Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144951) Peterhappy válasza forceberg (#144947) üzenetére


Peterhappy
őstag

+Cartevo: oké, vágom, rosszul értettem, sorry.
Volt olyan terv, hogy 14 vagy 16 csapat és akkor nem lennének kiesők, ezért gondoltam, hogy pár dobásból kimaradhattam.

(#144952) Cartevo válasza Peterhappy (#144951) üzenetére


Cartevo
őstag

Mivel szombaton lezárhatjátok a bajnokságot, feldobom azt a labdát, hogy indulhatnátok az osztrák ligában (mint ahogy van ott magyar hokicsapat).

(#144953) Peterhappy válasza Cartevo (#144952) üzenetére


Peterhappy
őstag

ALLITOLAG az osztrak ligaban adott egy bivalyeros RB Salzburg, szezononkent egy-ket komolyabb csapat (Fradinal gyengebb) es a tobbi lufi, osszessegeben pedig gyengebb, legalabbis a magyarnal nem erosebb a bajnoksag. Nem tudom, valoban igy van-e, ott elo/elt ismerosoktol hallottam.

Volt szo kozos kelet-kozep-europai bajnoksagrol, foleg a BL-reform hirek utan, de szerintem ezt a covid melyebbre lokte a fiokban.

(#144954) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Nem tudtok Bp-n focipályát, ahol nincs tömeg hétköznap délután és tudunk 10-en játszani? Esetleg bérlős megoldás? Persze jöhet privátban, ha van tipp.

(#144955) forceberg válasza Blackhole13 (#144954) üzenetére


forceberg
veterán

Minden zárva, vagy nyitás után érdekel?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144956) yuing válasza forceberg (#144945) üzenetére


yuing
őstag

S erre is van vmi szabály, hogy a gólt megelőzően milyen maximális időintervallumban elkövetett szabálytalanság miatt érvényteleníthetnek egy találatot?
Úgy emlékszem, hogy ugyanabból a papíron szabálytalan labdaszerzésből kialakult akcióból esett végül a gól. Nem került vissza se a Sevilla térfelére, se az Atléticohoz a labda. Előbbiben mondjuk nem vagyok 100%-ig biztos.

Nyilván ez a 38 másodperc eltelt idő elég sok, de nem lettem meggyőzve az indoklástól. immediately nincs deklarálva, hogy mit jelent pontosan...

[ Szerkesztve ]

(#144957) yuing válasza yuing (#144956) üzenetére


yuing
őstag

A labda nem hagyta el az Atléti térfelét, de itt szintén azt állítják, hogy sok idő, passz eltelt már, jogos volt, hogy nem fújták vissza.
Viszont a büntetőt újra kellett volna rúgatni. Koke meg kiakadt. :D

(#144958) Blackhole13 válasza forceberg (#144955) üzenetére


Blackhole13
senior tag

A játszótéri pályák tele vannak a belvárosban most is, odamenni és várni pályára elég lutri, ezért érdekel tud-e valaki valami tutit.

(#144959) forceberg válasza Blackhole13 (#144958) üzenetére


forceberg
veterán

Kiadni szerintem nem merik, mert akkor hosszú bezárás következhet.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144960) venember83 válasza Tibiajax (#144949) üzenetére


venember83
nagyúr

Kb. De nem amiatt, amit gondolsz.

Vajon lehet fogadni, hogy mikor lesz az első juvés koronavírusos a válogatott szünet után? Nyilván azok, akik eddig annak bizonyultak, nem számítanak (pl. Demiral és Bonu).

Sirigu és Cragno pozitív lett, előbbi játszott a Juve ellen a minap. Csak hogy valami még jobban elszarja ezt a szezont a Juve számára...

(#144961) BenHans válasza venember83 (#144960) üzenetére


BenHans
addikt

2000 € pénzbírságot szabott ki Bernardeschire a FIGC a Toro elleni műesése miatt, amiért egyébként sárga lapot kapott. :DDD
Értem, hogy nem akarnak spanyolosodni, de ezmiez?! :))
Istenkáromlás eltiltás + pénzbírság, műesés pénzbírság.
Új szlogen is lesz? Serie A, ahol a szentek fociznak!
Remélem ügyes lesz a helyi érsek és nem lesz nevezési hiba, amikor átadja a listát a vasárnapi misét kihagyó labdarúgókról. :D Az érintettek egy gyónás és egy rózsafüzér elmondása után nevezhetőek a következő meccskeretbe.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144962) mephi666 válasza BenHans (#144961) üzenetére


mephi666
nagyúr

Pedig pont olaszországban olyan könnyű lenne változtatni a káromkodási szokásokon, amikor a Milanban játszik az isten :) "b*ssza meg Zlatan... Zlatan f*szát... stb" :) senki nem köthetne bele

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144963) DeathAdder válasza BenHans (#144961) üzenetére


DeathAdder
veterán

vicc az egész, am én úgy megnéznék egy ilyet a premier ligában :DDD

(#144964) venember83 válasza BenHans (#144961) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezzel én nem foglalkozok, köszi az együttérzést azért. :)

(#144965) DeathAdder


DeathAdder
veterán

hatalmas Weshem :C

(#144966) BenHans válasza DeathAdder (#144965) üzenetére


BenHans
addikt

Vicces ahogy pl Lingard is futkározik, megy vele 4 ember és hozzá sem érnek.
Olaszban ha nem is rúgják fel, de egy taktikai simán jön, főleg ott a térfél közepén.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144967) paatrick


paatrick
senior tag

Barcelona már megint belehal a futballba, kapuval szemben 5 méterre, há' még passzolni kell tesvérek :N

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144968) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Barcelona rendesen megszenvedett a VallaDroid ellen. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144969) Napfénysüti válasza LyonnaisFan1 (#144968) üzenetére

Nehéz szülés ez de Dembele legalább belőtte.
Mondjuk a piros lap az szerintem inkább erős sárga volt.

Més que un club!

(#144970) yuing válasza Napfénysüti (#144969) üzenetére


yuing
őstag

Igen, ez nem piros. Szenvedős volt nagyon, nyilván a Real ellen egy teljesen más meccs lesz, de ez a válogatott szünet nem jött jókor, megtörte a ritmust.
És akkor mehet a sírás a madridi médiában, hogy bírói segédlettel nyertünk. :)

(#144971) forceberg válasza yuing (#144970) üzenetére


forceberg
veterán

A Dest eset meg tiszta 11-es volt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144972) paatrick válasza forceberg (#144971) üzenetére


paatrick
senior tag

Másik oldalon Alba kezezése meg sok meccsen 11-es lenne. Következetlenek ezek a spanyol bírók már megint.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144973) venember83 válasza venember83 (#144960) üzenetére


venember83
nagyúr

Ma reggeli hír: a Corriere dello Sport szerint újabb koronavírusos eset lehetősége merült fel a Juve keretében, Bernardeschi, Chiellini vagy Chiesa közül valaki a legvalószínűbb, mivel az olasz keret több tagja is megfertőződött. Ma lesz a PCR-teszt.

Hátha Chiesa vagy Chiellini. Vagy a legjobb formában lévő juvés vagy a 3. középhátvéd essen ki a válogatott szünet nyomán.

[ Szerkesztve ]

(#144974) Ringman válasza venember83 (#144973) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem is értem, minek rendeznek ilyenkor válogatott meccseket.

(#144975) drachoHUN válasza venember83 (#144973) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Így se, úgy se lesz meg a BL indulás szerintem.

Forza JUVE!!!

(#144976) Ringman válasza drachoHUN (#144975) üzenetére


Ringman
nagyúr

elnézve a milan formáját szerintem azért be fogjátok húzni, még az is lehet, hogy ők csúsznak le a végén a bl-ről, de a napoli ellen kell nektek a 3 pont, bár ők is jól játszanak mostanában (8 meccs 19 pont)

teoretikusan 4 bl-helyre pályázik 7 csapat, de a két római csapattól nagy hajrá kellene, az atalanta elég jó szériában van (21 pont 8 meccsen), szóval inkább 2 helyre hajt 3 csapat. (bocs benhans, de szerintem ilyen védelemmel nem lehet odaérni olaszországban bl-helyre)

(#144977) venember83 válasza Ringman (#144976) üzenetére


venember83
nagyúr

Kb. :)

(#144978) atee_13 válasza BenHans (#144966) üzenetére


atee_13
őstag

Na jó de olaszban mindenre is jön a taktikai ;]

(#144979) yuing válasza paatrick (#144972) üzenetére


yuing
őstag

Áhh, az sehol nem tizi, fél méterről rárúgta a kezére a labdát, mely nagyjából természetes tartásban volt. Az elemzésben is elmondták.
Dest esetét meg sokszor nem játszották vissza, nem volt egyértelmű, hogy kívül kezdődött-e, de kontakt biztosan volt...
Persze a Marca sír. Megnyitom a kezdőoldalt, szinte minden cikk a tegnapi meccsel foglalkozik, pedig ma rendeznek egy Real-Liverpoolt is. :D Nem baj, fájjon csak, a 3 pontot begyűjtöttük. :)

(#144980) paatrick válasza yuing (#144979) üzenetére


paatrick
senior tag

Néha nézzél meg kisebb spanyol meccset hogy milyen kezezésre adnak tizenegyeseket VAR-ral :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144981) drachoHUN válasza venember83 (#144973) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Berna pozitív teszt. Így már három hiányzó Covid miatt. Ennek ellenére le lehet játszani a meccset. A Napolinál két hiányzó elég volt a halasztáshoz..

Forza JUVE!!!

(#144982) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem nagyon jár a szátok, a ma esti bl-mérkőzésekkel kapcsolatban.....
megszopatja-e a pool a köcsög madridot?
megszopatja-e a norvég csodagyerek és baráti köre a rendkívül szimpatikus manchesteri együttest?

(#144983) Richard! válasza Tibiajax (#144982) üzenetére


Richard!
addikt

Nem és nem.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144984) atee_13 válasza Tibiajax (#144982) üzenetére


atee_13
őstag

11 embert remélhetőleg leküzd a pool, de 12 ellen nincs esélyük

(#144985) bandus


bandus
veterán

bye-bye petry zsolt, johet o is a mennyeibe ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#144986) Tibiajax válasza atee_13 (#144984) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de aljas egy hsz... :) de amúgy jah

(#144987) yuing


yuing
őstag

Varane Covid pozitív, ő is kihagyja a klasszikust, + értelemszerűen a mai meccset is.

(#144988) venember83 válasza drachoHUN (#144981) üzenetére


venember83
nagyúr

(#144989) IreN!CuS válasza bandus (#144985) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nagyon kemény, hogy ezért kivágták nesze neked szólásszabadság :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#144990) Cartevo válasza yuing (#144987) üzenetére


Cartevo
őstag

(L)a ligában kár, hogy nincs verseny a BL-indulásért.

Ott a nagyok nem izgalmat, hanem irgalmat kapnak.

(#144991) Ringman válasza IreN!CuS (#144989) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez nem szólásszabadság kérdése, hanem a klub a gazdasági érdeke mentén jár el.

majd kap állást felcsúton.

(#144992) IreN!CuS válasza Ringman (#144991) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha tényleg azt nyilatkozta mint ami megjelent az index-en akkor nem hiszem, hogy bármilyen "gazdasági érdek" sérült....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#144993) bandus válasza IreN!CuS (#144992) üzenetére


bandus
veterán

nem tudom voltál-e már berlinben, de szerintem a világ legtoleránsabb, legmegengedőbb, legelfogadóbb városa az emberekkel szemben, ahol nem divat társadalmi rétegeket/csoportokat negatívan megbélyegezni, kiemelni. ez meg abszolút nem fér bele egy berlini csapatnál. a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy nem lesz következménye annak amit mondasz :) én inkább azon csodálkozom, hogy 5-6 éve ott dolgozik, és volt annyira hülye, hogy azt gondolta ez belefér. hát nem. de senkit nem hagyunk az út szélén, most már jöhet majd haza :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#144994) IreN!CuS válasza bandus (#144993) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pont voltam igaz csak 3 napig, de szerintem ennek nem város kérdésnek kéne lennie.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#144995) forceberg válasza bandus (#144993) üzenetére


forceberg
veterán

Akik nem szivárványban gondolkodnak, pont erről szoktak beszélni, amikor a BLMLMBTQRSTVW-ket pont kirekesztőnek gondolják, mert a más véleményt, vagy velük nem azonos érzést nem tűrik meg. Nincs ezen mit szépíteni.
Ha Gulácsit nem rúgták ki, őt sem szabad lett volna, ahogy Rudit sem.

Na ide kell a kötelezőenlilarózsaszínmeztkellhordaniokádóssmiley.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144996) venember83 válasza forceberg (#144995) üzenetére


venember83
nagyúr

Te kirekesztő és előítéletes vagy, veled nem lehet erről beszélni. :U

(#144997) Tibiajax válasza venember83 (#144996) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugi, ő már csak ilyen, tudhatnád...
Kúmannak is előítéletes meg türelmetlen mindig.. pedig nézd meg, milyen szép munkát végez mégiscsak a katalánoknál. milyen sima győzelmet tolt az este is a formálódó barcával. milyen szépen bevágták azt a gólt, a 90.percben

(#144998) hobizoli válasza forceberg (#144995) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nemeteknel nem divik ez az illiberalizmus
elegge multikulti orszag mar

foleg ha alairta azt charta-t is es elfogadja a ceg nezeteit is ezzel kapcsolatban, akkor eleg nagy hulyeseget csinalt, hogy ugy nyilatkozott, ami az ellen megy

a "nemzetiek" ott is amperkodnak idonkent, de igazabol senkit nem izgat a nyuglodesuk....

mondjuk annak tukreben, ahogy a Hrutka-t, meg a csak a postjat like-olo M4 sportriportert kirugtak -na az mi mar....?-, elegge vicces sirankozni azon, hogy a masik oldal is el ezzel a lehetoseggel

egyebkent most mi a terv, a Gulacsit nem hivjak be majd a valogatottba, mert fuuu?
vagy kiderulne a Szoboszlai-rol, hogy igazabol ket kapura jatszik, akkor mi lenne?

kezd arra menni a dolog, hogy "nemzetiek" megmondjak mit akarj gondolni mirol, de te ne szolj bele az ovekbe, mert ahhoz semmi kozod

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#144999) Cartevo válasza forceberg (#144995) üzenetére


Cartevo
őstag

Na ez az. Olyan szélsőségesen reagáltak, ahogy diktatúrákban szokás.

(#145000) bandus válasza forceberg (#144995) üzenetére


bandus
veterán

nem akarok ebbe ennyire részletesen belemenni, de van a klubnak erre vonatkozó policyje, amit az ott dolgozók elfogadnak, magukra nézve is kötelezőnek tartják és a betartását meg is követelik, feltételezem van erre vonatkozóan valami passzus a szerződésében. ugyanez megvan a legtöbb nagy multinál. és nyilván emgválogathatja a klub/cég, hogy olyan emberekkel akar együtt dolgozni akik osztoznak az általa képviselt érdekekben, legyen az lmbzagszdgaujds vagy szélsőjobboldali nézet, vagy bármi. sokszor elfelejti itt mindenki, hogy egy fociklub is csak egy munkahely, mint a gyár, ahol ugyanúgy vannak magatartási szabályok. te sem nyilatkozhatsz a tv-ben a munkahelyed feltüntetve, engedély nélkül, gondolom. én legalábbis nem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.