Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144801) venember83 válasza yuing (#144800) üzenetére


venember83
nagyúr

PSG s akkor Mbappé -> Real?

(#144802) yuing válasza venember83 (#144801) üzenetére


yuing
őstag

Idén nehezem tudom elképzelni, hogy ilyen volumenű transzferek le tudjanak zajlani. Állítólag a BVB 150 millát kér a norvégért a nyáron, max egy olajos klub tudja kifizetni.

(#144803) bagyulajuve válasza venember83 (#144799) üzenetére


bagyulajuve
addikt

fasza, nagyon hiányzott ez még az amúgy is szörnyű szezonból

Resistencia eterna

(#144804) Datsyuk válasza yuing (#144797) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Haaland szerződés megkötés után 2 db pletyka jelent meg a sajtóban:
2021-ben kivásárlási záradéka van ami 75 Millió €
Egy akkor BvB-s "bennfentes" mindkettőt cáfolta:
2022-re van záradék és az összeg nagyobb mint 75 millió €.
Ebből az egyik már beigazolódott, szerintem az utóbbi is be fog :)
Volt aki már cikkezett is róla [link]

Had túrázzon Zsírdisznó, gondolom holnap már Manchesterben lesz :D.
Szerintem kb 180 Milliónál viheti valaki idén nyáron Haalandot.

(#144805) Richard! válasza yuing (#144800) üzenetére


Richard!
addikt

A dagadt intézi a dolgokat :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144806) mephi666 válasza Datsyuk (#144804) üzenetére


mephi666
nagyúr

Aztán majd kiderül, hogy a gyenge bundásligán kívül hogy állja meg a helyét :D elég zsákbamacska... mondjuk beb*szna majd rendesen, ha a büdös cityben keserítené az életünket, ahol KdB szórná neki a jobbnál jobb labdákat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144807) Datsyuk válasza mephi666 (#144806) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Neki úgy tűnik inkább a Bajnokok Ligája túl gyenge :D [link] (Nem egy Dembele).
Aki megszerzi Haalandot annak meg van a csatára a következő 10 évre.
Lewa anno nem tartott ott a fejlődésében, ahol most Haaland és szerintem a norvég még jobb is lesz nála (ha elkerülik a sérülések).
Félelmetes a srác....

(#144808) Richard! válasza Datsyuk (#144807) üzenetére


Richard!
addikt

Senki nem tartott ott, mint most a szőke. Durva

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144809) Ringman válasza venember83 (#144799) üzenetére


Ringman
nagyúr

érthető a döntés.

nálatok is van pár pozitív, ki tudtok még állni hétvégén?

[ Szerkesztve ]

(#144810) mephi666 válasza Datsyuk (#144807) üzenetére


mephi666
nagyúr

Csomagban oda lehetne érte adni a Mané-Salah duót... meg hozzájuk csapni Thiago-t is :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144811) DeathAdder válasza Datsyuk (#144807) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Aki megszerzi Haalandot annak meg van a csatára a következő 10 évre."

Aki ennyire fiatalon ilyen batár alkattal ennyire gyors az nem tudom 10 év múlva mire lesz képes, a koránérő játékosoknál az a gyakoribb, hogy korábban elkopnak, főleg ő aki ekkora alkattal szinte fizikát cáfol meg a sebességével és lendületével.

Igazából az is rejtély hogyan lehet ennyire jó futballista, Ibra még 40 évesen is spárgázik, ez meg mint egy merev beton, csoda hogy a térde hajlik, semmi felesleges mozdulatot nem csinál, mert minek, csak szalad, rúg, passzol, baromi intelligensen. Én remélem minél tovább marad, kár hogy az a szarházi ügynöke van :((( de legalább nem hagyja a Bayernt hogy ingyen lenyúlják :P

(#144812) Tibiajax válasza bagyulajuve (#144803) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szörnyű szezon = bajnokok ligájában legjobb 8közé végül éppen nem bekerülés, bajnokságban kivételesen nem első helyen való állás
csak kimásoltam az értelmező kéziszótárból, ha valaki esetleg nem tudná hova tenni a kb jelentését

#144791 Richard cigány raiola megszerezte magának Haalandot is?.....

:)

(#144813) venember83 válasza Ringman (#144809) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem akarok seggfej lenni. Fogalmazzunk úgy, hogy feltehetően a Juve játszani fog. Pedig Buffon eltiltott (x hónappal ezelőtti istenkáromlásért), a lengyel keretben volt több koronás, lehet, hogy Szczesny is kiesik, Demiral és Bonucci pozitívan tért vissza, s lesz még szerintem. Ez van, le van szarva ez az év, csak a BL-hely legyen meg, aztán mehet tovább a nagytakarítás, akár egész magas szinten is (valaki idehozta Sarrit, leszerződtetett olyanokat, akik eladhatatlanok lettek rövid időn belül, vagy éppen Bernardeschiként óriási zsákutcát jelentettek/jelentenek a klubnak).

(#144814) Ringman válasza venember83 (#144813) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem basztatásból kérdeztem :)

elvileg évente egyszer lehet minden csapatnak halasztást kérni, nem?

(#144815) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

(#144816) Richard! válasza Tibiajax (#144812) üzenetére


Richard!
addikt

Hát persze: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144817) venember83 válasza Ringman (#144814) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, lehet, de ahhoz kell x fertőzött, ahol x valahol tízhez közeli tudtommal. Egyszerűbb, ha az elnök felhívja a helyi egészségügyi hatóság vezetőségénél az egyik ismerőst, ez olaszosabb húzásnak tűnik...

Azt viszont pl. érdekes, hogy a jövő heti szerdai, Napoli elleni meccsen bizonyosan lesz koronavírusos a Juventusnál, nyilván kereten kívül. Ha figyelembe vesszük az inkubációs időszakot, akkor Bernardeschi, Chiesa és Chiellini is pozitív lehet addigra. Anno a Napoli kettő koronavírusos játékos miatt nem tudott eljönni. Vagyis nem ajánlotta a helyi hatóság. Izé, megtiltotta. A Juventusnál viszont jó esély van rá, hogy addigra több legyen, pl. ha Wojci is az lesz.

(#144818) BenHans válasza Richard! (#144816) üzenetére


BenHans
addikt

Az a hízó már Mkhitaryanból is pénzt akar húzni, hogy Dortmundos bombaformáját idézte idén a Rómában a vádlisérüléséig (EL + Serie A: 33M 10G 11A). Rendesen megnehezíti a hosszabbítását, pedig Miky már közölte, hogy maradni akar.
Igazi retek, a játékos pályafutása nem számít, csak minél többet le tudjon fölözni és az a hír járja, hogy megszabadulni sem könnyű tőle.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144819) ZavaBalazs válasza mephi666 (#144806) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

várj, jól értem, hogy azon aggódsz, hogy a gyenge bundásligából érkezett KdB milyen labdákkal tömné a gyenge bundásligából érkező Haalandot, együtt szétszopatva a besztlíget? ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144820) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#144819) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy tény hogy bundesből valamiért kevésbé válnak be az igazolások, ha meg épp beválik akkor sérülékeny lesz, kevés a kivétel, nyilván ez független a liga erősségétől, Gnabry szintén rejtély, Kdb is egyszer megbukott és amióta visszatért is csak Pep focijában él igazán, de Haaland pont egy állat lenne szerintem akinek rohadtul feküdne a liga, de a két olajoson kívül esélytelen hogy bárki megszerezze, úghogy inkább maradjon :D

Nyilván ez akklimatizáció és edzőfüggő is, ott van pl. Lukaku aki simán top5 támadó (mondjuk ezt akkor is állítottam amikor a mu-ban szidták és örömtáncot jártak hogy pénzért eladták), aztán lehet Tücsök is rossz szerepkörben használná Haalandot a cselziben, és lehetne röhögni hogy megbukott.

[ Szerkesztve ]

(#144821) Datsyuk válasza DeathAdder (#144820) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én inkább úgy emlékszem, hogy a bundesliga játékosok beváltak vagy még jobbak is lettek...... KDB, Gündogan, Sane, Firmino, Son, Aubameyang, Leno, Söyüncü, Höjbjerg szerintem Havertz is ide fog csatlakozni (Werner már a bundesligában is túlértékelt volt).
Aki miatt sokan csak szenvedtek a PL-ben az pl Mourinho: Salah, KDB, Lukaku. Sok múlik az edzőn.
De szerencsére már ott is fejlődött a PL: Klopp, Tuchel, Hasenhüttl és persze Gyula :D

(#144822) DeathAdder válasza Datsyuk (#144821) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tuchel alulértékelt edző, szerintem ő kurvajó volt mindig is, egy kicsi Guardiola, persze személyileg nehéz eset ezért hosszú távon nehéz lehet vele együtt dolgozni, de tökmindegy mert az első hullámvölgyében ugyanúgy őt is ki fogja baszni Abra papa :D Hasenhüttl szintén üde színfoltja a ligának :K

Persze kivételek vannak, ezért is írtam, mindenhonnan vannak bevált igazolások, még portugáliából is, de van azért bőven flop az isertebbek közül pl. Schurle, Schwein, Ballack, Mertesacher, Kagawa, Can, Podolski, Papasta, Pulisic, Keita, Xhaka (mondjuk ez vicces mert Arsenal csk is volt, de nyilván nem üti meg azt a szintet amiért odavitték és ahova el szeretnének jutni), Mikitarian Thiago ;] Francia,spanyol akiknél legjobb a beválási arány, de mondjuk a francia liga arra is van ráállva hogy kitenyésszen játékosokat akiket elvihetnek angliába jó pénzért. Az olasz még ahonnan igazolva gyengébb a beválási arány, de ott a stílus is nagyon más, kivételek nyilván ott is akadnak.

Havertzet én is még mindig tartom hogy jó lesz, ha máskor nem, de legalább Tücsök alatt, de egyelőre a nyár eddigi legnagyobb flopja.

(#144823) BenHans válasza DeathAdder (#144822) üzenetére


BenHans
addikt

Nekem egy kérdésem maradt, Chelsea érintettségben.
KisTücsök és Tuchel, Tuchel az KisTücsök?
Több vért az agyba! Finkle és Einhorn... Finkle és Einhorn... Einhorn és Finkle... Finkle és Einhorn.... Mi a...?! Ez az! Ez az!!! Einhorn az Finkle! Finkle az Einhorn! :DDD

Ja, boldog nyulat mindenkinek! :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144824) Napfénysüti válasza BenHans (#144823) üzenetére

:DDD :DDD

Més que un club!

(#144825) venember83


venember83
nagyúr

Mocskos spicli, de mégse tudom teljesen elítélni a szomszéd tetteit, ha igaz, amit mond: McKennie "vacsora" rendőri látogatással.

(#144826) venember83


venember83
nagyúr

Szurkolói molino a stadionnál:
"Csak a közösségi hálózatok, a szponzorok és a milliók érdekelnek titeket!
Gondoljatok a derbire! Elő a tökökkel!"

(#144827) Napfénysüti válasza venember83 (#144825) üzenetére

A szabály az szabály, szerintem jól tette.

Més que un club!

(#144828) mephi666 válasza venember83 (#144826) üzenetére


mephi666
nagyúr

kiveszett ezekből a mai zsoldos primadonnákból a klubszeretet és klubhűség... kik képviselik ezt a juvéban? buffon és chiellini? ...egyre kevesebb az ilyen totti, de rossi, gattuso, gerrard, lampard, carragher a mai világban... a játékosok nagyja azonnal továbblép, ha máshol kicsit is többet ajánlanak és ez még nem jelenti azt, hogy ott az ereje 200%át megpróbálja beletenni a játékba :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144829) Tibiajax válasza venember83 (#144826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lol.. torinó szebbik felén lassan forradalom fog kitörni, vagy mi lesz? ennyire el vannak szokva a dobogó nem legtetejétől?..
azt se tudják szegény szurkolók, mi is van most igazából. a fejek gurulni fognak, mint a francia forradalomkor

(#144830) venember83


venember83
nagyúr

A Corriere dello Sport szerint a klub ismét azt kéri a játékosoktól, hogy legyenek türelemmel a márciusi, áprilisi, májusi és júniusi bérek tekintetében, hogy a klub ezeket a következő évi költségvetésből utalhassa.

(#144831) DeathAdder válasza BenHans (#144823) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért megnéznék a mai pc filmvilágban egy Finkle az Einhorn jelenetet :DDD ott pályafutások törnének derékba :DDD

(#144832) kacsyx válasza venember83 (#144830) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Gondolom a 7-es számú fele fizetéséből ki tudnák utalni a többiek bérét, de neki meg kell kapnia a terpesztésért a teljes összeget.

(#144833) Ringman


Ringman
nagyúr

a milan az utolsó 8 meccsén 11 pontot szerzett.

(#144834) BenHans válasza Ringman (#144833) üzenetére


BenHans
addikt

Ranieri uno di noi! ♥

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144835) venember83 válasza Ringman (#144833) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kaptak elég tizenegyest mostanában? :F

(#144836) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tucher out, felkészül.....

(#144837) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144836) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ha a WHU még a Chelsea-t is beelőzné, akkor a kalapácsos szurkolók lennének a föld legboldogabb szurkolói :K

Resistencia eterna

(#144838) Tibiajax válasza bagyulajuve (#144837) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szem elerdájz ma bulit csap
végre egy igazi siker a nem éppen rövid, nem épp két klubbot megjárt pályafutásában....
nem sajnálom el tőle

(#144839) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na ma egy torino és egy inter győzelem légyszíves, serieA istenasszonya, és pofám be lesz fogva.

egy darabig

(#144840) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Az eredmenyek.com appja eltűnt a playből :F sőt az oldalukra feltették az apk-t, hogy onnan szedjük le, hát kösznem. Van valami hasonló jól használhaó app az eredmények megtekintésére?

Samsung Galaxy A55 5G

(#144841) DeathAdder válasza DrDobos (#144840) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fot mob a legjobb még mindig :)

(#144842) DrDobos válasza DeathAdder (#144841) üzenetére


DrDobos
őstag

:R

Samsung Galaxy A55 5G

(#144843) BenHans válasza DeathAdder (#144841) üzenetére


BenHans
addikt

+ infogol

#144831DeathAdder: Jaja, ebben a korcs világban már egy Szaffi sem születhetne meg.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144844) Ringman


Ringman
nagyúr

nem rémlik, hogy a serie a-ban az utóbbi 5-10 évben lett volna olyan csapat, aki olyan sok gólt kap, mint a crotone, botrányos a védelmük.

(#144845) mephi666 válasza Ringman (#144844) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, olyan a védelmük, mint a szakadt croton-koton :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144846) venember83


venember83
nagyúr

Legalább nincs Ramsey a kp bal szélén. A kis dolgoknak is örülni kell.

(#144847) Tibiajax válasza venember83 (#144846) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos 3pont, nyugi..

(#144848) Cartevo válasza Tibiajax (#144839) üzenetére


Cartevo
őstag

próbálkozik

(#144849) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144847) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem úgy tűnik :(

Resistencia eterna

(#144850) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez a psg igencsak határfosnak néz ki Tuchel után, megérte a rabszolgatartó tetveknek kirakni őt karácsony napján.

Bayern lepofozza őket aztán repülhet Pöcsi is, mondjuk az ő focijába nem is fér bele hogy a két sztárjuk kénye kedvére lófráljon a pályán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.