Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143401) mephi666


mephi666
nagyúr

Pff ezt a 11est: botladozik, átesik TAA-n, esni akart, úgy ment oda... mert nem maradhat el meccs sz*patás nélkül

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143402) gabross válasza atee_13 (#143400) üzenetére


gabross
tag

ez az egész csapat egy katasztrófa, brenda utolsó évében jobb volt a színvonal

(#143403) atee_13 válasza mephi666 (#143401) üzenetére


atee_13
őstag

háttal csúszó játékost tarkón térdeli és tizi kimegy megsasolja tizi :D :C

ettől függetlenül is buktunk volna, de ilyen gané játékvezetést

#143402gabross

Azért túlozni nem kell, ott nem volt sérült a fél kezdő, kieső hely egy EL csoportban amiből klopp döntőt hozott ki ugyan azzal a kerettel úgy, h volt 3 kezezés a 16 on belül amiért 0 bünetetőt kapott a pool

[ Szerkesztve ]

(#143404) bagyulajuve válasza mephi666 (#143401) üzenetére


bagyulajuve
addikt

pont rosszkor akart felállni, de érdekes jelenet volt, ment volna a labdáért a csatár és ebben akadályozták (persze nem szándékosan)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#143405) gabross válasza mephi666 (#143401) üzenetére


gabross
tag

ordas nagy kamu volt ez a 11-es, mit latott a biro a kepernyon? kb masfel mp-ig nezte...

(#143406) mephi666 válasza bagyulajuve (#143404) üzenetére


mephi666
nagyúr

Úgy botladozott már a kontakt előtt, hogy azt kereste, hogy essen át TAA-n... másik oldalon az 50kilós Manét lelökik dulván a padlóla, semmi :C ő is szívesen elesett, de pool javára talán havonta 1szer néznek a varra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143407) gabross válasza mephi666 (#143406) üzenetére


gabross
tag

gusztustalan a játékvezetés, ismétlésen látszik, h keane tenyere mané hátán és ellöki. mezőnyben befújják? be, akkor meg mit csinál az a sok vaksi a var szobában...

(#143408) mephi666 válasza gabross (#143407) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről beszéltem itt: 0-2 lett, közben ha csak az elcseszett bírói döntéseket nézzük, a jogtalan és jogos 11-est megfordítva is lehetett volna simán 1-1 :K nem lepődnék meg, ha idővel "var-botrány" lenne és kiderülne, hányszáz meccset csaltak el a videószobából...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143409) gabross válasza atee_13 (#143403) üzenetére


gabross
tag

nyilván kis túlzás, de ami most történik, sajnos több egy kis hullámvölgynél. brenda csapata akkor 42 pontot szerzett 25 forduló alatt (és ott is volt otthoni 0-0 a hull city ellen, volt szerencsém élőben végigszenvedni), nézz rá most a tabellára

(#143410) Phoen|x válasza mephi666 (#143406) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ezt a kamutizit... Nevetséges ítéltek vannak mostanában. A múltkori David Luiz piros is hasonló vétlen szitu volt. Annál a tizire azt mondom ok, adja meg de a piros az marha erős volt.

Go Gunners!

(#143411) atee_13 válasza gabross (#143409) üzenetére


atee_13
őstag

BR nél hiányzott a csapat komplett közepe? Két középső védő 2 középső középpályás?

Értem én a pontot, de akkor minden csapat máshogy teljesített, a mostani tabella sem lenne ennyire gázos, ha a 2. és a 10. között össz visz nem 10 pont lenne. Jelenleg sok az a csapat aki nagyából ugyan úgy teljesít.

(#143412) mephi666 válasza gabross (#143409) üzenetére


mephi666
nagyúr

pl-ben karácsony előtt volt a 7-es a cp-nek, azóta 2 GY 3 D 6 V és 9 rúgott / 15 kapott gól (már ha nem számoltam el) ...ez a durva: ment a 7es 1 meccsen és azóta 11 meccsen jött össze épp csak kicsivel több gól... kb minden pozitív rekordsorozat el lett dobva és a negatív rekordokat kezdi döntögetni a csapat egy éles váltással

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143413) mephi666 válasza mephi666 (#143412) üzenetére


mephi666
nagyúr

még erre is rákontrázok: a 2 előző szezonban 76(!) meccsen volt összesen 4 vereségünk... most szűk 2 hónap alatt összejött 1.5-szer ennyi :U vagy úgy is vehetnénk, hogy a hihetetlen hazai veretlenségi sorozat után 1 hónap se kellett, hogy 4-szer egymás után kikapjunk az anfielden...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143414) salesman válasza Pkc83 (#143390) üzenetére


salesman
őstag

Mit iszol?

Türűűűdrááá!

(#143415) gabross válasza atee_13 (#143411) üzenetére


gabross
tag

értem én, h sok a sérült és most még hendonak is izomsérülése lehet, ami megint nem 1 hét. de más csapatnál is vannak/lesznek/voltak sérültek. elöl viszont a "világ legjobb támadóhármasa" játszik, mögötte wijnaldum, barcelona elleni hősünk, thiago, akit ha szeretünk, ha nem, a bl döntő egyik legjobb játékosa volt tavaly, curtis jones, akit phil fodenhez hasonlítanak a szakik, mit veszel ebből észre az elmúlt 2 hónapban?

elég a kifogásokból, meg kell halni a pályán az everton ellen, nem flegmán visszafordulni egy elpattanó labda után, nem legyinteni, ha nem érek el egy átadást... a fejekben valami nagyon nincs rendben, nem lehet mindent másra fogni

[ Szerkesztve ]

(#143416) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, inkább azt mondjátok meg, hogy a várható EB-s zakó + Löw menesztése után Kloppó leül-e a válogatott padjára? ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#143417) mephi666 válasza gabross (#143415) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nincs igazi vezére a csapatnak... VVD és Henderson is tökéletes erre a feladatra, valamint Milner is be tud segíteni, erre VVD egész szezonra kiesett, Hendó meg hátulról nem tud úgy irányítani és a gyors támadók is lazán körbefutják... fejetlenséget látok folyamatosan, ami nem volt korábban jellemző... Fabinho jó pótlék volt a megszokott posztjától eltérő helyen, erre ő is off... nagy hármas meg szét van zuhanva fejben... Jota nagyon jó vérfrissítés volt a csapatnak, lőtte a gólokat is sorban, erre ő is sérült... Gomez a védelemben egyik kedvenc, szintén lesérült... komolyan lehet megérné elküldeni mindenkit pihenni, hogy a bl-meccsekre 150%on pörögjenek, pl-ben meg az ifit játszatni, ahogy ment ez korábban pl fakupameccseken (aztán a bl indulást ne top4ként érjük el jövőre, hanem címvédőként :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143418) Pkc83 válasza salesman (#143414) üzenetére


Pkc83
őstag

Épp semmit de lehet kéne. :D
De miért is?

(#143419) gyuromoj válasza ZavaBalazs (#143416) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pletyka szerint Hansi lesz az utód.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#143420) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, fb-n már Klopp menesztését vízionálják páran... (meg Gerrard érkezését: aminek én örülni fogok, de tudok még rá várni pár évet... szerezzen csak pár bajnoki címet előbb, valamint rutint... ne jusson Lampard sorsára) megnézném, hogy ki-mire lenne képes ezzel a szétvert kerettel: Hendó sérülése se biztató, de nincs még hivatalos vélemény... Kloppot nem bírálnám: A-terv kiesett VVD sérülésével, azóta B-C-D-E-stb is... lassan nem marad betű az abc-ben, hogy milyen tervnél jár

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143421) ZavaBalazs válasza gyuromoj (#143419) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ez alapból is hülyeség volt, de azóta már cáfolták is. :N

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#143422) atee_13 válasza gabross (#143415) üzenetére


atee_13
őstag

"mit veszel ebből észre az elmúlt 2 hónapban?" Nem csak az elmúlt 2 hónapra vonatkozóan, de úgy alapból annyit, h elég sok benne a vízió.

(#143423) vans? válasza Citroware (#143399) üzenetére


vans?
őstag

Jogos. Nem is kerestem eddig, latszik. ;] La Liga, Bundesliga, BL, teli sportok eleg nekem.

hábm bábm

(#143424) Citroware válasza vans? (#143423) üzenetére


Citroware
addikt

Mennyire vagy elégedett vele?

Én gondolkodtam, hogy előfizetek rá. Magyarországon egyébként elérhető egyáltalán? Mondjuk én Ausztriában vagyok, itt igen.
De úgy döntöttem, hogy inkább nem kell, mert csak néhány BL-meccs van, amiről így lemaradok, illetve a fakupa/ligakupa, ahonnan a Liverpool minden évben korán kiejti magát, így olyan sok hiányt nem szenvedek el nélküle.

(#143425) Citroware válasza ZavaBalazs (#143416) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, de nem rögtön. A nyilatkozatai alapján elég világos, hogy a Liverpool után nem tervez másik klubcsapatot bevállalni, talán visszavonul: túl sok ez neki, többet szeretne lenni a családjával, fontos neki a magánélet is. Válogatottat esetleg bevállal, mert az nem vesz el annyi időt és energiát tőle. Szerintem abszolút kézenfekvő és fogadni mernék rá, hogy a liverpooli pályafutása után pihen egy kicsit, és az első adandó alkalommal leül a német válogatott kispadjára.

(#143426) gabross válasza Citroware (#143424) üzenetére


gabross
tag

Én még akkor fizettem elő rá, míg azon ment a premier league is. Megbízhatóan működött, meccset, összefoglalót később is vissza lehetett nézni. 12 euró 1 hónap és bármikor lemondhatod, 30 napig ingyenes is.

A Sky-t a Magentán keresztül fizetem elő, de a Sky Go-val nem vagyok annyira kibékülve. Persze tv-n is lehetne, de laptopon nézem a mecseket.

(#143427) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

the day has finally come

fozzza, inddddaa.

(#143428) bagyulajuve válasza Tibiajax (#143427) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egy döntetlen jó, nem? :DDD

Resistencia eterna

(#143429) Tibiajax válasza bagyulajuve (#143428) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

inkább, mint vereség...
:)

(#143430) DeathAdder válasza mephi666 (#143420) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezért nem kell fészbúkot olvasni. Az meg nem gyengén árazná a bajnokságot ha ha ennyi rokkant mellett is simán hoznák. Csoda hogy decemberig megvolt az első hely, bár akkor még nem volt ennyi sérült.

Én remélem Lampard elmegy a Celticbe és lesznek parázs Rangers Celticek :C

(#143431) mephi666 válasza DeathAdder (#143430) üzenetére


mephi666
nagyúr

van ez a mondás, hogy "aki naptári évfordulókor vezeti a pl-t, általában az hozza a szezont..." 2 éve ez bukott nálunk és most is úgy állunk, hogy 7 pont előnyből mára 16 pont hátrány lett úgy, hogy a city 1 meccsel kevesebbet játszott... 11 meccsen a megszerezhető 33 pontból gyűjtöttünk 8-at (cp elleni 7:0 óta) :Y (valahol lehet elszámoltam, de pár pont ide-oda ekkora különbségnél nem sok vizet zavar)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143432) vans? válasza Citroware (#143424) üzenetére


vans?
őstag

Meg csak 2-3 hete hasznalom, szerintem tok jo. En Nemetorszagban elek, itt a Bundesliga, helyi csapat elso osztalyban ujra, de kimenni nem lehet ugye...BL meccsek, osszefoglalok, alpesi si stb. Szerintem megeri az arat. TV-n is van nativ app hozza.

hábm bábm

(#143433) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Milánóban már megy a buli [link]
:D

(#143434) venember83 válasza Tibiajax (#143433) üzenetére


venember83
nagyúr

2 kérdés:
1. Ezek a címkék levakarhatatlanok a baseball-sapkákról, vagy csak státuszszimbólum a megtartásuk?
2. Hogy nem oszlat szét a rendőrség egy ekkora tömeget? Hát nem tudják, hogy világjárvány tombol... :U

(#143435) Ringman


Ringman
nagyúr

na fozza inda, igazi 6pontos meccs a mai!

(#143436) Tibiajax válasza venember83 (#143434) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1.kérdés passz
2.kérdés. azért nem oszlatják szét a tömeget, mert Itáliában óriási hagyományai vannak a futballnak, az olasz emberek ráadásul az átlagosnál picit vehemensebbek is, így jobbnak látja a policia, ha nem avatkozik a kiszabadult érzelmek útjába.

(#143437) venember83 válasza Tibiajax (#143436) üzenetére


venember83
nagyúr

S miért nem este van a derbi? :F

(#143438) Ringman válasza venember83 (#143437) üzenetére


Ringman
nagyúr

a távol-keleti nézők miatt.

(#143439) Tibiajax válasza venember83 (#143437) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudták, h estig melózom, nem érnék addigra haza, aztán egyeztettek a serieA tim-mel, hogy inkább délután nyitják meg san siro-t, hogy láthassam én is a meccset, egészében, élőben

(#143440) Ringman válasza Tibiajax (#143439) üzenetére


Ringman
nagyúr

perisics + eriksen a kezdőben!

(#143441) mephi666


mephi666
nagyúr

Na a milan védők akkora lukat hagytak a kapu előtt, hogy Lautaronak egy vörös szőnyeget is lerakhattak volna a fejeléshez

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143442) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

eddig jaóóóó.....

(#143443) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ibra es Lukaku kozott vajon lesz balhe a masodik jatekreszben? :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#143444) Napfénysüti

A Barca megint elbalfaszkodott 2 pontot... :(((

Més que un club!

(#143445) DeathAdder válasza mephi666 (#143441) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kegyetlen az a sétafikálás a középpályán egy olasz csúcsrangadón, a milán kp még úgy ahogy futkározik, de mint a fejetlen csirkék össze-vissza, a letámadásuk iszonyú pontatlan, az inter úgy ment át rajtuk mint kés a vajon.

És hol a fenében van a juventus? :D

(#143446) IreN!CuS válasza Napfénysüti (#143444) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Remélem Kúman kap egy +5 éves szerződést ilyen teljesítmény mellett elfogadhatatlan lenne ha nem hosszabbítanánk a csoda hállándal , mellette piké/lenglet/dembi/grizi/busi is kaphatna egy örökélet+1 napos kontráktot és akkor szerintem rendben is lesz a barca jövője

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#143447) Ringman válasza DeathAdder (#143445) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem sétálgatás, taktikus játék :DDD

szerk:
ez szép gól volt.

[ Szerkesztve ]

(#143448) Cartevo válasza venember83 (#143202) üzenetére


Cartevo
őstag

Ma téged igazolt.

(#143449) mephi666 válasza DeathAdder (#143445) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ilyen tempóra akár én is képes lennék :D gazdálkodnak már most a hajrára az energiájukkal

A szétszórt védekezés miatt amúgy szép helyzetek alakulnak sorban, Ibra is próbál villanni, de eddig nem jött be neki semmi...

Most akartam írni, hogy a Milan rákapcsolhatna és verhetne már 2 gólt, de így akkor legyen 3 :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143450) mephi666


mephi666
nagyúr

De Vrij meg olyan mélyre ment, hogy megfejelte Ibra cipőjét :D

Pff Lukaku is (félpályáról engedték végigmenni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.