Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149351) atee_13 válasza Piftuka (#149349) üzenetére


atee_13
őstag

:C :C

(#149352) Vismajor01


Vismajor01
addikt

És m4 sport MÉG MINDIG NEM MŰKÖDIK

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#149353) venember83 válasza Richard! (#149332) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem nincs ellenemre a természetes szelekció.

(#149354) perempe válasza Vismajor01 (#149352) üzenetére


perempe
addikt

nálam jó.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#149355) Viktoár válasza sh4d0w (#149348) üzenetére


Viktoár
addikt

Jó rendben, akkor átfoglamazom. Engem inkább csalódottság tölt el, de büszkeség semmiképpen.

Abban is biztos vagyok hogyha 0:0 -nál próbál meg Ronaldo úgy kacsázni mint a harmadik gólnál akkor teli talppal csúsznak a halántékára két oldalról a srácok hogy elhozzák az 1 pontot. :K De így a 92. percben 2-0-ás állásnál már elengedték..... ez az amit nem tudok elfogadni, főleg ezen a szinten.

Üdv:Viktor

(#149356) paatrick válasza snecy20 (#149328) üzenetére


paatrick
senior tag

16-ban a semmivel se jobb osztrák meg izlandi csapat ellen fel lehetett állni támadóbban. Utána a portugál meccset hagyjuk, mázlis gólok, plusz a portugálok egyértelműen a döntetlenre mentek mert azzal kerülték el a belgákat a következő körre. Ezért nem is csináltak semmit 3-3 után pedig még lett volna fél óra a meccsből.

Ha most úgy mennénk ki a portugál, francia, német csapat ellen hogy megverjük őket meg támadjunk, akkor ez nem 3-0 lett volna hanem 6-0. Ha nem fix védekezésre állunk be akkor a klassziskülönbség okán szétkapna minket mindhárom csapat.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149357) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

kár a meccsért, bíztam a döntetlenben végig, sőt vágytam a bomba meglepetésre - nem jött össze - Benhans-szal egyetértek, szerintem is büszkék lehetünk a csapatra (persze ne magára az eredményre, mert a 3-0 sok, de ez azért nem tükrözi a játékot teljesen, persze jobbak a portugálok, ezt nem lehet vitatni)

Richard! :))

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#149358) perempe válasza Viktoár (#149355) üzenetére


perempe
addikt

hasonlóan érzek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#149359) Tibiajax válasza Piftuka (#149343) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, ezt nevezem, ez már hsz..
Légy üdvöz.
látom, nem tavaly kezdtél el focit nézni te sem :) nagy fociszimpatizáns-társak mi ugyan nem leszünk azt már látom, de majd teszel a tartalomhoz te is, ha velünk maradsz.
kellemes, korrekt kis közösségünk van, viszonylag vegyes felállásokkal és érzelmi töltésekkel..
szeretjük az angol, spanyol, olasz focit, perverzebbek a németet, patrióta beállítottságú önsanyargatóbbak meg még a magyar első osztályt is szokták követni, egészen budafoki villamos II se-szinteken
na Forza!

(#149360) mephi666


mephi666
nagyúr

német-francia meccset senki nem nézi? itt pedig van a pályán mindenki: Zorro-tól kezdve a tini nindzsa teknőcig... na Hummels gólt szerzett... a franciáknak :D

Löw tartogassa már a betlijét inkább ellenünk :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149361) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na, végre nem Juve öngól :DDD

Resistencia eterna

(#149362) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az szép volt, Hummels

(#149363) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Beverték a léc alá, ahogy kell. Ohh wait...

Go Gunners!

(#149364) Citroware


Citroware
addikt

Kíváncsi leszek, ki fogja tudni ezeket a franciákat megállítani, és hogyan.

(#149365) gabross válasza mephi666 (#149360) üzenetére


gabross
tag

Hummels franciább a franciáknál... :DDD

(#149366) mephi666 válasza gabross (#149365) üzenetére


mephi666
nagyúr

Úgy felbaszta a ficakba, hogy előre oda lehet adni neki a díjat "legszebb öngólért" :D pedig van még vagy 40+ meccs

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149367) bandus válasza Piftuka (#149349) üzenetére


bandus
veterán

hagyjal mar te is... megis mire szamithatnank top4 europai ligabol, bl gyoztesekbol allo csapatok ellen :W :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149368) DS39 válasza mephi666 (#149360) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem tudom mi volt a terve...
Egy 5-öst guríthatna a francia csapat.

(#149369) perempe válasza Phoen|x (#149363) üzenetére


perempe
addikt

:C

* Brahms: 4. szimfónia *

(#149370) mephi666


mephi666
nagyúr

Partjelzők itt is elég vakon vannak: nekünk is néztek be szögletet, most a németeknek is járt volna... nem nagy cucc, de azért mégis egy rögzített helyzet, amiből potyognak néha a gólok

Ui: ez a lendület hiányzik a mi válogatottunkból, hogy 1-2 játékosunk ilyen megindulásokat tudjon produkálni... ha pl Szalai bekapna meccs előtt 2 turbo rágót és felgyorsulna :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149371) mephi666


mephi666
nagyúr

Na a csigazabáló színész :D földhözvágja Kimmichet, akinek a lóduló lába végigsimogatja az arcát, mire fáziskéséssel fogja a fejét, fetreng, kukucskál, hogy a műsor mennyire tetszik a közönségnek

Ui: van egy olyan érzésem, hogy gurulni fog itt pár játékosnál a gyógyszer

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149372) gabross válasza mephi666 (#149370) üzenetére


gabross
tag

Vagy legalább olyan lövése lenne, mint a Schick gyereknek. Oké, Marshall kijött a rokonok elé, de azért szépen kanyarodott a labda a léc alá.

Török játékvezetés is katasztrófa volt. Portugáloknál pár lap elmaradt, de Fiola is egy-két 11-est majdnem összehozott. Volt a kéz, amit CR7 is reklamált, illetve az első félidőben Willi szerelte, majd Fiola tök feleslegesen földre baszta fejénél fogva B. Szilviát.

[ Szerkesztve ]

(#149373) mephi666


mephi666
nagyúr

Rüdiger megcsöcsörészte Pogbat :C ha ebből nem lesz reggelre meme, akkor semmiből

#149374: elsőre azt hittem én is, hogy Suarezbe átmegy, de biztos beugrott neki, hogy harapni mégse kéne :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149374) BenHans válasza mephi666 (#149373) üzenetére


BenHans
addikt

Mintha meg is harapta volna a lapockáját. :D

DS39: "Szalai nekem ilyen Luca Toni lite." :DDD najóó... :))

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149375) DS39 válasza mephi666 (#149370) üzenetére


DS39
nagyúr

Vagy ki lehetne próbálni mást.
Szalai nekem ilyen Luca Toni lite.

(#149376) atee_13 válasza DS39 (#149375) üzenetére


atee_13
őstag

Lüke Tóninak szerintem volt egy kis karaktere, Szalaira valaki itt írta, h birodalmi lépegető szerintem az pont jó :DDD

(#149377) mephi666 válasza DS39 (#149375) üzenetére


mephi666
nagyúr

Szoboszlai kéne nagyon a dinamizmusával... habár lehet arra jó ez, hogy most gyűlik a rutin és utána összejön a vb-szereplés :) amire teljes lehet a keret... sok elvárásunk nem lehet a legjobb játékosunk nélkül a halálcsoportban... a 3 ellenfelünk közül egy is elég lett volna meg 2 ilyen macedónia/skócia kaliberű töltelék, akik ellen reálisabb esélyünk lett volna (ennek ellenére a meglepetésben még mindig bízok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149378) DeathAdder válasza Citroware (#149364) üzenetére


DeathAdder
veterán

németek pl. megtudnák, csak kellene valami fizikális ember a kp-ra, Goretzka mondjuk

(#149379) mephi666 válasza DeathAdder (#149378) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azért ez a francia védelem se valami atom: Gnabry-Gündogan helyzetnél is elvoltak mindenfelé, mint a befőtt... szerintem simán benne van ebben most 2+ német gól is

Ui: meg azért Lewa hiányzik ebből a bayern-chelsea-real válogatottból :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149380) Ringman válasza mephi666 (#149370) üzenetére


Ringman
nagyúr

én nem emlékszem ennyire lassú magyar csatárra, mint amilyen a mai szalai volt, döbbenet.

persze lehet optikai csalódás és gyors, csak darabosan mozog. :))

(#149381) DeathAdder


DeathAdder
veterán

jogi szimatot fogott :))

(#149382) mephi666 válasza Ringman (#149380) üzenetére


mephi666
nagyúr

Gyors ő, csak a jelenlétével görbíti a téridőt, azért tűnik lassúnak :D

Na, lehet becserélik Wernert :D oszthatja majd a labdákat ajándékba a kapu mögött levő szurkolóknak

#149381: mehet majd az összefoglalóba Rüdigerék titanicozása mellé :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149383) villamos


villamos
őstag

Nekem az tűnt fel inkább Szalainál, hogy össze - vissza csetlett, bottlott az egész meccs során, akárhányszor a labdához ért véletlenül... :P

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#149384) BenHans


BenHans
addikt

De kár ezért a Mbappé gólért. :(((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149385) mephi666


mephi666
nagyúr

A lest megint beintették kb fél perc késéssel :D

M4en sokat szarakodik a hang és alapból késik kb 2 másodpercet...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149386) bandus


bandus
veterán

les vgy nem, azert mbappe leszopatta a nemet vedelmet es neuert rendesen.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149387) Vismajor01 válasza mephi666 (#149385) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mondta haver h uj szabaly h helyzetnel meg kell varniuk a veget es akkor behuzni a lest.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#149388) DS39


DS39
nagyúr

Ez most valami új szabály? Miért nem akkor fújnak lest, amikor átveszi a labdát?

(#149389) mephi666 válasza Vismajor01 (#149387) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, de vannak elég egyértelmű helyzetek, amikor ez tök fölösleg... pl most is méteres les volt, amit azonnal inteni lehetett volna (akár röptében kommunikálhatna a partjelző a varszobával, ha bizonytalan...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149390) BenHans


BenHans
addikt

Var miatt van, nem akarnak szabályos gólt elvenni, ha véletlen benéznék és nem les mégsem.
Ami nem közvetlen gólhelyzetet teremt annál behúzzák egyből.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149391) DeathAdder válasza DS39 (#149388) üzenetére


DeathAdder
veterán

amióta var van csak akkor húzzák be azonnal a lest, ha a partjelző teljesen biztos benne, vagy még akkor sem

(#149392) mephi666


mephi666
nagyúr

Azt azért vágjátok, hogy Szalai annyiszor találta el a kaput, mint a német+francia válogatott 77perc alatt? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149393) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez a National Elf egy vicc... Viszont a tempo brutal, ezek ketten a mai magyar csapatot(es a portugalt is) bedaraltak volna, erobol.

Ez a video biro rohadt jo. :N

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#149394) DeathAdder válasza MPowerPH (#149393) üzenetére


DeathAdder
veterán

olyan szépen körbepasszolják a francia védelmet.. :D

portugáloknak szerintem feküdni fognak, ellenben a bunkerező magyar védelemmel

(#149395) Greentea válasza bandus (#149335) üzenetére


Greentea
senior tag

+1
0-0 -ra büszkék lehetnénk, de még a 0-1-re is. Viszont hazai pályán 3-ra kikapni, ha jól játszottunk, ha nem az utolsó 10 percig..

Ne legyen igazam, de én is gyengébbnek érzem ezt a keretet mint a 2016-ost. Szervezettség Rossi alatt összeállt, de abszolút hiányoznak az egyéni pluszok a támadásoknál. (Utóbbi megvolt valaha? :O :O )

2x2 néha 5

(#149396) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, gondoltam hogy lesz vagy +6perc... húzzák itt az időt... 1perc le is ment a semmire... legyen már x

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149397) perempe


perempe
addikt

a francia edző tiszta James Woods!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#149398) paatrick


paatrick
senior tag

Hát nem sok jóra számíthatunk a franciák ellen. Ezek nem fognak leállni háromnál.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#149399) bandus


bandus
veterán

a tisztes helytalloknak az alabbi adat ;)
“Portugal are the first team in European Championships history to score three goals in the final 10 minutes of a match. Intent.”

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149400) sh4d0w válasza Piftuka (#149343) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Na, ha Vidi-szurkoló vagy, akkor jól megleszünk :C

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.