Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149201) DeathAdder válasza mephi666 (#149197) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyáltalán nem számítok nagy verésekre, Rossi egy kurvajó szöv kapt, biztos nem fog tátott szájjal beleszaladni abba a bizonyos erdőbe, mint pl. a törökök, vagy az oroszok, biztos vagyok hogy keményen le van oktatva hogy mit kell majd ezek ellen játszani, gólt érő egyéni hibák valószínűleg lesznek, de nagy arányú vereségekre én nem számítok.

Am van egy olyan tippem hogy a portugálok nyerik a csoportot ;]

szerk. hűű top komment, remélem jól öregszik majd :DDD

[ Szerkesztve ]

(#149202) mephi666 válasza DeathAdder (#149201) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, ott van CR7, Jota, Brúnó, Félix (tiszta kutyanevek :D ) ...védelemben meg az öreg róka Pepe, aki a Portoval is oktatott legutóbb... minden poszton van legalább 1 klasszis náluk... habár nálunk is van a védelemben Willi+Szalai, akikre baromi kíváncsi vagyok, hogy fogják szűrni a támadásokat... Szalai hátha dobbant az eb-vel valami nagyobb csapathoz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149203) Soulfly842 válasza DeathAdder (#149201) üzenetére


Soulfly842
addikt

Giga-Lájk!

Túl sok most a magát realistának álcázó antimagyarkodó megmondtamok (hányszor szaladtak be már ők az elmúlt 5-6 évben csendesen a sarokba... most jobban arcoskodnak, mert több lehet benne a potenciál, de remélem reggel már a kukoricán térdepelnek majd. Még ha tudjuk is, egy igazi foci szerető, aki szurkol a csapatért nem mondja ki, hanem szurkol a végsőkig!). Szurkolok, hogy a fiúk befogják a szájukat! az a 65K magyar néző lesz a 12. és a 13. játékos a keretben! :)

Más: költői kérdés: ez a spanyol nemzeti csapat, egy-két értelmi játékossal kiegészülve, hogyan alázta meg ilyen durván a németeket? :)

Szerintem a franciák is behúzzák ma. vvalószínűleg a németek tisztesen helyt állnak és 2-1, vagy 3-1 lesz a vége! :)

[ Szerkesztve ]

(#149204) DeathAdder válasza Soulfly842 (#149203) üzenetére


DeathAdder
veterán

Két malteros emberevő a portugál középpályán, talán ezt Santos túlgondolja kicsit.
Szerintem ezen az első hazai meccsen 70 ezer szurkolóval van legnagyobb esély, és a portugálok szerintem hosszútávfutók lesznek, azok meg nem szoktak bekezdeni az első meccsen.

Rui Patrício; Semedo, Rúben Dias, Pepe, Guerreiro; Danilo, William, Bruno Fernandes; Bernardo Silva, Cristiano Ronaldo, Diogo Jota

v.

Gulácsi - Botka, Orban, Szalai - Lovrencsics, Schafer, Nagy, Kleinheisler, Fiola - Szalai, Sallai

(#149205) Soulfly842 válasza paatrick (#149199) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez csak a te bizonyítványod :P :) sok elégtelennel és egy-két elégségessel. De nem lesz elég ez :(

(#149206) Tibiajax válasza DeathAdder (#149201) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, lehet csak én nem látom, csak keresem az ironia-szót valahol, a hszedben

(#149207) BenHans válasza Vismajor01 (#149200) üzenetére


BenHans
addikt

Na jóóóó... Ez a hsz, közvetlen a kép alatt megcsapott hirtelen.
Hááátt ő, na, ilyen vlogot láttunk már mi is, de ott még nem ültem, ha neked jó, én elfogadom.
:DDD :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149208) bandus válasza Soulfly842 (#149203) üzenetére


bandus
veterán

lol, elkepzelem ahogy ezt a hszt kifestve, valami vesszen trianonos nagymagyarorszag zaszlo alol potyogod :] szerintem nagyon csunya gangbang bukkake parti lesz nekunk ez a csoport, es inkabb az a gaz ha valaki ezt keptelen meglatni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149209) mephi666


mephi666
nagyúr

5 éve a 3-3nál főnökömmel miskolcon voltunk céges ügyben, első félidő elején megbeszélésen ültünk... én szóltam neki, hogy vezetünk :D rövidre is zárta a témát, induljunk gyors a szállást elfoglalni meg valami helyet keresni, ahol vacsorázhatunk, van sör, de elsősorban nagy tv és meccs :D vonultunk át a városon, totál ki volt halva minden, embert alig láttunk az utcákon... közben telefonon néztem: 1-1... félidőben elfoglaltuk a szállást, ledobtuk a cuccot és kb rohantunk a 100méterre levő vendéglőbe: a 2. félidőt már itt néztük "nyugodtan" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149210) DeathAdder válasza Tibiajax (#149206) üzenetére


DeathAdder
veterán

Semmi irónia nincs, Rossi simán jobb a legtöbb kutyaütő EB edzőnél, igazából kettő van az egész mezőnyben akinél valóban látszik a hozzáadott érték (Mancini, Lucho), ha sikerülne a játékosok korlátait hibázás téren minimalizálni, akkor még egy x-re is jók lehetnek, aztán lehet korai gól mindent felrúg, de én nagy verésre még akkor nem számítok.

(#149211) LyonnaisFan1 válasza Soulfly842 (#149205) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C
Uhh, ez fájt. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149212) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Nem tudom volt-e már kérdés, de külföldről milyen ingyenes stream oldalon lehetne követni az EB-t magyar kommentárral?
Sajnos az M4 élő nem működik, és nincs VPN-em.

(#149213) Cartevo


Cartevo
őstag

Gólszerzők:

Ron
Pepe
Varga

(#149214) Tibiajax válasza DeathAdder (#149210) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj, anyám... van baj

de mindegy. ezen tényleg ne vitázzunk. én tudom, hogy 0, azaz nulla esélyünk van a jelenlegi portugál gárda ellen, a franciák ellen minusz20%, a gnabry-s, müller-es németek ellen pedig úgy nagyjából, várj számolok... minusz100%
de természetesen, lehet reménykedni. ne rontsam már el, tényleg
:)

(#149215) bandus válasza Tibiajax (#149214) üzenetére


bandus
veterán

szep ez az eselyfelmeres :DD es teljesen egyet is ertek vele. mondjuk a magyarok haromvedos felallasabol latszik, hogy nem ilyedunk meg, es a tamadofocira helyezzuk a hangsulyt.

remelem talalunk itt valami helyet a horvatoknal ami hajlando bekapcsolni a tevet erre a meccsre is.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149216) LyonnaisFan1 válasza MATEO6600 (#149212) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Próbáld meg ezt, hátha:

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149217) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A ZDF csatornán mutattak be képeket szurkolókról, az egyiken Boca Juniors mez volt, valami régebbi, amit a BBVA sponzorált. :D

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149218) Tibiajax válasza bandus (#149215) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a horvátoknál fogod nézni majd azt, ahogy a magyarokat szétalázzák a portugálok?...
ijjjjjjjjjjj
nem irigyellek, testvérem
de bátor vagy :R

(#149219) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, a 2 legenda jókedvűen vezeti fel a sort: CR7 és Szalai9 :D

Akkor: Hajrá Magyarország!! :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149220) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ba+, pont Cakir??? :F

https://www.coreinfinity.tech

(#149221) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na gyerünk fiúk!
Szenzációra fel! Ha legyőznénk a luzitánokat az egész világ minket dícsérne, hogy legyőztük a bajnokot! :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149222) mephi666 válasza sh4d0w (#149220) üzenetére


mephi666
nagyúr

Észnél legyen, mert 70ezer felbőszült magyar akarja majd a dunába dobni, ha félrefúj :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149223) Ringman válasza sh4d0w (#149220) üzenetére


Ringman
nagyúr

most volt erdogan-orbán egyeztetés, nem lesz baj ;)

(#149224) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Hajrá!

Go Gunners!

(#149225) Ringman


Ringman
nagyúr

meglepetés: nem jön be az m4 oldala, ki gondolta volna hogy sokan akarnak meccset nézni!
marad egyelőre az espn.

(#149226) villamos válasza Soulfly842 (#149203) üzenetére


villamos
őstag

Csak alacsonyra tesszük a lécet, hogy ne csalódjunk nagyot.
12 perc kapott gól nélkül, és én a magam részéről elégedett leszek.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#149227) fatal`


fatal`
titán

Hajrá!

(#149228) mephi666 válasza Ringman (#149225) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hackertámadás megint? :D a szervernek csúfolt kenyérpirító már megint nem bírja a terhelést? ...fejleszteni kéne pármilliárdból

Diágó Zsota :D lesz ebből még Don Diégó is

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149229) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

így... miénk a középkezdés, hátrapassz és előrerúgjuk, a fszba..
hibátlan. és máris a portugáloké a labda

(#149230) Phoen|x válasza Tibiajax (#149229) üzenetére


Phoen|x
őstag

A cseszkónak is bejött. Hátha. :D

Go Gunners!

(#149231) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#149225) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A ZDF adja, ha esetleg elérhető. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149232) Tibiajax válasza Phoen|x (#149230) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lool
----
zsota leadja cé-nek, már 0-1 is

lássuk, hány percig bírjuk ki

[ Szerkesztve ]

(#149233) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Jotának megköszönhetjük, Ronaldo érkezett teljesnen üresen, ha passzt kap, azt belövi.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149234) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#149231) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi, de akkor már inkább angolul nézem :)

(#149235) mephi666


mephi666
nagyúr

Jajj, Jota... remélem Liverpoolban maradtak a gólvágó cipők :) maradjanak csak a lábában a gólok a következő szezonra... ez a portugál támadótrió elég durva... és a kp se kutya

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149236) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#149234) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Ahogy érzed. Ettől a német nyelvtől amúgy is hülyét lehet kapni. :C
De inkább, mint, hogy az m4 hülyeségeit hallgassam HajdúBével az élen. Apropó Gyurika is a stúdióban? Vagy nem merték egy ilyen horderejű eseményre behívni. ;]

(Vagy HajdúBé nincs, és Gundel van? VAlamelyik nincsen.)

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149237) Tibiajax válasza mephi666 (#149235) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dehogy aaz.... simán lehet esélyünk egy jó döntetlenre is, Rossi-val! milyen szépen adogatjuk a labdát, odanézz

(#149238) Citroware


Citroware
addikt

Szalai amúgy már a bemelegítésnél elfárad?

[ Szerkesztve ]

(#149239) fatal` válasza villamos (#149226) üzenetére


fatal`
titán

Akkor már elégedett lehetsz.

(#149240) villamos


villamos
őstag

Csak összejött... megvan a 12 perc, minden előzetes elvárásom teljesült, innen kezdve sétagalopp... :)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#149241) Citroware


Citroware
addikt

Egyébként mióta focit nézek, Portugáliának ilyen erős játékoskerete még nem volt, és gyengébb kerettel is rendszeresen felülteljesítettek EB-ken és VB-ken.

[ Szerkesztve ]

(#149242) bandus válasza Tibiajax (#149218) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk at elso helyre ahova bementunk azt mondtak csak a horvat meccsekrt kozvetitik, de szerencsere nem mindegyik cseho gonolkodok igy itt a parton :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149243) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Eddig nem is olyan rossz.

Go Gunners!

(#149244) mephi666 válasza Phoen|x (#149243) üzenetére


mephi666
nagyúr

Küzdünk, odalépünk, nem rettyintünk be... eddig jó ez tényleg

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149245) Tibiajax válasza Phoen|x (#149243) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..csak jól lenne min4 egymás utáni magyar passz már, végre

(#149246) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fantasztikus, amit a tábor a kapu mögött művel. Világszínvonalú.
Na már csak ezért is kell betalálni a Rui Patriciának egyszer, hogy ez a közönség átélhessen egy 5 évvel ezelöttinél jóval nagyobb extázist. :R

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#149247) BenHans válasza Tibiajax (#149245) üzenetére


BenHans
addikt

Megvolt...
Csak ír, pedig fújhatna is valamit végre...

Phoen|x :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149248) Phoen|x válasza BenHans (#149247) üzenetére


Phoen|x
őstag

Azthittem török. :DDD

Go Gunners!

(#149249) paatrick


paatrick
senior tag

Hú az a portugál 13, 14-es játékos vajon mit evett gyerekkorában. Jól megnőttek :Y

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149250) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez milyen becsúszás volt? :Y

Go Gunners!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.