Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149551) mephi666 válasza sh4d0w (#149550) üzenetére


mephi666
nagyúr

Lehet: Cicciolina beszalad a pályára, kígyóval a kezében :D igen nagy fordulat lenne, amire senki nem számít

1-1 gólnak azért örülnék még a végére... rontsák már el a 10. cleant :D

Ui: na egyik gól megvan, most kell még egy szépítés

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149552) gabross válasza DeathAdder (#149546) üzenetére


gabross
tag

elcseszte a 2-0-as tippemet

(#149553) Tibiajax válasza DeathAdder (#149546) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

immobile sokkal jobb játékos gagyi moratanàl

wernerről meg nem is beszélek

(#149554) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Újabb talján erődemonstráció.

https://www.coreinfinity.tech

(#149555) DeathAdder válasza gabross (#149552) üzenetére


DeathAdder
veterán

eljinxeltem, sry :DDD

(#149556) DeathAdder válasza Tibiajax (#149553) üzenetére


DeathAdder
veterán

bold, Werner golkiraly lesz jövőre a premier ligában ;]

(#149557) BenHans válasza Tibiajax (#149553) üzenetére


BenHans
addikt

Tény. De a kötsög elrontotta a tippemet.
Nagyobb bajom ne legyen. Daje! :C

simondr: Ez nem ő volt? De oké térjünk vissza erre januárban.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149558) Viktoár válasza sh4d0w (#149544) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát az egy nagyon okos gól volt, de teljesen más egy 22 méterről eleresztett kapáslövés ami bombaként vágódik a ficakba. :) A második, harmadik olasz gól egész jó kis lövés volt. :K

Üdv:Viktor

(#149559) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

valaki lője le a kommentátort

(#149560) mephi666 válasza Tibiajax (#149553) üzenetére


mephi666
nagyúr

...és a lációsos sasosos csapatot erősíti :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149561) Ringman válasza Tibiajax (#149559) üzenetére


Ringman
nagyúr

jönne helyette egy hülyébb.
nézd streamen inkább.

(#149562) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jók az olaszok, tényleg. de mielőtt még elkedjük szopni a fszukat a cigànyoknak, még mindig felhívnám a figyelmét mindenkinek arra, h az olaszok nem talàlkoztak még mindig igazàn komoly ellenféllel
a belgák ellen, de sorolhatjuk a franciákat, angolokat vagy a kedvenceimet is, na majd akkor nézzük meg, mire jutnak a digócskák.

nna csak mondom..

(#149563) DeathAdder válasza Tibiajax (#149562) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dígók néznek ki eddig a legjobban, látszik hogy van edzőjük.

Viszont soha nem nyert nagy tornát látványosan focizó csapat (leszámítva a barszára épülő spanyolokat), szerintem is kampec lesz az első komolyabb ellenféltől, de kétségtelenül jól néznek ki, üde színfoltja a tornának, éés funfact soha nem nyertek még 3 góllal EB meccset, most meg zsinórban kettőt.. ez nagyon nem az a tipik olasz foci, amit megszoktunk.

[ Szerkesztve ]

(#149564) Piftuka válasza Viktoár (#149539) üzenetére


Piftuka
veterán

Sőt, igazából az egy-két szép gólt leszámítva még a jobb csapatoknál is megdöbbentően rossz, gyatra, gyenge, pontatlan távoli lövéseket eresztettek meg a klasszisok is.

És tudom, hogy jóformán még "csak" egy forduló volt, de ennyire "sótlan" EB-re nem is emlékszem.

A top ligák csapatain kívül a "futottak még" válogatottak kivétel nélkül annyira súlytalanok, hogy az már fáj.

Elképesztő, hogy a svájci, a török, a horvát, stb. válogatott csak annyit tud "letenni a pályára", amit láttunk tőlük.

"Aquila non captat muscas."

(#149565) BenHans válasza Tibiajax (#149562) üzenetére


BenHans
addikt

Nana, ne cibányozzunk! :DDD ... mutatok neked újpesti és palotai portugálokat, gyere csak. :D
Lesz árnyékolás ha meleged van, meg akkor is ha nem ők nyernek.

Amúgy, nemzetek ligájában x és győzelem a hollandok ellen.
Ja, hogy komoly csapatot mondtál? Bocs. ;] :)) :P

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#149566) Piftuka válasza BenHans (#149545) üzenetére


Piftuka
veterán

Na igen. :K

Azóta sem tudtak keríteni olyan középpályást, de az eltelt időben a világ labdarúgásában sem sok hasonló minőségű játékos fordult meg ezen a poszton.

"Aquila non captat muscas."

(#149567) DeathAdder válasza Piftuka (#149564) üzenetére


DeathAdder
veterán

A válogatott focit nagyon túlnőtte a klubfoci.. de szerintem pont az a szép ebben a tornában, hogy itt még látunk különböző stílusokat, ott voltak a skótok, az angolok, a spanyolok, a hollandok.. ég és föld mindegyik, ilyen klubfutballban, top bajnokságokban már nincs, lehet itt katalánozni meg yorkshirezni, valójában nüansznyi különbségek vannak klubszinten, és itt most nyilván nem a játékosok minőségére gondolok.

Klubfutballban optimális esetben heti több mérkőzés, hosszú évek összeszokottsága, leoktatott pozíciós játékok, letámadás, labda elleni játék etc.. van, itt erre egyrészt semmi idő, másrészt a top edzők sem a válogatottaknál dolgoznak. Spanyolok, olaszokon látszik hogy a játék próbál hajazni egy jó klubfutballéra, de ahhoz képest is nagyon foghíjas, pl az olasz presszing megfelelő triggelelése azért elég foghíjas egy top klubcsapatéhoz képest.

Az állandó átlövések, a hollywood passzok, a dzsinga cselek, meg régen kikoptak már, túl nagy rizikó hogy eladod a labdát, és sokkal jobb megoldások vannak, sokkal kisebb kockázatvállalással.

[ Szerkesztve ]

(#149568) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ezek a b*zi olaszok se a régiek már. Megeszem a frankó kis 1-0, 2-1 tippemet aztán szórnak 50+gólt. Milyen világ ez? :U

Go Gunners!

(#149569) gyuromoj válasza DeathAdder (#149528) üzenetére


gyuromoj
veterán

12:30-tol lesz a búcsúztatás.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#149570) bagyulajuve válasza Phoen|x (#149568) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egy rendes világban az olaszok 2 döntetlennel kezdenek, nyernek egyet 1-0-ra és nagy nehezen továbbjutnak a csoportból, most meg 2 sima 3-0-val nyitnak :DDD

Resistencia eterna

(#149571) mephi666 válasza bagyulajuve (#149570) üzenetére


mephi666
nagyúr

ennyit jelent, hogy lényegében a teljes csapat 1 ligában játszik és van egy jó edzőjük? :) az angolok is tudnának ilyet csinálni, ha Southgate nem balfszkodná el a dolgokat... Rooney kellene az angol válogatott élére, aki 3:0-s vezetésnél a 95. percben is üvölt velük minden eladott labda miatt, vagy ha alibizni kezdenek a pályán :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149572) venember83 válasza bagyulajuve (#149570) üzenetére


venember83
nagyúr

Így nem is lesz végső győzelem. :(

Ő meg elkezdhetne szarul játszani, mielőtt elérhetetlen magasságokba szökik az ára. :U :DD

(#149573) Ringman


Ringman
nagyúr

lehet hogy írtátok már, de ha minden igaz, buffon a parmaban folytatja.
riszpekt!

(#149574) venember83 válasza Ringman (#149573) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, elvileg tegnap aláírta a szerződést, ma hivatalossá válhat.

Sokan nem örülnek neki, de alapvetően romantikus alkat vagyok, így nekem tetszik ez a 26 év utáni visszatérés. Szép keret. :)

(#149575) bagyulajuve válasza mephi666 (#149571) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az olasz bajnokság sokat változott, a híres betonvédekezés már a múlt, a lassúság azért megvan, de szerintem ebben előrelépés várható - vannak jelei én úgy látom, az újabb generációs edzők munkáján ez érződik

szerintem Mancininek óriási szerepe van ebben, azért ő sokat átvehetett az "angol sebességből" és abból, hogy nyomás alatt kell tartani az ellenfelet, no meg hogy 1-0 után sincs visszaállás

#149572 venember83 szerintem sem, de hátha a második hely meglesz nekik a magyar arany után :D

Buffon :R - így kerek a története (bárcsak a párizsi kiruccanás ne lett volna)

Resistencia eterna

(#149576) mephi666 válasza bagyulajuve (#149575) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem tudom, szerintem nagy előny ez az összeszokott Chiellini+Bonucci védőpáros... és annak ellenére, hogy más csapatokhoz képest a védelem is rendben, van támadójáték :K ezt a sorozatban összehozott 9 clean sheet-et se a szél hordta össze

most visszanézem a meccseket időrendben: svájc 1, törökök 0, csehek 0, san marino 0, litvánia 2, bulgária 1, északír 3, bosznia 1, lengyel0 kaput eltaláló lövéssel büszkélkedhetnek ellenük :K 9 meccs alatt 8szor találták el a kapujukat... hollandoktól kaptak még októberben 3 kapura tartó lövésből 1 gólt... nekem mindenesetre ez az olasz válogatott tetszik: nem a 20évvel ezelőtt megszokott betonvédelem, hanem kibalanszolt védelem+támadójáték... azért kíváncsi leszek, hogy a csoportban a kicsik lemorzsolása után mire mennek a nagyobb csapatok ellen :K 1. fordulót nálam magasan az olaszok nyerték és ha a belgák nem ismételnek, vagy az angolok nem támadnak fel a másodikra, akkor esélyes hogy ezt is behúzzák :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149577) bagyulajuve válasza mephi666 (#149576) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát igen, Chiello és Bonu még a régi iskola utolsó mohikánjai

elég durva stat amúgy, de azért ezek közül egyik sem egy acélos csapat, még talán a lengyel sem

bár megjegyzem, hogy a bajnokságbeli védekezésre gondoltam inkább, hogy az kezd romlani, igaz ez most még a válogatotton nem érződik - az tény és való, hogy most nagyon egyben van ez a csapat

Resistencia eterna

(#149578) venember83 válasza bagyulajuve (#149577) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt írta kissé non-PC és nonkonformista módon Tibcsi is. :))

[ Szerkesztve ]

(#149579) bagyulajuve válasza venember83 (#149578) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nagy kópé ez a Tibi :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#149580) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Real Madrid: Ramos jövője kapcsán négy csapatról ír a helyi sajtó

"A spanyol sajtó szerint a 35 éves hátvéd következő csapata a Manchester City, a Manchester United vagy a Paris Saint-Germain lehet, s nevelőklubja, a Sevilla is érdeklődik iránta."

(#149581) Tibiajax válasza venember83 (#149578) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elismerem, vagy két pilsen sör után voltam már az este...
elnézést

de, amúgy azt komolyan gondolom, hogy hát..kiváncsian várjuk majd az igazi megmérettetését hirtelen sztár-Lucatelli & Co-jának

(#149582) venember83


venember83
nagyúr

Egy hónap sem kellett Gattuso távozásához. A klub átigazolási stratégiája nem összeegyeztethető a Jorge Mendes által képviselt játékosok értékelésével, legalábbis Di Marzio és Romano így tudja. Ja, Mendes képviseli Gattusót is, ezért jöttek ők ketten csomagba a Fiorentinához, s most csomagban távoznak.

(#149583) mephi666 válasza Soulfly842 (#149580) üzenetére


mephi666
nagyúr

az igen: milyen szép lenne MacGyver mellett :C menjen vissza a sevilla-ba, pl-be ne jöjjön fát vágni... (ennek ellenére tartom, hogy a real szépen aprítja maga alatt a fát)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149584) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

annyit akartam viszont még írni, hogy azért észre kell venni, a serieA-t mindenki szépen be szokta árazni, meg le szokta sajnálni (igaz, Deathadder?), de az oalsz válogatott konkrétan full serieA játékos. ...ha, jól látom

na most

(#149585) sh4d0w válasza bagyulajuve (#149570) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

egy rendes világban az olaszok 2 döntetlennel kezdenek, nyernek egyet 1-0-ra és nagy nehezen továbbjutnak a csoportból, a végén pedig megnyerik a tornát - csak hogy pontosak legyünk :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#149586) Ringman válasza venember83 (#149582) üzenetére


Ringman
nagyúr

amellett hogy a fio tragédia az elmúlt években, azért mendest sem kell félteni, kb raiola-szintű figura ő is.

(#149587) venember83 válasza Tibiajax (#149584) üzenetére


venember83
nagyúr

Hadd tegyek rá egy lapáttal:

45% - Az öngólokat nem számítva az EB-n született 31 gólból 14-et szereztek olyan futballisták, akik a 2020-21-es szezonban a Serie A-ban játszottak.

Ringman: Féltésről szó sincs, megértem teljesen a Fiort, de nem értem, hogyan juthattunk ide, hogy egy edző ügynökének BÁRMI beleszólása legyen az adott klub ügyeibe. Aztán emiatt még távozni is kényszerüljön az edző. Abszurd az egész, egyértelműen ütköznek érdekek csomó pontban, ami megengedhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#149588) bandus válasza Tibiajax (#149584) üzenetére


bandus
veterán

azert annyira ne verjuk a seggunket a foldhoz mert sikerult megverniuk a torokoket meg svajcot, ket oriasi futballnemzetet :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#149589) Tibiajax válasza bandus (#149588) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most ezt nekem mondod? nekem kezded el most ezt mondani??...

(#149590) sh4d0w válasza Tibiajax (#149589) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#149591) Ringman


Ringman
nagyúr

Christian Eriksenre szívműtét vár

Eriksen testébe egy ICD-t (Implantable cardioverter defibrillator), közismertebb nevén pacemakert, vagy beültethető defibrillátorra kell elhelyezni. Az eszközt szívrohamok után, vagy diagnosztizált szívrutmuszavar estén ültetik be a szervezetbe annak érdekében, hogy szerkezet, amikor újra leállna a szív, azonnal újrainduljon.
Christian elfogadta a megoldást, miután dán és nemzetközi szakemberek is abban erősítették meg, hogy ez a legjobb számára.

(#149592) venember83 válasza Ringman (#149591) üzenetére


venember83
nagyúr

Szegénynek Conte tönkretette a szívét a csomó ordibálással... :(

Remélem, hogy ez nem fogja meggátolni őt a karrierje folytatásában, van még benne pár jó év.

(#149593) Ringman válasza venember83 (#149592) üzenetére


Ringman
nagyúr

azt hiszem így az olasz szabályok értelmében az olaszországi karrierjének mindenképp vége, remélhetőleg máshol még tud focizni.

(#149594) mephi666 válasza Ringman (#149593) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vissza az Ajaxba Blind mellé, ahonnan mindketten indultak?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149595) Tibiajax válasza Ringman (#149591) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy évnyi conte. ennyi..

nna de, mai finom menü, a'la carte

a dánok v kukaku meccs se lesz szar, de az igazán fain az este lesz
nagy bizadalommal tekintek a mérkőzés elé és szívből remélem, hogy helyretesszük picit a fellelkesült osztrákokat.
HUP

[ Szerkesztve ]

(#149596) mephi666 válasza Tibiajax (#149595) üzenetére


mephi666
nagyúr

osztrákok remélem kapnak egy 4-est... nagyon gyér focit mutattak, az arc viszont rendesen megvolt attól a majomszabású (sz)arnautovictól...

1. meccset nem tudom követni tv-n, ez ránézésre egy langyi felvezetés lesz... a dán-belga elég keserédes lesz Eriksen miatt, pedig ez lehetett volna a nap tetőpontja... a 3. meccs meg papíron egy szép levezetése a napnak egy rakat holland góllal :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149597) Tibiajax válasza mephi666 (#149596) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet, nem is fog játszani az a bzi [link]

(#149598) Ringman válasza mephi666 (#149594) üzenetére


Ringman
nagyúr

valami ilyesmi, bár nem tudom mennyi idő, míg egyáltalán nekiállhat edzeni.

+ nálunk évi 7,5m-et keresett, ami nem kevés azért.

(#149599) mephi666 válasza Tibiajax (#149597) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja hallottam, mondjuk kevés szerintem ez az eltíltás... hazaküldhették volna az egész eb-ről, hogy akkor gondolkozzon

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#149600) venember83


venember83
nagyúr

Superman visszatért: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.