Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148601) perempe válasza dangerzone (#148596) üzenetére


perempe
addikt

https://m4sport.hu/elo

* Brahms: 4. szimfónia *

(#148602) bagyulajuve válasza Richard! (#148595) üzenetére


bagyulajuve
addikt

neki ez a munkája :D - de amúgy igen az vagy ;]

ja, fura ítélet volt, én már nem is tudom követni a kézszabályt amúgy, annyi változás volt már, és csak rosszabbodik a helyzet - bár csak visszamenne oda, amikor azt kellett nézni, hogy szándékos volt-e vagy sem, nem pedig 2 méterről eltalálják a kezét a játékosnak izomból és akkor legyen-e 11-es vagy sem :(

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#148603) dangerzone válasza sh4d0w (#148600) üzenetére


dangerzone
addikt

Köszi, de sajna az nem jön be külföldön.

(#148604) BenHans válasza dangerzone (#148603) üzenetére


BenHans
addikt

[Itt többet] is találsz.
---- ----
Ez tizi volt biza.
De ha ez még belefér akkor konzekvensen férjen bele ha nem a kéz kereste a labdát.
Persze össze vissza fogják fújni továbbra is, nem reménykedem.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148605) Richard! válasza bagyulajuve (#148602) üzenetére


Richard!
addikt

Émmeg nem szeretem az olasz futballt. De amúgy tipik 1:0-ás juvés meccs lesz. Ugye Tibi! :P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148606) sh4d0w válasza dangerzone (#148603) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

VPN-nel megy.

https://www.coreinfinity.tech

(#148607) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Zekiccel nem bírnak az olaszok, nem hiába. Nálunk megedződött. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148608) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Chiesanak be kellene állnia

Verratti eltiltott amúgy?

Resistencia eterna

(#148609) DeathAdder válasza Richard! (#148605) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez nem olasz futball, gégenpresszingelnek az olaszok, mikor láttunk ilyet ebben az emberöltőben? :D csak a Hakan Sükürök eddig szépen kiveszik az olasz kp-t

[ Szerkesztve ]

(#148610) Tibiajax válasza mephi666 (#148576) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) hát de most egy Fellainiben mit útálsz.... nímand
nem tudsz dönteni, ki a legjobban rühhelt? :U müller, lukasz mura, pl?... mind tökéletes suttyó. a foci ganajtúrói
BenHans ha lesz topikfoci, vinni fogok cirio-s lazio-mezt, és felpróbálod majd :K
megnézzük, nyuszi leszel-e

: DD

[ Szerkesztve ]

(#148611) Richard! válasza bagyulajuve (#148608) üzenetére


Richard!
addikt

Sérült

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148612) bagyulajuve válasza Richard! (#148611) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aha, nem láttam erről infót, köszi

beérett az olasz nyomás, ráadásul Juve játékos az első olasz gól szerzője :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#148613) BenHans válasza Tibiajax (#148610) üzenetére


BenHans
addikt

Nem vagyok hang, ha utolsó leszek felveszem.
--------

Köszi Demiral! Jót tett a közeg!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148614) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Azért HajdúBé nem először nagyon látványosan lekicsinylően beszél az olaszok kapott gól nélküli sorozatáról, hogy az ellenfelek iylen gyengék, meg olyan gyengék.

Akárhogy nézzük, azért ez megsüvegelendő. Mindeközben olasz gól, és 26-0 a gólarányuk. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148615) BenHans


BenHans
addikt

Na jó ez a bíró retardált, amikor Immobilét lerángatták a labdáról azt is csak nézte, most a durvaságot Barella ellen szintén.

Olaszok sebességet váltottak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148616) Richard! válasza BenHans (#148615) üzenetére


Richard!
addikt

Mit vársz egy hollandtól? ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148617) Tibiajax válasza BenHans (#148613) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

riszpekt
..na csak majd nehogy úgy járj, mint Tutti, a 6:3 avagy játszd újra Tutti-ban, amikor felvette a Puskás-mezt, aztán elolvadt
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#148618) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tényleg kéne Chiesa.

https://www.coreinfinity.tech

(#148619) BenHans válasza Tibiajax (#148617) üzenetére


BenHans
addikt

Szeretem azt a filmet, nagyon eltalálták a hangulatát. :)

Richard!: Pssszztt. A holland az tabu. ;] :DDD

Ott a 2! :C Immobile... de már Spinazzola lövése is adta volna.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148620) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azzurro magyarul azt jelenti mindig kék fent az ég.... Sálálá...

https://www.coreinfinity.tech

(#148621) Patrick válasza sh4d0w (#148620) üzenetére


Patrick
addikt

Most értem haza melóból, mind a 2 gólt láttam, jeee. :C

Forza ITALIA!

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#148622) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Iszonyú labdabiztosak az olaszok.

https://www.coreinfinity.tech

(#148623) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

0-3, ez eldőlt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148624) Patrick


Patrick
addikt

Na jön Chiesa. :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#148625) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

olasz erődemonstráció már így az elején, nem ezt szoktuk meg tőlük :D

Resistencia eterna

(#148626) Peterhappy válasza sh4d0w (#148622) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen es kimondottan tetszetos focit is jatszanak.

(#148627) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nem kéne hosszabítani, a törökök kicsit elkezdtek durváskodni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148628) sh4d0w válasza bagyulajuve (#148625) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Elég brutális demonstráció lett.

https://www.coreinfinity.tech

(#148629) Tibiajax válasza sh4d0w (#148628) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóvamá..azért nem kell letérdelni meg imádkozni.. ezeket a szar törököket még mi is megverjük
majd jönnek a hollandok Depay-jal, aztán szerte szét kapják majd Insignécskét meg kis baráti társaságát.
velük már egy picit komolyabb ellenfél érkezne
de ha jönnek a németek vagy spanyolok, akkor is végük lesz, mint a botnak

franciákat már meg se említem...

[ Szerkesztve ]

(#148630) sh4d0w válasza Tibiajax (#148629) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nyafi-nyafi...

https://www.coreinfinity.tech

(#148631) Soulfly842 válasza Tibiajax (#148629) üzenetére


Soulfly842
addikt

Körbe lett már rendesen nyalogatva ez a Depay, holott egy rendes bajnokságban még nem bizonyított (csak amatőr ligában, a franciáknál). Nője ki az első rugdalózóját, legyen nagyfiú, de ennyire ne szaladjunk Tibi (úgy, hogy én is Tibi vagyok :D ) a dologok elébe. Ráérünk még erre! :)

Általános magyar tradíció, hogy a magyarokat leakarjuk írni és nem fel... holott ez a török válogatott nem mutatott többet, mint a magyarok ellen! Ez is csak azt mutatja, hogy jó ez a magyar csapat és én tiszta szívből szurkolok nekik!

#148630sh4d0w
Ott a pont: ez most teljesen jogos!

[ Szerkesztve ]

(#148632) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na mi van, merre jártok? Annyira azért nem jó a meccs, hogy ne lehessen közben billentyűzetet ragadni :D

(#148633) forceberg válasza Peterhappy (#148632) üzenetére


forceberg
veterán

Az az igazság, hogy le se ülök már ilyenek elé. :D
Túl vagyunk töltve focival, már közel nem azt nyújtja egy EB / VB, mint régen! :Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148634) atee_13 válasza Peterhappy (#148632) üzenetére


atee_13
őstag

Nem vagyok benne biztos, h az Eszmerelda 265 része nem izgalmasabb ennél a meccsnél ;]

(#148635) mephi666 válasza atee_13 (#148634) üzenetére


mephi666
nagyúr

Háttérben megy azért itt a meccs: ezen a kapusok jól védtek eddig... nekem kb minden összecsapáson van játékos, aki miatt kíváncsi vagyok: itt van pl Shaq és Béla :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148636) DeathAdder válasza forceberg (#148633) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pedig mindig is a válogatott képviselte a futball csúcsát, míg be nem tört a mocskos tőkés rendszerre épülő klubfutball, ami szerencsére tavasszal azért megmenekült :D

[ Szerkesztve ]

(#148637) forceberg válasza DeathAdder (#148636) üzenetére


forceberg
veterán

Bosman Úr megmentette a fodballt! :DD

BTW gondolj bele, amiket most válogatott kereteket látsz, kb. azok lennének az országonként a kék-két top klub kezdői, 3-3 Európán kívülivel megtoldva.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148638) mephi666 válasza DeathAdder (#148636) üzenetére


mephi666
nagyúr

Amúgy kicsit vicces, hogy Bakuban rohasztják ezeket a hűs levegőhöz szokott wales-i meg svájci népeket :D

Ja, ha már Wales, akkor egy ide illő kép:

Ui: na, a svájci csoki betalált :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148639) Ringman válasza Peterhappy (#148632) üzenetére


Ringman
nagyúr

inter-meccseken és magyar válogatott tétmeccsein (felkészülésit meg az új mikiegérkupát/ligát inkább kihagyom) kívül nem nagyon nézek mást, tegnap is inkább a nadal-djokovicot néztem.

(#148640) gabross válasza mephi666 (#148638) üzenetére


gabross
tag

Nem engednék ilyen helyen eb-meccset játszani. 100 méterre van a pálya a lelátótól, lehangoló.

(#148641) Peterhappy válasza Ringman (#148639) üzenetére


Peterhappy
őstag

+@Mindenki: maximálisan megértelek Benneteket, engem sem nagyon hoznak lázba ezek a meccsek. És azt hiszem a holnapi észak-macedón - osztrák meccs lesz a mélypont.

Pár éve még simán bevállaltam volna én is a Nadal meccset, de ahogy szegény Federer kopik kifelé, úgy engedem el én is a teniszt.

Az mondjuk nagy kérdés, a gólt eredményező szöglet előtti helyzetnél mire gondoltak a Wales-i védők...

@gabross: az sem segít a helyzeten, hogy alig vannak szurkolók...

[ Szerkesztve ]

(#148642) mephi666 válasza gabross (#148640) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az meg a másik: mondjuk engem nem zavar tv-ben nézve, de a helyszíni nézőknek felérhet egy kínzással, ha a napsütéses oldalon 50fokban semmit nem látnak a táv és a nap miatt sem :D ...úgy hogy mindezért elég sok pénzt otthagynak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148643) DeathAdder válasza forceberg (#148637) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja, most titkon bízom azért hogy a dánok faszák lesznek, izgalmas csapatnak tűnnek.

(#148644) mephi666


mephi666
nagyúr

Na 1. lesgól, vagy első visszavont gól lesz az eb-n? :D

...ha a 'pool lett volna a piros csapat, simán bevonalazzák 5perc alatt paintben, hogy érvényes gól :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148645) Richard! válasza mephi666 (#148644) üzenetére


Richard!
addikt

Mint ahogy az elmúlt években, igaz? ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148646) BenHans


BenHans
addikt

Ugye jól láttam, hogy a nyitómeccsen nem volt térdeplés?!
Csak hogy haladóék jól érezzék magukat és lehessenek írek vagy angolok, esetleg románok inkább.
Majd amikor a skótok előtt letérdelnek az angolok arról lesz pár kép a falon a skót pubokban. :D 💪🏼

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#148647) gabross válasza mephi666 (#148644) üzenetére


gabross
tag

Ward-ot nem szabadott volna eladni, jobb, mint Karius vagy Adrian.

(#148648) mephi666 válasza gabross (#148647) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, de Kelleher is sokkal jobb... a szemünket is kivédte pár napja és fiatal :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148649) DeathAdder válasza BenHans (#148646) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nincs az az ideológiai erőszakolás mint a PL-ben (bár ott Zaha sem térdelt, de ő néger, ha egy fehér maradna állva gondolom felrobbanna az internet), de a tér megvan itt is adva, az angolok tuti térdelni fognak, ők azzal magyarázzák hogy náluk is rengeteg fekete van aki rasszizmus áldozata, amit el is hiszek, csak ne egy olcsó amerikai kampányszlogennel kommunikálják ezt, és ne a futballpályán, ahol elvileg tilos a politika.

[ Szerkesztve ]

(#148650) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Közben a Sky mellett több újság lehozta, hogy Coman beadja a TR-t, mert a PL-be akar menni.

Pepi mehet könyörögni Manszúrnak hogy nyissa a pénztárcát :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.