Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148301) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#148296) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

Még arra leszek kiváncsi, hogy ha jön az új edző (ha végül nem is ő), az el fog-e kezdeni valami magyarosítást a Fradinál.
Megnyílhat-e az út a két exMTK-s játékosnak is? De akár másoknak is.
Mert jobb lenne, ha folyamatosan kapnák a lehetőségeket néhányan. Mert abból a válogatott is profitálhat akár a késöbbiekben.
És most nincs a Diósgyőr, aki adhatna válogatott embereket. :C :C :C Mert Rossi elvtárs az MB2-ből aligha fog behívni bárkit is. Ahhoz tényleg nagyon oda kell tennie magát az illetőnek. ;]

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148302) Tibiajax válasza mephi666 (#148293) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jár az elismerés mindenképp, persze
de azért az hogy 'luxusautó', hát... azt hittem, egy ferrarit, vagy egy komolyabb m-es bmw-t, vagy amg-t vagy valamit ajándékozott oda valakinek, hogy tényleg bepisiljen, vagy ilyesmi. ha már. de ez...
egy dolog, h ennek az árát nagyjából addig keresi meg míg kimegy szrni a retyóra, cirka max fél órás keresete lehet, de még csak nem is 'luxus'.. na mindegy
az órák azok szebb dolgok

(#148303) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#148301) üzenetére


Cartevo
őstag

De Lokisok már követelhetik a helyüket.

(#148304) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#148303) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Na igen. :DDD :C
Kinyik Ákost a védelembe! ;] ;]
Meg Balázskát. Bár nála kérdés, hogy a Honvéd csapatából lesz-e kiválogatva, vagy a hajdúsági csapatból. Megy róla is a pletyka, hogy az Aranyoroszlánokhoz kerülhet a nyár folyamán. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148305) Soulfly842 válasza Cartevo (#148303) üzenetére


Soulfly842
addikt

Milyen helyünket? - ami jár az jár. NER-esesdünk, lesz itt mindjárt hirtelen nagy támogató, sok pénz és dobogó is a sok válogatottunk mellé :) ;]

(#148307) mephi666 válasza Tibiajax (#148302) üzenetére


mephi666
nagyúr

Persze, hogy neki ez annyi, mintha te adnál 1 szál cigit a hajléktalannak, viszont ugyanezt megtehetné 1000 másik sportoló, akiről semmi ilyet nem hallani.... épp ezért becsülendő a tett (még akkor is, ha marketing az egész... nem ez a lényeg: akik kapták, azoknak szerintem sokat jelent ez az ajándék, mert nekik a fizetésükhöz máshogy aránylik)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148308) BenHans válasza venember83 (#148271) üzenetére


BenHans
addikt

Dottore még tud adni valamiféle tartást a fiataloknak és mellette stabil is.
Lehet Bonuccira is felnéznek, nem tudhatom, de amikor párszor láttam De Ligt mellett játszani az olyan volt mintha malomkövet kötöttek volna a holland nyakába.
Két korabeli római védekezést idéző Benny Hill eset is rémlik, amikor Bonuval összefutottak és egy amikor összefejeltek és a labda itt sem ideális helyre pattant. Olyanok voltak mintha két kapus lenne és rosszabb az egész mert mindig útban van a másik, és nem hiszem, hogy De Ligt formaingadozása volt a fő gond.

De hát ez van, jön a "karácsonyi vacsora", amikor a mez miatt mindenkit is szeretni kell és szurkolni, szóval Forza Azzurri, ha máshogy nem megy legyen Bonucci fejessel EB győzelem! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148309) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#148301) üzenetére


Peterhappy
őstag

Klasszikus magyarosításban (piros paprika, , zsírszalonna stb.) nem hiszek. A Fradinak a mennyeiből senki sem akar játékost eladni, aki esetleg erősítést jelentene, kvázi horror áron érkezhetne (illetve a külföldön játszók nem szívesen térnének haza, az itthon játszók Angyalföldre Kispestre külföldre mennének), vagy öreg, vagy drága, vagy nem erősítés. És sajnos tényleg ott tartunk, hogy olcsóbb egy minőségibb légióst idehozni, mint egy középszerű magyart.
Azt már sokkal inkább el tudom képzelni, hogy az utánpótlásra, a fiatalokra jobban fogunk támaszkodni, ezt egyébként Rebrov is megkezdte, csak az utolsó fél évben elengedte a dolgot.

Gera ügyes játékos és baromi jó mentalitású, de óriási tolongás van előtte a pozíciójában. Katonában viszont egyértelműen gondolkodik a vezetés (és Rebrov is nagyon akarta őt), egyértelműen nagy tehetség a posztján, van benne potenciál, ha elkerülik a sérülések, belőle nagyon jó játékos lehet idővel.

(#148310) venember83 válasza BenHans (#148308) üzenetére


venember83
nagyúr

Szurkolj helyettem is.

(#148311) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#148294) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az előző szezonban a Fradi-szurkolók azért imádkoztak, hogy Márton maradjon nálunk, mi meg azért, hogy Rebrov lépjen le :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#148312) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#148301) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Rossi megmondta: mb2-ből nem válogat.

https://www.coreinfinity.tech

(#148313) Cartevo válasza sh4d0w (#148311) üzenetére


Cartevo
őstag

Már csak a Konfetti Ligából kell kimaradni, és sínen vagyunk.

(#148314) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#148309) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Gera Dánielt szívesen látnánk sztem Miskolcon is. Hogy kapjon játéklehetőségeket. :D
De inkább akkor menjen mondjuk egy Gyirmóthoz, ahonnan esetleg meghívót is kaphat.

#148311 sh4d0w

:C :C ;]
Végül mindkettő valóssággá vált. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148315) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#148314) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kispestet emlegetik Gerával kapcsolatosan - de nem tudom, van-e még épkézláb játékos a mennyeiben, akit nem boronáltak össze az elmúlt hetekben a Honvéddal.

Heister meg jó eséllyel vagy oda ír alá, vagy a Vidihez. Ő ha elkapja a fonalat, nagyon-nagyon komoly erősítés lehet mindkét csapat számára.

Ha már ennyire Kispest: azt hallottam ma, hogy Dzsudzsák is oda tart, mivel állítólag nem érzi jól magát Debrecenben és a fővárosba vágyik. De ez lehet, hogy hápog - passz.

(#148316) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#148315) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Haha, valahogy úgy. Amennyi nevet manapság bedobtak a honvédnál két komplett keretet ki lehetne állítani.
A minőség az már egy egészen más kérdés. ;] :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148317) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

EB 2020, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MAGYARORSZÁG–CIPRUS – élőben az NSO-n!
Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 20 óra (Tv: M4 Sport). V: Matej Jug (szlovén)
MAGYARORSZÁG: Gulácsi – Botka, Lang, Szalai A. – Lovrencsics, Kleinheisler, Sigér, Schäfer, Holender – Hahn, Varga K. Szövetségi kapitány: Marco Rossi

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148318) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Válogatott: Hahn János apa lett, a kórházból sietett a válogatott meccsére

"A Nemzeti Sport Online információja szerint Hahn János azok után került be a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatába a Ciprus elleni felkészülési mérkőzésen – amely 20 órakor kezdődik az újpesti Szusza Ferenc Stadionban –, hogy egész nap az egyik budapesti kórházban tartózkodott felesége mellett, aki a délutáni órákban, egész pontosan 15 óra 25 perckor adott életet első gyermeküknek, Hahn Sárának."

(#148319) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#148317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már bevannak hűtve a sörök, körmök előre lerágva!!!

(#148320) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Szinte tele a stadion. :R
Egy a bökkenő vele, hogy nem Miskolc a helyszín, pedig minálunk is teljesen megtelne a létesítmény.
De hátha egyszer az ""A"" válogatott eljön ide, még ha nem is tétmeccsre.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148321) villamos


villamos
őstag

Hajrá Magyarok! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#148322) bagyulajuve válasza villamos (#148321) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hajrá!

de nem egy atom meccse eddig

Resistencia eterna

(#148323) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

36' 1-0
Schaeffer András

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148324) villamos


villamos
őstag

Kínkeservesen, de megvan az első találat... :)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#148325) bagyulajuve válasza bagyulajuve (#148322) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na, csak szólnom kellett :D

szép luft (nem szándékos lövő csel) és be a léc alá :C

Resistencia eterna

(#148326) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egy büntetőt megúsztunk az előbb. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148327) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A vezetést és a gólt leszámítva egy elég eseménytelen meccset láthatunk.
Ciprus 0 kísérlet 0 kaput is találóval, mi nálunk egy 4 és 1, ami a gól is lett.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148328) perempe válasza villamos (#148324) üzenetére


perempe
addikt

ki volt az a zseni, aki előtte luftot rúgott?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#148329) sh4d0w válasza perempe (#148328) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Gondolom a jó képességű Holender...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#148330) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A 3 pont meglett, és ez nagyon nagy lényeg. :R :C

Na de komolyra fordítva a szót: Schaeffer elött le a kalappal. Nálam ő lett a meccs embere. Elöl és hátul is nagyot melózott. Gólt lőtt, büntetőt harcolt ki. Megtette a magáét.
Így tovább! :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148331) villamos


villamos
őstag

Not great, not terrible...

Ami az EB-t illeti, már annak is örülhetünk majd, ha nem kapnak ki 8-1 re, vagy 9-0 -ra... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#148332) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Az EB-n első hat meccsünkön arassunk ilyen csúnyácska 1-0-s győzelmeket, utána már bármi lehet!

(#148333) bandus válasza Peterhappy (#148332) üzenetére


bandus
veterán

Lesz hat meccsunk? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#148334) bagyulajuve válasza Peterhappy (#148332) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:D

Resistencia eterna

(#148335) sh4d0w válasza Peterhappy (#148332) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ámen :C

https://www.coreinfinity.tech

(#148336) BenHans


BenHans
addikt

Fabrizio Romano:
"Antonio Conte is not joining Tottenham at current conditions, confirmed. He’s not convinced about project and staff members. Big difference on salary proposal too. Conte wanted to bring more than 4 staff members to Tottenham, Spurs reluctant on this point. Salary proposal difference around €3m. Investments and project to win ‘as soon as possible’, another issue. That’s why talks with Conte have stalled - no agreement."
"Paratici is expected to accept Spurs job."

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148337) venember83 válasza BenHans (#148336) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben a PSG meg Wijnaldumot akarja elorozni a Barcelona elől megafizetéssel. Pedig ők nem is szuperligás klub, nem is értem, honnan jön ez a megfontolatlanság, azt hittem, csak Pérez és Agnelli ilyen koetsoeg. De hogy Al-Khelaifi klubja is... Hallatlan. Senkiháziak kezében van a futballszakma.

(#148338) Datsyuk válasza venember83 (#148337) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Még ilyet...úgy tűnik rajtuk kívül is léteznek köcsögök :Y Én is ledöbbentem ahogy te. :))

(#148339) bagyulajuve válasza venember83 (#148337) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hasonlóan Tibcsihez, neked sem kell a szomszédba menni egy kis iróniáért :DDD

Resistencia eterna

(#148340) Tibiajax válasza venember83 (#148337) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem is biztos, h Wijnaldumot annyira illene a barcába..
kicsit olyan fílingű lenne, mint annak idején Seydou Keita volt

(#148341) Ringman válasza BenHans (#148336) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem volt 100€-juk :O

(#148342) Phoen|x válasza venember83 (#148337) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pedig már kezdtem elhinni, hogy végérvényesen megmenekült a futball. :(((

Go Gunners!

(#148343) Peterhappy válasza Tibiajax (#148340) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én Wijnaldumot nem igazán tudom hová tenni, valahogy soha nem győzött meg.

Persze 70+ meccs a tulipános válogatottban és az, hogy a P$G is vinné, éppenséggel jelentheti azt is, hogy mások jobban értenek a focihoz, mint én.

Mindenesetre az meglepett, hogy 30 éves, jóval fiatalabbnak gondoltam.

(#148344) Richard! válasza Peterhappy (#148343) üzenetére


Richard!
addikt

Vagy csak kibszásból szeretné a pösögö...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148345) forceberg válasza Peterhappy (#148343) üzenetére


forceberg
veterán

Majd Death hoz valami Xlófax statot, ami kiemeli. :D

Amúgy ott van pl. Jorginho, soha, senki sem mméltatja, de bizony kellett ő is Kantár mellé...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148346) Cartevo válasza Cartevo (#148252) üzenetére


Cartevo
őstag

Bár lehet, hogy ez jobban fest a helyszínen, mint 1 fotón, tehát majd odaírom az FTC 9. kerületi sas-szobrához, hogy A futball világos.

(#148347) forceberg válasza Cartevo (#148346) üzenetére


forceberg
veterán

Csak ez már nem így néz ki... eladták a területet, egy qrva nagy iradaház épült már oda. :(

Gondoltam, hátha nagyot húznak egy Lipcseivel, de nem...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148348) Tibiajax válasza Peterhappy (#148343) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..gyorsan szalad az idő
ő már ott volt a ‘14-es vb-n is

(#148349) Cartevo válasza forceberg (#148347) üzenetére


Cartevo
őstag

A Honvédhoz visszakerült Horváth, de tényleg nem divat már az elsőbbségadás a saját termésnek, aztán majd váratlanul továbbáll a sok vándormadár.

(#148350) venember83 válasza Phoen|x (#148342) üzenetére


venember83
nagyúr

Al-Khelaifi vette át az Európai Klubszövetség vezetését. Ha ő is ilyen meggondolatlan, mint elődje, nem tudom, ki fogja megmenteni a futballt. :( Talán majd a szurkolók.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.