Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78638) Kékes525 válasza King Unique (#78634) üzenetére


Kékes525
félisten

"Most is hatalmas nagy problémaként be lett állítva ez a HitmanPro, aztán kiderült, hogy csak 1 db fagyásról volt szó."

Azért arra kíváncsi lenék, hogy ezt miből vontad le.

Eléggé egyértelműen kifejtettem, idézek:

"Alapvetően megvagyok elégedve a Windows 10-el"

Nem hiszem, hogy ez negatív kritika lenne.

Másrészt ezt is nagyon ki kell forgatni ahhoz, hogy ez olyan, mintha direkt a kákán is a csomót keresnék:

"Mindenkinél más a hardver, szoftver, beállítás környezet és a felhasználói szokások, ettől pedig erősen függnek, függhetnek a problémák.

Ha tetszik ezek miatt nemhogy nem fikáztam a Microsoftot, hanem nagyon is dicsértem, mert nagyon nehéz ilyen körülmények között olyan programot írni, ami mindenkinek megfelelő. Gyakorlatilag lehetetlen."

Szerintem az dicséret, ha azt állítom, hogy ilyen körülmények között is egy elég jó rendszert állítottak ősze.

Ha ehhez hozzáveszem azt, hogy mindezek a problémák (az a kevés), amikről írtam új hardveren történtek, amikről még értelemszerűen nagyon kevés a tapasztalat, akkor ez különösen igaz, hogy jó a Windows 10."

Hol van ezekben olyan, mintha direkt a kákán is a csomót keresnék?

(#78636) quailstorm :K

"Egyszerűen rátelepedett arra az eseményre, ami a start menüt kéne indítsa, odatett egy gombot, W10-en meg elfedi a start menü gombját. Nem töröl ki semmit, nem ír felül semmit, ugyanúgy megmarad mellette a beépített csak el van takarva.
Jogosultságot tekintve és prioritásban is felhasználói szintű, emiatt még lassabb is, mint a gyári."

Ezt bizonyítottam is itt a Start menü X programmal kapcsolatban. "The program does not modify your system and it absolutely safe to use. Start Menu X uses documented Windows Hook functions and can be easily enabled or disabled." A belinkelt képeken pedig jól látható, hogy az eredeti teljesen, funkcionálisan megmarad. A "Win + Shift"-tel pedig bármikor, szükség szerint előhívható.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.