Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148501) venember83 válasza BenHans (#148492) üzenetére


venember83
nagyúr

Napok óta próbálom emészteni, ahogy véded Mou-t, a Donna bizniszt (ezzel Raiolát és a PSG-t), illetve az UEFA ügyét. Nem egyszerű.

(#148502) Richard! válasza andor80 (#148500) üzenetére


Richard!
addikt

Szia!

Nekünk csak ilyenünk van: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148503) bandus válasza andor80 (#148500) üzenetére


bandus
veterán

tipper.io mi ezt hasznaljuk.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#148504) andor80 válasza Richard! (#148502) üzenetére


andor80
senior tag

Köszi !

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#148505) yuing


yuing
őstag

A Barca rárepült a Roma csapatkapitányára, Pellegrinire a kútba esett Wijnaldum üzlet után. Jövőre lejár a szerződése, és így kedvezőbb áron meg lehetne szerezni. Lehet valami játékosbarter keretében? Állítólag az Atlético és a Liverpool is az érdeklődők között van.

(#148506) Tibiajax válasza yuing (#148505) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így van, jól értesültél, Pellegrini-t szinte biztos hogy elhozzuk suttyó Roma-ból
ezen kívül Memphis érkezik az EB után azzonnal, és csatlakozik a katalánokhoz, hogy minél előbb meg tudják együtt kezdeni a felkészülést a jövő évi bl- ill. la liga-győzelemhez.

ezen kívül érkezik még a védelembe még egy nagy név gyak.biztosan, közvetlen premier league-nagycsapatból, még nem árulták el ki, de nagy név lesz.
ezen kívül egyik szélre úgy néz ki elhozzuk még di Maria-t is a retkes psg-ből. így fog elvileg kialakulni majd az a bizonyos argentin-holland-katalán kohézió, melyet Laporta megálmodott, és amely, ha minden jól megy, szét fogja ismét ütni a világot.

naggyon durva csapat kezd alakulni Barcelonában úgy néz ki, Laporta egyik emberével sikerült pár szót váltanom tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#148507) venember83 válasza Tibiajax (#148506) üzenetére


venember83
nagyúr

A szélre CR kellene. :U

(#148508) mephi666 válasza venember83 (#148507) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy Müller :) ...úgy rémlik valahogy most jelenik meg a könyve, ki veszi meg innen Tibin kívül? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148509) Tibiajax válasza mephi666 (#148508) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyilvános dedikálásról esetleg tudunk-e valami infot?.. mert ott lesz a helyem, az első sorban

(#148510) mephi666 válasza Tibiajax (#148509) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem tudom, de jövő szombaton jön a német-portugál meccs a bayern szentélyében, az allianz arénában :) ott aztán minden egy helyen lenne: készülhetne rólad fotó, háttérben a világ legszebb sportlétesítményével és nagy mákkal 2 legyet üthetnél egy csapásra: Müller dedikálhatná a könyvet és CR7-től is szerezhetnél autogrammot :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148511) dudu5130 válasza mephi666 (#148510) üzenetére


dudu5130
őstag

Apokalipszis!!! ;]

(#148512) atee_13 válasza dudu5130 (#148511) üzenetére


atee_13
őstag

Most? :DDD

(#148513) mephi666 válasza atee_13 (#148512) üzenetére


mephi666
nagyúr

jövő szombaton :D ...oda már csak Moura hiányozna neki kísérőnek: együtt izgulhatnák végig a mérkőzést

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148514) vans?


vans?
őstag

Holnap repulunk Firenzebe, remelem lesz egy kis hangulat este a meccs elott-alatt-utan a varosban ;]

hábm bábm

(#148515) Peterhappy válasza Tibiajax (#148506) üzenetére


Peterhappy
őstag

Huuuu
Hol kell alairni?

(#148516) Scarabeus


Scarabeus
tag

BRÉKING a topik nagyrészének: [Visszatér a labdarúgó Bajnokok Ligája és a Serie A a Sport TV-re]

Ámen :R

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#148517) Soulfly842 válasza Scarabeus (#148516) üzenetére


Soulfly842
addikt

Na, tönkre is tetted a sport tv erős szervereit :DDD

szerk: na, csak helyreállt végül. ;]

[ Szerkesztve ]

(#148518) LyonnaisFan1 válasza bandus (#148503) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Megeloztel. 0 :C
En az amigeleken jatekan indulok majd. Lassan nem artana leadni a tippeket. :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148519) LyonnaisFan1 válasza Scarabeus (#148516) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:Y
Meg egy kis Nhl es ligue1 sport tv, es rendben lesz a dolog. :R :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148520) venember83 válasza Scarabeus (#148516) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez miért jó? :F

(#148521) LyonnaisFan1 válasza venember83 (#148520) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A Sport tv ket csatornajat azert tobb haztartas tudja fogni, mint a Digisport 1-2-3 csatornajat. Vagy amennyi eppen van neki magyar verzioban, mert regionkent mas. Romaniaban peldaul tobb van.
Igy tobben is lathatjak a meccseket adott esetben. En peldaul a DigiSportokat nem tudom lesni, de a SportTv csatornakat igen. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148522) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#148521) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyobb akkor a lefedettség. Köszönöm.

(#148523) Scarabeus válasza venember83 (#148522) üzenetére


Scarabeus
tag

Megkaptad a választ, nagyjából ezért igen. Meg nem is az hogy jó, csak hogy a tudat meglegyen hol nézhetitek az imádott csapatotokat a kövi szezontól. :D

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#148524) dudu5130 válasza venember83 (#148520) üzenetére


dudu5130
őstag

Mert a telecom elofizetesemmel végre látom a Grandét.

(#148525) venember83


venember83
nagyúr

Bocs, srácok, nem ismerem annyira a magyarországi kábelszolgáltató és sportcsatorna konstellációkat, azért is érdeklődtem, hogy miért is annyira örömteli hír ez a váltás. :U

[ Szerkesztve ]

(#148527) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Wijnaldum PSG 2024.-ig hivatalos!

A Psg-Barca különmeccset a palizer nyerte.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148528) Tibiajax válasza Scarabeus (#148516) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és akkor digi-n mi lesz? olaszt egyáltalán nem??
vagy megosztják vajon
ez a ratyi, infantilis cikk beszél mindenről csak a lényegről nem.. de azt leírja két bekezdésen keresztül hogy milyen nagyszerű és izgalmas az olasz bajnokság, és ahol nagy top nevek is feltűnnek ismét!
lol

meg a bl- is.. akkor lesz bl az m4-en, spílereken, meg sport tv-ken is??

(#148529) Scarabeus válasza Tibiajax (#148528) üzenetére


Scarabeus
tag

A BL érdekelne engem is. Ők nylíván magukat fogják sztárolni, nem a többieket hogy náluk is látható lesz. :D Digim nekem nincs, hidegen hagy sajnos, de szerintem kizárólagosan a Sport TVkn lesz a Serie A. Kupa passz, gondolom az egy csomag közvetítési jog.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#148530) Soulfly842 válasza Tibiajax (#148528) üzenetére


Soulfly842
addikt

A digit már hol érdekli?

Ha egy olyan felvásárlás történik, mint a Digi-4iG esetében (ami nyár végéig-ősz elejéig le is záródik), akkor akkor a tárgyalási feltételekbe beleszokták foglalni, hogy a márkanevet, a korábbi brandet milyen metódus szerint vezetik ki. A digisport név is - több, mint valószínű - megszűnik. Hogy lesz-e arculatváltással, teljesen átszervezve új brand és tv csatorna: az már más kérdés.
Nem volt ez másképpen - bár ez házon belüli tranzakció a Korábbi T-s brandek kivezetése esetén sem (T-com, T-kábel, T-home stb), vagy ami hasonló: a Matáv, Westel esetében sem... De lehetne említeni a UPC-Vodafone-t is.

1, ha megszűnik a márkanév, akkor újra kell építeni egy brandet. A digisport mint olyan nem maradhat.
2, Szerződéskötés egy ilyen átalakulás esetében rendkívül bonyolult (a, a megvásárló megszűnik az adott országban, mint jogi személy, mint tv csatorna)
3, a közvetítés jelenlegi feltételei nem lennének biztosítottak, így szintén bonyolultabb a szerződés.

4, A digit egyáltalán már miért érdekelje? 'jófejségből' vásároljon jogokat, amikor az csak bonyolultabbá teszi az átadást?

5, A 4iG örül, mint majom a farkának, hogy beszáll erre a piacra, de egy fontos dolgot nem lát: a Digisport a lemorzsolódást (Churn) jelentősen csökkentette. valószínűleg egy ilyen sehonnan jött szereplő még nem látja át ennek a piacnak a csendesnek tűnő, de véres környezetben fürdőző hátterét, hogy mit jelentenek az ilyen aprónak tűnő dolgok is.

6, sport tv gyorsan lecsapott erre a labdára: jól tette!

Összegezve: valószínűleg szeptemberre már más a tulajdonos, más a jogi háttér, más a tv csatorna, megváltozik a teljes mögöttes tartalom, nem lehet tudni, hogy milyen lesz a háttér. Egy új szereplőről van szó, ők még nem járták ki az iskolát. (A már) induláskor is teljesen más feltételeknek, más tv csatornának eladni jogokat? BL, Serie A? Veszélyes lenne azok részéről is, akik az ilyen döntéseket értékesítik, illetvek akik döntenek a közvetítések sorsáról.

A fenti tények tükrében, a kérdésedre válaszolva:

" olaszt egyáltalán nem??"

Szerintem biztosnak tűnik, hogy: Nem!

[ Szerkesztve ]

(#148531) Tibiajax válasza Soulfly842 (#148530) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értem

(#148532) BenHans válasza venember83 (#148501) üzenetére


BenHans
addikt

A szom védi azt palit, csak megértem, hogy miért jó ez a PSG-nek. Ezzel ne vádolj már.
Ha a gömböc féle 20M€ az átigazolási díj pl, gondolj bele, Gigio úgyis kérne alsó hangon 10M€-s fizut ha nem "ingyen 20M€" igazolható hanem 40-50...
Ennyi az egész, korábban is írtam, hogy Maldini álláspontjával szimpatizálok, hogy tudni kell ajtót mutatni, de nem a vevő a hibás hanem Gigio és a gömböc.

Mourinhot pedig nem kell védenem, megteszik helyettem még a Spurs játékosok is. :)

Tibiajax: "így van, jól értesültél, Pellegrini-t szinte biztos hogy elhozzuk suttyó Roma-ból"
Na, hirtelen kívánatos a római portéka? Ne igyál előre a farkas bőrére, most elválik hogy ki is Lollo valójában. A suttyó rómát máshogy hívják, nem is értem, múltkor gőgös most meg suttyó. Inkább szerveznénk már a topikfocit, hogy kiadd a pályán a feszültséget, adok megint egy gólpasszt na, csak ne legyél már ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148533) Peterhappy válasza BenHans (#148532) üzenetére


Peterhappy
őstag

Csak most probald esetleg akkor, mikor epp egy csapatban vagytok ;) :P

(#148534) Tibiajax válasza BenHans (#148532) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagy összeget tettem rá, hogy nem fogod megállni szó nélkül...
:D magas labda volt. és nem is hagytam leesni
jó, nem suttyó. viszont gőgősnek gőgős..
mert számomra mindig is az volt. nekem a roma kicsit olyan beképzelt brigád benyomását keltette. totti korában is, azután is. tele sok, magas játékossal, akik olyan... nem is tudom, fent hordják az orrukat..olyanok, mint a régebbi, amerikai filmekbe láthattuk az elit egyetemista fiúkat. tudod, pulóver a hátukra és nyakukba kötve, keresztbe, mennek teniszezni..
fővárosiak. úri fiúk.. arisztokraták. azt hiszik az ő szaruk nem büdös.. pedig tévednek!

[ Szerkesztve ]

(#148535) BenHans válasza Peterhappy (#148533) üzenetére


BenHans
addikt

Ott voltál és nem emlékszel? Na majd most lesz video is. :D
Tibit leigazolja az Arsenal. :DDD
Csak ne kajabáljon itt a szieszta időben.

Tibiajax: Milánóban szerencsére nincs gőgösség, ők csak divatosak meg vízfejűek. :D
szerk. Tudom hogy ezek nekem szólnak. :))

"tudod, pulóver a hátukra és nyakukba kötve, keresztbe, mennek teniszezni"
1900-as évek elején voltak ilyen klubok, mindig meleg volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148536) Richard!


Richard!
addikt

Tibi, nézd! A suttyó juventus: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148537) Tibiajax válasza Richard! (#148536) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Koeman is kérte.. én is kértem. és nézd meg, még mindig megy a geciskedés
...és akkor még beírják, hogy a végén a juventusba fog kikötni??
https://www.alfaamore.hu/files/forum/00401/00401312.jpg

(#148538) Cartevo válasza Tibiajax (#148534) üzenetére


Cartevo
őstag

Ez innen van (a közepén).

De inkább azt hiszi, ő segge nem szőrös, ezért nem mossa, csak törli.

(#148539) venember83


venember83
nagyúr

(#148540) Ringman


Ringman
nagyúr

gazettás conte-interjú angolra fordítva: [link]

(#148541) BenHans válasza venember83 (#148539) üzenetére


BenHans
addikt

Megint kinyílt a putriajtó.
Szegény Sarri, az ügynökével egy hónapon át kopogtattak Róma kapuján, erre csak a kert végi pottyantósig engedték.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148542) BenHans


BenHans
addikt

Heineken Euro 2000 újratöltve :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148543) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#148542) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Totti hogy megöregedett ebben a videóban. :Y
Bár bőven 40+ felett jár ő is. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148544) venember83 válasza BenHans (#148541) üzenetére


venember83
nagyúr

Május végén megkapta a Juventustól a 2,5 millió eurós fájdalomdíjat, hogy a harmadik évre már ne legyen érvényes a szerződése, most már akár a Lazio is belefér kedvezményesen. :))

Sanchót vinné a United, az ügynöki díjak tekintetében és a játékossal megvan a megállapodás, de a Dortmund ragaszkodik a 95 millió eurós árhoz.

[ Szerkesztve ]

(#148545) Peterhappy válasza BenHans (#148542) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez jópofa volt :)

(#148546) mephi666 válasza BenHans (#148542) üzenetére


mephi666
nagyúr

uhh, a 2000es holland-olasz elődöntő komoly volt :) az olasz és a holland válogatott is tökig volt sztárokkal... izgalmas 0-0 után büntetőkig mentek... sárgák is röpködtek rendesen (+1 piros)

...ami még nagyon megmaradt, az a 2006os vb-n a portugál-holland, ahol osztogatta a bíró egymás után a pirosakat :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148547) Datsyuk válasza venember83 (#148544) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én úgy tudom a BvB 90 + 20 Mio. € kér.
Nem értem az United 70 Mio.€ -os "első" próbálkozását.
Kicsit déjá vu érzésem van. Olyan mintha még mindig nem vennék komolyan ezt az egészet.
Ha már egy hűtőszekrényért 87 Mio.€ fizettek akkor Sanchoért nyugodtan zsebbe lehet nyúlni.

[ Szerkesztve ]

(#148548) DeathAdder válasza Datsyuk (#148547) üzenetére


DeathAdder
veterán

Főleg meg hogy Sanchora van a legkevésbé szükségük... és még mindig nem robbantottak bankot egy Rice, Ndidiért ami évek óta toronymagas hiányposzt, a PL mezőnyt sem megütni képes Mekktamással..

Tisztára mint a kétezres évek reálja.. csak fenszi játékosok, menjen a böszme Makelele is, jöjjön inkább Beckham.. :D

[ Szerkesztve ]

(#148549) Tibiajax válasza mephi666 (#148546) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

muszáj volt felemlegetned azt a rohadt '00-ás elődöntőt?... :((( azóta gyűlölöm az olaszokat, válogatott-szinten

(#148550) sh4d0w válasza Tibiajax (#148549) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem az olaszok tehetnek róla, hogy a hollandok nem tudnak 11-eseket rúgni ;]

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.