Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148101) KisTücsök válasza Ringman (#148097) üzenetére


KisTücsök
addikt

Gondolom a szezon felénél, amikor jön a szokásos téli feketelyuk? Mi ez a hülye a kérdés egyáltalán?

(#148102) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#148100) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Még a végén Depay az Inda csapatánál köt ki. :Y

Lautarot vinné állítólag a két madridi gigász, na meg a City is. Lehet lesz az a pénz, amit le tud tenni egyik, vagy másik klub érte.
És ekkor jöhet képbe a holland, aki Lautaro helyét veheti át az olasz klubnál.

De persze ezek is csak úgymond szóbeszédek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148103) dudu5130 válasza LyonnaisFan1 (#148102) üzenetére


dudu5130
őstag

Én nem sírnék Lautaroért.

(#148104) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#148102) üzenetére


Ringman
nagyúr

eladnak mindenkit az internél :DDD
eddigi pletykák szerint
hakimi - psg
lukaku - chelsea
lautaro - barca/real
bastonit meg pep vinné, stb.

(#148105) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#148102) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaj nem akaroooom.. . nehogy már az Inter-nek egy Depay - Lukaku csatárkettőse legyen.... neeeeeeeeeeee

:D

(#148106) Baaraanz válasza yuing (#148094) üzenetére


Baaraanz
tag

Most mutatják be

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#148107) Ringman


Ringman
nagyúr

serie a mvp:
MIGLIOR UNDER 23: Dusan Vlahovic (Fiorentina)
MIGLIOR PORTIERE: Gianluigi Donnarumma (Milan)
MIGLIOR DIFENSORE: Cristian Romero (Atalanta)
MIGLIOR CENTROCAMPISTA: Nicolò Barella (Inter)
MIGLIOR ATTACCANTE: Cristiano Ronaldo (Juventus)
MVP - MIGLIORE IN ASSOLUTO: Romelu Lukaku (Inter)

(#148108) Tibiajax válasza Baaraanz (#148106) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hamarabb kellett volna.. min. két évvel
amikor elment junior, pl

(#148109) bagyulajuve válasza KisTücsök (#148096) üzenetére


bagyulajuve
addikt

simán motiváltak lesznek, főleg a bajnokság megnyerésében, sőt nálam jövőre ők a fő esélyesek mármint a PL-re

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#148110) Soulfly842 válasza KisTücsök (#148096) üzenetére


Soulfly842
addikt

Úgy, hogy kiejtették a két madridi csapatot is... Valami hihetetlen rejtett lehetőségvan ebben a keretben.

remélem, hogy éhesek maradnak. Tuchel jó edző, most neki is van a lehetőség egy duplázáshoz

Ha Abra-papának is van esze, akkor most hagyja akár még tovább is építeni a keretet...

#148097Ringman

Nana, az inkább az MU :DDD idén nem az edző miatt nem ment Tuchel előtt, hanem Lampard nem volt még ehhez felnőve. Mint kiderült, jó játékosfelderítő (jók voltak az igazolások), de az edzői lét még ilyen szinten korai.

(#148111) DeathAdder válasza Soulfly842 (#148110) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azok a hihetetlen rejtett lehetőségek abból adódnak hogy a pandémia kellős közepén, amikor a legnagyobb, leggazdagabb klubok is csak szenvednek, ők leakasztották Wernert, Havertzet, Silvat, és Chilwellt, akik végig kulcsszerepet játszottak, ja és Mendyt mert nem volt elég jó a nemrégen vásárolt 80 milliós kapus, ja és ki kellett rúgni szezon közben Lampardot nem kis végkielégítéssel, és kinevezni az a legjobb elérhető edzőt :DDD

Tuchel viszont tényleg zseniális, nem is tudom láttam-e már ennyire összerakott csapatot egy beugrott edzőtől. Kétség ne férjen Abra papa őt is ki fogja rúgni az első komolyabb hullámvölgyében. Ő már csak így működik (frissebb táblát nem találtam)

Amúgy Lampard azért be lett árazva :DDD

(#148112) Ringman válasza DeathAdder (#148111) üzenetére


Ringman
nagyúr

csak josé és conte majdnem 60-ba fájt :DDD

(#148113) Phoen|x válasza Ringman (#148112) üzenetére


Phoen|x
őstag

Zsebpénz. :K

Go Gunners!

(#148114) forceberg válasza DeathAdder (#148111) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt el szokták felejteni, mert korábban kezdték, mint a Sziti még Parizer...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148115) Ringman válasza forceberg (#148114) üzenetére


Ringman
nagyúr

a pre-abramovics chelsea az fasza volt a játékosedzőkkel, hasselbainkkel és zolával!

(#148116) Tibiajax válasza Ringman (#148115) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jimmy-floyd!!..

(#148117) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#148111) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

"nem is tudom láttam-e már ennyire összerakott csapatot egy beugrott edzőtől"

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#148118) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#148117) üzenetére


DeathAdder
veterán

Upamecanótok meg a Konaténk szépet balfaszkodott az u21-ben hollandia ellen :DDD

Upa benézi a lescsapdát, Konaté meg belóg 6 méterre és integet :DDD egyre biztosabb hogy ebből legalább az egyik flop lesz :D

(#148119) yuing válasza Tibiajax (#148100) üzenetére


yuing
őstag

Ott állítólag még Depay végleges válaszára várnak. Aki azt nyilatkozta, hogy az EB-re fókuszál. A hollandok kapcsán lehet csak a tornát követően gyorsulnak fel az események.
Donnarummát is tolják még mindig meglepő módon, de lehet csak Raiola szponzorálja a cikkeket, hogy drágábban tudja eladni valahova. :)

(#148120) BenHans


BenHans
addikt

Az olasz kupával kapcsolatban legalább annyit azért sikerült elérni , hogy a harmadosztály is indíthassa a tabella első négy helyezettjét.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148121) Ringman válasza BenHans (#148120) üzenetére


Ringman
nagyúr

nagyon gáz ez így.

(#148122) mephi666 válasza DeathAdder (#148111) üzenetére


mephi666
nagyúr

eközben SAF: 1986-2013 :)

szerencsétlen Kepa ára 3-4 év alatt megjárt már mindent...1-2 milliókról felment 80-ig, majd bezuhant pillanatok alatt... kb csak addig volt drága kapus, míg a chelsea meg nem vette :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148123) sh4d0w válasza BenHans (#148120) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Megmentették a futballt...

https://www.coreinfinity.tech

(#148124) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Barcelona: Eric García érkezett a Manchester Citytől – hivatalos!!

Végre, remélem így a Pique-Lenglet páros padra/eladásra kerül, és jöhetnek a fiatalok a védelembe. Araujo, Garcia, Mingueza, Dest. :)

[ Szerkesztve ]

(#148125) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#148118) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Upamecano legalább előre szépített :D
nem bánom, legalább egy-két meccsel kevesebb lehetősége van lesérülni. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#148126) Tibiajax válasza szotyika77 (#148124) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ő védő?
és jó legalább?

mondjuk piké-lenglénél bárki jobb..

(#148127) Peterhappy válasza szotyika77 (#148124) üzenetére


Peterhappy
őstag

:K

Neki nagyon örülök.

Tényleg nagyon nyomják Dummarummát (vagy hogy írja a nevét), ezek szerint eladnák MATS-et? Sajnálnám, nálam Ő világklasszis, top3-as kapus, bár lehet, hogy idővel a talján is azzá válhat. Csak ne raiola menedzselné...

(#148128) jkrisztian válasza Peterhappy (#148127) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Sosem fogom megérteni, hogy ter Stegen mellett, hogy a francba kerülhet be a kalapba ennek az olasz gyereknek a neve! :(

(#148129) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#148125) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja szerintem is inkább Upame a jobb (nem a gól miatt)

(#148130) szotyika77 válasza Peterhappy (#148127) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Stegennel kapcsolatban kijelentette a vezetőség, hogy maradna elsőszámú kapus. Viszont padra meg Donnarummát ültetni ilyen fizetéssel óriási balgaság lenne. Remélem nem jön.
Szerintem full felesleges lenne leigazolni, csak Raiola akar nyerni az átigazolásán. Vagy fel akarja nyomni az árát, hogy mégjobban versenyezzenek érte a csapatok, és több lecsó menjen a zsebébe.

(#148131) szotyika77 válasza Tibiajax (#148126) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Igen védő, CB. Még meccsen nem láttam, csak több külföldi oldalon is olvastam, hogy jó játékos, és ígéretes is. A piké lenglet párosnál csak jobb lehet. :))

(#148132) venember83 válasza szotyika77 (#148130) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem nagyon van verseny Donnarummáért. Senki nem akarja kifizetni Raiolának a 10-15-20 milliós sikerdíjat, s mellette a játékosnak az évi 10 milliót. A Milannál az út lezárult, így szegények most nincsenek könnyű helyzetben. Még a végén kénytelenek lesznek valami kompromisszumba, fizetés- és sikerdíjcsökkentésbe belemenni. Borzasztó.

(#148133) Phoen|x válasza venember83 (#148132) üzenetére


Phoen|x
őstag

Zokogok. :D :D

Go Gunners!

(#148134) venember83 válasza Phoen|x (#148133) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudom. Most a Gazzetta szerint Mou is felfigyelt a borzasztó helyzetükre, s Friedkinnél kampányol, mert alapvetően nem számoltak a költségvetésben ilyen kiadással.

(#148135) szotyika77 válasza venember83 (#148132) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Nem is értem am Donnát sem, legenda lehetne a Milannál, hasonló mint a Juvénál Buffon, erre az ügynöke és a pénz miatt elbassza. Pedig így se keres rosszul az tuti.
Még a Juvét olvastam Donna kérői között, ők Szcesnyi helyére igazolnák, csak hát a lengyelért sem kapkodnak a fizetése miatt.

(#148136) Peterhappy válasza szotyika77 (#148130) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én is így tudom, csak most már túl sokat zörgeti a szél a harasztot...
Úgy nem lenne rossz, ha 20m-et kapna raiola és DR aláírásért, míg ~70m-ért eladnák MATS-et, mármint úgy legalább megérteném a vezetés gondolkodását, de egyébként nem. MATS 9 cm-mel kisebb és 7 évvel idősebb, de egy kapusnál a 29 életév még nem kor és szerintem egyelőre nincs egy polcon a két kapus (egyetértve Krisztiánnal).

A +50m a kasszában jól hanzik, de kérdés, fizetne-e valaki ennyit MATS-ért. Tavaly rebesgették a Bayernt(?), a Juvét és angol topcsapatokat, de ahol ennyit fizetnének érte, ott most szerintem sehol sincs most kapuskérdés. Még esetleg a P$G-t el tudom képzelni.

És - SZERINTEM - MATS ezerszer jobban illik a Barca játékrendszerébe, mint DR, de tévedhetek is.

(#148137) Peterhappy válasza szotyika77 (#148135) üzenetére


Peterhappy
őstag

+1
és ugyanezeket a köröket megfutották 4(?) éve, már akkor is visszataszító szitu volt.
De ha el is igazol, nem kell kardjukba dőlniük a milánói piros-feketéknek, mert a bátyja is Donnarumma (ha jól írom) és Ő akár még maradhat is :D

(#148138) dudu5130 válasza Peterhappy (#148137) üzenetére


dudu5130
őstag

Hát ha marad akkor lelátó lesz belőle, mert a Lille-ből már Maignant le is igazolták.

(#148139) Ringman válasza venember83 (#148132) üzenetére


Ringman
nagyúr

meg eleve 2 (kettő) éves szerződést akart raiola kötni :U

(#148140) Tibiajax válasza Ringman (#148139) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

raiola-t légyszives és nagybetűvel írd, jó? és tiszteld..
ő egy tiszteletreméltó úriember

(#148141) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ő nem tartott attól, hogy Pep túlgondolja :D

ők meg simán leszarják

(#148142) Tibiajax válasza DeathAdder (#148141) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de hogyan lehet ilyen balfasz valaki, hogy előre TETOVÁL magára egy valamit, ami..nem is biztos
és ha nem lesz végül igaz, akkor 100%cikiség lesz csak

(#148143) mephi666 válasza DeathAdder (#148141) üzenetére


mephi666
nagyúr

biztos akciós volt meccs előtt, mert a tetoválónak kellett a pénz sörre :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148144) DeathAdder válasza Tibiajax (#148142) üzenetére


DeathAdder
veterán

Idő kérdése és csak a dátumot kell átírni, addig meg nem hord rövidnadrágot.. :DDD amennyi pénzt ezek elvernek esélytelen hogy ne nyerjék meg előbb utóbb, valószínű a Pep utód egyből be fogja húzni nekik.

(#148145) Peterhappy válasza DeathAdder (#148144) üzenetére


Peterhappy
őstag

Állítólag Sterling+G. Jesus + $$$ az ajánlat Kane-ért.

(#148146) atee_13 válasza Tibiajax (#148142) üzenetére


atee_13
őstag

Úgy emlékszem volt olyan aki a hátára tetováltatta Rooneyt city mezben ;]


#148145Peterhappy

Bízunk benne, h a sterling jesus duó nem akar cserélni, mert túl nagy erősítés már a citynek kane

[ Szerkesztve ]

(#148147) mephi666


mephi666
nagyúr

na most olvasom, hogy Szoboszlai már tutira nincs az eb-keretben :( ...elég rendesen kivette a részét a munkából, hogy ott lehessünk, erre az a k*rva sérülés hazavágta a lipcsei évét és a válogatottbeli szereplését is

#148146: mr manutd megvan? :) ki lesz az első, aki city címert varrat a homlokára? valami igazi "emptyhead"? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148148) gyuromoj válasza atee_13 (#148146) üzenetére


gyuromoj
veterán

Erre gondoltál? :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#148149) DeathAdder válasza gyuromoj (#148148) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez akkor volt amikor Rooney befenyítette a utd-t hogy elmegy a szitihez ha nem kap több lóvét, azóta sziti legenda lett :)

(#148150) mephi666 válasza DeathAdder (#148149) üzenetére


mephi666
nagyúr

de ezt úgy is lehet értelmezni, hogy "városi legenda" :) ha "man city legend" lenne, akkor lenne igazán gáz... a szimplán "city legend" inkább csak lekicsinylő, mert Rooney nem csak városi legenda, hanem mindenhol elismerik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.