szerintem is jók voltak. 20 perc alatt lerendezték az oroszokat. A feltüzelt dánok ellen elég volt 45 percnyi De Bruyne.
Az angolok az első kieséses körben repülni fognak. Én nem akarom elhinni, hogy ebbe a kezdőbe nem fér be Sancho....

(#149875) DeathAdder válasza Vismajor01 (#149873) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, Kdb egyéni zsenije hogy a semmiből vertek 2 gólt 0,8 xg-re, miközben a dánok lefocizták őket, labda ellen semmilyen meccsterv, letámadást nyelték mint kácsa, VB-n sokkal jobban néztek ki, mondjuk az angolok ott sem :DDD

Legalább a belgák jól nyúltak bele Kdb-vel hamis kilences, Lukaku ki a szélre, (bár nagy helyzet Kdb zsenije nélkül azokból sem lett volna) míg Szószgét képtelen belenyúlni, lehozta Kanet és berakta Rasit centerbe az volt a big B plan :DDD ennél még Lampard is képzettebb volt a cselzinél :D

[ Szerkesztve ]

(#149876) venember83 válasza DeathAdder (#149875) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszi, már heveny xG-hiányom volt.

(#149877) mephi666 válasza DeathAdder (#149875) üzenetére


mephi666
nagyúr

Angoloknak már akkora az xG-je, hogy a csapatszállító buszra alig bírják felrakni :D utána leszedni és bevinni a meccsre már nem is sikerül

2 meccs után már az angolokra is azt mondom, hogy hazamehetnek... ma az F csoport nagy kérdés: ebből a trióból mutat-e valaki meggyőző játékot? Mert eddig csak az olaszok tudtak 2x2 félidő normális focit mutatni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149878) paatrick válasza mephi666 (#149877) üzenetére


paatrick
senior tag

Az olasz becsapós mert eddig 2 irtószar csapattal találkoztak. Se védekezni, se támadni nem tudott a török meg svájci gárda és nem az olasz pressing miatt. Egyszerűen szarok.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149879) Scarabeus


Scarabeus
tag

Ma küzdeni mindig, feladni soha! Én a 108as szektorból fogok drukkolni, reménykedjünk, hogy nem kapunk ki nagyon. Esetleg egy pontocska.. :U

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#149880) Vismajor01 válasza mephi666 (#149877) üzenetére


Vismajor01
addikt

Eddigi meccsek alapján akik meggyőzőek voltak számomra arról, hogy eljuthatnak akár messzire is(ki eddig ki addig) az a Holland, Olasz és Belga válogatott.

Az olaszok a legstabilabbak, nem kaptak gólt, stabil védelem, jó középpálya és gólerős csatársor.

A belgáknak volt egy sima játéka az oroszok ellen, jól játszottak, jobbak voltak. Dánok ellen volt egy off day, de a zsenialitásuk igy is eredményezett két gólt amik számomra az egyik legszebb, legszebben kidolgozottak voltak.

A hollandok hatalmas lelkierőről tettek tanubizonyságot az ukránok ellen, nem veszitették el a fejüket, hogy kiegyenlitettek 2-0-ról és tudtak rúgni egy harmadikat, és egyébként egyes szegmenseiben a meccsen nagyon dominánsan és szépen járatták a labdát. Ausztria ellen pedig egy tartalékos meccset láthattunk a tizenegyes után, de nem adtak lehetőséget az osztrákoknak. Számomra egy igaz 9-es (Nistelrool, persie, basten, kluviert etc) hiányzik Depay elől de sztem egy negyeddöntőre legalább jók lesznek.

A portugálok ellenünk szarul játszottak, a franciák szétszórtan játszottak főleg mbappe(többször volt lesen mint nem), de a németek nem is kényszeritették őket nagy játékra-Basszus olyan érzés volt mintha ezzel az 1-0-val mind a két válogatott elégedett és csak kávézgatnak..

Az angoloknál már a horvátok ellen azt mondtam h ez igy nem lesz elég, a skótok elleni játékuk alapján meg annyit se érdemelnének hogy kijussanak a csoportból.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#149881) atee_13 válasza DeathAdder (#149872) üzenetére


atee_13
őstag

De amúgy az olasz mitől? Értem én, h most nem bunkerezünk játék van, de a török és a svájci válogatott elég alacsony minőséget képvisel egyénileg, én azért az olaszok megítélésével megvárnék 1-2 olyan mérkőzést ahol egyénileg a játékosok képességei nem a legalacsonyabb kategóriában vannak. Mert jó ez a visszatámadunk meg passzolgatunk a 16 előtt, addig amíg az ellenfél játékosai minőségben kevesebbet érnek.
Egy egy labda biztos játékos ellen nem biztos, h fog ez menni szerintem. Törökök ellen az öngólig is kb annyit ért mint a spanyolok a svédek ellen.

(#149882) DeathAdder válasza venember83 (#149876) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi hogy ismét kibírtad szó nélkül

(#149883) DeathAdder válasza mephi666 (#149877) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amilyen balfaszok kifognak valami jól kontrázható nagyot a kiesési szakaszban, mondjuk a spanyolt, betolják a buszt, és két kontrával átmennek rajtuk. Remélem valakitől kapnak egy ötöst, aztán Szószgétet kivágják a fenébe. btw, azért a portugálok sem nagyon tudtak mit kezdeni a retesszel, amíg nem jött egy csicskagól, aztán simán benne van hogy szétkontrázzák a németeket, meg a franciákat. Nálam amúgy a portugál titkos favorit ;]

[ Szerkesztve ]

(#149884) DeathAdder válasza atee_13 (#149881) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyetértünk, eddig az olasz meggyőző volt :K szervezett gégenpresszing (EB szinten), okos labda nélküli játék, látszik hogy van edzőjük, eddig kimondottan jól néztek ki, szerintem sem valószínű hogy ez elég lesz egy komolyabb csapat ellen, akik ki tudják használni az egyértelmű hibákat, kérdés hogy hány komolyabb csapat van ezen a tornán ¯\_(ツ)_/¯

(#149885) bandus


bandus
veterán

bealltam ebbe a kurva sorba a karkotoert... haat ekkora egy fos szervezest :W remelem cserebe nem dongolnek minket ma a foldbe a gallok ha mar igy beszoptam ezt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149886) mephi666 válasza DeathAdder (#149883) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért a portugálok ellen többször is volt nagy mákunk, amikor Jota/CR7 nem megfelelően használta ki a lehetőséget... simán lehetett volna 2:0-val szünetre menni, ha jobb napjuk van... csoportunkból őket tartom a legesélyesebbnek :K sőt, ha ma újra meggyőznek, 90%-ra mondom, hogy portugál/olasz lesz a végső győztes

olaszok oké, hogy nem játszottak igazán kemény ellenfél ellen, viszont más nagyobb csapatok sem, akik nem voltak képesek 3:0-ra lazán lehozni ezt :K az hogy a papírformát stabilan hozzák, azt jelenti nálam hogy rendben vannak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149888) DeathAdder válasza mephi666 (#149886) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak általában soha nem azok nyerik a tornát akik stabilan hozzák a meccseket gálafocival, én portugál/franciát orrontok, meglátjuk :)

persze, csak a magyar védekezés tele volt óriási egyéni hibákkal amikből a Jota helyzetek voltak, remélem a franciák ellen nem az a terv hogy Botka fog védekezni Lovrencsics helyett is mbappén

(#149889) mephi666 válasza DeathAdder (#149888) üzenetére


mephi666
nagyúr

Franciáknál olyan megérzésem van, mint a psg-vel: oké, hogy ott szaladgál 1milliárd euró, mégis totál kikapcsolják a kulcsjátékosaikat, ha rendesen felkészülnek belőlük... portugáloknál meg minden posztra van 2 ászuk :) olaszok meg egyszerűen össze vannak szokva és működnek csapatként... na majd meglássuk...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149890) DeathAdder válasza mephi666 (#149889) üzenetére


DeathAdder
veterán

franciák okosan csinálják amit tudnak, az olasz "összezokottság" nem tudom mit jelent, de a catenaccio kukázásával szembementek mindennel amiben az olasz fociban szocializálódtak, kicsit guardiola első évére hasonlítanak a szitinél, ahol voltak szép győzelmek, meg szép játék, de akik ki tudták használni az eltolt letamadást, vagy az elmaradt nyomáshelyezést a labdás emberre, azok szépen elverték őket, voltak akik elég csúnyán, pl az everton.

[ Szerkesztve ]

(#149891) Datsyuk válasza mephi666 (#149889) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nekem meg pont fordítva. A franciák kvázi úgy tudják variálni a formációt akár mérkőzésen belül is ahogy szeretnék. Nem működi a támadás? Váltanak valódi szélsőkre és beküldik Comant + Dembelet. Agyrém mennyire mély a keret.
És még Benzema is úgy tűnik beállt a sorba és melózik védekezésben, ahogy Griezmann. Ha nem lesz viszály a kereten belül nagyon nehéz lesz megállítani őket.
Rabiot tűnt fel nekem mint kakukktojás az önzőségével.

(#149892) mephi666 válasza DeathAdder (#149890) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azt értem, hogy sok klubcsapattárs van a válogatottban: kezdve a Chiellini+Bonucci cb-párral, ami óriási előny... kb a juve+roma+lazio+inter adja a válogatott nagy részét... na, majd meglátjuk meddig mennek, de nálam esélyesek a döntőre

Van kint több tízezer ember a 35 fokban, ugrálnak a pusztító melegben a tűző napon, isszák a sört... szerintem én rosszul lennék :D itt a viszonylag hűvös szobában is jól fog esni a sör

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149893) DeathAdder


DeathAdder
veterán

aki kitalálta hogy a himnuszok után azonnal lekeverjék a közvetítést annak szemeteskuka van a szíve helyén

(#149894) BenHans válasza DeathAdder (#149893) üzenetére


BenHans
addikt

Minek az. Ne viccelj. Reklám meg átkötő snitt kell oda. :(((
Örülök, hogy nem csak nekem nem tetszik.

Amitől már mar az ideg, hogy ebből a csoportból kiindulva van szénné alázva a közösségi felületek bizonyos oldalain a válogatott.
Ilyen aránytalanságok közepette önigazolást keresni, hát pofa kell hozzá és nem a válogatott a szégyen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149895) mephi666 válasza BenHans (#149894) üzenetére


mephi666
nagyúr

Főleg, hogy ebben a 20percben teljesen játékban vagyunk... csomó esetben szabályosan meg se tudják állítani pl Sallait

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149896) BenHans válasza mephi666 (#149895) üzenetére


BenHans
addikt

:K

Rabiot akkora terpeszben érkezik mindig, szerintem 20 kötény alatt nem úszná meg kispályán. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149897) mephi666 válasza BenHans (#149896) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ejj, Szalai off... most kezdek akkor aggódni

Ui: mondjuk Niko se rossz, de kérdés, mit okoz ez a kényszerű gyors változtatás

Erre a teknős kilövi a most beállt Nikolicsot

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149898) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Herr Szalai kénytelen elhagyni a pályát. :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149899) Phoen|x válasza DeathAdder (#149893) üzenetére


Phoen|x
őstag

+1

Go Gunners!

(#149900) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Benzema :Y :Y
Na Merci neki. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.