Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144351) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na lássuk a két igazi köcsögcsapat klasszikus össszecsapását..
hajrá egyik se

(#144352) mephi666 válasza atee_13 (#144349) üzenetére


mephi666
nagyúr

Firminot tartani kéne mindenképp, de kit lehetne hozni? Haalandot pl szívesen megnézném itt :D

Na, játszanak a bőrgatyásosok a sasosok ellen :D bayern kapuban Neuernél "neuer" kapus van :) 4-1ről nem hinném, hogy csodafordítás következne

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144353) forceberg válasza Tibiajax (#144351) üzenetére


forceberg
veterán

A cselzi oké, de Choloékkal mi a bajod? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144354) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144351) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem is tudtam, hogy ma a Barca az Interrel játszik

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#144355) Tibiajax válasza forceberg (#144353) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

favágó atleti?.. :) nem sok köcsögebb csapat van náluk a világon, nem mondjak már ezzel újat... :U :U
edzőstül, kosztástul, mindenestül
azt sajnálom csak, hogy koszta már nem játszik náluk. akkor ragyogtak a legszebben

bagyulajuve #14435l4
pff.... :)

(#144356) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#144355) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

durva, hogy játszik a bayern, és mégis a másik meccset köcsögözöd ;]

kapcsolj át a spílerkettőre, Müller a kapitän :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144357) atee_13 válasza mephi666 (#144352) üzenetére


atee_13
őstag

Én Salah Mané párosra gondoltam. Ötletem lenne ki kellene vagy inkább vízióm, de nem tudom mennyire valósulna meg :D

(#144358) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#144356) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, hát a bayern nem köcsög..
alapvetően, a köcsög meg az utálat nem feltétlen jár kéz a kézben nálam

(#144359) mephi666 válasza atee_13 (#144357) üzenetére


mephi666
nagyúr

Én is úgy értettem, hogy mindkettőt tovább lehetne adni: Firmino-t meg megtartani... szerencsétlen lőhetett volna már egy marék gólt, ha nem akar annyira önzetlen csapatjátékos lenni és Salah-al gólt rúgatni...

Kikre gondolsz? :D elhozni CR7et, Messit, Ibrát meg Lewát? :D fel lehetne belőlük rakni a valaha volt legöregebb támadósort

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144360) paatrick


paatrick
senior tag

Trippier te nyomorék csak 3x rúghattad volna el a labdát hogy ne legyen gól... :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144361) BenHans válasza paatrick (#144360) üzenetére


BenHans
addikt

Oblak meg lespárgázhatott volna.
Nem is értem, sok kapus egyszerűen nem akarja ledobni a seggét a földre és lábbal nagyobb szöget zárni ami ilyen esetben hatásosabb mint amit csinált.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144362) atee_13 válasza mephi666 (#144359) üzenetére


atee_13
őstag

Barca elvileg 50 milláért már elpasszolné Grízest voltak ilyen pletykák. Namost Tiágó barca nevelés, hátha kellene nekik és egy 1-1 játékos csere esetleg kis anyagi kompenzáció. Persze ehhez az is kell, hogy Grízes játszani akarjon ne meggazdagodni mert kb 60% fizetéscsökkenés kellene mert 200k/hét nél nem nagyon kapna többet.
Salah-t meg szintén cserélni Mbapéra lehetőleg 1-1 bn vagy minimális anyagi kompenzáció.
Manét 80-100 milla körül elpasszolni a margitnak és abból még jöhetne 1-2 meglepi.
Firminho meg lehetne egy amolyan támadó középpályás egy gyémánt 4 esben elől.

..........Grízes
Jota .............Mbapé
........Firminho

[ Szerkesztve ]

(#144363) paatrick válasza BenHans (#144361) üzenetére


paatrick
senior tag

Az külön vicc hogy pont az Atletico kap ilyen gólt hogy félpályánál nem borítják fel a támadó játékost és engedik átfutni a pályán.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144364) mephi666 válasza atee_13 (#144362) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hehe, elég vad lenne... Grízes nekem nem volt soha szimpatikus, mert "nagyon francia" :D Mbappe is francia, de nem annyira... és k*rvajó játékos... megnézném így ezt a 4est szívesen: mindenesetre tuti, hogy ez a "nagy hármas" a jelenlegi formában nem maradhat :K pl-cím óta olyan, mintha Firminot leszámítva csak az önös érdekük miatt játszanának... korábban pedig nem volt olyan meccs, amikor legalább egyiküknek ne ment volna a gólrúgás (szépen együtt mentek 20-20 gólig)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144365) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

megkapta savic a pirost és lement, rüdiger azonnal meggyógyult és vigyorog a majom fejével... semmi baja nincs nyilván

undorító egy tetves ez a mai foci

(#144366) paatrick


paatrick
senior tag

Büntetni lehetett ezzel a Chelsea Atleticoval. Mondjuk a tegnapi Real - Atalantával is. Nem is emlékszem mikor láttam ilyen szar meccseket.

A játékvezetés meg egyenesen botrányos mostanában. Bíró elvtárs ki akarta állítani és talált rá okot. Vicc. Hány ilyen van folyamatosan.

Egyetértek Tibiajaxszal. A nagy világfájdalomból a csávó 0 perc alatt felgyógyult azt már cukkolta az Atleticot. Az ilyen szimulálóknál egyből nyomnám hogy akkor menjen le a pályáról majd 5 perc múlva visszajöhet addigra "meggyógyul". Mindjárt nem szimulálnának ennyit. :W

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144367) paatrick


paatrick
senior tag

Ja és szerintem innen az Atletico a spanyol bajnokságot is bukja annyira szét vannak esve.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144368) jbalint18


jbalint18
tag

Bl kuka. Bajnokság szintén kuka lesz. Nem baj hajrá Cholo !!! :W

(#144369) venember83 válasza jbalint18 (#144368) üzenetére


venember83
nagyúr

Biztos Pirlóval egyeztetett. :))

(#144370) Sonja


Sonja
veterán

Vajon tényleg ez lesz?! :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#144371) omfgk válasza Sonja (#144370) üzenetére


omfgk
addikt

Perez a Porto-ért fizetett egy szép összeget szóval ez tuti kamu sorsolás.

(#144372) Cartevo válasza Tibiajax (#144351) üzenetére


Cartevo
őstag

Itt még másként vélekedtél, csak most főszereplők, tehát ez új fogalom: divatellendrukker.

(#144373) Ringman


Ringman
nagyúr

elmarad a hétvégi inter-sassuolo meccs covid miatt, az interben már 4 fertőzött van. (handa, devrij, dambrosio, vecino)
így vsz. a játékosok a válogatottakba sem mennek.

(#144374) szotyika77 válasza Sonja (#144370) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Nem lenne rossz, az biztos, hogy ebből a 8-asból parázs csatákat is ki lehet sorsolni holnap.
:C

[ Szerkesztve ]

(#144375) venember83 válasza Ringman (#144373) üzenetére


venember83
nagyúr

Beppe meggyógyult? A legutóbb olvastam, hogy kórházba kellett vinni, mert korántsem viseli/viselte tünetmentesen a koronavírus-fertőzést.

(#144376) Ringman válasza venember83 (#144375) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#144377) Tibiajax válasza Cartevo (#144372) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem. pont hogy már akkor is feltűnt, a valamiféle láthatatlan kapocs a két klub között.. nagy vándorlás volt egymás közt, nem véletlenül. két igazi favágó, gőgös és köcsög klub
nem kell egyiket se félteni
de, amit próbáltam az este is hozzátenni, attól még hogy valami köcsög, nem biztos, h utáljuk is. valamint fordítva is megy a dolog, attól még h nem köcsögök, simán rühelhetjük.. (lásd müntyen)

Ringman nem lesz ebből így bajnoki cím..

(#144378) Richard!


Richard!
addikt

Pjanic, Griezmann, Coutinho és Braithwaite is kuka: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144379) szotyika77 válasza Richard! (#144378) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Na ez nem lesz egyszerű, szeirntem a négy játékosból 3 a katalánoknál kezdi meg a felkészülést a következő szezonra. Amilyen formában vannak, illetve amilyen helyzetben van most az átigazolási piac, nem fognak kapkodni utánuk az fix.
De ez a cikk arra is rámutat, hogy Barto milyen jól igazolt az utóbbi időben... az akkor igazolt játékosok most kb a negyedét ha érik... nemhogy Haalandra, de még Emersonra se lesz pénz...

(#144380) omfgk válasza Richard! (#144378) üzenetére


omfgk
addikt

Messi kapcsán mi a friss infó?

Megpróbálják valahogy meggyőzni ,hogy maradjon?

(#144381) szotyika77 válasza omfgk (#144380) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Laporta rajta van az ügyön, hogy maradjon Messi. Meglátjuk mit sikerül kihozni belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#144382) DS39 válasza Ringman (#144373) üzenetére


DS39
nagyúr

:(

Pedig már közel volt a 19.

(#144383) ZavaBalazs válasza omfgk (#144371) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de akkor Pep hogy fogja magát eltaktikázni szintén a porto ellen? :F

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144384) omfgk válasza ZavaBalazs (#144383) üzenetére


omfgk
addikt

Úgy ,hogy a City fog a Madrid - Porto győztesével játszani. :O

Mondjuk Hazard most egy időre kiesett. (Hashtag : ingyen vihető csávó, mert kell a f*sznak egy Bale 2.0)
Máris javultak az esélyek. :))

[ Szerkesztve ]

(#144385) BenHans


BenHans
addikt

Hihetetlen, hogy a Real és az Inter után a Roma ellen már feltett kézzel áll ki a Sahtar.
Érdemes megnézni hogy kezelték az olasz firkászok a Sahtart amikor az Inter ellen játszottak és mostanra a Róma ellen mekkorát gyengült a szemükben.
Csak a szokásos, az olasz hal is a fejétől bűzlik.
Nekünk is kéne kis segítség, amikor gyengén játszunk és nem is lenne gond a dobogóra sem.

Contro tutto. Contro tutti. Daje Roma!

Remélem a Milan is továbbjut.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144386) mephi666


mephi666
nagyúr

Na a csirkék úgy ráhasaltak már az elejétől a 2 gól előnyre, hogy a szépítésnél már mondtam, hogy "more ebbű baj lesz" ...erre beverte a dinamó a 2. gólt... 84. percben most indul a buli :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144387) mephi666 válasza mephi666 (#144386) üzenetére


mephi666
nagyúr

Na, Orsic lett a dinamo Moura-ja :D kapusuktól azért kellettek bravúrok, de elég meglepő, hogy a tottenham nem tudott 1 nyomorult gólt beszenvedni és 2 gól előnyről kiesett

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144388) vond


vond
MODERÁTOR

Elég gyenge eddig ez a Milan-Juve. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#144389) ZavaBalazs válasza omfgk (#144384) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de Peppel (a 16-17 monaco elleni nyolcaddöntőt leszámítva) mindig a negyeddöntőben hasalnak el :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144390) BenHans


BenHans
addikt

Nem úgy volt, hogy a helyzetnél továbbengedik a lest is és majd utána fújják vissza ha az volt? Csak mert az előbb Ibra nagyon nem volt lesen és behúzták, már lendült volna a lába.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144391) BenHans


BenHans
addikt

La ROMA è l’unica squadra italiana in Europa.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144392) BenHans


BenHans
addikt

Kár volt megnéznem az összefoglalót.
Rangers - Slavia meccsen rosszabbul sült el a CR féle korábban már vitatott megmozdulás.
Ezért piros az ilyen, mindenhol az kell hogy legyen...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144393) omfgk válasza BenHans (#144392) üzenetére


omfgk
addikt

Ezért piros az ilyen, mindenhol az kell hogy legyen...

Én mindenért (is) pirosat adnék...

Tehát van egy szabálykönyv. És van egy birói gyakorlat (ami egyébként sok esetben erősebb).
És ez az eset sem hasonlítható a CR féle esethez.

Értem én ,hogy minden egyes fejberúgást mostantól CR-hez vezetnél vissza, de ez nem éppen elegáns megoldás. És egyébként téves is.

Nem azt mondom ,hogy CR nem érdemelt volna pirosat... Mert simán kaphatott volna. De semmiképpen nem volt egyértelmű piros. Nagy különbség.

Nem összehasonlíthatóak az esetek. Még egyszer leírom.

Bár a szabálykönyvben nincs kifejezetten leírva, de a bírói döntésnél bizony számít ,hogy a játékos lába a testéhez képest hol helyezkedett el. Mert ugye olyan ,hogy magas láb nincsen (max a magyar kommentátorok fejében), de olyan van ,hogy kontrollált testhelyzet. Ezért is piros a páros lábbal bevetődés.
Szintén fontos a kapus mozgása... Baromi nagy mindegy ,hogy vetődik-e vagy sem.
Bírói gyakorlat mint mondtam.

És nem akartam direkt beléd kötni vagy ilyesmi, de egészen röhej ,hogy rögtön a CR féle eset jutott az eszedbe megint az eset kapcsán. Baromira nem olyan volt. Ahogy a De Jong vagy Müller féle eset sem.

[ Szerkesztve ]

(#144394) omfgk válasza omfgk (#144393) üzenetére


omfgk
addikt

Mondjuk az jó lenne ha a bírók ilyen esetekben egységesen használnák azt a kurva VAR-t...
De sajnos VAR ide vagy oda, a var szobába ülhetnek ettől még idióták és simán el tudják cseszni a döntést. Vagy csak szimplán a focinézést amikor 4 percig áll a játék mint tegnapelőtt például.

Baromi nagy mindegy * Ez természetesen Baromira nem mindegy akart lenni feljebb, csak gyenge volt a reggeli kávém. Kell belőle még 3 csészényi.

(#144395) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na akkor ha jól olvasom, az elődöntős ágak is megvannak:

city-bvb
bayern-psg

real-pool
chelsea-porto

kár, jobban örültem volna, ha a reallal (2 meccsen) találkozik a bayern.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144396) forceberg válasza ZavaBalazs (#144395) üzenetére


forceberg
veterán

Megint van egy bohóc ág...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#144397) szotyika77 válasza ZavaBalazs (#144395) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Komoly lesz, szerintem City, Bayern, Real, Chelsea lesz az elődöntőben.
És remélem Bayern-Chelsea döntő lesz, Bayern győzelemmel. :)

(#144398) DeathAdder válasza forceberg (#144396) üzenetére


DeathAdder
veterán

real pool chelsea portoból az egyik döntős lesz :DDD

(#144399) bagyulajuve válasza DeathAdder (#144398) üzenetére


bagyulajuve
addikt

id Zombori te vagy az? :D

Resistencia eterna

(#144400) forceberg válasza DeathAdder (#144398) üzenetére


forceberg
veterán

Ez idén a bohóc ág, talán a cselzi jár jó úton, ezek közül Tuselékra tennék jelenleg leginkább.
De azért 1-2 meccsen ugye lehet csoda.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.