Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76557) Z10N válasza pc360 (#76553) üzenetére


Z10N
veterán

Kizart, mivel mas rendszerek hibatlanul olvassak/irjak a hdd-ket es mint mondtam tobb hdd-vel is ezt csinalja (2db 500GB es 1db 1T), mindegyik usb3 rackben jo vastag minosegi usb3 kabellel es egyik sincs megtorve.

Mi koze ennek egy virushoz? Amugy ez is kizarva. Mindegyik rendszeren hivatalos Nod SecSystem fut.

Azert mert tobb eszkozzel es tobb forrasbol is ugyan ezt csinalja, igy csak a win10 lehet a hibas. Mielott jonne a kerdes ezen es a tobbi rendszeren is jol mukodnek az usb foglalaltok, illetve akkor mindnek rossznak kene lennie, ami meg kizart, mert a fileokat 100%-osan letolti. A hdd-k pedig hd sentinel alatt 100/100 (nincs hiba se).

Most peldaul olyat csinalt, hogy szerencsere az arnyekmasolat meg volt es egybol helyreallt, de nem lehet hozzaferni a fileokhoz csak rendszergazdakent (allandoan engedelyt ker). Ennyi nyugom meg sosem volt winfo$-sal. Kezdem fontolgatni, hogy visszaterek win7-re, az stabil volt. A mai napig van egy olyan rendszer ami 8 eve lett telepitve es mukodik, pedig rendesen volt hasznalva. Ez meg 2 ev allatt annyi es olyan hibat csinalt amit meg eletemben nem lattam. Kezdve az egyszeru dolgokkal, mint ez, hw csere, vagy kikapcsolas.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.