Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143451) venember83 válasza DeathAdder (#143445) üzenetére


venember83
nagyúr

A milánói derbiről hiányzik neked a Juve, jól értem? :D

(#143452) forceberg válasza Napfénysüti (#143444) üzenetére


forceberg
veterán

Üdvözlöm kókler Kúmant! Szerencsére nem láttam. Csapatépítés... ja fél éve, másnak 1-2 hónap elég:D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#143453) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#143454) Cartevo válasza venember83 (#143451) üzenetére


Cartevo
őstag

Az élről hiányolta. Ahova remélhetőleg már nem ér oda.
Legalább ennyi értelme legyen a mai (csetlés-)botlásnak.

(#143455) Ringman válasza Tibiajax (#143453) üzenetére


Ringman
nagyúr

handa bravúrjai is kellettek azért, de még a lecserélt perisic és eriksen is boldognak tűnt.

lukaku ibrának szólt be valamit a gólja után?

remélem barella nem sérült meg a végén.

(#143456) Cartevo


Cartevo
őstag

(#143457) bagyulajuve válasza Tibiajax (#143453) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sima győzelmetek lett végül, innen egyenes az út a bajnoki cím felé

Resistencia eterna

(#143458) Tibiajax válasza Ringman (#143455) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lukaku ibrának szólt be valamit a gólja után?
max annyit, h te buzi.. de, most nem tértek jobban ki egymásra. nyilván figyeltek erre
remélem barella nem sérült meg a végén.
ott bizony szakadt pedig izomrost... a rohadt életbe. ismerős.. amikor már le kéne jönni a pályáról, akkor még gyors meghúzodsz
talán nem lesz vészes

bagyulajuve várjáál, vigyázz, conte az edző, sose felejtsd

[ Szerkesztve ]

(#143459) bagyulajuve válasza Tibiajax (#143458) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a Milan kipukkant eléggé úgy tűnik, a Juve nem fog ennyi pontot már behozni - azért Conte jó pár bajnoki címet nyert már, tudja mit kell tennie

Resistencia eterna

(#143460) Ringman válasza Tibiajax (#143458) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem nem nagy a baj, de most genoa-parma ellen kell focizni a köv. 2 fordulóban, szóval nélküle is nyerni kellene.

btw sensi megint sérült, szerintem conte edzésmódszerével esélytelen nálunk :(

(#143461) mephi666


mephi666
nagyúr

98 éve volt utoljára ilyen, hogy egymás után 4 hazai meccset bukjon a pool... következő ellenfél meg a chelsea az anfielden :D ezen már csak röhögni tudok

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143462) venember83 válasza Tibiajax (#143458) üzenetére


venember83
nagyúr

várjáál, vigyázz, conte az edző, sose felejtsd

Ő felkészülés első napjaiban szokott lelépni, vagy kirúgják, szóval ne félj, nem maradtok edző nélkül. Beppe és Tonio munkája csak beérik a második évben. Megérdemli az Inter, s mostantól heti egy meccs jön, mivel semmilyen kupával már nem kell foglalkozni. Ez azért rohadt nagy előny. Igaz, a Juve sem áll messze ettől, a Portót megverni nem lesz egyszerű.

mephi666: Ne aggódj, a Chelsea a saját edzőjét szokta buktatni, nem az ellenfélét. ;)

[ Szerkesztve ]

(#143463) KisTücsök válasza mephi666 (#143461) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most fogtok nyerni, hidd el. Nyugodtan mehet rá kocsi, ház, asszony...

(#143464) DeathAdder válasza mephi666 (#143461) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hazai pálya előnye mint olyan amióta nincsenek nézők megszűnt létezni, simán lehet itt a cselzi is pofon fog verni minket.

Vagy igazából csak olyan brutál erőddé vált az Anfield, hogy már a pool sem tudja bevenni :DDD

(#143465) mephi666 válasza DeathAdder (#143464) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kezdem úgy érezni, hogy akinek idén szurkolok, az sz*pik vagy 2-3 góllal :D semleges vagyok az olasz focival szemben, juve semleges, inter kicsit mínuszos, milan meg a pozitív felé húz, szurkoltam is nekik kicsit ma, erre kaptak 3-at :D

Ja, az anfield légköre volt mindig a 12. játékos, erre a köcsög korona elintézte :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143466) DeathAdder válasza mephi666 (#143465) üzenetére


DeathAdder
veterán

Más pályákon is.

Hazai pálya előnye max ha annyiban is segített, hogy nagyobb nyomás volt a játékvezetőn, szóval inkább ez szűnt meg, és emiatt lényegében teljesen eltűnt a hazai pálya fórja a meccsekről.

Ennek kapcsán érdemes lenne átgondolni az idegenben lőtt gólok szabályát is, bár én alapjában véve bírom ezt a szabályt, de tök vicces lenne a Lipcse ellen idegenben szerezett góllal kiesni Budapesten :DDD

(#143467) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#143466) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

lásd: 2003-as BL-elődöntő. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#143468) mephi666 válasza DeathAdder (#143466) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mármint, hogy pesten meglett a 2 idegenben lőtt gólunk, mire az anfielden jön egy 1-3 / 0-3 ...vicces lenne biztos, de leginkább kínomban röhögök majd :D

Ui: na, ma este én már nyugtatónak meccsek helyett O'Sullivan döntőjét nézem :D egyre jobban tetszik ez a snooker... ágyból nézve kellemesen nyugtat, álmosít... karácsonykor is jókat aludtam rá

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143469) DeathAdder válasza mephi666 (#143468) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem az Anfielden lesz a visszavágó, Hajdú Bé megint hülyeséget beszélt hogy meccs alatt elmondta 10x :DDD

Ugyanis ha elmennek a németek angliába, akkor 10 nap kötelező karantén várna rájuk otthon, így esélyes hogy az is a Puskásban lesz, de biztosan nem angliában.

(#143470) mephi666 válasza DeathAdder (#143469) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hajdúbé lassan az új Gundel, annyi hülyeséget mond :D Kabakot is keverte TAA-al

Innen amúgy azt hittem, hogy Anfield lesz:

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143471) atee_13 válasza mephi666 (#143470) üzenetére


atee_13
őstag

Nem lesz már évek óta az :DD

(#143472) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Palizer - Monaco 0-2 vége! :C :D
Ennél jobban nem is zárulhatott volna a hétvége. Nyert a Diósgyőr, Nyert a Lyon is.
Bár a Benfica volt olyan szíves, és nem tudott megverni egy Farense-t idegenben, pedig annyi ajtó ablak helyzetük volt, amit még ExDvtk játékosok is berúgtak volna, gondolok itt Rudi Pedrora, vagy éppen a Hassanira. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#143473) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#143472) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor...mindenki boldog?
:D

(#143474) forceberg válasza Tibiajax (#143473) üzenetére


forceberg
veterán

Kúman komoly beárazáson ment keresztül... :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#143475) Napfénysüti válasza Tibiajax (#143473) üzenetére

Én nem. :DDD

Més que un club!

(#143476) venember83 válasza Napfénysüti (#143475) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, a kérdés költői volt. Mindenki nem lehet boldog. Pl. a Napoli maroknyi magyar szurkolója sem örülhetett a verésnek, amit a bergamóiak a déliekre mértek.

(#143477) mephi666 válasza venember83 (#143476) üzenetére


mephi666
nagyúr

Viccen kívül, szerintem Gattuso miatt az elmúlt időszakban nagyon megugorhatott a magyar Napoli drukkerek száma :) a pályán és mellette sem adta/adja soha 200% alá... olaszok közül nálam ott van Buffon mellett az elsők közt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143478) Tibiajax válasza Napfénysüti (#143475) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a kérdés valóban költői volt, olyan nem lehet sajnos, h mindenkinek jó legyen.

a Barcát -megmondom őszintén- én egy kicsit most elengedtem.. saját lelki békém megóvása érdekében. nem azért, mert egyből feladom a szurkolást mert divat vagyok meg ilyenek, nyilván nem erről van szó. ahhoz azért már elég régóta szurkolok nekik
de a helyzet - én szerintem- jelen pillanatban a nou campban olyan szinten szörnyű, kilátástalan és már már groteszk, hogy fáj, ha csak rágondolok
Messi, legfőbb örömünk forrása egyszerűen már kevés. nem 21 éves már, nyilván ki is ismerték, a védők a fiatalságukkal már fel tudják venni a versenyt vele, többen is vannak, egyre nehezebben érvényesül. örülhetünk még a csoda pontrugásainak, a csoda indításainak, néha az akciógóljainak is, de ezért tegyük össze a kezünket amíg tehetjük, mindig is ezt ugattam.. nézzük Őt, amíg nézhetjük, mert nem lesz ilyen player jó ideig. vagy lehet, nem is lesz, a mi generációnkban már. a barcában sem, de lehet, a világon sem
de körülötte ami van, az... nem is mondom, hisz tudjátok ti is
ami engem bánt mindazokon kívül, maga Messi helyzete. olyan játékosokkal van körülvéve, akikkel nem fog tudni kupákat nyerni, ez egyértelmű mindenki számára. amikor nézem a mostani barca-meccseket és őt a pályán, folyamatosan az jár a fejemben, hogy a faszba képes még játszani egyáltalán? motivációja mi lehet? bl-re esélytelen, bajnokságban egy kis csapat ellen lehet persze kicsit brillírozni még, és akkor jaj a drukkerek megint reményt kapnak, de aztán jön egy erősebb csapat, komolyabb védelemmel, vége. bl-ről nem is beszélve inkább.. persze, egy fradi ellen még mindig jók ők is, de csak ne jöjjön más.
mi motiválhatja őt, anyagi kötődés? a klub anyagilag a csőd szélén, ki tudja, hogy fognak ebből kilábalni. el kell mennie, nincs szerintem más megoldás
és mi lesz a barcával ő nélküle? ő jelentette a barcát az utóbbi 15 évben nekünk, a világ számára. mindenki más másodhegedűs, körítés volt. persze, hogy milyen volt ez a körítés, az nem volt mindegy persze.... a '10es évek elejei és a '15-ös barca volt a csúcs, Juniorral megélhettük a csúcsok csúcsát, a szuper-trióval, ott megkaptunk mindent. a himalája legtetejét, a torta habjának tetejét.. de onnan, azóta szép lassan lejtő. egyre gyengébb játékosok, egyre lassuló Messi, egyre mélyebb zuhanás a pénzügyekben.. lehet, most értünk vagy érünk nagyjából el a gödör aljára. itt nincs min már idegeskedni, kedves barca-drukker barátaim.. totál felesleges kínozni magunkat
én abban reménykedem, innen csak feljebb lesz majd az út. de egy totális új barcával majd.

persze, Messi nélkül nagyon furcsa lesz. szinte elképzelni sem tudjuk még, mennyire...
én magam sem

(#143479) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

A Derby della Madonninán aratott sima, 3-0-ás győzelmével az Inter óriási lépést tett a bajnoki cím felé. A mérkőzést követően Antonio Conte elégedetten nyilatkozott, különösen Perisic és Eriksen fejlődése miatt érez büszkeséget.
roooofl
azért.. :D a Mester is érzi, hogy ki a két leggyengébb láncszem, akik miatt imára kulcsolták milliók a kezüket - én magam is... de lám, végül az imák meghallgattatásra találtam, ím.
xd

(#143480) venember83


venember83
nagyúr

⛔️ Chiellini
⛔️ Bonucci
⛔️ Cuadrado
⛔️ Arthur
⛔️ Dybala
🔴 Rabiot

Jó, hogy csak a Crotone az ellenfél. Igaz, botlott Pirlo csapata már jó sokszor idén igencsak váratlanul kiscsapat ellen is.

(#143481) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#143472) üzenetére


Cartevo
őstag

A gazdagokat (dobogósokat) veritek, a többiekkel nyűglődtök. Tipikus edzőbuktató társulat.

(#143482) bagyulajuve válasza venember83 (#143480) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem úgy volt, hogy Dybala hadra fogható már? :F

Resistencia eterna

(#143483) venember83 válasza bagyulajuve (#143482) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem javul a térde. Fájós térddel pedig nem játszhat, mondta Pirlo. McKennie csípője is fáj, de ő sziklakemény srác, összeszorítja a fogait, s játszik, mert játszania kell. Ugyancsak Pirlo mondta.

Amúgy: Momblano szerint sikerült megegyezni a szerződéshosszabbításról Dybalával. Talán még játszani is fog idén. Vagy pályára lép. Isten tudja már, hogyan fogalmazzak vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#143484) bagyulajuve válasza venember83 (#143483) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó lenne, ha magára találna, de így hogy ilyen betegség olyan sérülés hátráltatja, nehéz lesz

Resistencia eterna

(#143485) BenHans válasza bagyulajuve (#143484) üzenetére


BenHans
addikt

Dybala egy nagyon tehetséges srác, de valamiért mindig beugrott nekem egy párhuzam közte és Götze között, és ez egyre inkább erősödik.
--------
Ja, igen, fáj tegnapról az a 0-0. :(((
Mondjuk amikor a belső védőink közül marad egy Mancini, és a trigoriai kriptából kell kiásni az arccal lefele temetett Faziót és Jesust, már annak is örülök, hogy nem kaptunk gólt.

Ez a keret akkor lesz kész, ha lesz egy kapusunk aki nem néma, és nem úgy hallgatja a bajnokság indulóját, mint egy szurikáta őrszem, aki meglátta a dögkeselyűt.
Amikor a nagyszívű lelkes amatőr Bruno Peres nincs itt, a táppénzfüggő Santon és Pastore máshol lábadoznak összesen 7,5M€-ból tengődve, a helyükre ki is jön egy szélső védő és egy középpályás a vérszívó fajtából.
Dzeko kora miatt kimegy úgyis, kell egy minőségi center helyette, és új esélyt kell adni a nyáron visszatérő Cengiznek és Kluivertnek.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#143486) Tibiajax válasza BenHans (#143485) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de götze homoktúra..

(#143487) BenHans válasza Tibiajax (#143486) üzenetére


BenHans
addikt

Hogy mi? :Y

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#143488) bagyulajuve válasza Tibiajax (#143486) üzenetére


bagyulajuve
addikt

itt a felesége, elég feminin :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#143489) venember83 válasza bagyulajuve (#143488) üzenetére


venember83
nagyúr

Fúj, undorító. :(((

(#143490) Cartevo


Cartevo
őstag

(#143491) Tibiajax válasza bagyulajuve (#143488) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azta k....
jó, ő csak kirakat.
de most tényleg csak nekem van meg, hogy götze homok? ennyire nem publikus?

(#143492) venember83 válasza Tibiajax (#143491) üzenetére


venember83
nagyúr

Ti ketten tudjátok. S mi meg is lettünk volna az infó nélkül. :U

(#143493) Tibiajax válasza venember83 (#143492) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondjuk aztán lehet, h tévedek én is..
de nemtom, valahol annak idején én ezt olvastam, hallottam
két nyilvános gay volt/van az ismert profi focivilágban, az egyik ugye Lesaux volt, a másik meg götze
de nem, nem tévedtem, ahhoz túl sok a találat.. és a gaydar sem véletlen

[ Szerkesztve ]

(#143494) Cartevo válasza Cartevo (#143490) üzenetére


Cartevo
őstag

Úgy tűnik, témába vágtam: Homok a szélben

[ Szerkesztve ]

(#143495) Datsyuk válasza Tibiajax (#143491) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Götzéről még egyszer se hallottam...sőt van egy kép ami anno bejárta a német bulvár sajtót és inkább az ellenkezőjét bizonyítja [link] :D (Láthatóan örül a barátnője közelségének).
Akiről régóta pletykáltát az Lahm de ő tagadta többször is, illetve Löw.


(#143496) Tibiajax válasza Datsyuk (#143495) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt linkeltem én is... Lahm-ról sosem hallottam
ja igen, hát meg persze Löw. akkor, hárman vannak..

(#143497) mephi666 válasza Datsyuk (#143495) üzenetére


mephi666
nagyúr

Özilről (is?) ment anno még a pletyka, hogy búza, aztán kiderült, hogy mégse? :D volt már pár ilyen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143498) BenHans válasza Tibiajax (#143496) üzenetére


BenHans
addikt

Nem Reus a meleg?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#143499) Tibiajax válasza BenHans (#143498) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem. ő csak pálcika

(#143500) venember83


venember83
nagyúr

Bernardeschiről csak azt tudom, hogy qrvára elhúzhatna már a Juventusból. Sajnos a cekcuális plefelensziáiról nem tudok semmit. Kérem, kapcsolja ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.