Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144451) BenHans


BenHans
addikt

Mindeközben Pali hoz egy nem elvárhatót is.

bagyulajuve: Már a Porto elleni meccs alatt is írtam, hogy ez az Arthur pl mekkora alibi. Azt írtam, hogy Arthur és Ramsey fizuját át lehet adni Cuadradónak, mert ő küzd legalább.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144452) LyonnaisFan1 válasza LyonnaisFan1 (#144449) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezt elfelejtettem hozzátenni, és már kifutottam a szerkesztési időből, miszerint...

... A mérkőzés krónikájához az is hozzátartozik, hogy a Benevento kapusát az első félidőben azonnali piros lappal ki kellett volna állítani, miután a tizenhatoson kívül a kezével birtokolta a játékszert.
A VAR úgy gondolta, hogy visszajátszásra sem érdemes, de az a szitu elég érdekes volt, valljuk be.
Sztem ott egy jogos kiállítás elmaradt, de lehet én tévedek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144453) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#144452) üzenetére


BenHans
addikt

Csak a 2. félidőt láttam, keresek róla videót, de az összefoglalóban nincs benne sajnos.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144454) bagyulajuve válasza BenHans (#144451) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Arthur-ban mintha múltkor 2-3 meccsen felcsillant volna valami, de ez gyorsan elmúlt - Ramsey meg soha nem volt képes normális focira, de Bernardeschi + Kulusevszki is alibi, utóbbi annyira egylábas, hogy hihetetlen, ráadásul 20 évesen nincs semmi dinamika benne, az oké, hogy ez tavaly nekem nem tűnt fel, de basszus akik leigazolták, ők nem látták ezt???

védelem oké lenne, összességében, de az egész nem ér semmit ilyen fos középpálya mellett, mint ahogy a támadósor sem, bár Morata, amilyen döntéseket hoz az is bőven megér egy misét :((
CR-t meg most már fogja le valaki, ha ő akarja a szabadot rúgni, lehet a szertáros is jobb arányban találna be

kiégtem, még a holnapi óráimra kellene készülnöm, de idegállapotban vagyok :W

Resistencia eterna

(#144455) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#144453) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

4:55-nél. Bár épphogy csak benne van, de ki lehet mazsolázni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144456) forceberg válasza bagyulajuve (#144454) üzenetére


forceberg
veterán

Arthur - Pjanics csak egy pénzügyi manőver részei voltak.
60M ide és 70M oda. Pjanics + 10M-ért nem rossz az, hidd el.

(#144455) LyonnaisFan1: ez max. sárga, hiszen ő birtokolta a labdát, csak kicsúszott vele a 16-oson kívülre.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144457) bagyulajuve válasza forceberg (#144456) üzenetére


bagyulajuve
addikt

értem én ezt, de amúgy meg egyik se ér még 10 millát se

jaja, sztem se piros

Resistencia eterna

(#144458) forceberg válasza bagyulajuve (#144457) üzenetére


forceberg
veterán

Chiesa esete volt furcsa, egy olyan helyzetért a Reál spanyolországban két 11-est is rúgna...

Brutális a kontraszt a Bárka fiataljai valamint Pjanics és akár Arthur között is. Arthur egyébként ügyes, de benne nem láttam a küzdeni tudást. Anélkül meg ma már nehéz megélni...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144459) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Lille váratlan vereséget szenvedett, és így a Lyon és Psg elött lehetőség akár az előzésre is.
Ami a dolog pikantériája, hogy ez a két csapat éppen ma este 9 órakkor egymással csap össze a Groupamában. :C ;]

Neymar lehet, hogy a padra már le tud ülni, ami nem túl jó előjel. Meglátjuk. A maródiak listáján mindenesetre már nincs.
Hazai oldalon Aouar nem lesz. Pedig szükség lenne a játékára, de ma nélküle kell megoldani. :(((

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144460) Enzolord


Enzolord
addikt

Ismét egy okádék szar meccs. Nem értem. Lehet, én vagyok a hülye, de miért van még mindig Ole az edzői poziban? Ok, hogy masodikak vagyunk, de ez leginkább a többi csapat töketlenségén múlik.. :W :W :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#144461) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Resistencia eterna

(#144462) venember83 válasza bagyulajuve (#144461) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, ez a lényeg, a többi mind mellébeszélés.

(#144463) Ringman válasza venember83 (#144462) üzenetére


Ringman
nagyúr

a szponzort crygames-nek olvastam elsőre.

elég sűrű a mezőny a 3.-7. között pár pont különbség van.
most látom hogy a milan fordított a fio ellen.

szerk:
egyébként járvány idején mi volt az igazolási stratégia, majd lehozza 14-15 ember a szezont, miközben ötöt lehet cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#144464) dudu5130 válasza bagyulajuve (#144454) üzenetére


dudu5130
őstag

Kulusevski a ti Ricky Alverezetek.

(#144465) venember83 válasza Ringman (#144463) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, nem értek a lovakhoz, csak egy nyomorult szurkoló vagyok, aki unja már a „majd jövőre”, „majd nyáron” mantrát.

(#144466) bagyulajuve válasza venember83 (#144462) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az egyik, de ez most nem segít soakta csapaton

dudu5130 - remélem nyáron kicsit felgyorsítják, meg a jobb lábát is feltuningolják

Resistencia eterna

(#144467) ZavaBalazs válasza venember83 (#144462) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

várj ez akkor igazi? láttam egy hasonló képet, másik szögből és a szakállas bácsi nélkül, azt hittem, hogy valami fanboy photoshop. :F
mi volt ennek az apropója?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144468) dudu5130 válasza venember83 (#144465) üzenetére


dudu5130
őstag

Paratici egy nagyon jó szakember! Tök jól leépíti nekünk a Juvét. Agnelli meg asszisztál hozzá.

(#144469) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

erre a psg-mezre nehéz már szavakat találni...

(#144470) venember83 válasza ZavaBalazs (#144467) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, a 770 gól lehetett az apropója. De mondom, hogy nem vagyok lódoktor.

(#144471) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144469) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de vezettek ;]

Resistencia eterna

(#144472) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#144469) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem csak nekem szúrt szemet úgy látom. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144473) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez a ratyi grízman meg rugdossa a gólokat, a picsába...
ez így nem annyira finom, mert tud mentegetőzni ezekkel majd
nehezebben fog menni az eltakarítàsa

(#144474) Richard! válasza Tibiajax (#144473) üzenetére


Richard!
addikt

Vagy éppenséggel most adja el magát...🙏

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144475) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát ez a sociedad se egy psg......

(#144476) Peterhappy válasza Tibiajax (#144475) üzenetére


Peterhappy
őstag

nálam ez WTF kategória. Azt hittem vérpisilős meccs lesz, erre gálázik a feketesereg.
Persze nem bánom, kellemes meglepetés.

(#144477) yuing válasza Peterhappy (#144476) üzenetére


yuing
őstag

Folyamatosan fejlődik a csapat, a PSG ellen sajnos még nem volt meg ez az új formáció. Lehetett volna szorosabb, na mindegy, megszületik zsínórban a kilencedik idegenbeli győzelem a La Ligában. A Real ellen csúcsot állíthatunk be. 10 volt a max.
Még mindig az kell sajnos, hogy az Atlético pontokat veszítsen, a szerencsétlen Joselu ma kihagyta a meccs végén a tizenegyest. :(((

Közben ott a hatodik...

[ Szerkesztve ]

(#144478) Richard!


Richard!
addikt

700. gól

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144479) BenHans


BenHans
addikt

Na a kedves FIGC és CONI beveheti, bár már megtették és élvezik, szóval mindegy is.
Remélem küld nekik ajcsit is a napoli a jó pihiért. Jó csokifucsit, hogy a főétel, a maffiapénz után legyen desszert is.
Ez az Osimhen ritka nagy retek amúgy.

Contro tutto. Contro tutti. Insieme. Forza Roma!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144480) Peterhappy válasza yuing (#144477) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem fogadtam volna erre nagy tetelben par honapja.de szerintem sokkal motivaltabb es lelkesebb a csapat is. A penzugyi problemak miatt en meg mindig pesszimista vagyok, de mar nem aggodok annyira.
Remelem Laporta esznel lesz es akkor nem lehet baj.

(#144481) Tibiajax válasza Richard! (#144478) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mit jelent ez a rhadt 'goat', mondja már el valaki!!!!!...................

(#144482) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144481) üzenetére


bagyulajuve
addikt

greatest of all time

Resistencia eterna

(#144483) Richard! válasza Tibiajax (#144481) üzenetére


Richard!
addikt

Greatest of All Time, avagy kecske :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144484) yuing


yuing
őstag


Izgi lesz ez még. :))

(#144485) forceberg válasza yuing (#144484) üzenetére


forceberg
veterán

Lesz két döntő meccse a Bárkának! Meg mellette még sok kis döntő és egy CDR döntő is :D

Az Atleticó kizárt, hogy Sevilla, Betis és Bilbao három soron következő idegenbeli meccsét megnyerje.
(Ebben bízni kell :)) )

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144486) venember83


venember83
nagyúr

Szinte két év szünet után megszólalt Allegri: [link]

(#144487) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hoppsz, hát tegnap történt egy ilyen is, méltatlanul elsikkottam mellette

(#144488) venember83 válasza Tibiajax (#144487) üzenetére


venember83
nagyúr

(#144489) mephi666


mephi666
nagyúr

a poolban sem ment neki igazán az emberfogás :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144490) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144487) üzenetére


bagyulajuve
addikt

dehogy siklottál, csak még ma is meg akartad forgatni a kést a Juve szurkolókban :DDD

Resistencia eterna

(#144491) Cartevo


Cartevo
őstag

Az utolsó előtti fordulóban jön a Juve-Inter. Addig felzárkózhatnak 5-6 pontra.

Bár nem lesz abból semmi (szerény) véleményem szerint. :DDD

(#144492) Peterhappy válasza bagyulajuve (#144490) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem tudom észrevettétek-e, de azóta indultatok meg a lejtőn, mióta az évek óta ekézett Khedira eligazolt ;]

(#144493) venember83 válasza Cartevo (#144491) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha ügyesek az interesek, akkor a Juve előtti meccsen biztosítják be a bajnoki címet. Hogy jobban fájjon mindenkinek, főleg a torinói klubvezetők számára. Mert ők azok, akik valamit tehetnek a csapat érdekében. Mi szurkolók rohadtul keveset tehetünk.

(#144494) drachoHUN válasza Peterhappy (#144492) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Legalább két éve elindultunk a lejtőn, de inkább még előbb.

Forza JUVE!!!

(#144495) Cartevo válasza drachoHUN (#144494) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor Ron a gond. Megbontotta az egységet.
:DD

[ Szerkesztve ]

(#144496) Tibiajax válasza bagyulajuve (#144490) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D amúgy nem.. tényleg csak késő este láttam meg az egyik csatornán, amúgy el is felejtettem
nincs inter, így nem is nagyon néztem most rá a bajnokságra

ja, és innen is köszi fiorentina, h legalább megpróbáltad...

(#144497) BenHans válasza venember83 (#144486) üzenetére


BenHans
addikt

Rómába kell jönnie. Vannak jó edzők és vannak olyanok, mint ő és Ranieri, akiknek Istenadta pedagógiai érzékük van, de Allegri mégis kreatívabb akkor, amikor élesben megy a játék asztal mellett. Nem kérdés, hogy ő kell nekünk. Ő lehet Capello 2.0 nálunk, aki képes arra a szintre emelni a csapatot.

Hinni akarom, hogy nem véletlen jöttek ki egymás után ugyanabból a szállodából Pintóval.
Friedkinék tegnapi testbeszéde is kiválóan mutatta, hogy megteszik amit meg kell.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144498) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

[link] Vissza a csúcsra?

Száraz, de van benne pár érdekes adat.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#144499) yuing


yuing
őstag

Alaba --> Barca v. Real

Spanyolországban szeretné folytatni, a PSG-t és a Chelsea-t kikosarazta.
Ebben az új szisztémában jó lenne, tudna játszani a háromtagú védelem bal oldalán és balszélsőként is.
Lenglet kuka. Nos, Laporta Úr, ideje a tettek mezejére lépni.

[ Szerkesztve ]

(#144500) venember83 válasza BenHans (#144497) üzenetére


venember83
nagyúr

Sanszos. Kétlem, hogy amíg Nedved és Paratici a klubnál van, visszatérne Allegri. Bár Paratici szerződése a nyáron lejár, s valakinek el kellene vinni a balhét CR7 megkérdőjelezhető leigazolásáért, Sarri, majd Pirlo kinevezéséért, a rengeteg betöltetlen hiányposztért, megkérdőjelezhető ingyen igazolásokért, akiket aztán lehetetlen eladni és csak a mínuszt gyarapítják így stb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.