Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144901) venember83 válasza bagyulajuve (#144896) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, a Tuttosport szerint (az Il Giornaléra hivatkoznak) Allegri a derbit Agnelli vendégeként nézte meg Forte dei Marmin. Baráti jellegű volt a találkozó. Agnelli tiszteletből nem akarja kirúgni Pirlót, ám egyre valószínűbb, hogy válságkezelőként érkezhet Allegri, főleg ha a Napoli ellen nem sikerül nyerni, mert a Juventusnak a legjobb négy között kell végeznie mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#144902) DeathAdder válasza mephi666 (#144898) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gomez marad üveglábú, abban meg lehet bízni kell hogy Vvd sebessége nem kopik meg egy ilyen sérüléstől, mert benne van.

Öröm az ürömben hogy nyáron a szintén sérülékeny Konatét akarják leigazolni :DDD

Phillipset inkább nem szidom tovább mert én jövök ki hülyének miután zsinórban az ötödik meccset hozta le Kabakkal bekapott akciógól nélkül, de eljön majd az idő amikor a rózsaszín köd felszáll, ami nyilván egy BL meccs lesz, mert mi más is lenne.
Kariusnak is voltak ígéretes hónapjai amikor alig vagy egyáltalán nem kapott gólt, aztán a Róma ellen már bakizgatott, a döntőn meg felkerült rá a korona :DDD

[ Szerkesztve ]

(#144903) ZavaBalazs válasza bagyulajuve (#144897) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

off: azt értem, hogy sokan bizonytalanok, ha külföldi neveket kell ragozni, és ezért reflexből mindent kötőjeleznek, de könyörgöm, mi az isten vitt rá arra, hogy leírd ezt, hogy "Kalmár-t"? :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144904) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#144903) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igazad van, véletlen volt, remélem megbocsájtod :DDD

Resistencia eterna

(#144905) ZavaBalazs válasza bagyulajuve (#144904) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

abszolút meg, csak érdekel a mögötte megbúvó motiváció. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144906) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#144905) üzenetére


bagyulajuve
addikt

biztosan mivel előtte Pirlo nevét tárgy ragoztam (feltehetőleg már ott is rosszul, mert valószínűleg helyesen "Pirlót"), s bennem maradt az "ütés" :D

Resistencia eterna

(#144907) Cartevo válasza ZavaBalazs (#144905) üzenetére


Cartevo
őstag

1,5 méter távtartás ;]

(#144908) paatrick


paatrick
senior tag

Fú ez a Tottenham micsoda egy nyomi csapat lett. Egyszer lefociznak bárkit, utána meg kapura se tudnak lőni. Bale is bejött hogy kiafaszagyerek egyből én lövöm a szabadrúgást, fölé is ment vagy 20 méterrel :DDD

Komolyan már a West Hamnek szurkolok hogy érjen oda a 4. helyre, lássák ezek a primadonnák hogy csapatként lélekkel kell futballozni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144909) Richard! válasza paatrick (#144908) üzenetére


Richard!
addikt

Murinnyó minden csapatot leamortizál :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144910) Phoen|x válasza paatrick (#144908) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ha már ilyen gyenge volt az Arsenal, legalább Willlock betalált a Spurs ellen, hogy legyen egy kis öröm. :K ;]

Go Gunners!

(#144911) DeathAdder válasza paatrick (#144908) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mou buszozik már a NC ellen is, vagy ez hogy történhetett?

[ Szerkesztve ]

(#144912) atee_13


atee_13
őstag

Na, ha még kikap a villa és a united akkor ez a pool fordulója ;]

(#144913) paatrick válasza DeathAdder (#144911) üzenetére


paatrick
senior tag

Nem tudom mit jelenetek ezek a számok a meccsen ez történt:
A Newcastle ment, támadgatott, de nem igazán volt veszélyes. Aztán találtak egy gólt, akkor a Tottenham gyorsan rúgott kettőt vagyis Kane egymaga. 2. félidőben Newcastle megint nem igazán tudott támadni, inkább kontrák voltak. Tottenham meg szart az egészbe, semmi taktika, de így is rúghattak volna még kettőt a semmiből. És a végén egy Newcastle kontra Tottenham védelem szerencsétlenkedéssel összehozta a 2-2-t. Tottenham nem buszozott, úgy "védekeztek" hogy ha egy értelmes csapat az ellenfél akkor kikaptak volna több góllal.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144914) yuing


yuing
őstag

Állítólag ezt kérik Haalandék:

Raiola - 20m €
Haaland apja - 20m €
Fizetés - nettó 30m € szezononként

Sok sikert hozzá ebben a gazdasági helyzetben... 2 éve még le tudták volna húzni a Barcát, de most már más szelek fújnak.

(#144915) mephi666


mephi666
nagyúr

Karius... nagyobb betlikirály, mint Adrián :D nem azt mondom, hogy a Kabak-Philips páros a világ legjobb cb-párosa, de így kb 30 különböző próba után ez mintha működne... meg akcióépítésben az sem lényegtelen, hogy Fabinho egy sorral előbb van és tudunk gólt/gólokat lőni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144916) Richard! válasza yuing (#144914) üzenetére


Richard!
addikt

Ha jól néztem utána, most keres 8 millát. Kicsit erősek ezek a számok :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144917) DeathAdder válasza paatrick (#144913) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenesetre elég sok helyzetük volt az ötös környékén, de biztos az volt a koncepció hogy Kane majd úgyis megoldja :))
Ez a régi Mou csapatokkal is így működött, csak azok kegyetlen jól védekeztek is.

mephi666 - azért tűnik annak, mert Fabinho előttük szűr meg Milner is nagyon jó presszingben, visszazárásban így nem nagyon volt mit levédekezni a két CB-nek tegnap sem ha jól belegondolsz, 2 kapuralövése volt az ellennek egész meccsen, ebből egy 2 méteres les ami ha gól elvették volna

(#144918) mephi666 válasza DeathAdder (#144917) üzenetére


mephi666
nagyúr

Philips azért stukkolt kifelé szögletből :D ehhez legalább ért és ez sem elhanyagolható :D ...amúgy tényleg jó, ha Fabinho+Milner erősíti a középpályát: védekezéshez és támadáshoz is tudnak rakni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144919) BenHans


BenHans
addikt

Egykori játékosunk Daniele Verde óriási gólt ollózott a lazio ellen. Highlights
Sajnos ez sem volt elég, mert a végén egy kamutizivel kikapott a Spezia.
A játékvezetés szégyene, azt sem tudja hol a labda, fentről ráesik a kezére és tizi, már nagyon kilóg a lóláb pár döntés miatt ami rájuk nézve kedvező, Lotito jó körökkel cimborálhat.
Ennyi erővel a Speziának is meg kellett volna kapnia ezért. 👇🏼

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144920) ZavaBalazs válasza bagyulajuve (#144906) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

értem, és stimm ;)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144921) yuing válasza Richard! (#144916) üzenetére


yuing
őstag

Hát jah, bár Raiolától mit várnánk, szerintem most a Covid miatt esélytelen, hogy hasonló pénzeket ki tudjanak maguknak csikarni.
Pep azt nyilatkozta, hogy Agüero helyére nem igazolnak senkit a pénzügyi helyzetük miatt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#144922) venember83 válasza yuing (#144921) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy középpályást azért kellene. Meg egy középhátvédet. A biztonság kedvéért.

(#144923) Ringman válasza yuing (#144914) üzenetére


Ringman
nagyúr

haha, nálunk lukaku+lautaro összesen nem kapja ennek a felét sem

(#144924) yuing válasza Ringman (#144923) üzenetére


yuing
őstag

Jó, a Barcánál vannak még ennél is őrültebb számok talán. Még ha nem is összegben kifejezve, hanem inkább teljesítményhez mérten...

Na de: ¡¡Vamos, Sevilla, vamos!!

(#144925) bagyulajuve válasza venember83 (#144901) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez kicsit reménykeltő

az 144900-ban írtak viszont nem annyira

Resistencia eterna

(#144926) yuing válasza yuing (#144924) üzenetére


yuing
őstag

Basszus, ilyen szar tizit rúgni...

(#144927) Richard!


Richard!
addikt

Ilyen gyenge egy spanyol bajnokságot... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144928) paatrick válasza Richard! (#144927) üzenetére


paatrick
senior tag

Máshol se jobb a női mezőny :DDD Franciáknál van a Lyon és kész, ugyanezt a statisztikát lehozzák ott is. Ha meg életedben láttál női meccset akkor tudhatod hogy kb a kapuson múlik minden. Abból meg nincs sok kiemelkedő. Alacsonyak, zömökek, nem tudnak vetődni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144929) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

var meg a spanyol bírók megint bebizonyították, hogy semmit nem érnek

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#144930) hobizoli válasza paatrick (#144928) üzenetére


hobizoli
nagyúr

egyszer ceges hetvegi teremfoci rendezvenyen egy olyan beugro kapusunk volt, aki kezilabdazott korabban, es ott is kapus volt :DDD
ezen a hetvegen szoktak lenni "vendeg" csapatok is, az egyik a Dreher sorgyar csapata szokott lenni, akik nyilvan nem kis mennyisegu uzemanyagot hoztak magukkal jo szokasuk szerint
meg a bufeben a post-mix gep is ugy volt bekotve, hogy csakis vorosboroskola jott belole, meg jottek tobben is a sajat fozesu keritesszaggatoikkal, meg a ennyi meg annyi eves viszkikkel vodkakkal stb
szoval nehez volt nem atommod beb.szni mar pentek este is...vagy mar delutan

masnap a kapus csapata annyira reszeg volt meg delelott is, hogy nem tudtak kiallni a meccsukre, csak o volt ott egyedul, meg aludtak a szobaikban delelott 10-11kor is
ugyhogy beugrott hozzank, mert mi bar ott voltunk, de hat azert annyira nekunk se volt jo a muszaki allapotunk meg az elozo nap utan, de bevallaltuk

a szedett-vedett es kevesbe masnapos "csapatunk" messze legaktivabb tagja volt nyilvan, mi kb csak kovalyogtunk a palyan a labdas ellenfel jatekos utan "kocogva" 2-3-n is, de 0-0-t jatszottunk a torna vegi 2. helyezettel, pedig ok hetente osszejarnak meccselni

a kapussrac kivedte a szemuket is
a kipattano-kipattano-kipattanojat is kispargazta, kitolta, kivedte, mert mindig odaert
meccs vegen a masik csapat teljesen le volt mar sokkolva, hogy b+, b+, b+ ő kiiicsoda?

------------------------

ezekbe a csapatokba is vmi ex-kezilabdas kapus kene, azok nem szoktak 175-180cm alatt lenni testmagassagban, a Palinger Ildiko is 183cm

neztem a multkor vmelyik noi meccset par percig, hat azon a kapus volt vagy 160cm

több drón kell ;P

(#144931) paatrick válasza hobizoli (#144930) üzenetére


paatrick
senior tag

"ezekbe a csapatokba is vmi ex-kezilabdas kapus kene"

Női kézikapusokra nekem megint csak ilyen zömök csajok rémlenek. Egy 3x2-es kaput könnyű beérni 2 szökkenésből, de egy nagypályásnál már helyezkedni is kell. Na meg nem hülyék azok hogy kimenjenek a fűtött teremből a szabad ég alá :P

Anno a női VB-ket láttam mikor az Eurosport adta 10 éve. Ott volt az amerikaiaknál Hope Solo aki olyan kapus kinézetű volt.
De nagyrészt ha eltalálták a kaput akkor az gól is lett :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144932) yuing válasza IreN!CuS (#144929) üzenetére


yuing
őstag

A kézszabály tök esetleges/szubjektív, minden meccsen mást fújnak be kezezésnek... Mindegy, nem panaszkodom. Innentől a Barcelona kezében a sorsa.

Jah, és Ocampos esetét is simán van olyan bírói team, aki befújja tizinek. Megvolt a kontakt, még ha utána homorított is...

[ Szerkesztve ]

(#144933) Richard! válasza hobizoli (#144930) üzenetére


Richard!
addikt

*Pálinger Katalin

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144934) Richard! válasza paatrick (#144928) üzenetére


Richard!
addikt

Azért a franciáknál szorosabb a mezőny: [link] :P
De még a bundásban is: [link] :P
De szerencsére női meccset is csak pár perc erejéig láttam. Valahogy nem kívántam rá, hiába nők... :N :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144935) forceberg válasza Richard! (#144933) üzenetére


forceberg
veterán

Nem védett a Hypoban, így nézzünk el ennyit a kollégának! :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144936) gyuromoj válasza Richard! (#144934) üzenetére


gyuromoj
veterán

Egyedül a női (strand)röplabda ami nézhető. :))

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#144937) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

... ha már női labdarúgás.
Még biztosan nem láttatok magyar bajnoki meccset, pedig ott aztán van hajtás, és küzdés. :C
Fradi, Mtk, Diósgyőr, fej-fej mellett. Megtippelhetetlen ki lesz a labdarúgás királynője. :D

Ezt meg itthagyom, Herr Fórizs Sándor nyilatkozatát.
"Fórizs Sándor: - Küzdelmes 0-0-át játszottunk a mai napon. A mindössze 19 esztendős Ádám Annának gratulálok a remek teljesítményéhez!"

dvtkponteu

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144938) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#144937) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jo, ennek az elozmenye az, hogy az elso szamu kapus (valogatott tag) az elozo ket(-harom?) meccsen akkorat bakizott, hogy sikerult a bajnoksagban es a kupaban (elodonto) is kihuznia a DVTK-t a listarol.

A debutalo kapussal viszont meg el a remeny, hogy lesz jovore is elso osztalyu focicsapatotok :D

De most tenyleg, mi van veletek? Most mar elmondhatom, ugy hallottam anno, meg van "rendelve" a bentmaradasotok (nem rossz indulatbol mondom, masok is voltak a listan), de most mar kezdek elbizonytalanodni...

@Paatrick: nem lepodtem meg, hogy epp az O nevere emlekszel :) ra erdemes is emlekezni :B

(#144939) paatrick válasza Richard! (#144934) üzenetére


paatrick
senior tag

2007-óta mindig a Lyon nyert, most is csak 1 ponttal van lemaradva és még van 4 forduló, nem lenne nagy meglepetés ha megint a Lyon nyerne :P plusz női BL-t is idén nyerheti 6x zsinórban. Azért ez férfi csapatoknál elképzelhetetlen.

#144938 Peterhappy
Igen valószínű könnyebb volt megjegyezni a nevét mikor már ruha nélkül is láttam :B

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144940) jbalint18 válasza yuing (#144932) üzenetére


jbalint18
tag

"A kézszabály tök esetleges/szubjektív, minden meccsen mást fújnak be kezezésnek... " Spanyoloknál és az angoloknál igen. De ezt a Bundesligaban simán visszafújják kezezés miatt. Itt még csak meg sem nézték , ez a szégyen .

(#144941) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#144938) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azok a bakik még serdülő szinten is amatőr hibák, ;]
Megyei mennyei meccsen egy kapust vasvillával kergetnek ki még a faluból is. :D

A második bekezdéshez:
Azért ezt a nem túl magas első osztály szintet csak súroljuk, nem aggódok. :)
De ha ilyen a női I., akkor a női II. milyen lehet?

A harmadik bekezdéshez:
Itt a férfi ""A"" csapatra gondolsz? Ha igen, akkor benne vagyunk a kakiban. Főleg annak ismeretében, hogy a létszám nem fog emelkedni, mert a versenykiírást a következő idényre elfogadták. És abban betűkbe vésték, hogy marad a 12 csapat és 33 játéknap.
Most már a pályákon kell kiharcolni a bentmaradást, amihez van 6 meccs, és ugyanennyi pontnak megfelelő lemaradás.
Szombaton a Pakshoz látogatunk, ott véglegesen eldőlhet minden. (mégha matematikailag nem is, de a hátrány tetemessé válhat.
Nagyon régóta lóg Damoklész kardja fölöttünk. El tudom fogadni, ha búcsúzni kell. Amit nem, ha még 6 olyan meccset játszunk, mint legutóbb Egerszegen. Mert akkor tényleg nincs itt semmi helyünk.
Itt vannak az instat számok a meccsről:
Minden fontosabb statisztikai mutatót a szögleteken kívül buktunk. A sarokrúgásaink továbbra is gyalázatosak veszély nélküliek. Márkvárt nem tud pontrúgásokat rúgni, mégis rendre ő a felelős ""ezekért"". :W
De sok mindent le tudnék most még írni. De lényeg a lényeg, a helyzetünk tragikus. :(
Még az xG számokra leszek kiváncsi. Nekünk biztos, hogy kevesebb lesz, mint 1, nekik meg inkább a kettőt fogja súrolni, mint az egyet.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144942) Napfénysüti válasza hobizoli (#144930) üzenetére

Én 10 évig kézilabdakapus voltam. Meg ugye mellette már fociban is védtem. :D

Més que un club!

(#144943) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#144941) üzenetére


Cartevo
őstag

Bárkik esnek ki, az érdekes lesz, hogy érkezik a Loki +Vasas, akik nem kieső csapatok, tehát a 12-ből nem csak 2 vonható ki, hanem 2+2.

(#144944) IreN!CuS válasza yuing (#144932) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Értem én, de ha egy ilyet nem fújnak vissza akkor milyen kezezésnek kell történnie? Mert ennél egyértelműbb a világon nincs. Na mindegy ticoért nem kár csak érted....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#144945) forceberg válasza IreN!CuS (#144944) üzenetére


forceberg
veterán

Nem VAR esemény volt, a bíró benézte, vagy úgy döntött, nem szándékos mezőnykéz.

Az indoklás is egyértelmű:

"There were 38 seconds between Ocampos' handball, which Gil Manzano had deemed accidental, and Acuna's goal," refereeing expert Juan Andujar Oliver explained to Radio MARCA.

"The handball has to be immediately before the goal to rule it out and that's not the case here."

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144946) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#144941) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ha tényleg jön a HELL, akkor csak kormányváltásban kell reménykednetek és akkor a 22/23-as bajnokságot újoncként fogjátok behúzni :D :U
Meglátjuk, kipukkad-e a Zete.

Voltak rég meccsek, ahol a bivalyerős USA női válogatottat bucira verte egy U-13-as fiúcsapat, de lehet, hogy rosszul emlékszem, de nagyjából ez a szint és ez kb. el is helyezi a térképen a női focit. Én maximálisan nőpárti vagyok és támogatom a női egyenjogúságot, örülök, hogy van női foci és van számukra bajnoki rendszer, de ha igazán őszinte akarok lenni, azokat is meg tudom érteni, akik a női focit nem tartják sportnak :)

@Cartevo: hogy alakul a bajnokság? Végleges már az új formula és ezek szerint 22/23-tól az lesz? Erről most valahogy lemaradtam.

Szerintetek (mármint nem Tibi szerint ;) , hanem aki minimálisan követi is a mennyeit :) ) mi lenne a legideálisabb lebonyolítás?
Nekem tetszik a 12 csapat, a 14-t esetlennek tartom, 16 csapatot pedig láttuk, mennyire nem bír el az első osztály. Én baromira örülnék, ha a nagy vidéki fellegváraknak lenne első osztályú csapata, de arra a 20 csapatos bajnokság sem lenne garancia.
Nálam a 12 csapat, két oda-vissz (2*11) plusz alsó-felsőház 2*5 meccsel lenne a tuti, két kiesővel, plusz legalább egy, de inkább két osztályozós hellyel.

(#144947) forceberg válasza Peterhappy (#144946) üzenetére


forceberg
veterán

Az a baj, hogy ha én követem a Bárkát, akkor dobálja fel a női focit is, amire én nem vagyok kíváncsi.
Tudod, ha valakik csajokat akarnak nézni, akkor az nem egy néi focimeccs lesz...

A két kör + alsó-felsőház volt nekem azonnal a gondolatom, amikor 12 csapatos lett ez a xar...
Ha ezek maradnak 22-ben, akkor lehet, hogy több csapat lesz, hogy többet lehessen sikkasztani.
De Cartevo szerintem arra gondolt, hogy a két feljutó nem liftezni jön...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144948) Cartevo válasza forceberg (#144947) üzenetére


Cartevo
őstag

Igen, minden így marad.

(#144949) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

serieA, in these days..

(#144950) Richard! válasza Tibiajax (#144949) üzenetére


Richard!
addikt

:DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.