Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144401) mephi666 válasza DeathAdder (#144398) üzenetére


mephi666
nagyúr

Salah-nak lesz egy (vagy több) randija Ramos-al... majd ha átmennénk a madridon és a porto kiütné a cselszkit, akkor jöhet a másik régi "kedvenc" favágóm: Pepe :DDD ...igazából nem is Salah-ékat kellene itt erőltetni, hanem feltenni már kezdőnek a pitbull Shaqirit

ui: az előző bayern-psg döntő után vicces, hogy most megkapták a negyeddöntőt...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144402) Cartevo válasza DeathAdder (#144398) üzenetére


Cartevo
őstag

Az angolok verhető ellenfelet kaptak, így a besztlíg ilyen 3 kerekű járműként mehet tovább.

(#144403) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#144395) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

teljesen jó sorsolás
city bvb is jó meccs lesz Haaland-dal, a madrid vs salah-ék is..

(#144404) forceberg válasza Tibiajax (#144403) üzenetére


forceberg
veterán

Az egyik csapat a döntőben olyan lesz, mint a Spurs volt...

Valahogy nem jó ez a renszer, rangsorosásos párosítás kellene, mint a nagy víz túloldalán.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144405) Tibiajax válasza forceberg (#144404) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

abból a döntőből mai napig nem láttam egy pillanatot sem.. :) és nem is fogok
az egyelten bl-döntő, amire nem voltam kiváncsi. és akkor nagyon nagyon kegyesen, és udvarisan fogalmaztam

tényleg, az este lukaszmaúúra hogy hogy nem állt be a végére?.. murinnyó nem tudja, hogy ő az csak, aki képes 3gólt rúgni 5perc alatt, lefújás előtt?? hogy hogy nem alkalmazta?

(#144406) mephi666 válasza Tibiajax (#144405) üzenetére


mephi666
nagyúr

85percig a pályán volt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144407) Cartevo


Cartevo
őstag

ELődöntők

Villarreal – Arsenal
Granada/MU – Ajax/Roma

(ha a szlávok esnek ki a Dinamo Zagreb/Villarreal – Arsenal/Slavia Praha ágon)

(#144408) Tibiajax válasza Cartevo (#144407) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

??? mi ez??
a párosításokat told már be

inkább felmegyek a bors.hu-ra, onnan is többet tudok meg..

[ Szerkesztve ]

(#144409) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szóval

EURÓPA-LIGA, 2020–2021
Granada – Manchester United
Arsenal – Slavia Praha
Ajax – Roma
Dinamo Zagreb – Villarreal

hohohóó.. rómát megesszük reggelire
:D még a desszertnek is jut majd hely

united oké, arsenal szintén (bár mocskos jó kis csapat a cseh, jobbak, mint az olimpiakosz..).
amszterdam power, utcsó meccs az viszont passz...

ág-sorsolás ratyi.. megint az united-et kapjuk meg majd, ők viszont most is tovább fognak lépni
franca, pedig mindenki más verhető lenne az ajax-nak. talán még az arsenal nem. de őket majd kiejti más úgyis

[ Szerkesztve ]

(#144410) Cartevo válasza Tibiajax (#144409) üzenetére


Cartevo
őstag

Meccsnapok: április 8. és 15!

(#144411) BenHans válasza omfgk (#144394) üzenetére


BenHans
addikt

Szerintem elbeszélünk egymás mellett.
Én arra próbálok kilyukadni, hogy jobban kéne védeni a kapusokat is, és ami ilyen alapból nagyon sérülésveszélyes "pózban" túlzott erőbevetés az legyen piros. Kapus se ugorjon labda felé előranyújtott lábbal talppal, mert van mögötte egy ember is.
Erre kérek pirosat. Nem CR ellen, nem xy ellen, csak következetesen.

Az mondjuk engem is nagyon idegesít, hogy összevissza VARiálnak. .

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144413) BenHans válasza atee_13 (#144412) üzenetére


BenHans
addikt

Egy fokkal nagyobb kár érte, mint az okoskodó khm... PC propagandista Jancsikáért.
Közvetítések alatt mondjuk néha nem értettem a szerepének a létjogosultságát, hogy beszúr teljesen egyértelmű dolgokról pár mondatot.
De meg kell hagyni, ő nem lefele lógott ki...

#144409Tibiajax: Könnyen a torkotokon akadhat... :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144414) atee_13 válasza BenHans (#144413) üzenetére


atee_13
őstag

Egyetértek.
Jancsikban a legszebb, hogy britannián ott szo.ta a spíleresek faszát aztán a kedvencei hogy szidták mikor kib@szták.

De ezt a szakkomentátor társ szerepet én sem igazán értem ott, most eltekintve attól ki az félidőnként, ha 2x mond valami totál egyértelműt akkor sokat mondtam.

Még a peet a nagy mágus ott, aki anno britannián megmagyarázta, hogy pep nem nagypénzből topjátékosok miatt érte el amit és ezt gyorsan példával is igazolta Gabriel Agbonlahor szerepével, hogy milyen jól beépítette a citybe :DD :DD meg azért van egy finom bája mikor bede javítja ki a másikon, hogy nem igazán úgy van az a szabálykönyvbe ahogy ő azt mesélte élő egyenesben :D , meg volt vagy 2 szezonnal ezelőtt mikor egy pool ellen kapott gólt egy kieső mert a védő jól láthatóan nem nézett fel a hátrapassz előtt, elcsenték berúgták. Kimerevíti a képet és meséli, hogy nincs kinek adni a labdát és a képen látszik, h 1 sorral fentebb ott az üres társ :D az meg meg se fordult a fejében, hogy ki lehet rúgni oldalra a stadionból is, hogy ne legyen baj, előre lehet vágni akár vakon is, hogy ne legyen baj, de ha meg végkép elbizonytalonda akár alapvonalon is mert még egy szöglet is jobb mint a bekapott gól :D Sírtam a röhögéstől, de még azóta is osztja az észt, de én már csak a meccsekre kapcsolok oda.

De néha van, hogy inkább streamrt indítok.

(#144415) Cartevo válasza BenHans (#144413) üzenetére


Cartevo
őstag

Az nagy tét, hogy aki döntőt nyer és otthon is BL-helyen végez,

az magával visz a BL-be +1 hazai csapatot. Wiki

[ Szerkesztve ]

(#144416) DeathAdder válasza forceberg (#144400) üzenetére


DeathAdder
veterán

És ide a bökőt, hogy a bohóc ágról jön majd a BL győztes :D

atee_13 -nem fog hiányozni a közvetítések alatti mély szuszogása a mikrofonba , hogy teljes meccs alatt 5x megosszon a nézővel valami tartalom nélküli gondolatot.

Persze nyilván nem ezért rúgták ki, ezt a Kele Jancsi felé klán is úgy állítja be mint magyar sajátosságot, amikor a jog és egyenlőség hazájában éppen Jonny Deppek buknak meg egy bekummantott #meetoo miatt.

(#144417) BenHans válasza DeathAdder (#144416) üzenetére


BenHans
addikt

Miért érzem úgy, hogy a PSG most elkapja a Bayernt de minimum nagyon szoros lesz?
Lehet, hogy ezt szeretném titkon, de válasszuk külön.
Tényleg úgy gondolom, hogy sebezhetőbbek hátul mint tavaly, és amennyire nem illik a jelenlegi 'poolba Thiago annyira hiányzik a Bayernből.
Mostanában sok Bayern meccset néztem meg, és ez jött le.
Annyira érzem, hogy a két BL-re áhítozó pénzverő közül az egyik ott lesz...

...hogy aztán megismétlődjön a Di Matteo magic. ;] :DDD
Na ilyen formában adnék egy Bayern - Chelsea döntőt is.

Cartevo: A próféta szóljon belőled, hogy elmondhassuk mi álltuk egy lazio kenyerét. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144418) forceberg válasza DeathAdder (#144416) üzenetére


forceberg
veterán

A jelenlegi szintek alapján még a Cselzi kellett volna a másik ágra, hogy teljes legyen a sor.
De mondom, 1-2 meccsekre egyiket sem kell előre leírni!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144419) DeathAdder válasza BenHans (#144417) üzenetére


DeathAdder
veterán

Abszolút adott, továbbszenvedik magukat a Portón, aztán egy 0-0, 1-0ával kiverik a reált vagy a poolt, a döntőt meg behúzzák tizikkel :DDD

a szitit meg egy dologért gondolám eltérőnek az előző évekhez képest, hogy ebben a steril környezetben semmilyen külső behatás nélkül vihetik Pep szögmérővel megtervezett játékát.

PSG-t én valamiért nem érzem condendernek, bár azt mondják a Bayern sincs most csúcson, igen, szerintem is hiba volt Thiagot elengedni, döntőn is az egyik legjobb volt, nagyon passzolt abba a csapatba.

(#144420) venember83 válasza atee_13 (#144414) üzenetére


venember83
nagyúr

Janek, Peet, imádnivalók ezek az elméleti fizikusok, izé, futballszakértők...

(#144421) atee_13 válasza atee_13 (#144414) üzenetére


atee_13
őstag

Helyesbítek Fabian Delph volt nem Gabriel Agbonlahor csak tegnap este ugrott be, hogy rosszul emlékeztem őket.

(#144422) kacsyx válasza DeathAdder (#144419) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Sérülések nélkül sok esélye nem lenne a kezdőbe kerülni Kimmich és Goretzka mellett, úgyhogy nagy hiányérzet nincs miatta. Eleve nem a támadórészleggel van most gond, hanem a védelemmel, abban meg Thiago mindig is egy időzített bomba volt.

(#144423) forceberg válasza kacsyx (#144422) üzenetére


forceberg
veterán

Thiago egy Maestro, ha nem sérült, de neki Pep focija való.

A Bayern jobban nézett ki vele, de azért, mert akkor Pavard kiszorult :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144424) Tibiajax válasza forceberg (#144423) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A Bayern jobban nézett ki vele
...szokott a bayern jól kinézni?

(#144425) Phoen|x válasza atee_13 (#144412) üzenetére


Phoen|x
őstag

Elég ocsmány lépés. :U

Go Gunners!

(#144426) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mindeközben keleti derby Miskolcon. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144427) DeathAdder válasza Tibiajax (#144424) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#144428) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#144424) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Tibikém, remélem nézed, hogy 10 emberrel milyen jól néz ki a bayern :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144429) BenHans válasza ZavaBalazs (#144428) üzenetére


BenHans
addikt

Én sem szeretem őket, de most le a kalappal.
Mondjuk ez a Stuttgart is egy vicc, de ez nem von le a kivitelezés értékéből és szépségéből.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144430) Tibiajax válasza DeathAdder (#144427) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

végigkövettem a linkeket..
kár volt
ZavaBalazs minden szeretetem és tiszteletem a tiéd, de tudod nagyon jól, h nem szoktam bajor-mérkőzéseket nézni.....

(#144431) forceberg válasza BenHans (#144429) üzenetére


forceberg
veterán

10 emberrel már 3-at vertek, lol :))
Én meg nem is nézem :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144432) Soulfly842 válasza forceberg (#144431) üzenetére


Soulfly842
addikt

Négy az már !!!négy!!!4!4négy! :DDD :DDD

Lewandowski mesterhármas. Hát... most nem kérdés, hogy ő a világ legjobb csatára.

(#144433) ZavaBalazs válasza Soulfly842 (#144432) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha a másik meccsen Haaland nem talál be 3 perc alatt, nem lett volna ez a mesterhármas. [link]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144434) forceberg válasza Soulfly842 (#144432) üzenetére


forceberg
veterán

Hát... most nem kérdés, hogy ő a világ legjobb csapatának a csatára.
;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144435) Soulfly842 válasza forceberg (#144434) üzenetére


Soulfly842
addikt

:DDD :DDD ;]

(#144436) Peterhappy válasza forceberg (#144434) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nebazz, aláírt a Fradihoz? :D

(#144437) mephi666


mephi666
nagyúr

Na ez az everton-city meccs is jól mutatja, miért KdB a city legnagyobb ereje: 0-0nál beállt a hajrára, aktívan benne volt az 1. gólban, lőtt egyet, majd kis híján adott mégegy gólpasszt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144438) venember83


venember83
nagyúr

A nemzetközi sportbíróság (TAS - Tribunal arbitral du sport) megerősítette az UEFA döntését, miszerint a Svájc - Ukrajna meccset 3-0-ra a hazai csapat nyerte, miután az ukrán válogatott a svájci karanténelőírások miatt nem tudott megjelenni a meccsen. Az UEFA indoklása szerint semmilyen helyi egészségügyi hatóság nem írhatja felül a nemzetközileg és a felek által elfogadott protokollt.

Szerencsére Olaszországban más a helyzet, itt nyitott a kiskapu a kölcsönösen elfogadott előírások megszegésére.

(#144439) sh4d0w válasza venember83 (#144438) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Erre a hírre csak én vágok WTF fejet?

https://www.coreinfinity.tech

(#144440) yuing


yuing
őstag

Times :F

Mondjuk Pjanicstól talán jobb lehet. Persze a Barca közeli újságírók cáfolják a híreket. Állítólag Koeman jövő héten beszél Laportával az általa remélt keretbeli változásokról.
Valószínűleg Depay-t és Wijnaldumot kérni fogja, tavaly nyáron is már szerette volna leigazolni őket.

(#144441) yuing


yuing
őstag

Dinho 41 éves... Isten éltesse a Barca történelmének egyik legnagyobb játékosát!
Ronaldinho - Football's Greatest Entertainment

[ Szerkesztve ]

(#144442) BenHans válasza venember83 (#144438) üzenetére


BenHans
addikt

🤦🏼‍♂️Vannak bajok...
Az utolsó mondatod pedig sajnos nagyon ül.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144443) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vezet a Benevento egy csodás Juve assist által.
Az Arthur csodálatos passzt adott az ellenfél játékosnak, aki köszönte szépen, és gólra váltotta. :Y

Ha az lesz a döntő gól, és a Juve kikap, akkor nem teszi majd zsebre a brazil, amit kapni fog a szurkolóktól, a médiától, na meg Pirlo papától.
Elnézve a zebrák játékát, a fordítás nincs is nagyon a csapatban, de még az egyenlítés is necces.
Pedig rúghatnának kettőt, kellene egy Juve 1,5+ a fogadásomra, de ilyen impotens szar támadójátékkal nem sanszos.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144444) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#144443) üzenetére


venember83
nagyúr

Kellett neked Juve-győzelemre fogadni...

(#144445) LyonnaisFan1 válasza venember83 (#144444) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Gólszámoztam. De most azok sem akarnak potyogni :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144446) Ringman


Ringman
nagyúr

az kemény hogy a benevento 4 pontot hozott össze a juve ellen 2 meccsen.

(#144447) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#144443) üzenetére


BenHans
addikt

Kemény kis brigád ez a Benevento, nemrég nekünk is egy sovány 0-0 jött össze ellenük hiába a dominancia, pedig októberben kaptak egy ötöst.
A jobbik Inzaghi elég jó munkát végez.
Mondjuk ellenünk szerencséjük is volt, mert elmaradt egy jogos tizi.

"nektek mindenki ellen elmarad minimum egy" Nézz meg minden Roma meccset és meglátod. ;] :D

Nem értem amúgy, akkor lehet tényleg csak szerencséjük van és nem Inzaghi magic?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144448) Ringman válasza BenHans (#144447) üzenetére


Ringman
nagyúr

elég nagy talány a csapat, mi 2 meccsen 9 gólt rúgtunk nekik, de most megnéztem, a hellas is 6-ot, napoli is oda-vissza verte őket.

4. legrosszabb védelem az övék.

[ Szerkesztve ]

(#144449) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Akárhogy nézzük, azért ez kínos.
Kikapni a Beneventotól, ráadásul otthon, és kb. minősíthetetlen játékkal.

Valami ott nagyon nem kerek a Zebráknál manapság. Kiesés a BL-ből, 3 mai kötelező pont helyett nulla.
Pirlonak lapát? :F
Nedved helyében most nem lennék. Vajon kirúgja-e úgymond a Testvérét, mert azért csak nagy öreg barátok ők ketten.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144450) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na, nálam most szakadt el a cérna, elmehetnek büdös csába a játékosok, Pirlo+edzői stáb, igazolásokért felelősök :((

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.