Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144201) Peterhappy válasza Ringman (#144200) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mókás, hogy az az egy jó meccse bajnoki aranyat jelenthet.
De igen, a térde miatt jó eséllyel Ő is kuka már.
Nem volt a kedvencem a Barcában, de azért akadt néha egy-két komoly villanása.

(#144202) Cartevo válasza BenHans (#144188) üzenetére


Cartevo
őstag

Oroszbarátként kedvelném a Sahtart, mert határon túli orosz nagycsapat, de Ukrajnának szerezne bonus pontot, ami hagyományosan oroszellenes, így elfogadom az eredményt.

(#144203) BenHans válasza Cartevo (#144202) üzenetére


BenHans
addikt

Erről most ez jutott eszembe. :DDD
Na, de a lényeg, hogy ez neked nem jó de nem is tragikus. :D
Osztozzunk az örömben, nincs magántulajdon, Nazdarovje!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144204) bagyulajuve válasza kacsyx (#144196) üzenetére


bagyulajuve
addikt

részben igen :D

#144199 Peterhappy
hát 33 éven felüliket "kellett" választani és ők jutottak eszembe elsőre, de nyugodtan lehet másokat is mondani

Resistencia eterna

(#144205) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ennek a brazil bíró elvtársnak egészen biztosan Lehmann a példaképe. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144207) forceberg


forceberg
veterán

(#144208) omfgk válasza forceberg (#144207) üzenetére


omfgk
addikt

Kell érte Hazard? :))

(#144209) Peterhappy válasza bagyulajuve (#144204) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megértelek, nekem az első gondolatom az volt, mikor olvastam a "játékodat", hogy én 5-0-5-ben küldeném fel a csapatomat :)

(#144210) Tibiajax válasza forceberg (#144207) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nahááát........... miket nem mondanak....

(#144211) Napfénysüti válasza salesman (#144167) üzenetére

Így nem. :DDD

Més que un club!

(#144212) viharhozo válasza Tibiajax (#144190) üzenetére


viharhozo
addikt

Itt kinek drukkoltal?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#144213) sh4d0w válasza Cartevo (#144202) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Íme az orosz nagycsapatod: [link]

https://www.coreinfinity.tech

(#144214) Tibiajax válasza viharhozo (#144212) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D nem néztem sztem a meccset...

(#144215) BenHans


BenHans
addikt

Na, a Napoli hiszti miatt márc. 27-re halasztott Juventus elleni meccset, most a két csapat együttes kérésére ápr. 7-re halasztják, hogy a Napolinak legyen ideje pihengetni, a Juventusnak pedig kiheverni a BL kiesés okozta traumát.
Jaj, de meglepő, hát ki gondolta volna?!
Az le van szarva, hogy a Róma 18-án Kijevben játszik a Sahtarral, majd 21-én otthon a Napolival és nem lesz idő pihenni.
A Verona elleni Diawara hibás U23-as nevezés miatt elvett 1 pontunkat persze nem adta vissza a FIGC, hát micsoda előnyünk származott belőle, ilyenkor nem lehet elég a pénzbírság.
De még talán van esély arra, hogy 15-én a CONI megadja, kisebb csoda lenne, de talán...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144216) venember83 válasza BenHans (#144215) üzenetére


venember83
nagyúr

Örülök, hogy ezért is a Juve a felelős. Remélem, hogy azért aludni tudok majd a lelkifurdalástól. :)

(#144217) BenHans válasza venember83 (#144216) üzenetére


BenHans
addikt

Napoli hisztit írtam, az más kérdés, hogy most a Juventusnak is kényelmesebb így.
De szerencsére más szelek fújnak már Rómában és ment a levél a halasztás kifogásolásával és hogy tegyék hétfőre a mi meccsünket a Napolival.
Ha nekik pihenniük kell, hát nekünk is. Jó látni a kiállást, hogy megvédik fentről a csapatot.

Jut eszembe, szankcionálták már a laziót a manipulált covid tesztek miatt?
Vagy oda elég egy kis uzsonnapénz meg két rózsafüzér pontlevonás stb helyett?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144218) mephi666


mephi666
nagyúr

Ritkán nézek magyar focit, most végigsöröztem a napot és kis magyar focival zárom, de ezen a dvtk-honvéd meccsen mi a f@szomat húztak be a végén lesre? :D most én ittam sokat, vagy a partjelző még többet? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144219) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#144218) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sztem az nem a les miatt volt végül annulálva, hanem, hogy a Vanecek?! és egy Honvédos között volt némi mezfogó, és Vanecek akadályozta a Honvédost.

De én amondó vagyok. Ha ezzel a góllal nyertünk volna, lesült volna ugyanúgy a pofámról a bőr, mintha kikaptunk volna.
Semmit nem csináltunk a Honvéd ellen. A Dvtk támadójátéka egyenlő egy nullával.
Ez a dirrel durral idehozott Suljic egy nagy rakás :W :W Sajnos más jelet nem tudok hozzá párosítani.
Itt van nagyjából olyan 1,5?! hónapja, és semmi izom nem lett rápakolva. Egy határozottabb védő úgy nyomja el egy meccsen, ahogy akarja, és ahányszor akarja.
De a Grozav/Drazic kettős sem különb. Nulla mindkettő. :W
Márkvártról nem is beszélve. Katasztrófálisan szar pontrúgások, és még azon kevés szögletek is elhalnak már a beadás pillanatában. :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144220) yuing


yuing
őstag

Az Atléti szépen hullajtja a pontokat... :)

(#144221) bagyulajuve válasza yuing (#144220) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:(

Resistencia eterna

(#144222) venember83 válasza BenHans (#144217) üzenetére


venember83
nagyúr

Már március elején is felmerült, hogy a Napoli még halasztaná kicsit a meccset: [link]

A Lazióval kapcsolatban nem lehet tudni, mikor lesz bármi ítélet, valamikor mintha áprilist olvastam volna. Az olaszoknak amúgy mindegy, hogy gyorsan vagy lassan hoznak ítéletet, bárhogy is alakul, tudnak rossz döntéseket hozni bármennyi idő alatt.

(#144223) paatrick


paatrick
senior tag

Na vajon a Torino megszerzi ma az első hazai nyertes meccsét a szezonban? :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144224) BenHans válasza venember83 (#144222) üzenetére


BenHans
addikt

Laurentiis szerint a világ...

Most nézem én elírtam a dátumot, szóval márc 17-ről tették át április 7-re, így jön(ne) ki a matek, Milan, Juve, Roma sorrendben a Napolinak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144225) dudu5130 válasza paatrick (#144223) üzenetére


dudu5130
őstag

Esélytelen.

(#144226) vans? válasza yuing (#144220) üzenetére


vans?
őstag

Legalabb izgalmas lesz a vege. ;)

hábm bábm

(#144227) venember83 válasza BenHans (#144224) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, nyilván ezért kérték az átütemezést, ami BL nélkül már a Juventusnak sincs ellenére. Amúgy a Lazio legutóbb a Juve elleni meccs előtt egy hétig pihenhetett/készülhetett a Toronál felmerült koronás esetek miatt. Olykor így jön ki a lépés, "nem mindig" igazságos a sors.

[ Szerkesztve ]

(#144228) venember83


venember83
nagyúr

Az intereseknek soha nem lanyhuló szeretettel:

(#144229) villamos


villamos
őstag

A XXII. kerület csapata megálíthatatlan. Szépen haladnak oda, ahol lenniük kell.

Az NB2 -be...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144230) Cartevo válasza villamos (#144229) üzenetére


Cartevo
őstag

Nem korrekt, hogy két csapat esik ki, mert háromnak illene.

(#144231) Tibiajax válasza venember83 (#144228) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem érdekes. ha jön vele a nagy lóvé és vehetjük a jó játékosokat, akikkel a juventust mögöttünk tarthatjuk folyamatosan

(#144232) Ringman válasza Tibiajax (#144231) üzenetére


Ringman
nagyúr

a lényeg a mai 3 pont, este ha nyer a napoli, akkor a milan már 9 ponttal lesz lemaradva.
cagliarinak eléggé kell a 3 pont, de nem hiszem hogy pontot rabolnak a juvétól.

(#144233) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Este 10-kor egy jó kis Boca-River ajánlóba.
Érdemes megnézni. Lehet én meglesem, ha találok rá valami jó adást. :R

Holnap úgysincs meló nemzeti ünnep lévén, így ha Quilmes sör nem is, de mehet rá némi alkohol sör és bor formájában. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144234) salesman


salesman
őstag

Hajrá Fehérvár! :B

Türűűűdrááá!

(#144236) mephi666 válasza salesman (#144234) üzenetére


mephi666
nagyúr

Viktor azt mondogatja, hogy itt a vég kezdete... remélem úgy kezdődik neki, hogy kiszop a pafc :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144237) mephi666 válasza mephi666 (#144236) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mennyi volt a bíró kilója ezen a pafc meccsen? :D valahogy nem akar 11est adni a fehérvárnak... 10perc alatt 2 eset, amiből az első simán fújható lett volna, a 2. pedig véleményes... angliában hosszasan varozták volna

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144238) BenHans válasza venember83 (#144227) üzenetére


BenHans
addikt

Megvan a döntés, Napoli ápr. 7-re halasztás helybenhagyva, a szabályok szerint jártak el.
A Roma halasztási kérelme az EL miatt a Napoli elleni meccsre elutasítva.
Nem tudom a CONI mennyire szereti felülbírálni a FIGC döntését, de szerintem a pontunknak is annyi lesz másodfokon is.
Azaz mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek.
Hú de nagyon várom már a lazio pontlevonását a manipulált covid tesztekért.

Ja, ma 0-0-nál egyértelmű tizi maradt el a javunkra.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144239) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ligue 1: Di María házába betörtek, családja is otthon volt – sajtóhír

Úristen, Vajon mi történt a családjával? :Y :( :F

[ Szerkesztve ]

(#144240) BenHans válasza Soulfly842 (#144239) üzenetére


BenHans
addikt

:( :((
Remélem nem lesz semmi baj.
Nemrég az Evertonban kölcsönben lévő kapusunk, Robin Olsen lakásába is betörtek.
Otthon volt az egész család (Olsen, a felesége és két gyermekük), késsel és machetével fenyegették őket.
Több játékostársának is abban a házban van lakása, nekik is állandó testőri jelenlétet intézett a klub.

Marquinhos is érintett...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144241) venember83 válasza BenHans (#144238) üzenetére


venember83
nagyúr

Biztos kell a délieknek egy kis esélykiegyenlítés, hogy az Atalantát megelőzve BL-helyre érjenek...

(#144242) sh4d0w válasza mephi666 (#144237) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szvsz a 2. is fújható lett volna, de előhozom a szokásos mantrát: Zivzivadze legalább 2 ziccert rontott el. Be kell lőni a helyzeteket és akkor nem kapnánk ki ilyen lepratelepektől, mint a felcsút.

Ja, mielőtt elfelejtem: a lila majom takarodjon, hogy kölcsönadta Géresit.

https://www.coreinfinity.tech

(#144243) Tibiajax válasza Soulfly842 (#144239) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megunta a nép a semmittevésért járó kiló ezer eurókat.....helyes
más úgysem fog intézkedni ezek ellen

megszüntetni vagy megtizedelni minden focista bérét!

(#144244) venember83 válasza Tibiajax (#144243) üzenetére


venember83
nagyúr

Biztos ez a helyes út? Tuti? :U

(#144245) Tibiajax válasza venember83 (#144244) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem
csak hirtelen ez jutott elsőnek az eszembe..

(#144246) Cartevo válasza Ringman (#144232) üzenetére


Cartevo
őstag

A lottószámokat is megmondhatnád. Bár az égésünk nem lep meg, mert Gattuso jobban tud motiválni, mint a Pumukli. Amire az Old Traffordon nemigen van szükség, helyt is álltunk ott.

(#144247) venember83 válasza Tibiajax (#144245) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben nekem meg egyéb érdekesség/hülyeség ugrott be annak kapcsán, hogy nagyon örülnél, ha idén nem lenne/lesz a Juve bajnok.

Te akkor lényegében jobban utálod a Juventust, mint amennyire szereted az Intert. Igaz? :)

(#144248) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, milyen meglepő dolog történt? Hazard lesérült...

Komolyan ez az ember, ha ütemen kívül pislog egyet, attól lesérül 2 hónapra

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144249) BenHans válasza venember83 (#144241) üzenetére


BenHans
addikt

Pezzo di merda! :)
Nem lefutott még az a BL hely, remélem ellenszélben is sikerül.
Most már Fonseca is szót emelt, teljes joggal.
Fonseca: “Posso accettare gli errori arbitrali, ma non con il Var. Non si possono sbagliare situazioni come queste. Con le altre squadre si va sempre a rivedere, con la Roma mai. Questo vale 6-7 punti per le altre e 6-7 punti in meno per noi. Voglio lo stesso trattamento”

Úgy néz ki se pont, se halasztás, még hétfőig sem. Röhej.
Kíváncsi vagyok mennyit fizet Laurentiis, Lotito és a többi.

Insieme contro tutti! Daje Roma!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144250) venember83


venember83
nagyúr

Jövőre:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.