Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143201) Cartevo


Cartevo
őstag

Feladvány: Melyik középcsapat nevének betűi az alábbiak?

L I V E R P O L O

(#143202) venember83 válasza Cartevo (#143201) üzenetére


venember83
nagyúr

Barcelona? :F

(#143203) Tibiajax válasza venember83 (#143202) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D ..majdnem
én Liverpool-ra tippelek, de lehet beugratós

Kártévő feladványai nem egyszerű történetek

(#143204) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#143203) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hátha valahol létezik egy OPL Oliver nevű klub, amiről nem tudunk. :F

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#143205) vond válasza ZavaBalazs (#143183) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Fotóból nem készítünk arcképet. :P :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#143206) ZavaBalazs válasza vond (#143205) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

rajzfilmesítve ér, nem? :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#143207) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#143206) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és ki fogja neked lerajzolni ezt a seggfejet? engem ne kérj meg rá

(#143208) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#143207) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ajjh, pedig úgy lenne az igazi, ha a te szereteted, beleölt energiád járná át minden pixelét. :(((

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#143209) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#143208) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tartok tőle, h a végeredménnyel végül mégis csak elégedetlen lennél
nagyon útálom őt, a csapatát meg még jobban
sajnos
ez a tegnapi is, vicc.. egy dolog, hogy mikor máskor nem győznek, mint amikor épp fogadok rájuk, de muszájból néztem a végét a produkciójuknak, hátha betalál valamelyik nyűves pirosmezes, és hát az a sok fekete paprikajancsihajú ott középen, meg hátul, akikkel tele van ez a gyönyörűséges bájor csapat, hjaaaaaj
egy immádnivaló valami ez a klub.. és akkor ezt tetézik meg elöl egy müllerrel

(#143210) forceberg válasza ZavaBalazs (#143208) üzenetére


forceberg
veterán

Nehogy én csináljam meg, mert akkor még Tibi fekete csíkos bordó kalapja is rákerül :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#143211) Richard! válasza venember83 (#143202) üzenetére


Richard!
addikt

Ez inkább a juventusz. A bl-ben eléggé középcsapatkodnak...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#143212) venember83 válasza Richard! (#143211) üzenetére


venember83
nagyúr

Így kell egy ártatlan viccet szívre venni, aztán prosztó módon visszavágni. Hajrá, csak így tovább. :)

[ Szerkesztve ]

(#143213) Richard! válasza venember83 (#143212) üzenetére


Richard!
addikt

Egy ártatlan viccválaszon így besérülni és beszólni embertársadnak...túl komolyan veszed az életet. Lazíts. Igyál meg egy sört. :)
Hajrá, de ne így tovább! :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#143214) mephi666


mephi666
nagyúr

Ibra és Kerkez Milos... kicsit azért vicces, mennyire eltörpül Zlatan mellett a magyar-szerb kettősállampolgár balbekk... na meg kérdés, hogy mire fogja vinni :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143215) kacsyx válasza Tibiajax (#143209) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Amikor egy interes tesz szemrehányást egy csapat nemzeti összetételéről, ott nem kicsit a baj... :D

(#143216) Richard! válasza mephi666 (#143214) üzenetére


Richard!
addikt

Vajon még mindig le akarja karatéjozni az összes csapattársát edzésen? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#143217) Tibiajax válasza kacsyx (#143215) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóó, de az Inter már nevében felvállalta és elővetítette kezdettől fogva, mindenki számára világossá téve, hogy az egy nemzetközi csapat lesz. olasz felségjelzés alatt, egy-két vérbeli digóval azért mindig a csapatban, de alapvetően internacionálé cucc
nekem ezért is jött be, mindig. kicsit hülyén hangzik, tudom, de..tényleg így van. na meg persze a színei
ha pl sárga-zöld lenne színe, vagy piros khmm, tuti nem lennék interes. de a mezük szimplán a legjobb a világon. meg persze van még egy-két kisebb apróság, ami miatt ők.. R9, meg ilyenek
ezért van pl az a hülye felállás meg kettősség is nálam, hogy immádom, mindig is imádtam az olasz bajnokságot - jó nyilván ez köszönhető a dicső '90-es éveknek is, amikor world numero uno volt a serieA, jól tudjuk -, de...az olasz focit, ill magát az olasz válogatottat pl utálom

(#143218) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Juhász Roland - Fehérvár? Mint vezetőedző? :F
Most ilyen pletykák is szárnyra kaptak. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#143219) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#143218) üzenetére


Cartevo
őstag

Azok után már nem lepne meg, hogy Huszti parancsol Dzsudzsáknak.
Amiből Lampard 2 lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#143220) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#143219) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Olvastam.
Kondásnak mennie kellett a Hajdúságiaktól, az világos, de, hogy Huszti a helyére?
Kicsit merész dolog.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#143221) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#143220) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Engem az jobban érdekel, Toldi Gábor mit fog alakítani a Lokinál, kölyök korunkban egy toronyházban laktunk és elég sokat fociztunk együtt a grundon.

Juhász meg megbízott edző lesz a szezon végéig, állítólag a nyáron a lila maki is lelép.

https://www.coreinfinity.tech

(#143222) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#143221) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

"Engem az jobban érdekel, Toldi Gábor mit fog alakítani a Lokinál, kölyök korunkban egy toronyházban laktunk és elég sokat fociztunk együtt a grundon."

:Y :R

Juhász meg megbízott edző lesz a szezon végéig, állítólag a nyáron a lila maki is lelép.

Ez tűnne a legkézenfekvőbb megoldásnak perpillanat. Vele sem lenne rosszabb a csapat, mint az MG vezette Vidi.
Nyáron meg nagyobbak lesznek a merítési lehetőségek. Nevesebb edző is jöhet akár. Az meg, hogy Kovács megy, örömteli. Ezt a pár hónapot valahogy kibírjátok. ;] ;]

Juhásznak amúgy van rendes "A" edzői papírja? VAgy csak kisebb licence, amivel csak korlátozott ideig vállalhat munkát.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#143223) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#143222) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem Juhásznak nincs Pro licence.
Meglepne, ha nem értene szót a játékosokkal, a keret nagy részével tavaly még együtt játszott. El tudom képzelni, hogy azt mondja: Niko, Nego, Stopira, Fiola a vázszerkezet, a többiek köréjük épülnek.

https://www.coreinfinity.tech

(#143224) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#143223) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Eme cikk alapján az UeF.A.F. "A" már megvan neki.

Ezzel elvileg 60 napig irányíthat. Vagyis anno nekünk Vitelki Zoli így ugorhatott be hasonlóan.
Lehet azóta az Uefa szabályok és irányelvek is megváltoztak, és a fenti licence már hosszabb időtartalomra jogosíthat fel munkavállalásra.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#143225) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#143220) üzenetére


bagyulajuve
addikt

eléggé gyenge telet produkált, érthető, hogy nem marasztalták
Huszti kinevezése érdekes, de egy fiatalos lendület és az ő külföldi tapasztalata sokat jelenhet
Hajrá Loki! Fel kell jutni, aztán meglátjuk

Resistencia eterna

(#143226) vans? válasza ZavaBalazs (#143178) üzenetére


vans?
őstag

Alle Achtung Arminia! Jovunk fel ;] Gyonyoru volt a tegnap este, foleg, hogy felidoben lefekudtem aludni. :D

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#143227) venember83


venember83
nagyúr

Bonucci kiesett 15-20 napra izomsérüléssel, Cuadrado és Arthur is ennyi ideig nem játszhat, de a brazil esetében legrosszabb esetben műtét következhet, ha 2-3 hét alatt nem javul az állapota.

(#143228) drachoHUN válasza venember83 (#143227) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Bonu sérülése miatt én nem siránkozom. Jobban bízom bármelyik védőnkben.

Forza JUVE!!!

(#143229) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, hát ez érdekes meccs lesz: igazából nem haragudnék Gulára, ha mindent fogna, de ha a pool nyer simán, annak is örülök :D legyen egy jó 2-3 és minden oké

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143230) DeathAdder


DeathAdder
veterán

istenem de utálom ezt a Thiagot :W :D

(#143231) mephi666 válasza DeathAdder (#143230) üzenetére


mephi666
nagyúr

Olyan belépői vannak, hogy csoda hogy eddig piros nélkül megúszta... utána meg vágja az ártatlan "jájj, mirű beszész tezsvírem, há' labda vót" ábrázatot :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143232) villamos


villamos
őstag

Mindent összevetve nem lennék narancsruhás staff, másfél órán át bámulni a tök üres lelátókat, miközben hátam mögött ilyen-olyan sztárok rúgják a bőrt, nem lehet valami kellemes...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#143233) DeathAdder válasza mephi666 (#143231) üzenetére


DeathAdder
veterán

Már az első percben lehenteli az ellen játékosát aztán leordítja a bírót.. hát ha még reklamálni kell, abban élen jár az biztos :(

Ahhoz képest meg hogy milyen labdabiztosnak volt titulálva a bundásban.. kp-n a legtöbb labdát ő szórja el, pedig nincsenek progresszív passzai, Ndidi a hétvégén megette reggelire, aztán reklamált a bírónak hogy nem kapott tőle levegőt :DDD WIjnaldum miatta fog távozni, és évekig nézhetem ezt a középpályánkon...

(#143234) mephi666 válasza DeathAdder (#143233) üzenetére


mephi666
nagyúr

Inkább vissza kellene küldeni münchenbe és akciósan elhozni helyette Lewát :D kp-ra meg vissza Hendót, Fabinhot meg fixre összerakni Kabakkal cb párnak, ha nem lenne ilyen gyakran sérült

Ui: most látom a barca milyen 11est kapott... Frenkie elég ólomléptekkel mozgott 16on belül és a 19. kameraállásból kivehető minimális kontakt ellenére látványosan borulni akart

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143235) ZavaBalazs válasza mephi666 (#143234) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

"Inkább vissza kellene küldeni münchenbe és akciósan elhozni helyette Lewát" - :DDD kis halak vagytok ti ahhoz

a tizi szerintem jogos, csak meg kell találni hozzá a jó kameraállást: [link]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#143236) villamos


villamos
őstag

Gratulálok ehhez az akcióhoz, egy ilyenért még megye3 -ban is főbelőnek...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#143237) atee_13


atee_13
őstag

Ha a pool középcsapat akkor a Lipcse vajon mi? Szakértő muksókánk most nem jelentkezne? :DD
update:

#143201Cartevo
szakértőnket várják a kommentszekcióban :C :C

[ Szerkesztve ]

(#143238) perempe válasza villamos (#143236) üzenetére


perempe
addikt

+1 :C

* Brahms: 4. szimfónia *

(#143239) villamos


villamos
őstag

És rámentett... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#143240) mephi666


mephi666
nagyúr

Hajdúbé 58. percben szól, hogy ezzel el is dőlt a meccs... mondott ő már ilyet fradi meccsen is, ami utána rondán alakult....

Mindenesetre 2 gól már kellemes előny, de azért nem felejtem el, hogy előző 2 meccsen is volt 1-1 10perces rövidzárlat, amikor 3at kaptunk

Ui: gyors le kellene hozni Thiagot, mielőtt állatkodni kezdene :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143241) BenHans


BenHans
addikt

Nem is értettem ezt a lipcse ajnározást. Még véletlenül sem vagyok a pool mellett, de ők a BL-ben top csapat, a lipcse meg csak egy német őszi kihívó a Bayern ringjében, kár, de az a bajnokság harmat...

Na de a Párizs! Ha nem lazáznának már több is lehetne. Forza!
Na ott is van a 3.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#143242) forceberg


forceberg
veterán

Kumi! ---> El Prat!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#143243) Napfénysüti válasza forceberg (#143242) üzenetére

Asszem itt a vége az idei BL-nek.
Sőt tuti, közben 1-4.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#143244) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bejön Braitwaite. most már jó lesz

(#143245) BenHans


BenHans
addikt

4! MBappé tripla :C
Ha igazak a hírek Florenziért nem biztos, hogy kifizetik a 9 millát, szóvsl jó kis kaland után jöhetne is haza. Visszahozhatná magával Paredest is...
Marquinhos is... :(((
Nyerjétek meg srácok!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#143246) forceberg válasza Napfénysüti (#143243) üzenetére


forceberg
veterán

Már a sorsolásnál eldőlt.

Tibi, még mindig maradjon ez a semmirekellő? Semmivel se jár a csapat előrébb, mint Szötyiénnel...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#143247) Napfénysüti válasza forceberg (#143246) üzenetére

Ez igaz. PSG ellen nem sok esélyt láttam korábban se, és be is jön sajnos a megérzésem.

Més que un club!

(#143248) Tibiajax válasza forceberg (#143246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerinted más tudna többre menni langlékkal, pjanicsokkal, kivénhedt busquetsel, pikével??..

pjanic nem tud berúgni konkrétan egy szögletet

(#143249) Citroware


Citroware
addikt

Jó este volt ez. Oktatva nyert a Liverpool, pusztul a katalán. ;]

(#143250) Napfénysüti válasza Tibiajax (#143248) üzenetére

Ja, a keret harmada hulladék. Köszönjük Bartomeu... :(((

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.