Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148851) paatrick válasza fatal` (#148831) üzenetére


paatrick
senior tag

Gondoltam megnézem újra de annyira felkúrt mikor elkezdte hogy inkább kikapcsoltam :DDD

Annyiból örülök a finn győzelemnek hogy ennek a gyökérnek biztos fenn volt jó sok pénze a dán győzelmen, azért akarta ennyire a folytatást, meg szidta a finneket. Legalább elvesztette.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148852) fatal` válasza Tibiajax (#148848) üzenetére


fatal`
titán

Igen, aki rendez az otthon játssza a meccseinek legalább egy részét. Ha jól néztem akkor a hat csoportból háromban egy rendező csapat van, háromban kettő. Ott talán sorsolták a két rendezőország közötti meccset? Erre már nem emlékszem.

Ugye mi itthon játszunk Portugália és Franciaország ellen, de a németekkel Németországban (ez egy két rendezős csoport). Azt hiszem a kalapok és a csoportbeosztás is eleve ettől függött.

(#148853) DS39 válasza Tibiajax (#148848) üzenetére


DS39
nagyúr

Ezt már én is akartam kérdezni, hogy tök jó, hogy Magyarországnak is kedveznek ezzel, de ez most ilyen covid intézkedés, hogy ha lehet ne kelljen sokat utazgatni, vagy eredetileg is ez volt a terv? ha utóbbi, akkor vajon miért? alapvetően úgy lenne fair, ha semleges helyszínen játszanák a meccseket, az adott csapatok szempontjából.

(#148854) fatal` válasza DS39 (#148853) üzenetére


fatal`
titán

60 éves az EB, eleve ez volt a terv már 8 éve is, hogy nem országok, hanem városok rendezik. Talán az évforduló mellett költségcsökkentés is volt a célja (a rendezők szempontjából így megoszlanak a költségek).

Ha a WIKI-n elolvasod a bevezetőt akkor ott a story, semmi köze nincs ennek a COVID-hoz.

(#148855) Tibiajax válasza fatal` (#148854) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah. ezzel nincs gond, hogy sokhelyszínes. DS39 sztem arra célzott konkrétan - és amúgy én is ide próbáltam kilyukadni - hogy miért így van csinálva, hogy hazai pályák, és nem...semleges stadionok

(#148856) mephi666 válasza Tibiajax (#148848) üzenetére


mephi666
nagyúr

Svájc-Bálnák meccs Bakuban volt tegnap :) elég vegyes amúgy: németek 3at játszanak Münchenben, angolok meg minimum 3at londonban... a hazai pálya náluk a legerősebb és nyolcad- elődöntő és döntő a Wembleyben lesz... ha továbbjutnak, akár 6 meccset is játszhatnának otthon (amúgy szvsz sokat nem számít a hazai pálya: a brazilokat is otthon tömték ki 7 éve rendesen a németek)

Na M4re kapcsoltam és pont ennek a moslékarcúnak a bocsánatkérését mutogatták...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148857) paatrick


paatrick
senior tag

Kezdődik a felvezető műsor, riporter nő szó szerint felolvassa Bognár György facebookos kamu elnézéskérését.

Szégyen.

Azt kellett volna bemondaniuk hogy "az M4 sport stábja teljesen elhatárolódik a tegnap elhangzott véleményektől". De ennyi gerinc nincs bennük. Inkább kezdik a mosdatást. :W

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148858) Ringman válasza mephi666 (#148856) üzenetére


Ringman
nagyúr

Na M4re kapcsoltam és pont ennek a moslékarcúnak a bocsánatkérését mutogatták...

gondolom ezzel le is van tudva, maradhat a képernyőn ez az erkölcsi óriás.

(#148859) Tibiajax válasza paatrick (#148857) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

....ezek szerint még foglalkoztatni fogják

(#148860) paatrick válasza Tibiajax (#148859) üzenetére


paatrick
senior tag

Sajnos nekem is ez a következtetés. Jövőhét szerda-csütörtök már jöhet is, elül a balhé.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148861) atee_13 válasza paatrick (#148857) üzenetére


atee_13
őstag

főleg, h azzal magyarázza, h mikor pozitív híreket kaptak utána a játékra koncentrál, holott amíg ericsen feküdt a legelején azt tolta, hogy a játéknak folytatódnia kell

undorító féreg, ha bocsánatot akar kérni kérjen, de ilyen ál szenteskedő szarságokkal elmegy a ....

(#148862) mephi666 válasza Ringman (#148858) üzenetére


mephi666
nagyúr

Akasszák ki dísznek valamelyik sarokba, ha marad...

Ez a Petrovics-Mérei Andrea elég rendesen korosodik: arca le van vakolva izomból, de a nyaka vagy 20 évvel idősebbnek néz ki...

Ui: ki ez a Phil Eminem az angoloknál? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148863) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]
Inter’s Chief Medical Doctor Piero Volpi told the Associated Press that neither Inter nor Christian Eriksen’s old club Tottenham Hotpsur had ever seen anything in his records to suggest he was liable to this kind of incident.
“In the next few days he will be subjected to in-depth examinations. The important thing is that he is well, but there had never been any episode that, even remotely, he had hinted at a problem, neither when he was at Tottenham nor at Inter. In Italy, the controls are very strict.”

(#148864) Tibiajax válasza mephi666 (#148862) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez a Petrovics-Mérei Andrea elég rendesen korosodik
nem 19éves már, tény.. de, azért lehetne még tolni
viszont ezt már az mtv is észlelhette, ezért is kezdik most már nyomni ezt az új szőke lányt valószínűleg, aki volt tegnap is. ő a nextgen

kár h csak szőkéket alkalmaznak.. valami jó kis hosszú, fekete hajú csajszi kéne. nem kell hogy okos legyen, csak legyen dekoratív és nagycicis. úgyis férfiak nézik ezeket a műsorokat, kedvezzenek nekünk. faszom akarja bognárt, petrit, meg azt a másik puffadtfejű újságírót nézni, aki szokott még lenni, a bl-meccseknél

(#148865) DS39 válasza Tibiajax (#148855) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, erre gondoltam én is.

(#148866) Tibiajax válasza Tibiajax (#148864) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de amúgy tényleg.. :) nekem van iptvm, ott a spanyol meccseket a spanyolokkal szoktam nézni, valami parádés..múltkorjában már írtam erről
kb mint egy laza baráti társaság, és ők beszélik, nevetgélik végig az egész meccet
szerintem - marha jó és fílinges
jó, nyilván az egy mediterrán ország, mi meg rohadtul nem és ez az alap mentalitásainkban is kijön, de akkor is.. lehetne így is csinálni. csajok, fiúk és végigbuliznák a meccset. vagy ha azt akkor konkrétan nem is, de a szünetben. amikor beszélgetnek a meccsről
vagy ott van az Inter csaját csatornája.. ott is kik voltak a stúdióban host-ok amikor megnyerték a scudetto-t? két csontfiatal (~22agni) lány és egy fiú. és szuperul elvoltak. és nézhetőek voltak. pedig nem is tudok olaszul. de azt hogy gráááácie, meg iiinter de lá vóóre, meg forza, azt tök jól lehetett érteni.. meg amikor a fiú elpityeregte magát, a két lány meg vigasztalta
epic
ezek a szar, befásult, ultramerev szagértők, akiket az m4-en lehet nézni meg hallgatni.. pont tényleg ugyanaz az érzet, mint amikor egy hét andalúzia vagy valami görög tengerparti jókedv után visszaérkezel a halálszürke, koszos budapestre, aztán ránézel a pocsolya dunára....

[ Szerkesztve ]

(#148867) Ringman válasza Tibiajax (#148866) üzenetére


Ringman
nagyúr

tegnapi espn streamjén a belga-orosznál tim howard és macca volt a stúdióban, kicsit más szint, mint az m4

(#148868) mephi666


mephi666
nagyúr

Ejj Eminem 5perc után vágott egy kapufát az első eb-meccsén :D mondom, hogy jó lesz ez a srác (csak ne abba a büdös citybe játszana)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148869) gabross válasza mephi666 (#148868) üzenetére


gabross
tag

Nagyon hiányzik N. Phillips a szögleteknél :D

(#148870) mephi666 válasza gabross (#148869) üzenetére


mephi666
nagyúr

Másik Phillips jött és szépen rásütötte... angolok most nagyon revansot akarnak venni a 3évvel ezelőtti elődöntőért...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148871) paatrick válasza Tibiajax (#148864) üzenetére


paatrick
senior tag

Majd a Bettát leigazolják a sporttvről.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148872) DeathAdder válasza mephi666 (#148868) üzenetére


DeathAdder
veterán

mondom, hogy jó lesz ez a srác

ehhez Peter Griffini látnoki képesség kellett :DDD

(#148873) Tibiajax válasza paatrick (#148871) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

óóó.....

(#148874) mephi666 válasza DeathAdder (#148872) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, mert soha nem kerül szóba a neve :D mindenki csak ilyen Depayokról, Mbappekról meg Lukakukról beszél, de az ő neve kb fel sem merül soha :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148875) mephi666


mephi666
nagyúr

Úgy látom ez a Walker a halálcsillag gyenge pontja...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148876) DeathAdder


DeathAdder
veterán

szószgét bazmeg.. .lehetne ennek 11 Messije, akkor is túlbiztosítaná a kp - t kőművesekkel, meg Walker szerelmével, Trippier meg a túloldalon használva is megmosolyogtató, főleg hogy sokkal jobb alternatívája van.

Kedvencem mégis az, hogy Kane Emile Heskeynek van használva, botrány :DDD

Lehet behúzzák valami pontrúgással, de ha gólt kapnak jó eséllyel megint meg fog állni a tudomány.

Kíváncsi vagyok lesz-e töke behozni Grealisht...

(#148877) atee_13


atee_13
őstag

hát nem indult rosszul, de nagyon ellaposodott, eddig nem sok izgalom van leszámítva a tegnapi "felfordulást"

sterlin walker eddig kegyetlen gyenge, oda mindenképp cserélnék

(#148878) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

jól kezdték a meccset az angolok, de aztán alábbhagyott a lendület, vagy a horvátok elkezdtek jobban figyelni - mondjuk a horvátok nem sokat tettek eddig a győzelemért

Resistencia eterna

(#148879) Tibiajax válasza DeathAdder (#148876) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

abban a Grealish-ben mi a tököm olyan nagy szám amúgy?
őt akarják úgy bekemnek.. de egyébként? focitudását elnézve nem estem hanyatt

(#148880) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na vazze, megint ott van a stúdióban ez a bognár...
Személyek - Magyar Labdarúgó Archívum

[ Szerkesztve ]

(#148881) DeathAdder válasza Tibiajax (#148879) üzenetére


DeathAdder
veterán

Majd ha becsérli szószgét.... meglátod :D

én amúgy nem kedvelem, mert nagy diver, azoktól meg a víz kiver, de egy labdacipelő sokat lendítene ezeknek a játékán.

____

Am eddig messze a Dán első félidő volt a legjobb, az Eriksen eset előtt.

[ Szerkesztve ]

(#148882) BenHans válasza Tibiajax (#148866) üzenetére


BenHans
addikt

Akkor ajánlom az olasz és dél-amerikai stúdiós sportműsorokat. :D ;) Sőt, még az időjárás jelentés is vagány. :DDD

F**zfejhez még annyit, mert nem láttam a videóban, hogy amikor újrakezdték a meccset átváltottak a stadionra, de még mondta a hölgy, hogy biztosan megpróbálnak erőt meríteni egymásból stb amikor azt mutatta a kamera hogy összekapaszkodnak a dánok és beszélnek. Erre megszólal a seggszáj, hogy mi másról lenne szó most, hát a futballról, nem is érti...

ps. Nem vagy "te tuskó". Én is pont leszarnám, hogy a csapatom gyengül, itt kicsit komolyabb a tét.
--------
Nem tudok mást kívánni, csak a legjobbakat és hogy maradjon a futball közelében, akár pár éven belül Dánia szöv. kapitányaként. Ahogy Totti írta "I numeri 10 non mollano mai. Forza Christian siamo con te!" ♥
Aki egyszer romanista örökké romanista!

Az orvosok, Kjaer, Schmeichel, Dánia, sőt a játékvezető előtt is le a kalappal. Nem beszélve Pahjanpaloról, aki az első finn EB gólt nem ünnepelte meg a történtek miatt.
Mind óriási emberek!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148883) DS39 válasza mephi666 (#148875) üzenetére


DS39
nagyúr

Az ellenfélnél is van egy Luk(e)a aki ezt kihasználhatja. :)

(#148884) mephi666


mephi666
nagyúr

Na pont ez a ratyi lőtte az első gólt :D mondta is a speaker, hogy "Ratyiiii Sterling" lőtte a gólt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148885) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

óóóó anyám.. :) hát jó volt a gól, de áááh. ezt úgy kellett volna sterling-nek , hogy visszahúzza :) úgy elrepült volna előtte a horvát védő mint egy gyufa, aztán csak bepasszolta volna.. be is vonult volna vele a focikönyvekbe
így viszont csak marad egy sima gól

(#148886) DeathAdder válasza Tibiajax (#148885) üzenetére


DeathAdder
veterán

azt kihagyta volna :D ő akkor jó ha nincs ideje, gondolkozni

(#148887) sh4d0w válasza Tibiajax (#148864) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hegedűs Henrikre gondolsz?

https://www.coreinfinity.tech

(#148888) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy ismét lagymi lesz ez az angol válogatott az EB-n.

A csoportjuk több, mint szerencsés összetételű, de utána el is hullnak.

Ez a horvát csapat is túl van már a fénykorán.

[ Szerkesztve ]

(#148889) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az EB-n nem 5 változtatási lehetőség van? :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148890) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#148889) üzenetére


Richard!
addikt

De

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148891) Tibiajax válasza sh4d0w (#148887) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah
azt szokta figyelni mindig, mikor durran ki a zakója

LyonnaisFan1 max 5csere, de max 3 alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#148892) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#148890) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Akkor valamit én hallottam félre, most kapcsoltam be a közvetítést.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148893) nextman


nextman
aktív tag

Szerintetek ki játszik most Sancho helyén? Ki az akiről azt gondolják, jobb és ugyanott játszana?

(#148894) Peterhappy


Peterhappy
őstag

"Na mondjuk az egyértelmű volt, hogy egy ilyen fejsérülés után Bellingham nem tudja folytatni... /snitt/ ... bár mondjuk nincsen rosszul"

Minden másra ott a Mastercard :)

(#148895) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de jó meccs vót...

na de most már lehet végre készülni az esti csemegére
söröket behűteni!

(#148896) Richard! válasza nextman (#148893) üzenetére


Richard!
addikt

Nincs ilyen játékos a támadóharmadban :N

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148897) sh4d0w válasza Tibiajax (#148891) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lehet, hogy Berkesi Juditot szívesebben nézzük, de kevés felkészültebb futball-elméleti szakembert találsz otthon Henriknél.

https://www.coreinfinity.tech

(#148898) Peterhappy válasza sh4d0w (#148897) üzenetére


Peterhappy
őstag

+1 :K

(#148899) mephi666 válasza Tibiajax (#148895) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nagy kérdés, mennyire lesz átjáróház a védelem 2 világelső CB kiesésével...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148900) DeathAdder válasza mephi666 (#148899) üzenetére


DeathAdder
veterán

én hatalmas lebőgést várok ezzel a De Boerrel :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.