Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148651) paatrick


paatrick
senior tag

Na elindult az EB, lesz értelme leülni a TV elé ;]

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148652) mephi666 válasza paatrick (#148651) üzenetére


mephi666
nagyúr

És közvetítési hiba kell ahhoz, hogy többet mutogassák :D az a durva, hogy tudásban a 2 mtv-s nő köröket ver az ilyen Gundel-félékre

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148653) Datsyuk válasza BenHans (#148646) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én pl a mai napig nem értem, hogy miért zavarja az embereket ha valaki meccs előtt letérdel, cipőt köt, matyó himzést csinál vagy hullahopp karikázik......
Térdelni akarnak? Ok (biztos velem van a gond).

(#148654) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Van valakinek élesebb emléke a '92-es EB-ről? Milyen volt végignézni, ahogy a strandról beeső, underdog dán válogatott megnyeri a tornát?

Szerintem nekem még nem engedték a szüleim, hogy nézzem, mert halovány emlékeim sincsenek, de számomra ma pl. elképzelhetetlennek tűnik egy hasonló siker; még a 2004-es görög "meneteléshez" és a Leicester bajnoki címéhez képest is full Hollywood-i sztorinak tűnik a dolog.

(#148655) Ringman válasza mephi666 (#148652) üzenetére


Ringman
nagyúr

nemá' hogy gundel megint közvetít, neki vetélkedőknél komolyabbat nem kellene vinnie.

(#148656) mephi666 válasza Ringman (#148655) üzenetére


mephi666
nagyúr

Elvileg benne van a csapatban...

A dánoknak nagyon figyelni kell erre a Pukira, nehogy aztán szarban legyenek :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148657) perempe


perempe
addikt

a torna előtt gondolkodtam, hogy esetleg fogadni megérné vmilyen szisztémában a döntetlenekre, lesz pár...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#148658) SpaceKombajn válasza Peterhappy (#148654) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Jó volt. Kicsit ilyen "örömfoci" jellegű volt a dánok játéka, jutalomjáték, örültek, hogy egyáltalán kijutottak.
Felszabadultan játszottak, mertek támadni, nem a tuti biztonságira mentek, és jöttek is az eredmények.

spacetime

(#148659) forceberg válasza Peterhappy (#148654) üzenetére


forceberg
veterán

Simán lehet, hogy éppúgy készültek, mint a többiek, mert a levegőben lógott az egész.
A döntőben meg Reált megszégyenítő gólokat szereztek:

Képeken az 1. gólnál a labdaszerzés és a 2. gólnál a "labdakezelés"...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148660) mephi666


mephi666
nagyúr

Bammeg Eriksen, pumpálják szerencsétlent :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148661) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Úristen... Nagyon komoly a baj. A játékosok is nagyon megijedtek körülötte Szinte imádkoznak érte. :(

[ Szerkesztve ]

(#148662) Soulfly842 válasza mephi666 (#148660) üzenetére


Soulfly842
addikt

Már hosszú-hosszú percek óta pumpálják.

A játékosok sorfalt állnak körülötte, hogy ne látszódjék mi zajlik :(

A játékosok egy ideje már sokkos állapotban, s egyre több síró, könnyező szurkoló... :(

[ Szerkesztve ]

(#148663) BenHans


BenHans
addikt

Édes Istenem, ne.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148664) mephi666 válasza Soulfly842 (#148662) üzenetére


mephi666
nagyúr

Egyértelmű: nem is szabad 10millióknak mutatni, ahogy küzdenek érte... el nem tudom képzelni, mi volt: mellkassal adta vissza a labdát és eldőlt... lenyelte a nyelvét, vagy beszorult a levegő? Ez komolyan hihetetlen :( az ember meg percekig várja, hogy mozduljon a játékos, mint f1ben és megnyugodhasson mindenki, hogy nincs komolyabb baj

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148665) Soulfly842 válasza mephi666 (#148664) üzenetére


Soulfly842
addikt

Persze, nem is azt mondtam, hogy ez így nincs rendben, de ebből is tudjuk, hogy nagyon nagyon nagy a baj. :(

(#148666) mephi666 válasza Soulfly842 (#148665) üzenetére


mephi666
nagyúr

10perc eltelt... :( baromi sok idő

Remélem sikerült stabilizálni és úgy viszik le... takarva...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148667) Ringman


Ringman
nagyúr

???
mi történt, nem nézem a meccset.

(#148668) Soulfly842 válasza Ringman (#148667) üzenetére


Soulfly842
addikt

Eriksen egyik pillanatról a másikra - BBC infó alapján magától - összesett... hosszú-hosszú-hosszú percekig pumpálták a mellkasát és küzdöttek az életéért, közbe a dán játéksok álltak háttal körbe sorfalat. Több, mint 10 percig küzdöttek érte a pályán

[ Szerkesztve ]

(#148669) Gaborz1 válasza Ringman (#148667) üzenetére


Gaborz1
senior tag

[link]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#148670) atee_13


atee_13
őstag

Tudom, h történt már ilyen, de így tv- keresztül élőben még soha nem "láttam " ilyet, de elképesztő így is :(

(#148671) Ringman válasza Soulfly842 (#148668) üzenetére


Ringman
nagyúr

borzasztó :(

(#148672) DeathAdder válasza Datsyuk (#148653) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem a meccs előtt térdel le, hanem olcsó népszerűséghajhászásból, teátrálisan a kezdősípszó után, amikor játszani kéne.. az hogy meccs előtt ki mit csinál éppen leszarom.

(#148673) Datsyuk válasza Ringman (#148667) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Engem Fehér Miklósra emlékeztetett ez az egész.....a semmiből összeesett. A közvetítőknek meg lehetett volna annyi esze, hogy nem mutatják és előbb távolira kapcsolnak.
Borzasztó volt.....

[ Szerkesztve ]

(#148674) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Eb 2020: nagyon nagy a baj, Eriksen összeesett – az életéért küzdenek

"A dánok középpályása, Christian Eriksen összeesett a pályán, nem volt ellenfél a közelében, furcsán mozgott és hirtelen összeesett arccal előre a 43. percben, amikor éppen labdát kapott. Egy pillanatra látszott, fennakadtak a szemei. A berohanó orvosi stáb pedig a pályán láthatóan szívmasszást alkalmazott. Azóta is áll a játék, paravánnal vették körbe Eriksent, az életéért küzdenek."

(#148675) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ez szörnyű, adják az égiek, hogy túlélje. Erős, fiatal játékos, talán felépül.
Szerintem a szíve lesz, igen - ahogy Fehér Mikinél is.

Néhány éve Lovre maradt lent így a földön egy ütközés után a Vasas elleni kupadöntőben, potyogtak a könnyeink, mire magához tért - és sajnos ahhoz az esethez képest ez sokkal súlyosabbnak tűnik. Reméljük a legjobbakat.

Az, hogy nem gurult oda a mentő hozzá és nem szaladtak a hordággyal + oxigént kapott, talán pozitív jel lehet. Reméljük a legjobbakat!

[ Szerkesztve ]

(#148676) jansky1


jansky1
senior tag

Szerintem visszahozták, ha el tudtak indulni vele lefelé a pályáról, meg a maszk is rajta volt. Bízzunk a legjobbakban. Úgy gondolom, hogy ez a meccs nem folytatódik.

[ Szerkesztve ]

(#148677) fatal`


fatal`
titán

Ez borzasztó. :( Rögtön Fehér Miki jutott eszembe. :(

"A Reuters photographer at the game saw Eriksen raise his hand as he was carried from the pitch on a stretcher."
Ez egy kicsit bíztató.

[ Szerkesztve ]

(#148679) mephi666 válasza jansky1 (#148676) üzenetére


mephi666
nagyúr

Folytatódjon olyan plusz hírrel, hogy Eriksen eszméleténél van, stabil állapotban...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148680) jansky1


jansky1
senior tag

Gyors felépülést.

[ Szerkesztve ]

(#148681) Soulfly842 válasza mephi666 (#148679) üzenetére


Soulfly842
addikt

M4 stúdió: Most kapták azt az infót, hogy stabil állapotban hagyta el a stadiont.

(#148682) mephi666 válasza Soulfly842 (#148681) üzenetére


mephi666
nagyúr

Jaja, előző kommentben a kép már biztatóbb... de bakker, ha a szíve 29évesen így megállt.... :( ...újra kell gondolni ilyenkor a továbbiakat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148683) Ringman válasza mephi666 (#148682) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát igen.

durva egyébként, hogy ilyen előfordul, mikor már kb minden mérve van folyamatosan az élsportban

(#148684) atee_13


atee_13
őstag

ez a két hiéna a stúdióba folyamatosan tolja, h le kell játszani a meccset,

nyilván jó eséllyel le fogják játszani, de ennyire rárepülni erre ebben a szituációban elég undorító

(#148685) Soulfly842 válasza atee_13 (#148684) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jaja, ez tényeg elég durva.... :(

'nem kérdés igen, ezt a mérkőzést le kell játszani! Folytatódni fog'

(#148686) atee_13 válasza Soulfly842 (#148685) üzenetére


atee_13
őstag

mondjuk a gyurin én már az elején is azt éreztem, h nem érdekli eriksen sorsa csak meccset akar, de a végére biztos lettem benne

elég gusztustalan figura

(#148687) mephi666 válasza atee_13 (#148684) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ennek pszichológiai jelentősége van: ha az állapota javult, tényleg le kell játszani, hogy ebből a sokkból kijöjjenek a játékosok és a nézők is... az már más dolog, hogy a végeredményben erősen benne lesz minden

148688: na igen, neki szerencsére a gyors ellátásnak köszönhetően meg lesz a lehetősége újragondolni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148688) paatrick válasza mephi666 (#148682) üzenetére


paatrick
senior tag

"...újra kell gondolni ilyenkor a továbbiakat"

Mi átlagemberek is csak hajszoljuk a dolgokat, aztán ilyenkor elgondolkozol hogy ha neked megáll a szív akkor vége is az életednek :U
Szerencsére itt gyorsan kapnak ellátást, az első percek a legfontosabbak.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148689) venember83 válasza Ringman (#148683) üzenetére


venember83
nagyúr

Még a végén kiderül, hogy a focista is ember, s bármennyire is figyelnek rá, bármikor meghalhat ő is, mint bárki más. Mindentől függetlenül.

Másrészt meg természetesen nagyon örülök, hogy stabilizálódott az állapota.

(#148690) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#148691) DopeBob válasza atee_13 (#148686) üzenetére


DopeBob
addikt

Ez undorito, amit ez az ember muvel… :W

MZ/X

(#148692) Richard!


Richard!
addikt

Tesze-tosza népség. Nesze nektek. Mekkora pöcs ez az ember. Ivott? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148693) fatal`


fatal`
titán

Ezt a két idiótát a stúdióban, borzasztó.

(#148694) mephi666 válasza Richard! (#148692) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez tényleg egy fasz... és csak tolja tovább... nem tudja, mikor kéne kicsit bekussolni?

Olyasmi ez a dolog, mint egy baleset... nekem és asszonynak is volt (szerencsére csak anyagi kárral járó) balesetünk: ő azóta nem vezet, én meg azonnal mentem tovább... mindenki máshogy dolgozza fel... csak ezt 22 játékostól elvárni, hogy menjenek vissza a pályára azonnal: ez már necces

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148695) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Kurva anyad te kaszinos gyurika - M4 megint megmutatja mennyit ér

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#148696) Vismajor01 válasza Richard! (#148692) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez a csávó feltette a házát hogy ma befejezik a mérkőzést vagy mi a faszom?? Elnézést a nyelvezetért!

Meg azt mondja h levitték a pályáról és"ja fogja a fejét akkor minden rendben van" hát öcsém én nem vagyok radiológus de ha valaki 29 évesen szivrohamot kap akkor az krva messze van attól, hogy jól legyen, még ezer dologba meghalhat addig amig ki nem sétál a kórházból..

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#148697) viharhozo válasza Datsyuk (#148653) üzenetére


viharhozo
addikt

Mert van egy csomo fsz, aki _mindenbe_ bele akar ugatni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#148698) BenHans válasza atee_13 (#148684) üzenetére


BenHans
addikt

Asznám szájba ezt a vén aszt mostmár.
"Mi kell jobb hír folytassátok, stabil, na."
Stabilan stoplissal rárúgnék a fejedre te retek.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148699) DeathAdder válasza atee_13 (#148686) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pont tőle érdekes ez a kijelentés, mert ő konkrétan az öltözőszag miatt van alkalmazva, másra nem is alkalmas, főleg nem a futball értelmezésére.

(#148700) paatrick


paatrick
senior tag

Nem tudom ki ez a TV-ben de többet szerintem nem fog jönni az EB alatt.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.