Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144601) sh4d0w válasza Peterhappy (#144600) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:K

https://www.coreinfinity.tech

(#144602) bagyulajuve válasza Peterhappy (#144600) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én úgy tudtam, hogy fradistának lenni a legmenőbb :DDD

Resistencia eterna

(#144603) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Citró mindeközben megtámadta a forza4-es topikot.... :D isten irgalma legyen a topiklakókkal

(#144604) venember83 válasza Tibiajax (#144603) üzenetére


venember83
nagyúr

Citróról simán el tudnám képzelni, hogy laziós... :U

(#144605) forceberg válasza bagyulajuve (#144598) üzenetére


forceberg
veterán

Igaz, nem az a vérmes fajta, de na...
[ Dinamo Tibilisi elvtársunk ezt már 5 éve nem akarja elfogadni :D ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144606) Tibiajax válasza forceberg (#144605) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bszki, a sasmadárról mondjuk gondolhattuk volna....
berakom majd a listába! totál elfelejtettem

akkor csak van lazio-sunk is :D
mondjuk, annyira te nem olaszfocizol

(#144607) Citroware válasza Tibiajax (#144603) üzenetére


Citroware
addikt

Téged csak a forzák érdekelnek... forza inter, forza horizon... FORZA LAZIO! ;]

(#144608) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144606) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mostantól kell neki akkor "olaszfocizni" :DDD

forceberg - tudtam én ;)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#144609) Peterhappy válasza bagyulajuve (#144602) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jól tudtad :D

(#144610) mephi666 válasza bagyulajuve (#144608) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ki lesz az első pafc-lazio-city drukker? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144611) Peterhappy válasza mephi666 (#144610) üzenetére


Peterhappy
őstag

Marmint itt vagy a vilagon?
Ha itt, akkor mindharom egyszerre, vagy vagy-vagy alapon? :)

Egyaltalan, van olyan hogy pafc drukker? Vagy ezzel a kerdessel mar menjek at a sci-fi topikba?

(#144612) mephi666 válasza Peterhappy (#144611) üzenetére


mephi666
nagyúr

innen, és természetesen egyszerre :) de +1-nek bele lehetne venni még a bayernt Tibi kedvéért :D

...a világon amúgy biztos akad ilyen... pl a törpediktátorunk baráti társaságából :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144613) villamos


villamos
őstag

ki nem ugrál...
:D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144614) LyonnaisFan1 válasza villamos (#144613) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

románverésre fel! :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144615) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

áááá, Amszterdamban közönség van!!!!!!

HUP Holland!!

lol az a kis narancs-autó :DDD hozta a labdát a kezdőrúgáshoz :D

[ Szerkesztve ]

(#144616) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egy angol IV. osztályú mérkőzésen csúnya sérülés történt.
Két játékos ütközött egymással, és az egyik játékos csuklójának összes ujja eltört.
Az fájhatott neki.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144617) villamos


villamos
őstag

Ez egyelőre nem valami lenyűgöző, bénák is vagyunk, szabálytalanok is, a játékvezető is gyökér. Csak azért nem kaptunk még gólt, mert a románok is bénák...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144618) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Udarrrrrrrrrrrrrr, Góóóóóóóóóóóól, OTTVAANBAZMEG! :C :C :C :R ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144619) villamos


villamos
őstag

Kínkeservesen, de egyelőre megvan a vezetés...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144620) LyonnaisFan1 válasza villamos (#144619) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Eddig tartott. :F
A Möccan egalizált. Nem vették a védők elég komolyan, ő meg lehetőséget látott a gólszerzésre, hát élt is vele.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144621) villamos


villamos
őstag

Ott a második...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144622) venember83 válasza villamos (#144613) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélem, hogy az ugrálás azért megy. Meg a románozás, köpködés stb.

(#144623) mephi666


mephi666
nagyúr

közben ilyen is volt tegnap ...ez azért vicc, hogy legalább egy gólvonaltechnika nem fér be a selejtezőkön :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144624) villamos válasza venember83 (#144622) üzenetére


villamos
őstag

Jól játszottak, ügyesek és fegyelmezettek voltak. Megérdemelték a győzelmet...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144625) Tibiajax válasza mephi666 (#144623) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rítt, megint?.. :O

(#144626) venember83 válasza Tibiajax (#144625) üzenetére


venember83
nagyúr

Természetesen alaptalan volt az elégedetlensége, sőt, a hisztije! Ez nyilván nem gól.

[ Szerkesztve ]

(#144627) mephi666 válasza venember83 (#144626) üzenetére


mephi666
nagyúr

Igen, mert nem haladt át teljes terjedelmével a gólvonalon a játékos :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144628) Tibiajax válasza venember83 (#144622) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg, akartam kérdezni
te ilyenkor, amikor magyar-román szuperclash van, kinek szurkolsz inkább, kiért dobog jobban a szíved? vagy ~mindkettőnek, egyszerre? ..olyan ez, mint nekem egy barca-inter?

(#144629) venember83 válasza Tibiajax (#144628) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez számomra ideális mérkőzés, mert mindkét oldal köpködhet engem erdélyi magyarként. Románoknak magyar vagyok, magyaroknak román.

Amúgy természetesen a magyar válogatottnak szurkolok. De valószínűleg helyzetemből adódóan nehezen viselem az olyan megnyilvánulásokat, amik már nem a sportról és a saját csapat támogatásáról, hanem a másik szurkolócsoport általános utálásáról szólnak.

(#144630) bagyulajuve válasza venember83 (#144629) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem magyar vagy ;) - sokat jártam Székelyföldre és sokat meséltek a székelyek arról, hogy Magyarországon románozzák őket :(

Resistencia eterna

(#144631) Tibiajax válasza venember83 (#144629) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

felkészültem több válasz-variációdra is, de sajnos ez most túl korrekt válasz lett, nem tudok mit hozzáfűzni igazán
tény, az általános, már nem sport-alapú köpködés nem gusztusos

(#144632) forceberg válasza Tibiajax (#144631) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor már én is leírom, de offba, mert ez politikai téma inkább, illetve ez sem fekete-fehér!
Akik rendesen beszélnek magyarul ÉS egymás között is magyarul beszélnek, azok nekem magyarok, nem érdekel a tájszólás, mert az a kis határon belül is van.
Van bőven erdélyi ismerősöm. Olyan csoporttal is jártam focizni, akik szinte mindenki erdélyi. Ez a csoport bizony összetartónak tűnt. De ez máshol is meglátszik, ha pl. bekerül közülük egyvalaki jó pozícióba, akkor úgy néz ki, hogy bizony prioritásként csak erdélyivel akarja feltölteni a lényegi pozíciókat, ami itteni magyarként valljuk be, visszataszító. Ezért néha ki is alakul ellenszenv az itt születettekben.
Vagy például gondoljatok a kárpátaljai magyarokra(vagy ezek jó része már tiszta ukrán) jelenleg, akik lenyomják az itteni fizetéseket. Vagy támogatást, lakhatást kapnak, az itteni magyarok meg le vannak xarva.
"az általános, már nem sport-alapú köpködés nem gusztusos" : lásd fentiek! Ha az emberek azt érzik, hogy valakik miatt nekik rosszabb(olcsón tartott munkaerő), akkor rosszként fognak tekinteni azokra a valakikre.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144633) Tibiajax válasza forceberg (#144632) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerinted én nem tudom, hogy venember magyar?.. tudjuk, hogy de. vagyis azt mindenképp, hogy nem román
viszont az évek során sokszor észrevettem, hogy ha nem is foggal-körömmel, de azért védelembe veszi a román focit, az országot is akár, meg ezzel kapcsolatos dolgokat. tudjuk, h nem itt él hanem határon túl, románia területén, így talán van is aki ezen nem csodálkozott. ma már én sem annyira, de arra kíváncsi voltam még mindig, tulajdonképpen egy ilyen meccsen most ő akkor melyik pártra áll?.. ide, oda, vagy ide is oda is, vagy ide se oda se..

[ Szerkesztve ]

(#144634) mephi666 válasza Tibiajax (#144633) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nekem 20 évvel ezelőttről van sztorim román munkással: 1.5hónapot lehúztam jászberényben nyári diákmunkán a hűtőgépgyárban, közben egyszer mentem haza... egy ilyen úton annyira ki volt számolva a pénzem, hogy kecskemétig megvettem a jegyet és 2ft-om maradt... kajának pakoltam néhány párizsis szendvicset, mert csak erre futotta, de nem volt már hozzá étvágyam (lélekben készültem az otthoni sült oldalasra) ...út közben telefonon lebeszéltem, hogy nagynénémék majd kecskeméten járnak, haza tudnak vinni, mert útba esik... volt kb 1 fölös órám már kecskeméten, leültem a buszpályaudvar melletti parkban egy padra a hűvösben... itt talált meg rövidesen a román munkás, aki előadta, hogy nem hajléktalan, dolgozni jött át magyarországra és győr környékére kell eljutnia, ahol ismerősei vannak és tudnak neki munkát... (személyijét is mutogatta, hogy nem kamuzik) csak hát a pénze eddig futotta, x ideje nem evett, stb... mondtam neki, hogy nekem 2ft-om van, viszont 2 párizsis szendvicset tudok neki adni szivesen... elfogadta, nagyon örült neki, egyiket azonnal be is tömte... beszélgettünk egy darabig, megköszönte vagy 10 soron és továbbállt... csak azt akartam kihozni ebből, hogy az itteni hajléktalanok teljesen mások: követelőznek, ha pedig kaját akarsz adni az "éhségükre", sértésnek veszik :U (nem sok kivétel van köztük... sőt olyat is láttam, aki általában a központban kéregetett: táblát tartva leszegett fejjel kunyerált... egyszer mentünk itt hallottak napján a temetőbe: láttuk, hogy kocsiból kiszáll ez a tag, arrébb sétál 10 métert, letérdel, tartja a táblát és felveszi a megszokott pózt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144635) Tibiajax válasza mephi666 (#144634) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:U

(#144636) mephi666 válasza Tibiajax (#144635) üzenetére


mephi666
nagyúr

Tegnapi meccs pikantériája szvsz az volt, hogy kb ugyanabban az időszakban egyik oldalon Gera, másik oldalon Mutu volt a válogatott egyik alapembere :K hasonló idősek, akik most az u21-et viszik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144637) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jesszusom most nézem csak, angolokkal egy csoportban vagyunk?...
loool

ugorhatunk is akkor legközelebbi selejtezőkre.. vannak már tippek? nna, hátha ott lesz valami bravúr. új széria, új remények

(#144638) Pkc83 válasza Tibiajax (#144637) üzenetére


Pkc83
őstag

Mennyi lenne,hát 6-3 ide. :K :DDD

(#144639) Cartevo


Cartevo
őstag

Mbappe tizit rontott.

(#144640) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ahhoz képest, hogy ma San Marino minállam csapatával játszunk, elég sok fogadási lehetőséget kínál a Bet365 a mérkőzésünkre.
... pedig az ilyen erősen egyoldalú meccseken elég szűkös szokott lenni a kínálat.
Willi Orbán gólt szerez 2.87-ért, ez nem is rossz. Szögletből két számjegyűt erősen illik összehozni, abból az egyik csak úgy fog szállni a lipcsés fejére, hogy ő azt be tudja fejelni. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144641) venember83 válasza Tibiajax (#144625) üzenetére


venember83
nagyúr

(#144642) BenHans válasza venember83 (#144629) üzenetére


BenHans
addikt

Én ezt nem tudtam.
De ha román lennél akkor is igazad lenne, ha azt mondanád, hogy a nép nőjön fel intellektusában ahhoz, hogy markáns és hangzatos véleményt alkothasson.
Tudod én igazán utálok pár játékost, úgy a laziót főleg, megy a zrika keményen és élesen, de én vagyok az első aki elhatárolódik a retardáltaktól akik ennél tovább, sokkal tovább mennek akár pályán kívül is. Most sajnos egy táborként gyászolt egy 19 éves olasz utánpótlás lazio játékost a két római tábor. Ilyenkor nincsenek színek, ez nem a középkor!

CR joggal dühöngött, meglopták őket. 2021-ben ilyen nem fordulhat elő. Ahol nincs var goal line tech meg egyebek, legalább valami hitelesített gopro legyen a bíróknál amit odatesznek. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144643) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A spanyol válogatott ma is alkot Georgiában. Khm, Grúziában. :Y
Saját maguknak teszik így nehézzé a folytatást, pedig ilyen könnyed csoportból simán elsőként kellene kijutniuk.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144644) BenHans


BenHans
addikt

28 éve ♥

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144645) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Spanyol győzelem a végén csak meglett. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#144646) Joker88


Joker88
őstag



Kire is fogadjak :D ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#144647) Tibiajax válasza BenHans (#144644) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a klub 1st-jére nem emlékszem, de a válogatott első bemutatkozására igen.. :K
sose felejtem el, itt van előttem mai napig. a kék shirt-be, felállított gallérral az ifjú siheder.
nem tudom már, kik ellen játszott az azurra, de őrá tisztán emlékszem, ahogy mutatta hátulról a kamera, még jobban kihangsúlyozva, h csak neki volt felhajtva a gallér

(#144648) mephi666 válasza Joker88 (#144646) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ha pár éve kérded, azt mondom rakd meg x-re :D csomó ilyen papírforma meccsen szétvágott az ideg anno

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144649) LyonnaisFan1 válasza Joker88 (#144646) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Orbán gólt szerez (ha van ilyen lehetőség)
Ma benne is lehet egy gól. Pontrúgásoknál jól tud érkezni a labdákra.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144650) mephi666


mephi666
nagyúr

Lengyelek elleni meccshez képest elég csökkentett módban vagyunk.... na 11es :)

Ui: na a károgók mit mondanak? Szalai megint gólt szerez :D 2meccs=2gól

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.