Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148701) Drizzt válasza Richard! (#148692) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tenyleg brutal... Aki nem birja ezt a terhet, csereljek le. Ez megorult! Meg hogy az Eb szempontjabol az a jo, ha lejatszak. Ki nem szarja le az EB szempontjait. Ez az ember jobb lenne, ha tobbet nem kerulne kepernyo kozelebe.

I am having fun staying poor.

(#148702) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#148703) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Olvasva a kommenteket azonnal beugrott Fehér Miklós esete. :(
A három xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a stúdióban meg elmehet ahová akar. Ebbe is csak belekapcsolódtam, de bicska nyikorgató. :W

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148704) atee_13 válasza DeathAdder (#148699) üzenetére


atee_13
őstag

az már hosszú évekkel ezelőtt kiderült a sport tv-n, h futball értelmezésre képtelen, de az, hogy emberileg egy retardált az most már akár ki is lehet plakátolni

és nem amiatt, h meccset akar, hanem az a pökhendi stílus amivel tolja erőlteti az egészet

(#148705) venember83 válasza Soulfly842 (#148690) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a "csak egy meccs", "csak futball" mantra valahogy csak ilyen esetekben merül fel. Átigazolásokkor, szerződéskötéskor, netán magasabb bér követelésekor nem bagatellizálják el ezt az imádott sportot.

(#148706) paatrick


paatrick
senior tag

M4 sport facebookon már osztják, gondolom a magyar troll oldalak is rámennek majd erre az emberre. Szégyen.

Ha ezek után az M4 behívja újra azzal magát minősíti. :W

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148707) atee_13


atee_13
őstag

még a kommentátornak is több esze van mint ennek a gyúrkónak

legalább kulturáltan tud viselkedni

(#148708) mephi666 válasza paatrick (#148706) üzenetére


mephi666
nagyúr

Néztem, hogy van-e a fülében valami, hogy rászólhatnak-e esetleg fentről, de nem láttam semmit... remélem vérezni fog az orra, mire visszakapcsolnak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148709) atee_13 válasza paatrick (#148706) üzenetére


atee_13
őstag

M4 eddig se szakmai alapon működött

(#148710) gabross válasza viharhozo (#148697) üzenetére


gabross
tag

ugyanezeket és csak őket érdekli, h ki kivel bújik ágyba. szerintük jobb csak egy olyan családban felnőni, ahol a fater naponta/hetente lepofozza az asszonyt (vagy fordítva) és esetleg a gyereket is, mint ahol... nem.

(#148711) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hú, asszem jó, hogy nem megy nálam... De a Kaszinós nem tud kibújni a retkes bőréből.

https://www.coreinfinity.tech

(#148712) paatrick válasza atee_13 (#148709) üzenetére


paatrick
senior tag

Nem is feltételeztem, de szerintem ezt az embert most elsodorja a népharag. Ennyit még ők se vállalnak be.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148713) Richard!


Richard!
addikt

A nőci egy kanál vízben meg tudná folytani ezt a barmot. Adná az ég... :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#148714) Soulfly842


Soulfly842
addikt

"Belgium v Russia is scheduled to kick off in less than 90 minutes time.
I suspect we will get news on that either way when Uefa releases a statement at 18:45 BST."

(#148715) DS39


DS39
nagyúr

Nem tudom mi baja ennek az embernek, de a stílusát sosem bírtam, nagyképű fax. Nem mindegy neki mikor folytatják? A tv helyében már rég reklámot toltam volna, addig meg "rendezik a sorokat".

(#148716) Peterhappy válasza IreN!CuS (#148695) üzenetére


Peterhappy
őstag

a kaszinós undorító, az m4-t kivételesen nem támadnám, mert máskor egész értelmes szagértőik vannak - hát ez a két félkegyelmű spec épp nem az...

[ Szerkesztve ]

(#148717) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Csak egy kis kontrasztként. A német ZDF-nél a műsorvezető közölte, hogy nem fognak spekulálni egy ember életével ezért most jelenleg nincs is miről beszélniük és nincsenek olyan állapotban se, hogy folytassák. Amint hivatalosan megtudunk valamit jelentkezünk..... és benyomtak valami más műsort. Lehetett volna így is M4........

(#148718) LyonnaisFan1 válasza DS39 (#148715) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A ZDF elkezdett adni egy másik műsort, ők már nem tartják valószínűleg a mai folytatást.
De ha lesz érdemi történés, akkor sztem visszakapcsolnak Koppenhágába.

A legideálisabb forgatókönyv egy másik időpontban egy Rematch lehetne. A mostani állás törlésével, és a legelejétől.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148719) forceberg


forceberg
veterán

Látom, Gyuri elleni összgyűlölet fontosabb mindennél, még a jó híreknél is.
Kicsit fogalmazhatna finomabban, de egyetértek vele, hogy a jó hírek után menjen tovább a meccs.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148720) omfgk


omfgk
addikt

Tényleg nincs ott a stúdió körül valaki aki Bognár fülére szólhatna ,hogy ebből már elég lesz?

(#148721) orc88 válasza forceberg (#148719) üzenetére


orc88
őstag

"Kicsit... " :DDD :))

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#148722) Peterhappy válasza forceberg (#148719) üzenetére


Peterhappy
őstag

A stílus maga az ember. Nem gondoltam bele úgy istenigazából, de lehet, hogy egyet is értenék a folytatással, ha nem így "kommunikálna". Bicskanyitogató. Az, ahogy Eriksen felesége (barátnője) zokogott az oldalvonalnál és a csapatkapitány vigasztalta - egy olyan jelenetsor volt, ami után baromira nem kellene most folytatni a mérkőzést. Ez nem egy mezei, "elestem a biciklimmel, felpattanok, tekerek tovább" eset volt.

(#148723) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#148724) atee_13 válasza forceberg (#148719) üzenetére


atee_13
őstag

egyébként te tényleg nem érted hol van a gond?

(#148725) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#148726) villamos


villamos
őstag

Nekem annyi a véleménnyem ezzel kapcsolatban, hogy ha most a stúdióban ott lenne valamelyik játékos mint szakértő, aki ott volt azon a bizonyos kupadöntőn amelyiken Lovrencsicset kellett újraéleszteni, akkor biztosan befogná Gyurika a bagólesőjét...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#148727) simondr


simondr
senior tag

Szerencsére nem 60 éves magyar sikkasztók döntik el a meccs sorsát tv stúdióból. Apropó én is remélem hogy többször nem kell elviselni a kaszinóst a TV-ben.

(#148728) mephi666 válasza Peterhappy (#148722) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az illetékeseknek leginkább pszichomókusoktól kellene véleményt kérni, hogy ilyen sokk után mit javasolnak... de tényleg 2 majdnem teljes kerettől elvárni szinte lehetetlen, hogy úgy menjenek vissza a pályára, mintha semmi se történt volna

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148729) DeathAdder válasza forceberg (#148719) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagyon túltolja a Gyuri, még ha engem sem tud megviselni egy vadidegen tragikus esete (azért megpróbálnék tapintatos lenni a képernyőn), de láttuk a közeli csapattársakat, ilyen sokkból nincs ember aki pár óra alatt kijöjjön, megnyugodjon és folytassa, mintha mi sem történt volna. Még ha úgy is gondolja a Gyuri, talán nem kéne ennyire nyomatékosítani :D

Remélem azért az esti meccs meglesz tartva.

(#148730) paatrick válasza forceberg (#148719) üzenetére


paatrick
senior tag

Fordítsuk meg: magyar-portugálon összeesik egy magyar, 15 percig mutatják hogy kiütik, fújják bele a levegőt. Majd leviszik. Semmi konkrétat nem tudsz.
Visszakapcsolunk a stúdióba:
- Felejtsük már el, nekünk jó a 0-0 fújják le.

Mit szólnál ehhez?

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#148731) Peterhappy válasza Soulfly842 (#148725) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én itt elmorzsoltam pár könnycseppet.

@DeathAdder:
Volt olyan bringás balesetem, ahol ha nincs rajtam a sisak, jó esetben egy életre lebénulok, de sokkal nagyobb eséllyel hagytam volna inkább ott a fogam. És a kórházban a műtét után arra ébredtem, hogy a Feleségem áll az ágy végén. Nem kívánom senkinek azt a pár órát, amit Ő akkor és addig átélt.

@Mephi: szerintem pontosan ez történik. Ha halasztanak is, gondolom másnap lejátsszák, de talán jót tenne a Csapatoknak, ha aludnának egyet a történtekre, főképp hogy addigra arról is biztosabb információ lesz, mi van Eriksen-nel. Stabil az állapota, esetleg idővel vissza is térhet a pályára stb. De bárhogy is, hihetetlen ijesztő volt, amit láthattunk, sajnos nem egyedi eset ez futballpályán, de "élesben" én most láttam először - ha a fentebb említett Lovre esetét nem ide veszem - de remélem utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#148732) Ringman


Ringman
nagyúr

felteszem az adekvát kérdés, gyurit ki dugja, hogy egyáltalán meghívják az m4-be "szakértőnek"?

(#148733) Drizzt válasza forceberg (#148719) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Reszemrol sincs azzal baj, hogy folyatodik a meccs. De ez a stilus ahogy ma megnyilatkozott Gyuri, az elkepeszto es elfogadhatatlan. Ennek a kepernyon semmi helye nincs. Igy is tele van mar faragatlan, erzeketlen emberrel az orszag, nem kene ezt ennyire kovetendo peldakent mutogatni. Egyebkent annyiban modositanek az elozo irasomon, hogy felolem lehet meg a studioban, de a mai teljesitmeny nem maradhat kovetkezmenyek nelkul, legalabb egy eros, oszinte bocsanatkeresnek kovetnie kell. Ha erre nem kepes, akkor viszont tobbet tenyleg ne menjen studio kozelebe ez az ember.
Meg az az aprosag nem jut eszebe, hogy azon a forgatokonyvon is el kellett gondolkodni, hogy mi lesz, ha megis osszeomlik az allapota a meccs ideje alatt? Akik a dontest hozzak, ez is a fejukben kell jarjon. Szoval boven lehet felhozni ervet mindket dontes mellett, reszemrol a folytatas dontese is teljesen rendben van, meg a halasztase is. A baj nem ezzel van, hanem az egysiku, minden empatiat nelkulozo viselkedesbol, egy eletveszelyes helyzet kozvetlen kozeleben.

I am having fun staying poor.

(#148734) LyonnaisFan1 válasza simondr (#148727) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Amilyen össztűz zúdul a közösségi médiától az M4sportra, sztem nem fog ő már többször szerepelni.
Bárcsak így lenne.
Én mindenesetre képes vagyok bojkottálni az Emnétty közvetítéseit! Van ezer meg egy csatorna és stream, ahol még jobb minőségben is láthatom a történéseket. És inkább ne értsem az adott nyelvet.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148736) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

BBC szerint folytatás 20:30-kor, a játékosok kérésére:

BBC

(MagiCat)

[ Szerkesztve ]

spacetime

(#148737) mephi666


mephi666
nagyúr

20:30tól folytatják: 5perc az 1. félidőből, majd szünet és párhuzamban megy a 2. félidő a csoport 2. meccsének elejével

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#148738) fatal` válasza forceberg (#148719) üzenetére


fatal`
titán

A baj nem a véleményével van (a halasztás és a folytatás is rendben van a körülményektől függően), hanem a tálalás módjával. Bicskanyitogató.

(#148739) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#148737) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Így akkor valószínűleg a Belga-Orosz meccs is olyan 1 órát csúszhat, hogy ne ütközzön egymással a két mérkőzés.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#148740) #56268288


#56268288
törölt tag

Más is szereti. :DDD :DDD Wikipedia

(#148741) forceberg válasza Drizzt (#148733) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, azt sem vitatom, sokaknak bicskanyitogató tud lenni, mert van egy hozzáállása és nézete a dolgokról.

Ami jó döntés volt, hogy húzták az időt, ameddig lehet, hogy minél több idő legyen "észheztérni" a résztvevőknek és ugye nyilván konzultáltak a kórházzal, hogy a szakértők szerint várható-e a helyzet ne adj isten romlása.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148742) DeathAdder válasza Peterhappy (#148731) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pontosan átérzem amit írsz, nekem is volt gyorsasági motorral balesetem, 2 hét intenzív, sisak mentett meg, csak a hozzátartozóimat sajnáltam, 3 napon át kérdéses volt h megmaradok-e, az viszont egy érdekes tapasztalat volt hogy a nagyszüleim mennyire csak formaságból látogattak meg, és a nyaralásuklról meg az aznapi ebédjükről számoltak be nekem :DDD

(#148743) Peterhappy válasza #56268288 (#148740) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nagy celeb lett a lelkem pillanatok alatt.

[ Szerkesztve ]

(#148744) Peterhappy válasza DeathAdder (#148742) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az se semmi. :R

(#148745) Soulfly842 válasza Ringman (#148732) üzenetére


Soulfly842
addikt

#148731Peterhappy

Szintén bringás baleset, közlekedek szabályosan a zebrán szabálytalanul nagy sebességel érkező kerékpáros pont szemből nekem csattan (nekem előtte bokor miatt takarásban volt) A fejem a komyányán csattant egy éles, kiálló 'valamin' feltehetőleg egy régi csengő 'csonk'. A fejemből ömlik a vér, én eszméletemet vesztettem. Emberünk a kerékpárra pattan és a döbbent tanúk ellenére elrobog a helyszínről - látva, hogy mi történt. Volt kamera, de soha nem lett meg.

Amikor odaért a mentő utána tértem magamhoz, kóvályogtam, a fejem és a kabátom vérbe úszott, de mondogattam, hogy le kell zárni a biciklit majd úgy, hogy semmit nem tudtam magaról a mentőből felhívtam a páromat:

"Ne ijedj meg szívem nincs semmi baj, csak biztonsági okok miatt visznek be rutinból", ne gyere sehova; amikor megtudtam, hogy egy időre bentmaradok akkor hívtam fel nyugodtan, hogy beszéljek vele.

1 hónapig úgy néztem ki mint kvazimódó, 2-3 hétig nagyon durván néztem ki; a szemem felett érte a fejemet az ütés. Mint megtudtam egy-két mm és a szemem bánja végleg, ha más irány akkor meg komoly mentális gondokkal kellett volna szembe nézni a hátralévő életemben...

Az ilyen esetekben elgondolkodik az ember. Nekem is lehetett volna sokkal súlyosabb a végkimenetel. szószerint mm-eken múlott...

(#148746) forceberg válasza Peterhappy (#148743) üzenetére


forceberg
veterán

Na most beindulnak az ilyen-olyan oldalak, akik ezen akarnak felkapaszkodni, Clickbait mode on!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#148747) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Azt hiszem tényleg elköszönhetünk tőle és a stúdió 'munkájától', 'szakértésétől'. Ennek már komoly vízhangja lesz:

Bognár György "szakkommentátort" Eriksen állapota nem érdekli, csak hogy menjen már a meccs

(#148748) Peterhappy válasza Soulfly842 (#148745) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szép sztori... sajnos a bringások között is vannak gyökerek :( Szerencsére nem lett komolyabb bajod.

@forceberg: igen, az első gondolatom nekem is az volt, hogy még életemben nem hallottam erről az oldalról.

(#148749) omfgk válasza Soulfly842 (#148747) üzenetére


omfgk
addikt

Utána már a 444, Telex is lehozta. Sok emberhez eljut és sok ember látta is az ámokfutását. Mert az oké ,hogy folytatni kéne egy meccset, de elképesztő volt ahogy ezt előadta.

Tehát igen valószínű ,hogy Bognárt nem kell többet látnunk az EB kapcsán.

[ Szerkesztve ]

(#148750) Soulfly842 válasza Peterhappy (#148748) üzenetére


Soulfly842
addikt

csak egy két centis villám alakú hegg maradt, valószínűleg örökre (csak leheletnyit látszik, de megmaradt/megmarad). A zasszonypajtás utána leharry potterezett, de szerencsére erről leszokott :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.