Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144851) mephi666 válasza DeathAdder (#144850) üzenetére


mephi666
nagyúr

Aszondod pöcsitonyó nem fogja sokáig vezényelni a psg-t? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144852) DeathAdder válasza mephi666 (#144851) üzenetére


DeathAdder
veterán

Oké nem volt alapozás se semmi, de annyira nem kompatibilsek a játékosok hozzá, jelentősen szarabbul néznek még most is mint Tücsökkel.

(#144853) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#144850) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Verratti covid-pozitív, minimum az első meccset kihagyja, de lehet, hogy mindkettőt. A válogatott szünet pártatlanul szedi az áldozatait :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144854) paatrick


paatrick
senior tag

Mennyi időnek kell eltelni hogy a Juventus rájöjjön hogy létezik jobb kapus mint Szczesny? :U

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144855) Ringman válasza bagyulajuve (#144849) üzenetére


Ringman
nagyúr

kb 1000 éve nyert a toro ellenetek, nem?

(#144856) bagyulajuve válasza Ringman (#144855) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azt nem tudom, de most nyerni fognak

Resistencia eterna

(#144857) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#144853) üzenetére


DeathAdder
veterán

Verratti nélkül pláne esélytelenek :)

(#144858) mephi666 válasza paatrick (#144854) üzenetére


mephi666
nagyúr

...egy csöcsnyivel sem jobb, mint Buffon :)

Úúú, utolsó 20 percre jön bernard, ez ki? :D asszem ő se váltja meg ma se a világot

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144859) mephi666


mephi666
nagyúr

CR7 tényleg felesleges játékos, semmire nem jó... aha :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144860) Tibiajax válasza bagyulajuve (#144849) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

odakapcsolok, 1-2 ‘ezzzaz, jóóvan.’, erre krisztiánó var, es máris 2-2
tovàbbkapcsoltam

(#144861) Citroware


Citroware
addikt

Ez most már lassan tényleg elúszik a vénasszonynak, Pirlo olyat ért el, amit régóta senki azon a kispadon.

[ Szerkesztve ]

(#144862) DeathAdder válasza Citroware (#144861) üzenetére


DeathAdder
veterán

viszont vele is kezdődött a maratonbajnokicímek halmozása

(#144863) Ringman válasza bagyulajuve (#144856) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem erről volt szó!

(#144864) paatrick


paatrick
senior tag

Nem sok Juve meccset láttam idén, többnyire BL-t. De ennyiből is leszűrtem hogy semmi játék nincs. Chiesa futkározik mert akar és ennyi. Ha Ronaldo tényleg elmegy akkor már góllövő se lesz. Morata a "sose volt reménység".
Meccs fénypontja volt a végén Bernardeschi 15 méterre a kaputól, előtte mellette 5 méterre senki, hát feldobja magát hátha tizenegyes :Y

Nagyon radikális változás kell ha jövőre nem az EL helyért akarnak küzdeni.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144865) mephi666


mephi666
nagyúr

Lol mi van itt a mancity meccsen? Megy meccsek előtt a nagy térdelgetés, de ha a néger hátulról ad szándékosan egy sallert KdB-nek, akkor az semmi? :D black lives matter... ja, meg az anyátok picsája :C ...mondom ezt úgy, hogy a city elég messze áll tőlem :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144866) venember83 válasza Tibiajax (#144847) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez nagyon a véredben van, mondták már? :U

(#144867) DeathAdder válasza mephi666 (#144859) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#144868) Tibiajax válasza venember83 (#144866) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

néha én is tévedhetek..:)

közben érkezik a bolonya a mészárszékre

(#144869) DeathAdder


DeathAdder
veterán

na ezt még emészteni kell :DDD

(#144870) bagyulajuve válasza Ringman (#144863) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szerintem ez is jó nektek

am a 70. percben inkább abbahagytam ezt nézni, kissé kikészítenek a Juve meccsek mostanában :(

Resistencia eterna

(#144871) Ringman válasza bagyulajuve (#144870) üzenetére


Ringman
nagyúr

persze.
ha ma nyernénk (rano van középen hátul livescore.com szerint), akkor megint lehet 2 ponttal növelni az előnyt.

--
Letartóztatták a szüleit bántalmazó korábbi Inter-játékost

Guarin személyes okok miatt néhány nap szabadságot kért csapatától, és nem vett részt a legutóbbi edzéseken.
A közösségi médiában két videót tettek közzé az elfogásáról, a rendőrség közölte, hogy amikor előállították, kábítószer hatása alatt állt, és bántalmazott szülők kérésére tartóztatták le.

[ Szerkesztve ]

(#144872) mephi666 válasza DeathAdder (#144869) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hawaii ingben kéne védenie :D viccen kívül nekem van rendesen szőr a pofámon, de bajuszt képtelen vagyok növeszteni, mert van egy pont, amikor már akkora hogy iszok egy kávét és órák múlva is érzem rajta az ízét, majd legyalulom tövig géppel :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144873) venember83 válasza Ringman (#144871) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagány. Gabigóllal mi van? Ő is nagy durranásként érkezett az Interhez, aztán meg...

(#144874) Ringman válasza venember83 (#144873) üzenetére


Ringman
nagyúr

elvan a brazil bajnokságban, nem rossz gólátlaggal: [link]
szerintem kb az a szintje is.

szerk:
bastoni beadása nem volt rossz, lukaku viszont elég mákos volt

[ Szerkesztve ]

(#144875) mephi666


mephi666
nagyúr

ÁÁÁ, Firmino egy zseni :) amiket ő meghúz 1-1 meccsen, komolyan öröm nézni... ha a kaput jobban érezné, ellenfele se lenne

Ui: bzmg Milner, itt mattolni kellett volna :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144876) forceberg válasza mephi666 (#144872) üzenetére


forceberg
veterán

Egy ilyen szettben megnézném :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144877) gabross válasza mephi666 (#144875) üzenetére


gabross
tag

pedig ezt a meccset be kellene húzni, eddig csak mi játszunk és a mai eredmények is nekünk kedveznek... de rossz ezt kimondani, amikor nyert a city :)

(#144878) mephi666 válasza forceberg (#144876) üzenetére


mephi666
nagyúr

szevasz öcsém :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144879) mephi666


mephi666
nagyúr

Jota :D :C :C :C meg azért TAA is szépet adott neki

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144880) gabross válasza mephi666 (#144879) üzenetére


gabross
tag

hihetetlen, h mekkora vétel volt. bejön, két perc múlva gólt fejel :R

[ Szerkesztve ]

(#144881) mephi666 válasza gabross (#144880) üzenetére


mephi666
nagyúr

Legyen itt, jó sokáig és... Salah gól :D kék a kötény recece

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144882) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez az arsenal elég impotens játékot mutat ma: csoda lenne, ha innen 15perc alatt visszajönnének

Ui: ez a Philips-Kabak páros mintha tudna működni... meg az se rossz, hogy Fabianski egy sorral előbb van :)

Ui2: Jota :R K.O. ...kész :D ...hosszabbítsunk vele +10 évre :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144883) gabross válasza mephi666 (#144882) üzenetére


gabross
tag

phillips mikor szóritja ki maguire-t a válogatottból? :D
bár délikapu tuti nem nézi a meccset, nem szereti a liverpoolt

és kabak is egyre magabiztosabbnak tűnik, nem rossz

[ Szerkesztve ]

(#144884) mephi666 válasza gabross (#144883) üzenetére


mephi666
nagyúr

Na ez az: Philips megint szépen kifejelt szöglet után, korábban támadást is próbált építeni, nem olyan szar ő azért...

Ui: Mané+Thiago-t oda kéne adni Haalandért :D krvára tudnék örülni egy ilyen biznisznek

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144885) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ki mást verne szarrá meg a hullámvölgy-liverpool, mint az arsenalt..hát nyilván
ki mást

(#144886) mephi666 válasza Tibiajax (#144885) üzenetére


mephi666
nagyúr

De most komolyan: mit csinált az arsenal 90 percig? :) el-bennyhilleztük a 4. gólt is itt a végén, az ágyúsok meg egy épkézláb támadást nem hoztak össze 90perc alatt

Ui: én ezt a meccset úgy láttam, hogy talán jövünk ki a gödörből... Kabak+Philips oké hátul, Fabinho helyén van középen, TAA és Robertson is kezd 100% körül pörögni... Salah is lazább, veszélyesebb... Jota a joker... Firmino meg brazilosan villog :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144887) gabross válasza mephi666 (#144886) üzenetére


gabross
tag

artetatól ez olyan moaninho taktika volt kontrák nélkül

jota meg kedden folytathatná a sormintát...

(#144888) mephi666 válasza gabross (#144887) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hosszú a szerződés, remélem sokáig megtartja ezt a szokását :) nagyon bírom: nem gondolja túl, nem cifrázza... berakja, ahogy kell :) kb 20-25éve követem a poolt, de Fowler is pont emiatt volt kedvencem: nem variált, vágta a gólokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144889) gabross válasza mephi666 (#144888) üzenetére


gabross
tag

folwer is god :R
sosem vitattam owen tehetségét sem, de én is fowler játékát szerettem. még collymore-ral voltak elöl, mikor elkezdtem követni a csapatot. nem akármilyen páros volt, 55 gólt vágtak ketten egy szezon alatt

(#144890) DeathAdder válasza mephi666 (#144886) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért tűnt okénak hátul mert az Arsenal semennyire nem tudott gyors kontrákat indítani.
Aubameyang a vonal mellett kóválygott (vö klasszik Lukaku, Higuain, Lewa rangadós klasszis támadó ő is), miközben végig adta magát az üres terület a lassú feltolt CB-k mögött; még választhatott is volna, de annyira ledomináltuk a középpályát hogy levegőt nem kaptak, Lipcse ellen is ott nyertünk, Fabinho egy állat.

Reál ellen ez még működhet, bár fogalmam nincs ott most milyen támadóik vannak, de nem sok szépet jósolok itt hosszú távon :D

(#144891) Phoen|x válasza mephi666 (#144886) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jól hangzik ez a Kabak Philips hurrá optimizmus, de véleményem szerint inkább mi voltunk szégyentelenül szarok.

Go Gunners!

(#144892) mephi666 válasza gabross (#144889) üzenetére


mephi666
nagyúr

Owen volt amúgy a legeslegeslegnagyobb kedvencem :) kicsi, alacsony, brutál gyorsasággal... örültem volna nagyon, ha a poolba tér vissza a madridi zsákutca után... united meccseket is néztem egy ideig kizárólag miatta :) ...98ban ami gólt bevágott az argentinoknak, az valami hihetetlen volt: félpályán kapott labdát Beckhamtől és átment mindenkin... a szobám ajtaján is évekig kint volt a kép a lövéséről :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144893) mephi666 válasza DeathAdder (#144890) üzenetére


mephi666
nagyúr

Real ellen felmehet Salah kezdőbe, mert Ramos haverja kidőlt :D amúgy kurvára kellett már tényleg, hogy Fabinho a helyén legyen, mert cb-ként se volt rossz, de az igazi posztján nélkülözhetetlen.... Thiago játszott amúgy? Ha igen, észre se vettem: el kéne takarítani :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144894) LyonnaisFan1 válasza DrDobos (#144840) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Én a SofaScore appra szavazok.

Amióta okostelefonjaim vannak alap alkalmazás nálam.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144895) DeathAdder válasza mephi666 (#144893) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem volt rossz ő sem de kellet hozzá az ellenfél is. A nagy világklasszisozást inkább Fabinho érdemelné meg mint sem ő, ennyire brutál hatost ritkán látni, még pivotban is jó volt, amikor kellett jobbszélsőként is magas szinten helytállt, CB-ként meg kb VVD után a legjobb szintet hozta, ahova rakták eddig mindig hatalmasat dobott.

(#144896) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nem arra kelek, hogy Pirlo-t menesztették? :(
már a BL hely van veszélyben és láthatóan nem működik a srác
tudom, hogy nem szokása a Juventus-nak év közben edzőt váltania, de ez most sajnos már az az állapot, hogy ezt a lépést meg kell tenni

Resistencia eterna

(#144897) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

most olvasom Kalmár-t, szegény srác nem lesz ott az EB-n :(

Resistencia eterna

(#144898) mephi666 válasza DeathAdder (#144895) üzenetére


mephi666
nagyúr

Fabinho stabilan nagyon jó :) és akkor itt van a (magyar kommentátor szerint) "talált" gólja :D tegnap is tűzte rá, sajnos most nem akadt be... nagyon remélem, hogy a tegnap győzelem már azt vetíti előre, hogy itt volt a 3 hónapig tartó gödör vége... nagyon sokat kellett alakítani a csapaton és most úgy tűnik, hogy hátul a Philips+Kabak páros oké lesz... de mennyire fog borulni minden, ha visszatér VVD és Gomez? biztos kell pár meccs, hogy összerázódjon a csapat

ui: durva, hogy mekkora a kontraszt a mancity elleni játékhoz képest most... Robertson és TAA is teljesen mást mutatott, Salah is 1000szer veszélyesebb volt, Mané se volt ilyen demotivált... meg persze Hendó is marhára hiányzik már... Firmino meg brazilosan húz akkorákat a labdán, hogy a védők 20perc múlva is azt keresik :D (mondjuk ezt tegnap is megmutatta)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144899) Richard! válasza bagyulajuve (#144896) üzenetére


Richard!
addikt

Mehet Milánó pirosabbik felébe.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144900) venember83 válasza bagyulajuve (#144896) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor pár frissebb hír/pletyka:
- angol pletykalapok szerint a Juventus mindenképpen megválna Paulo Dybalától a kihágását követően, főleg mivel a szerződéshosszabbítás is megfeneklett, azonban a játékos iránt nem érdeklődik a Spurs, csak az Everton mutat némi érdeklődést, ám Ancelotti csapatát La Joya kikosarazná, és inkább kivárna jövő nyárig, ha nem érkezik más/jobb ajánlat.
- a GdS szerint Paratici kitartana Szczesny mellett, nem akarja mindenképpen leigazolni Donnarummát. Mindez abban az esetben változhat, ha komoly ajánlat érkezne a megbízható lengyel kapusért.
- ugyancsak angol pletykalapok szerint a Juve tájékoztatta Raiolát, hogy nem áll a klub módjában eleget tenni Pogba bérigényeinek, ezért sajnos nem tudja a klub leigazolni a játékost. Mindez akár szerződéshosszabbítást is eredményezhet a Unitednél.
- Andrea Pirlo helyzete és az esetleges utód kapcsán egyelőre nemigen merülnek fel említésre méltó forgatókönyvek/pletykák, a Tuttosport kongatja a vészharangokat, de kb. ennyi.

S egy sztori Moggitól a régi szép időkből: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.