Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144501) BenHans válasza venember83 (#144500) üzenetére


BenHans
addikt

Sokat olvasgattam azon az oldalon, ahol te is szerkesztő vagy, mert szerettem volna mélyebben belelátni mi zajlik épp nálatok. Olvasok persze olasz csoportokban és oldalakon is és próbálom kimazsolázni a konkrétumokat, de még magyarul is nehéz.
Egyszerűen semmi sem világos, hogy ki mit csinál, miért és kinek az utasítására.
Elhagyta a Juventust Allegri, majd sosem volt igazán ott Sarri, elment Beppe, legutóbb épp hozzánk jött át Maurizio Lombardo, és remélem szerepet vállal Allegri elcsábításában.
Maradt Agnelli, Paratici, Nedved és Pirlo papa na meg Arrivabene :D .

Amikor leigazoltátok CR-t, én azt mondtam lehet, hogy sokat hoz a J brandnek, de lesz hátulütője is, szerkezeti és anyagi szempontból is, hiába terjesztik azt a téveszmét, hogy a mezeladásból visszahozza az árát. Most, hogy tényleg esendőbbé vált a Juve mégis azt mondom, hogy hiba lenne mindent az ő nyakába varrni.
Nézd, én imádom az Alfát, a Ferrarit, de nem lehet, hogy Agnelli túl sok szerepet vállal és azért van ez?

Olvastam, hogy 113,7 millió eurós veszteséget jelentett a csapat. Tényleg előfordulhat, hogy Pirlo távozása esetén nem egy legfelső polcos edző veszi át a stafétát? Mert akkor joggal tehetem fel a kérdést, hogy Sarri miért nem volt jó? CR miatt, ahogy a főokos Cassano mondta? Ha CR megy, akkor Paratici is, ha Pirlo, akkor Nedved is, nem? Vagy azon múlik ki mennyire áll közel Agnellihez? Ha már Arrivabene, az állítólagos nagy barátja, karizmatikus ember létére, egy hozzá illő helyről el lett távolítva, aztán csak kellett neki munkát adni a futball csapatnál, bármi is legyen a feladat.
--------
Mindeközben állítólag Conte jelezte, amennyiben nem rendeződik a klub gazdasági helyzete és nem lesz tisztázva az átigazolási keret, úgy feláll a padról.
Nézzenek oda, egyszer mész 100 eurós étterembe és már rá is szoktál.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144502) yuing


yuing
őstag

Na, megvolt a nagy meeting Koeman és Laporta között. Kiszivárgott infók:

Biztosan Koeman irányítja a következő szezonban is a csapatot.
A holland edző kívánságlistája:
-középhátvéd (Eric García)
-balbekk
-fizikális kp (Wijnaldum)
-támadó (Depay)

Neto, Umtiti, Pjanics, Cou, a dán és valami Mateusz mehet amerre lát.
Grízember?!

(#144503) Peterhappy válasza yuing (#144502) üzenetére


Peterhappy
őstag

García hivatalos már, nem?
Szerintem Wijnaldum-ra és Depay-ra is jó esély van és még a kasszát se nagyon terhelné meg (a transzferdíj).
Plusz Messi kedvéért esetleg Agüero(?)

+ a távozók - nem is hangzik ez olyan rosszul.

A balhátvéd Alaba lehetne/lenne, de állítólag Ő Madridba tart - plusz horror fizetési igénye van.

(#144504) Tibiajax válasza Peterhappy (#144503) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Memphis - Aguero
--------- Messi ----------
mögöttük holland power, Wijnaldum, DeJong..?

nyamnyamm
:)

#waitingfornewbarca

(#144505) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#144506) szotyika77 válasza Peterhappy (#144503) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Távozók között emlegetik Netot, Umtitit, Pjanicot, Firpo, Coutinho, Braithwaite, Griezmann( :F ). Értük kapnak jobb esetben egy kis aprópénzt, és az ingyen érkezőkkel együtt helyrebillene a kassza. Szépen alakul a csapat, ha minden jól alakul. :)
Fati-Aguero-Dembele
Messi
DeJong, Wijnaldum,
Alba, Araujo, Mingueza, Dest
Ter Stegen.
Cserék: Inaki Pena (K), S.Roberto, Emerson, Pique, Lenglet, E.Garcia, Puig, Alena, Busi, Depay, Pedri, Trincao.

(#144507) Tibiajax válasza szotyika77 (#144506) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát Depay-t talán nem cserék közé írnàm....

(#144508) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Állítólag eltörlik a Pénzügyi Fair Play-t. Nem mintha eddig lett volna...

(#144509) Ringman válasza kacsyx (#144508) üzenetére


Ringman
nagyúr

az csak az olajosokra nem vonatkozott, az inter, milan, róma, juve(?) is szívott miatta.

(#144510) szotyika77 válasza Tibiajax (#144507) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Na jólvan, lehet kezdő, és Fati majd csereként beszáll, frisseséget hozva a játékba. :D

(#144511) villamos


villamos
őstag

Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott 23 fős kerete:

kapusok:
Auerbach Martin (Puskás Akadémia FC), Bese Balázs (Budafoki MTE), Kovács Péter (Budaörs)

védők:
Bolla Bendegúz (MOL Fehérvár FC), Huszti András (Budafoki MTE), Balogh Botond (Parma), Varju Benedek (MTK Budapest), Mocsi Attila (Szombathelyi Haladás), Tamás Olivér (Paksi FC), Deutsch László (Puskás Akadémia FC)

középpályások:
Csonka András (Budafoki MTE), Kata Mihály (MTK Budapest), Szendrei Norbert (Budapest Honvéd), Hinora Kristóf (Vasas FC), Mezei Szabolcs (MTK Budapest), Palincsár Martin (MTK Budapest)

támadók:
Kiss Tamás (Puskás Akadémia FC), Bukta Csaba (Altach), Kovácsréti Márk (Kisvárda Master Good), Skribek Alen (Budafoki MTE), Szőke Adrián (Heracles), Bárány Donát (Debreceni VSC), Bíró Bence (MTK Budapest)

szövetségi edző:
Gera Zoltán

A magyarok csoportjának programja:

1. forduló (március 24., szerda):
Magyarország-Németország, Székesfehérvár 21.00
Románia-Hollandia, Bozsik Aréna 21.00

2. forduló (március 27., szombat):
Magyarország-Románia, Bozsik Aréna 18.00
Németország-Hollandia, Székesfehérvár 21.00

3. forduló (március 30., kedd):
Hollandia-Magyarország, Székesfehérvár 18.00
Németország-Románia, Bozsik Aréna 18.00

Hajrá Magyarok! :C

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144512) LyonnaisFan1 válasza villamos (#144511) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Es a mai napon az Oranje is hajra :C
Fingassak ki a *****okat is, aztan mi szombaton ugyanugy :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144513) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#144512) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#144514) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#144513) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ha a románok kétszer is nulláznak, akkor ők ki is szálltak a buliból, mi meg legrosszabb esetben 3 ponttal ugorhatnánk neki az utolsó játékkörnek.
Pontazonosság(ok) esetén az egymás elleni eredmény(ek) dönt(enek)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144515) mephi666


mephi666
nagyúr

2-0-ra vertük a törököket, akik 4-2-re a hollandokat... magyar válogatott >>> holland :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144516) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#144515) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Bürak Yilmaz nagyot játszott. :Y
Sztem ma szerezte első karrier mesterhármasát a török nemzeti válogatottban.

Az pedig külön kiemelendő, hogy nagyjából 2 hónapot sérült volt ebben a naptári évben, és nem sokkal a visszatérése után szór 3 gólt a narancsosoknak. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144517) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#144516) üzenetére


mephi666
nagyúr

Most jobban megáll a régi szóvicc: a hollandoknak van egy kapusuk... Van de Szar :) ...ez bizony már nem Van der Saar (egyik kedvencem volt régen)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144518) perempe


perempe
addikt

jól bújik ki a védők gyűrűjéből Baku (0-2) :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#144519) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ez most komoly? Inkább nem is kommentálnám :DDD

A románok rájöttek, hogy határon túli játékosok is vannak a magyar válogatottban

"Előtte azonban kiemelik, hogy a magyar válogatott “outsider”, azaz nem sok eséllyel rendelkezik Eb-csoportjában, amelynek Németország, Hollandia és Románia is a tagja. Ezt azzal indokolják, hogy selejtezőt nem kellett játszanunk társrendező révén, tétmeccsünk sem volt az elmúlt bő két évben, ráadásul a koronavírus és sérülések miatt erősen tartalékosak is leszünk. Ott van viszont a keretünkben négy határon túli futballista – írják"

ööö.... izé... akkor sem írok semmit, erős vagyok! ;]

[ Szerkesztve ]

(#144520) venember83 válasza Soulfly842 (#144519) üzenetére


venember83
nagyúr

A román sportújságírás borzasztóan primitív tud lenni, hiszed vagy sem, még a magyarnál is primitívebb. Bulvár, irigység és ellentétek szítása. Erre épül az egész. Szót nem érdemel, nemhogy figyelmet.

Kieg.: még eszembe jutott az alattomos, alávaló jelző is, ami még bőven használható ebben a kontextusban.

[ Szerkesztve ]

(#144521) mephi666


mephi666
nagyúr

na, elég 3esély ez a ma esti meccs: 3.75 / 3 / 2 az oddsok... remélem nyitunk egy kellemes hazai győzelemmel :) ...lewára ráküldtük már a magyar vírust, cilikét? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144522) Tibiajax válasza mephi666 (#144515) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vicc az egész foci, úgy ahogy van.. ide pattan egy labda az egyiknek a fejéről nem oda, máris a másik csapat vezet, aztán lehet, ennyin is múlik az egész meccs...
ott volt az ajax-csirke-elődöntő, nem? amit addig felépítettek a hollandok, nyilván jobbak voltak a londoniaknál, de elég volt a legvégén 3perc kakukk, egy szánalmas majom beleért a csülkjével a labdába 2x, oda lett a döntő. nyilván mindenkinek jobb lett volna, ha ők mennek a 'pool ellen, de ilyen az élet
itt most a törökök le tudták győzni az oranje-t, de a magyarok már simán partiban lesznek majd velük most, szerintem, tolnak egy szenvedés meccset. ugyanakkor a hollandok meg bármikor megvernének sztem bennünket, bárhol

hát ez van
nincsenek itt kőbe vésett erőviszonyok
...max a bájern müntyen
persze ők is csak akkor, ha épp nem fogadok rájuk.. vagyis 1alkalmat leszámítva mindig

(#144523) ZavaBalazs válasza mephi666 (#144521) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Cilike sajnos nem ilyen precíz műszer, területre sebez: [link] 20:30-tól a következő fél perc a lényeg :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144524) mephi666 válasza ZavaBalazs (#144523) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, mindenhonnan ez folyik :D megártott neki az orosz vakcina... vagy az orosz vodka :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144526) BenHans


BenHans
addikt

Az AS Roma szót mert emelni a kettős mérce és az egynlőtlen elbánás ellen és nevetségesnek nevezte a FIGC és CONI mondvacsinált indokait.
A történet ugye közismert és egyértelmű, már én is írtam róla...
Megvan az eredmény. A férgeknek semmit nem jelent, sőt szemet szúr, hogy a Roma egyedül képviseli Olaszországot a nemzetközi kupaporondon.
Kimondatlanul ugyan, de innentől ez háború, meg akarják mutatni Friedkinnek, hogy itt nem szokás kiállni bizonyos elemekkel szemben, de végre elég kemény a fa, amibe fejszét vágnának.

Vergognosa! AS Roma e romanisti insieme contro tutti!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144527) venember83 válasza BenHans (#144526) üzenetére


venember83
nagyúr

Te most azt vártad, hogy átütemezik a bajnokikat az európai szereplés miatt? Nem szoktak ilyen csinálni, az elmúlt pár év alapján ezt egyértelműen ki merem jelenteni. Nem Roma elleni merénylet ez, egyszerűen leszarják. Max. annyit tesznek, hogy 1-1 napot tologatják, pl. ha kedden játszasz BL-meccset, akkor szombaton lesz a bajnoki forduló számodra, nem vasárnap, hogy legyen meg a 3 nap a két meccs között.

(#144528) BenHans


BenHans
addikt

Vezetünk! :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144529) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

yeaaah 1-0

Resistencia eterna

(#144530) mephi666


mephi666
nagyúr

No akkor: "hajrá magyarország, hajrá magyarok" :D

Kleinheislert darálgatják... Hajdúbéna miért "klenhejsler"-nek mondja? Németes neve van, ami miatt "klájn" az

Na, vezetünk :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144531) villamos


villamos
őstag

Sallai góljával vezetünk! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144532) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sallai :R
Szeczezsny mellett bement. ;]
Ezt a nevet már leírni is nehéz, nemhogy kimondani. :D

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144533) perempe válasza villamos (#144531) üzenetére


perempe
addikt

szerencsére nem állt szóba senkivel. az indítás jó volt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#144534) Citroware


Citroware
addikt

Vezetjük a selejtezőcsoportot. :DD

(#144535) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#144532) üzenetére


forceberg
veterán

Jól helyezkedett, kb. kívülről támasztotta a jobb kapufát :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144536) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#144532) üzenetére


mephi666
nagyúr

Csöcsnyivel ment el mellette a labda :D

Írni akartam előbb, hogy "de jó lett volna, ha nálunk Bebaszlai is játszhat" ...de úgy tűnik más is meg tudja oldani :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144537) BenHans


BenHans
addikt

Florenzi assziszt Berardi gól, vezetnek az olaszok is! :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144538) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Macedón csapatnál egy majdnem mb1-es hátsó védelem hármas kezd.

Ristevski és Musliu is a kezdőben. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144539) Tibiajax válasza BenHans (#144537) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hú de jó...


ezt a szenny szalait még mindig játszatják??...

[ Szerkesztve ]

(#144540) villamos válasza Tibiajax (#144539) üzenetére


villamos
őstag

Nem nagyon ért még hozzá a labdához... :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144541) mephi666 válasza villamos (#144540) üzenetére


mephi666
nagyúr

Most viszont szépen helyzetbe került...

Eddig ez a meccs nem nagyon tükrözi a magyar-lengyel barátságot :D az viszont tetszik, ahogy középpályán sorban nyerjük a párharcokat... küzd mindenki becsülettel a labdáért

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144542) Citroware


Citroware
addikt

"Kurwa!"

Ezt értettem. :DDD

(#144543) Citroware


Citroware
addikt

Hogy van most a kijutás? Első helyezett kvalifikálja magát a VB-re, második pótselejtező, az oké. Ezen felül van még valami olyasmi, hogy legjobb második is kijut, vagy legjobb harmadik is pótselejtezik, vagy aki a nemzetek ligájából kijut, az helyet csinál valakinek a selejtezőből, stb.?

(#144544) mephi666


mephi666
nagyúr

Lewa kezdett CR7re hasonlítani a hisztijeivel... 2. félidőben remélem, hogy inkább meme-t hoz össze, mint gólt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144545) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Német nemzeti Himnusz. (Featuring Limp Bizkit) :D

Húbazmeg. :C
Be is nyomok gyorsan magamnak egy Break Stuffot, meg a WoodStock 99 Limp Bizkites akcióját. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144546) villamos válasza Citroware (#144543) üzenetére


villamos
őstag

Így juthat ki a magyar válogatott a 2022-es világbajnokságra

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#144547) Citroware válasza LyonnaisFan1 (#144545) üzenetére


Citroware
addikt

A TV-csatorna rakta alá, vagy a stadion hangtechnikusai voltak ennyire ügyesek?

(#144548) LyonnaisFan1 válasza Citroware (#144547) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azt nem tudom, de az emnéttysport oldalán is visszanéztem a teljes közvetítést, és abban is benne volt.
Kicsit tekergetnem kellett a videóba, de ráleltem. :D
Csipázom is valamennyire a LB-et, nekem bejött. :P

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144549) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#144545) üzenetére


mephi666
nagyúr

Woodstock99 :) az mekkora buli lehetett... nekem onnan ez a kedvencem 20éve még yt idők előtt nem is tudom, honnan szereztem be jópár offspring videót, köztük woodstock felvételekkel...

A németeknek legalább kis rammsteint nyomtak volna akkor már :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144550) perempe válasza LyonnaisFan1 (#144545) üzenetére


perempe
addikt

én Mahler kilencedikét hallgatom (Berliner Philharmoniker, Barbirolli).
még kb. 20 perc van hátra az utolsó tételből.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.