Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148251) venember83 válasza Ringman (#148245) üzenetére


venember83
nagyúr

(#148252) Cartevo


Cartevo
őstag

(#148253) BenHans válasza BenHans (#148219) üzenetére


BenHans
addikt

Egy nappal megelőztem a hozzám hasonlóan mindent rosszul látó és uefabérenc Szaniszló Csabát, de azért örülök hogy tweetelt egy ilyet:
"A Real Madrid állítólag megpróbálta "lenyúlni" az elmúlt napokban Mourinhót, de a portugál nemet mondott (szerintem jó lett volna, ha ők irányítják az európai futballpénzek elosztását, felelős üzletembereknek tűnnek, akik nem ad hoc döntéseket hoznak)"
:DDD Óriási! :))

Perez válasza arra a kérdésre, hogy miért tette ki anno Carlo papát: "Nem tudom." :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148254) yuing válasza venember83 (#148246) üzenetére


yuing
őstag

Hivatalossá vált. Koeman edzi a Barcát a következő szezonban is.

Jordy Cruyff szintén csatlakozott Laporta csapatához. Csak kapkodom a fejem, zajlanak az események a klub székházában. :)

(#148255) Tibiajax válasza yuing (#148254) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, igen. Depay??...

(#148256) Phoen|x válasza BenHans (#148253) üzenetére


Phoen|x
őstag

Szerintem nem fogtok vele jól járni, ez a Mou már rég nem a sikert sikerre halmozó. De ne legyen igazam, az olaszoktól mindig csíptem a Roma-t. Annyi viszont biztos, hogy a sajtó többet foglalkozik veletek. :DD

Go Gunners!

(#148257) yuing válasza Tibiajax (#148255) üzenetére


yuing
őstag

Valószínűleg csak idő kérdése, amíg őt és Wijnaldumot is bejelentik.

Állítólag az Everton vinné Coutinhót közben... :D Adná az ég.

(#148258) Richard! válasza yuing (#148254) üzenetére


Richard!
addikt

Jöhetnek a hollandok! :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148259) DeathAdder válasza Phoen|x (#148256) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mourinho már lassan 8 éve a renoméjából él, azt hittem a mu után vége a profi pályafutásának, aztán a spurs meghosszabbította (ott még el is hittem, hogy egy underdog csapattal ismét varázsolhat), most meg a róma.. és gyanítom lesz még 1-2 kétségbeesett csapat.

Régen én is bírtam, bár most is bírom, csak futbalszakmailag a cselzi reunion óta nem igazán értékelhető.. aztán cáfoljon rám, nem bánnám :)

[ Szerkesztve ]

(#148260) venember83


venember83
nagyúr


Naviglio Grande, Milano

(#148261) Soulfly842 válasza Tibiajax (#148255) üzenetére


Soulfly842
addikt

Depay csapatjátékos, ultraklasszis, csak azt akarja, hogy köré szervezzék a játékot, mert jár neki :D Biztos jó lesz a hátszele.

Suárez meg Messi meg majd szurkol a padról :D

#148260venember83

Like :)

[ Szerkesztve ]

(#148262) Tibiajax válasza Soulfly842 (#148261) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

leszrom. engem nem érdekel
de ha Memphis érkezik, akkor ismét lehet nézni a barca-sót, végre

mert elmondani nem tudom, mennyire mocskos unalmas és életunt volt az idei évad. a tetves francia kócossal, a kabaré 'védelemmel' meg...szinte az egész branccsal

(#148263) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Depayt a következő hét elején hivatalosan is bejelenthetik.

3 éves szerződést kaphat.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148264) Soulfly842 válasza Tibiajax (#148262) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hát igen, bár én nem feltétlen szurkolok nekik, de az új és erős impulzusok kellenek a csapatba... Tavaly voltak nagyon,de nagyon mélyen, ahonnan még összefoldozták magukat, de vérfrissítés nélkül félő lenne, hogy ugyanaz megtörténik, csak talpraállás nélkül. Pár végleges csere nagyon el kell ott.

Azért az egészséges verseny maradjon meg a szokásos hármassal minumum (sőt, ha bővülne az élboly se baj), a La liga úgy az izgalmas. :)

[ Szerkesztve ]

(#148265) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#148261) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jó, fáradt vagyok, Suárez már régennemfog :DDD :DDD Ő már bajnokságokat nyer inkább :DDD

Na jó, bocsi, :troll off: :DD

[ Szerkesztve ]

(#148266) BenHans válasza Phoen|x (#148256) üzenetére


BenHans
addikt

és DeathAdder: Ha azt mondanám nem tartok kicsit sem tőle, akkor hazudnék.
De nálunk ez iganis mérföldkőnek számít, rég nem volt ilyen - hogy is fogalmazzak - értsétek jól "kaliberű" edzőnk.
Egyszerűen bizakodó vagyok, a calcioban van rá a legnagyobb sansz, hogy beválik, látszik rajta az elhivatottság és a Rómából nagyon hiányzott az elmúlt években a grinta, és ezen is változtathat. A Uniteddel nyert egy EL-t és az a keret gyengébb volt mint a mostani. A Spurs eredményeiben pedig nyakig benne van Levy is.
A sajtó foglalkozhat velünk, ha nincsenek beoltva majd be lesznek. :D Amúgy kiadták Firedkinék, hogy átigazolásokkal kapcsolatban nem lehet információt szivárogtatni, és ha megteszi valaki akkor elállnak a tárgyalástól.

Már többször kifejtettem, hogy mit gondolok róla és hogy nem feltétlenül érdemli meg az összes negatív felhangot. Ahogy írtad DeathAdder, itt az ideje egy újabb itáliai reneszánsznak, akkor is északon kezdődött de jelentősen megújította Rómát is, és ahogy akkor, úgy most is kell egy "tudós" aki újragondolja a nézeteit. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148267) BenHans


BenHans
addikt

Gianluca Di Marzio: Sensi megsérült, Pessina válthatja az olasz EB keretben.
A védők névsorát olvasva elég röhej, hogy Gianluca Mancini végül nem került a listára, miközben Bonucci ott van, mert olyan ő errefelé mint Piqué a Barcelonában.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148268) Ringman válasza BenHans (#148267) üzenetére


Ringman
nagyúr

fakk, előtte is kérdés volt, hogy elutazzon-e egyáltalán, sajnos üvegből van.

(#148269) yuing válasza LyonnaisFan1 (#148263) üzenetére


yuing
őstag

Mint Lyon fan, mit gondolsz Depayról? Nagyon keveset láttam játszani én az elmúlt években, statokból tudok mindössze kiindulni. Mire számíthatunk tőle a Barcában? :)

(#148270) LyonnaisFan1 válasza yuing (#148269) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jó igazolás lesz sztem. Ha olyan számokat produkálna, mint amit nálunk a legutolsó idényében sokat nyertetek. Mivel Free Transferként fog érkezni, sokat nem is bukhattok vele. Az nso meg társai kommentszekcióit meg érdemes figyelmen kívül hagyni, mert oda boldog/boldogtalan agyhalott is odanyőg valamit, hogy ilyen szar lesz, meg olyan bukás lesz. Az idő majd ezt is eldönti.
A TM szerint 37 meccsen csinált egy 20+12 mutatót, ami nagyon jónak számít. A pont/meccs átlagot majdnem hozta.
Sztem Agüeroval és Messivel (ha végül marad?!) jól meg fogja magát érteni, és ez hozni fogja a gólokat, és a pontokat is szép számmal. Na meg idővel a sikereket is.
Nem Depayon múlott, hogy végül a CL Playoff selejtező kör nem lett meg. Amit ő tudott megtett. Inkább más dolgokon szállt el a dobogó. Például, hogy a Nizzát hazai pályán nem bírták megverni, úgy, hogy a Monaco döntetlent játszott ugyanazon játéknapon.)

Messihez visszatérve: Olyan hírek?! láttak vele kapcsolatban napvilágot, hogy a bérét radikálisan lecsökkentik, és ez nem nagyon tetszik neki, és akár ez szakításhoz is vezethet.
Azért ne b...a már meg, hogy az a 35 misis éves bér a világ végét jelentené számára? :W
Annyi pénzt összefocizott már élete során, amit más talán sosem fog. (Vagy csak nagyon kevesen.)
Ha ő emiatt áll mondjuk tovább, és megy a Palizerhez (akik sztem egy zsákot félreraktak már Messi bérezésére.), akkor arról is meglesz a nem túl pozitív véleményem. Ahogy sztem még jó sokunknak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148271) venember83 válasza BenHans (#148267) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is tudom, mi szól Bonu mellett, az elnyert bajnoki címeken/tapasztalaton kívül. Már a kiváló összhang a válogatott első számú kapusával sem, hisz nincs Buffon jó ideje. Giorgio miatt lenne ott? Legyen meg az összhang a két középhátvéd között? Lassan Giorgiónak is lejár a szavatossági ideje, az EB után visszavonul a válogatott csapattól, még egy évet marad a Juventusnál is. Tényleg nem tudom, mindenféle irónia nélkül, főleg ha Mancini nem három-/ötvédős sorral játszik.

(#148272) yuing válasza LyonnaisFan1 (#148270) üzenetére


yuing
őstag

Köszi, Messit szerintem a pénz helyett a trófeák motiválják. Laporta valószínűleg all-int tol a lehetőségekhez képest, hogy minél ütőképesebb csapatot adjon az argentin alá az utolsó két szezonjában.

(#148273) venember83 válasza yuing (#148272) üzenetére


venember83
nagyúr

Az all-inhez nem kell egy CR7 esetleg? Mekkorát szólna... :))

(#148274) atee_13 válasza yuing (#148272) üzenetére


atee_13
őstag

"Messit szerintem a pénz helyett a trófeák motiválják" :DD :DD

(#148275) venember83 válasza atee_13 (#148274) üzenetére


venember83
nagyúr

Tele van ez a topik rosszindulattal. Vagy csak az M-betűsöket utálják az emberek? Mou, Messi...

Az EB-n részt vevő 24 válogatottba behívott játékosok száma az egyes top kluboknál, a Transfermarkt adatai szerint:

1) Chelsea, 17 válogatott
2) Manchester City, 15 válogatott
3) Bayern, 14 válogatott
4) Juventus, 12 válogatott
5) Manchester United, 11 válogatott
6) Dinamo Kiev, 11 válogatott
7) Liverpool, 10 válogatott
8 BVB, 10 válogatott
9) Borussia Mönc. 10 válogatott
10) Inter, 9 válogatott

[ Szerkesztve ]

(#148276) mephi666 válasza venember83 (#148275) üzenetére


mephi666
nagyúr

az angol válogatott a "legtisztább": alig van kivétel, aki ne pl-csapatban játszana :K az olasz is még viszonylag tiszta, de vannak olyanok (svájc, belgák, stb), akiknél hazai klubból alig akad játékos

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148277) venember83 válasza mephi666 (#148276) üzenetére


venember83
nagyúr

Jujj, micsoda irányt vettünk itt a tisztavérűség és rasszizmus felé... Már csak az életteret kell behozni valahogy a témák közé. :)

[ Szerkesztve ]

(#148278) mephi666 válasza venember83 (#148277) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem akartam belevinni semmi mögöttes mondanivalót :) pusztán a légiósok számára utaltam: angoloknál/olaszoknál a válogatott játékosok szinte mind hazai klubcsapatban játszanak... pont...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148279) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#148280) dudu5130 válasza Ringman (#148268) üzenetére


dudu5130
őstag

Simone majd gatyába rázza.

(#148281) atee_13 válasza atee_13 (#148274) üzenetére


atee_13
őstag

#148275venember83
bocsi mellényomtam

Pont a kolléga linkelte a fizetési listát

Kell emlékeztetni, valakit, hogy adócsalással hogy áll, ugye az se a pénzről szól :U

Heti 1,2 milliárt biztos a trófea motiválja nem a pénz :U

Én nagy ívbe teszek a betűkre :DD

[ Szerkesztve ]

(#148282) Ringman válasza dudu5130 (#148280) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem nem bírta a contei edzésmunkát, ha az új edző is ennyire az erőnlétre hegyezi ki a taktikát, akkor vsz jobban jár mindenki, ha eligazol.
én nagyon csípem amúgy a játékát.

(#148283) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Még jó rég jelentkeztem jegyekért az EB-re, végül az egyik meccsre kaptam is. Egyedül az én nevem van rajta, gyakorlatilag akkor nekem névre szól, a másik 3-ra meg jöhet bárki? Elég régen voltam már meccsen, még a szurkolói kártyás időszak előtt :) Ahelyett a védettségi elég lesz? :D

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#148284) forceberg válasza Tibiajax (#148279) üzenetére


forceberg
veterán

Ahelyett, hogy Digne-t megjátszotta volna egyből, ment a flik-flakk, majd elvették tőle a labdát...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148285) venember83 válasza forceberg (#148284) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejj, te nem látod a foci szépségét. Tán még németdrukker is vagy... :U

(#148286) Richard! válasza forceberg (#148284) üzenetére


Richard!
addikt

Amléxem, hogy amikor a francia jáccott, kb soha nem passzoltak neki, mert kb mindig elszabta. :( :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148287) dudu5130 válasza Ringman (#148282) üzenetére


dudu5130
őstag

Hát ahogy evelejen tolta az előző idényben és tudván, hogy csak 2 pontra végeztünk a Juve mögött, megkockaztatom, hogy ha végig egészséges simán 5-6 ponttal több lett volna. Szóval bajnokok lettünk volna már tavaly is.

(#148288) venember83 válasza Ringman (#148282) üzenetére


venember83
nagyúr

Vidallal mi lesz? Elszabadult ágyú ez az ember... :U Kórházban ápolják, súlyos mandulagyulladással került be, természetesen koronapozitív, állítása szerint egyik tünetmentes játékostársától kaphatta el. Mindeközben mindenki negatív a csapattársak közül.

Hazatérés után egy kis promó, reklámfilm után beült egy étterembe:
Aztán meglátogatta a lovait gondozó létesítményt:
Bulika a hotelben:

dudu5130: "Szóval bajnokok lettünk volna már tavaly is."

Meg az azt megelőző években is párszor, gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#148289) dudu5130 válasza venember83 (#148288) üzenetére


dudu5130
őstag

Sejtettem, hogy valami hasonló válasz érkezik. Nyilván ha végig a Juve valagaban lettünk volna ők se szorakozzak el az utolsó pár meccset, de 80 pontot utoljára a triplázó idenyben hoztunk. Szóval igen már tavaly bajnokok lettünk volna ;]

(#148290) Ringman válasza venember83 (#148288) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem kínai/arab/amerikai (usa) csapatban fogja folytatni, ha egy zsák szotyit adnak érte, de nem kell fizetni még 1 évig, már az is előrelépés lenne.

(#148291) venember83 válasza dudu5130 (#148289) üzenetére


venember83
nagyúr

Feltételezésekre csak feltételezésekkel lehet válaszolni. Mindenféle ellenszenv/személyeskedés nélkül.

(#148292) Soulfly842 válasza atee_13 (#148274) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hátha majd Agüero megtanítja, hogy hogyan is kell gondolkozni a pénzről :D ;] :Y

Videó: íme, a pillanat, amikor Agüero odaadta a szertárosnak a luxusautóját

Micsoda meglepetés! Erre nem is számítottam! :DDD :DDD :DD

Chelsea: eldőlt Thomas Tuchel sorsa – hivatalos

(#148293) mephi666 válasza Soulfly842 (#148292) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja ezt láttam :) ...oké, hogy valószínű nem Aguero sétált el venni több tucat órát és belevésetni a szöveget, hanem erre vannak emberei... ezt leszámítva szép gesztus...

feltehetőleg összeült néhány embere, hogy kicsit népszerűsíteni kellene még költözés előtt: 1 nem használt kocsit a felesleges barcelonába szállítás helyett elajándékoznak, vesznek egy rakat órát, megköszönik mindenki munkáját és csá... a most befektetett összeg emeli Aguero reklámértékét és meg fog térülni :K mindenesetre a lehetőség mindenkinek adott, mégsem élnek vele sokan... ezért jár az elismerés Aguero-nak (és az embereinek) :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148294) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sergei Rebrov hivatalosan is bejelentette távozását.

Ezzel elég sokat fog veszíteni a Ferencváros. És új edzővel lesznek kénytelenek nekivágni a következő hazai és nemzetközi idénynek.
Ha a Ströger vagy ki lesz, akkor sok jót nem jósolok nekik. Egy hasonló habitusú utód kellene, aki a meglévő kerettel nagyjából azt tudná csinálni, mint Herr Rebrov.
Most jön egy új, a keret egy része nem kell neki, lehet csapatot gyúrni nagyon kevés idő alatt.

És, hogy végül mi vezetett a szakításhoz talán sosem fog kiderülni. Maradnak ezzel kapcsolatban is a mende-mondák.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148295) forceberg válasza mephi666 (#148293) üzenetére


forceberg
veterán

Valami 3 napi fizetése volt az egész? :))

Szóval itt nem Rashfordos milliókról van azért szó...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148296) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#148294) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szándékosan nem írtam eddig az ügyben. Elég régóta és elég sokat tudok az esetről, igaz a legnagyobb részét azóta nagyjából lehozták a különböző portálok.
Nagy szívfájdalom, hogy távozik, sajnálatos, hogy így alakult. Vér profi edző, remélem idővel sokra viszi még!

Stöger. És jó lesz. Én legalábbis nagyon sok reményt fűzök hozzá, és nem is alaptalanul :)
Ismét a BL-be bejutni hihetetlen nehéz lesz, szerintem nehezebb, mint tavaly, amikor bármennyire is nehéz csapatokat sodort elénk az élet, a pályaválasztási jogok mindig szerencsésen alakultak. Jelen állás szerint az első két körben kiemeltek leszünk, ott is jöhetnek persze kemény ellenfelek, a harmadik forduló sorsdöntő lesz, bármely sorozatban is érjen bennünket.
A csoportkör szerintem realitás, reálisan nézve EKL (vagy mi), jobb esetben EL (és ugye a csoda kategória meg a BL lenne). A lényeg, hogy bárhogy is alakuljanak az első hetek, nem szabad egyből a fejét követelni sem a vezetésnek, sem Stögernek.

Dióhéjban ennyi. Én abszolút optimista vagyok, de hozzáteszem, sokkal jobban örültem volna magam is, ha nem így alakul. Csak ahhoz jóval hamarabb kellett volna eszmélniük a feleknek (és mindkét oldal hibás, nem lehet csak egyikre vagy másikra mutogatni)

(#148297) atee_13 válasza mephi666 (#148293) üzenetére


atee_13
őstag

Range Rover Evoque focist szemmel nézve bevásárlókocsi, náluk 100e fölött kezdenek el árról beszélgetni, nem a 40 e evoquenál, lehet csak púp volt a hátán és meg akart szabadulni tőle ;]

[ Szerkesztve ]

(#148298) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ne szervezzünk egy bulit 06.14-re a Margitszigetre? :D Petárdák, tűzijáték, hangos szurkolás és egyebek? Bááár... legyen inkább 06.15 hajnali fél kettő a találkozó pontos időpontja. :D

Helyszín: Ensana Grand Margitsziget Health Spa Hotel
Időpont: 06.15 hajnali fél kettő :D
Cél: ártatlan kollektív hangolódás az EB-re, a nyitónapunkra... :)

... ;]

pff.. most nézem csak: a portugálok ma a spanyolok ellen hangolnak.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#148299) mephi666 válasza atee_13 (#148297) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, ezt mondom... lehet összeültek, hogy költözéskor az emberei mit adjanak el, mit szállítsanak át... ez meg b*zi jobbkormányos angol kocsi: kell a francnak... barcelonában nem ezzel fog majd járni, hanem egy cabrio lamborghinivel... "hm, ajándékozzuk el... jót tesz a marketingnek... de akkor adjunk mindenkinek valamit és csináljuk rendesen" :)

#148298: kivetítőt meg vásznat kellene kivinni és CR7 ablakával szemben levetíteni a bestof-ot a 4évvel ezelőtti toporzékolásából meg bekapott góljaikból :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148300) Soulfly842 válasza mephi666 (#148299) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azazazaz! :D

Úgy jó lesz! :D

LeszPillangósCR7 is? :D
légyszilégyszi... azt tuti lájkolná! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.