Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148551) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Belenéztem, hiba volt.

Úristen, ez szánalmas 'assza meg. A minőségi index meg képes focihimnuszként emlegetni.

Ha én szenvedtem, akkor szenvedjetek ti is :D Én gyorsan menekülőre fogtam.
[link]

(#148552) mephi666 válasza sh4d0w (#148550) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor még volt rendes olasz védelem... meg hát szerencse is kellett rendesen... pl ha az a Bergkamp lövés bemegy a kapufáról... centiken múlott... aztán F de Boer 11-ese is bűnrossz volt, Davids is adott mesteri labdát Overmarsnak, aki nem vágta be... simán nyerhették volna a hollandok 2-0-ra rendes játékidőben a meccset :K (a 2. kihagyott Kluivert 11-ről meg ne is beszéljünk már) ...murphy törvény volt, hogy játék közben ennyi elcseszett 11es után a párbajt bukni fogják, ha odáig mennek (emlékszem ezt a meccset ismerőséknél néztük és ennyi holland helyzet meg kihagyott 11es után emberelőny ellenére azt mondtuk, hogy ezt egyszerűen nem fogják megnyerni... pedig inkább a hollandoknak szurkoltunk)

ui: az az érdekes, hogy 20éve var nélkül is volt normális játékvezetés... pl szimulálás 16on belül: sárga és kifelé szabad... majd Zambrotta is totál jogosan kapta a lapokat, a 11es is jogos volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148553) perempe válasza Soulfly842 (#148551) üzenetére


perempe
addikt

Gyakorlatilag csak komolyzenét hallgatok, a közvetítések hangját némítom.
(Mostanában sokat hallgattam ezeket: Brahms szimfóniák, Franck szimfónia, Schubert 9., Csajkovszij Vonósszerenád, 5. és 6. szimfónia, Berlioz Fantasztikus szimfónia, Grieg Holberg-szvit, Ravel zongoraverseny.)

Ha a közönség hangját nem kevernék rá annyira, ami nem is biztos, hogy nem előre felvett, akkor gondolom, hogy hallgatnám.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#148554) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#148555) perempe válasza Soulfly842 (#148554) üzenetére


perempe
addikt

kár, hogy nem cserélnek...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#148556) Tibiajax válasza mephi666 (#148552) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen..
Kluivert is a meccs alatti kihagyott büntetője bzmeg... a végén meg de Boer kacsintása, aztán fölé lőtte a picsába. hihetetlen volt...
sírtam
csörgött a vonalas telefon, haverom hívott. aki utálta a focit, de tudta jól azok játszottak, akikért éltem haltam akkor is, meg alapból is cinikus és kárörvendő volt sokszor - igazi jóbarátként - hívott a telón.. faterom vette fel, hívott engem hogy hívnak, nem mentem oda.
évekig emlegették aztán, hogy nem voltam képes a telót felvenni, pedig csak gratulálni akart a szép holland győzelemhez...
nem érezte át maradjunk annyiban, milyen lelkiállapotba voltam :D , hogy végül a narancsosok - ismét - elbuktak a végén / majdnem a legvégén
milyen csapatuk volt pedig

(#148557) mephi666 válasza Tibiajax (#148556) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát bennem még élt nagyon, ahogy a csigaevők megverték 98ban döntőben a brazilokat... vagyis a brazilok elszórakozták azt a meccset és nagyon bíztam, hogy a 2000-s eb-t nem fogják behúzni... ez a holland válogatott szerintem verhette volna őket: annyira jók voltak, hogy az olaszok ellen saját magukat verték meg :D ...nem sokat tettek hozzá az olaszok az eredményekhez, így a döntőben elég valószínű volt, hogy alul fognak maradni... ami engem kárpótolt: amikor 2002ben a franciák címvédőként és friss eb-győztesként kikaptak szenegáltól :D (és úgy kellett hazamenniük, hogy gólt sem szereztek 3 meccs alatt :C ...majdnem ilyen szép lett a 2010-es szereplésük is, ahol azért dél-afrikának sikerült belőniük 1-et... miközben 2-t kaptak)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148558) Tibiajax válasza mephi666 (#148557) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..elszórakozták, bár azért utána beszéltek arról, hogy R9 lázas betegként volt a pályán..
és ehhez jött hozzá az, hogy a köcsög franciáknak meg minden bejött aznap este
de hát biztos így volt megírva a sors könyvében akkor
alapvetően egyébként nem sajnáltam a franciáktól a végső győzelmet, brazilok már nyertek eleget az addigi 30évben, csak hát azért mégis.. R9 őrült nagy kedvenc volt, a franciákat abszolút nem szerettem, zidane-t főleg nem, nyilván így braziloknak szurkoltunk
még úgyis, hogy a legnagyobb kedvenceimen keresztül jutottak a döntőbe

azt meg, hogy a brazil-holland éjszakáján mit éltem át, már nem is írok....

(#148559) salesman


salesman
őstag

Urak segítsetek kitölteni ezt ezt a munkahelyi tipp oszlopot! THX! Gyorsba kéne..., THY

Ki nyeri a tornát?
Melyik két csapat játssza a döntőt?
Hány pontot szerez a csoportjában Magyarország?
Melyik magyar játékos szerzi a legtöbb gólt a tornán?
Ki lesz a torna gólkirálya?
Ki adja a tornán a legtöbb gólpasszt?
Ki lesz a torna legjobb játékosa?
Ki lesz a torna legjobb fiatal játékosa?
Melyik csapat szerzi a legtöbb gólt a tornán?
Melyik csapat kapja a legtöbb gólt a tornán?
Szerez-e valaki mesterhármast a tornán? (igen/nem)
Melyik csapat gyűjti a legtöbb lapot a tornán?

Türűűűdrááá!

(#148560) BenHans válasza DeathAdder (#148548) üzenetére


BenHans
addikt

Óóó, ha előbb lépek be ide és csak után nézek rá fb-re, akkor kiképernyőfotóztam volna a kommentet. MU szurkoló írta, hogy végre olyat igazolnának akire szükség van mert abszolút hiányposzt, és rajta kívül már csak cb kéne.

Amúgy most abszolút adom amit írtál. :K Pont most kéne nekik egy nem csinál ez semmit há nem is rúg kapura egy cselt nem látsz tőle középpályás. :U
Mondjuk amikor Kanté 13 méterről előtte folyosóval még kitolja oldalra Wernernek miután az ő labdaszerzéséből indult a támadás és még a végén ő is viszi nagy téglán belülre, na akkor azért tikkel a szemem. :DDD :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148561) mephi666 válasza salesman (#148559) üzenetére


mephi666
nagyúr

Sorban:

Magyarország
Magyarország-Anglia (6:3 újra a Wembleyben)
9
Szalai
Szalai
Kleinheisler
Szalai
Passz
Magyarország
Franciaország (mi tömjük meg őket legjobban)
Igen (Szalai természetesen, döntőben lő 3at)
Törökország

Lehet, hogy nem jön be mind :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148562) salesman válasza mephi666 (#148561) üzenetére


salesman
őstag

:P De azért köszi! Veled is csak többen vagyunk! ;]

Türűűűdrááá!

(#148563) Soulfly842 válasza salesman (#148562) üzenetére


Soulfly842
addikt

Soha ne mondd, hogy soha... :D (Fro a 98-as VB győzelem után 2002-ben, csodálatos csoportteljesítménnyel):

[ Szerkesztve ]

(#148564) mephi666 válasza Soulfly842 (#148563) üzenetére


mephi666
nagyúr

2010ben hasonlót alakítottak, de ott 1 gól összejött már nekik :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148565) Tibiajax válasza mephi666 (#148561) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

basszus...megelőztél

[ Szerkesztve ]

(#148566) salesman


salesman
őstag

Urak, nem segít senki?

Türűűűdrááá!

(#148567) sh4d0w válasza salesman (#148559) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Olaszország
Nyugat-Románia - Olaszország
3
Schafer
Mbappe
-
-
Németország
Magyarország
Nem
Törökország

https://www.coreinfinity.tech

(#148568) LyonnaisFan1 válasza salesman (#148566) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ki nyeri a tornát? Franciaország
Melyik két csapat játssza a döntőt? Portugália és Franciaország (ha összekerülhetnek a döntőben, ágrajzot nem tudok, hogy egyáltalán lehetséges-e.
Hány pontot szerez a csoportjában Magyarország? 0 (Persze jó lenne sokkal több, de sztem mind a 3 csapat alaposan fel lesz készítve ellenünk, és az úgymond papírformát nem hagyják borulni. Mind a 3 csapatnál van olyan ember, aki 1 megmozdulással gólt szerez, és azzal meccset nyer.)
Melyik magyar játékos szerzi a legtöbb gólt a tornán? Túl sok gólunk nem lesz, de sztem Szalai
Ki lesz a torna gólkirálya? Benzema
Ki adja a tornán a legtöbb gólpasszt? Kingsley Coman Bayern
Ki lesz a torna legjobb játékosa? Depay. Egy kiemelkedő szerepléssel végképp elhallgathatja az összes kritikusát, aki szkeptikus azzal kapcsolatban, hogy a Barcelona csapatának vajon ténylegesen ő kell-e. A holland csapatban benne is van egy legjobb 4, de finálézni sztem nem fognak.
Ki lesz a torna legjobb fiatal játékosa? Ferran Torres M. City
Melyik csapat szerzi a legtöbb gólt a tornán? Németország
Melyik csapat kapja a legtöbb gólt a tornán? Észak-Macedónia
Szerez-e valaki mesterhármast a tornán? (igen/nem) Nem
Melyik csapat gyűjti a legtöbb lapot a tornán? Skócia (Ők azért nem szoktak néhanapján finomkodni, és amit mondjuk egy PremierShipben, vagy Premier League-ben nem jutalmaznak lappal, azt az EB-n fognak, ha úgy adódik.)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148569) Tibiajax válasza sh4d0w (#148567) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mbappe.....persze...
láthattuk már párszor, mennyire rohadt jó szokott lenni, pont a fontos meccseken

(#148570) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#148568) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ezek mind nagyobb nevek, szerintem sok apró meglepetés lesz: fiatalok formán felül játszanak majd sorban, hogy felszaladjon hirtelen az áruk :) "nagyokból" meg felkészülnek az ellenfelek és elsősorban rájuk összpontosítanak, így lesz alkalmuk ficánkolni :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148571) sh4d0w válasza Tibiajax (#148569) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azt is leszarom, ha nem, nem az én tippem :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#148572) Tibiajax válasza mephi666 (#148570) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy jah.. infantilis kérdés-hegyek

de hát, ez szokott lenni mindig, ilyenkor, nem igaz? :)
a sok fotelnéző ilyenkor felébred mindig :), kettő- és négyévente, hirtelen kitalálja h nagyon szereti a focit, mert izgalmas, és akkor na vajon ki kinek szurkooool?? ki lesz a legjobb? hűűha, nézzük a meccset, orrbaszájba, elő a trombitákkal meg zászlókkal, imádjuk a focit!
még a csajok is, persze... hajrá brazilokkkkkk, hajrá nééééémetek, huhúúúú

(#148573) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#148570) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sztem is.
Majd elválik. :R

A kevésbé felkapott játékosoknak nagy lehetőség áll most az EB személyében.
Kevésbé nevesebb csapatból magasabban jegyzett csapatba is úgymond befocizhatja magát egy jó szerepléssel.
Tegyük csak példának Szalai Attilát, akit árgus szemekkel fognak figyelni egyes klubok játékos megfigyelői. Ha relatíve jó produkciót nyújt, akkor a Fener kap érte egy visszautasíthatatlan ajánlatot, és Szalai is egy nagyobb bajnokságba léphet át.
Egy Fener-Lazio váltás nagyon nem lenne rossz a részéről. És ha azt nézzük, hogy elötte Kövesd > Omonia Nicosia > Fener > Lazio?!

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148574) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Tibi csukd be a szemed

[link] Utolsó felhívás - aki szeretne tippelni jöhet. A győztes megmondhatja milyen mezben kell BenHans-nak a következő PH Foci alkalmában fociznia - előnyben a rózsaszín juve vagy a Lazio mez ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#148575) Tibiajax válasza IreN!CuS (#148574) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lenne az a pénz, amennyiért Benhans felvenne magára lazio-mezt?

(#148576) mephi666 válasza Tibiajax (#148575) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kb akkor, amikor te Lucas Moura, vagy Müller mezt :D

Én erősen gondolkozok, hogy nekem ki a legjobban rühellt játékos... erről a pontról Pepe és Ramos is el tudott picit mozdulni, így az utolsó aljadék mikrofonfejű Fellaini maradt :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148577) salesman válasza LyonnaisFan1 (#148568) üzenetére


salesman
őstag

Mindenkinek köszönöm a segítséget! :R

Türűűűdrááá!

(#148578) BenHans válasza Tibiajax (#148575) üzenetére


BenHans
addikt

A tippverseny utolsó helyezettje érdemelte ki, az én ötletem volt. :U :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148579) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ti hol fogjátok lesni? Millió meg egy csatorna adja, nem muszáj az emnéttyen lesni. ;]
Szívesen néztem volna a Rai1 csatornán, de lekódolták. :W

#148577 salesman

:R

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148580) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#148579) üzenetére


bagyulajuve
addikt

m4-en
bár lehet csak a meccsre kellene odakapcsolni, mert ezek a show-k inkább gázosak szoktak lenni

Resistencia eterna

(#148581) mephi666 válasza bagyulajuve (#148580) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azt az odavágott lufi animációt figyelted? :D

Ui: kabalaállata nincs most az eb-nek?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148582) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#148581) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Minden országnak más lenne.
Nálunk sztem egy Alanyszalvas lenne, a jégkorong után szabadon. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148583) IreN!CuS válasza Tibiajax (#148575) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pénz? De hát önként jelentkezett érte. Lehet titkon Lazio drukker :F :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#148584) bagyulajuve válasza mephi666 (#148581) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem
a tenor énekest hallgattam, de most Bonoékat elkapcsolom

Skillzy a kabala :W

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#148585) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#148582) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mi vagyunk a legjobbak kabalaállatban :D a horrorkutya vitte a prímet rendesen

Ui: ez a u2 nagyon lagymatag volt... kb a 98as vb óta nem volt igazi fülbemászó nóta, amit eb/vb-re írtak

Ui2: ennek a Söyöncünek olyan feje van, hogy simán elmehetne vámpírnak valami horrorfilmbe :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148586) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#148585) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C
Rákerestem erre a háziállatra, kiégette a látásom. :C

Sztem ezt ugyanazon tervezte, aki a H1N1-es fradi csirkét is tervezte.

Persze azóta eltűnt a süllyesztőben.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148587) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#148586) üzenetére


mephi666
nagyúr

A tevepatás vízipók is jó volt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148588) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

azért Hajdú B elég vakon van, amikor az olasz játékosokat kell felismerni :D

Resistencia eterna

(#148589) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, 20perc után ki tudták rakni az eredményjelzőt, de az óra még hiányzik és azt se jelzik, melyik csapat milyen alapszínű mezben van :D

148588: túl sokat lehetett összezárva Gundellel :D Ozan-t le fogja még Kabak-ozni? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148590) BenHans


BenHans
addikt


...és tudják ♥

Forza Azzurri! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148591) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Elnézve azt, hogy a török válogatott hogyan áll helyt az olaszok ellen - igenis helyünk van ezen az EB-n és még meglepetést is okozhatunk ;] :)

(#148592) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Eddig toronymagasan Bocelli a meccs legjobbja :R

(#148593) Peterhappy válasza Soulfly842 (#148591) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekunk helyunk van - hogy az azsiaiak mit keresnek itt, azt most inkabb hagyjuk :D

(#148594) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a törökök szétesőben vannak
ez lehet tizi lesz - hát nem

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#148595) Richard! válasza bagyulajuve (#148588) üzenetére


Richard!
addikt

Én Chiellini-t felismerem, a többieket viszont nem. Vak vagyok? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148596) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok! Nem tudtok esetleg valami netes, ingyenes live stream-et az EB-hez?

(#148597) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ez meglepő volt,. akadályozta a labda útját egy kapu felé törő akcióban... :F Mi 11-es, ha ez nem? :F

(#148598) Richard! válasza bagyulajuve (#148594) üzenetére


Richard!
addikt

Hát pedig ez az vót, elég tisztán. De akkor nem csak Hajdú Bé a vak... :N

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148599) sh4d0w válasza bagyulajuve (#148594) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Majd arra leszek kíváncsi, milyen kezezéseket fognak befújni...

https://www.coreinfinity.tech

(#148600) sh4d0w válasza dangerzone (#148596) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

m4sport.hu

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.