Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76401) #61392896 válasza #93794560 (#76400) üzenetére


#61392896
törölt tag

Vagyis nem fogja aktiválni?

(#76402) qqcqqc válasza csixy (#76389) üzenetére


qqcqqc
őstag

lehet kérni jelszó-emlékeztetőt vagy új jelszót. Ez a fiókhoz szól és nem az email-hez.
Mondjuk nekem egy feemail-es címhez van kötve az Ms fiók.

(#76403) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok,

Fáljkezelőbe kevesebb ikon van kint az asztalon, mint az asztalon.
Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#76404) Geth válasza fabri07 (#76403) üzenetére


Geth
addikt

Esetleg itt?
c:\Users\Public\Desktop

[ Szerkesztve ]

(#76405) fabri07 válasza Geth (#76404) üzenetére


fabri07
aktív tag

Ott még asztal sincs :F

(#76406) Cs1csó válasza fabri07 (#76405) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kapásból én sem tudtam de amit írt Geth akkor villant a szikra, lehet arról van szó hogy az adott program JOGOSULTSÁGAITÓL függ hogy melyik "asztal" mappában található:

- van olyan program amit csak egy adott fiókban lehet futtatni ez van ott a user mappában
- van olyan amit bárki futtathat ezek vannak gondolom a public mappában
- a rendszergazdaként futtatott programok parancsikonjait nem tudom majd megnézem most nem tudom

A PUBLIC-on belül is van asztal mappa csak az rejtett.

[ Szerkesztve ]

(#76407) fabri07 válasza Cs1csó (#76406) üzenetére


fabri07
aktív tag

Ja megvan az asztalos, rejtett elemes nézetbe!

De nem értem miért csinálja ezt, nem lehet, hogy mindenhol látszodjon?

Mióta újratettem a gépet azóta ilyen..

(#76408) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tudna segiteni, hogy ez miért történik?
Ezt nagyjából azóta csinálja a gép, amióta a legutóbbi updateket leszedtem (1709-en vagyok jelenleg, 16299.309)
Már újra húztam a Windows-t kétszer is emiatt (!), mert azt hittem van vele valami, de ismét bejött ma este a következő hibaüzenet: "Nem sikerült bejelentkezni a fiókjába"... stb. :( :F
Offline (Local) , admin profilt használok, egyszer sem volt Online Microsoft fiókkal belépve. :F

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#76409) Cs1csó válasza fabri07 (#76407) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, na itt vagyok a gépem előtt:

19 asztali parancsikonom van ebből:
- users\xy\Desktop\ belül van 6 ikon
- users\Public\Desktop\ belül van 13 ikon
13+6=19 tehát megvan mindegyik ikon.

Tegyük fel csinálnál egy másik fiókot akkor ott valószínűleg megtalálnád azokat a programokat ami a PUBLIC mappában van public=nyílvános tehát MINDEN FELHASZNÁLÓ által elérhető programok. A maradék 6 program aminek az ikonja a felhasználói fiókod mappájában van azokat csak akkor látod ha abba a fiókba vagy bejelentkezve.

Konkrétan a Total Commanderre emlékszem is mivel a telepítésnél kérdezni is hogy csak az adott fiókkal lehessen használni vagy mindegyik fiókkal (függetlenül attól hogy van e jelenleg másik felhasználói fiók de ha bármikor is létre lenne hozva egy másik fiók akkor abba a fiókba bejelentkezve is lehetne használni az adott progit.

LÉNYEG: ennek semmi jelentősége egy olyan gépen ahol csak egy fiók van.

(#76410) Cs1csó válasza Norbi887 (#76408) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tiszta 1709-es lemezképből telepítetted? A telepítés elején OFFLINE fiókkal telepíted? Egy probléma lehet: telepítésnél van élő netkapcsolatod? Ha meg tudod oldani hogy legyen (tehát nem betárcsázós PPoE vagy hogyishívják) neted akkor az lehet megoldja és persze friss lemezképből telepítsd - windows honlap media creation tool segítségével tehát ne egy régebbi build-el telepítsd majd azt frissítsd fel.

(#76411) Norbi887 válasza Cs1csó (#76410) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Telepités elején Offline fiókkal telepitettem igen, illetve volt a telepitő alatt elő net is.
És igen, mind eddigi háromszori alkalommal Media Creation Tool-al telepitettem, készitettem vele egy USB flash meghajtót, és azzal telepitettem tisztán.
Telepités után mindig első volt az összes windows update beszerzése is. :F
Szóval hát nem tudom, nem szeretném azért még egyszer újra telepiteni, mert már ez a három is sok volt, és még mindig ilyen.
Nem lehet hogy valami más okozza? Esetleg a legutóbbi windows update miatt lenne ilyen? :F :(

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#76412) #93794560 válasza Norbi887 (#76408) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ez nálam is előfordult az utóbbi pár napban, két alkalommal is, de nem tudom az okát. Egy kijelentkezés, majd ismét be, megoldja. Fogalmam sincs, mi okozza. De csak az utóbbi hetekben fordul elő, korábban soha. Lehet, hogy valamelyik frissítés okozza.

(#76413) Norbi887 válasza #93794560 (#76412) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Szia! Nagyon köszönöm a választ, ezzel most megnyugtattál valamelyest engem is : )
Igen, nállam is megoldja egy egyszerü ki-és bejelentkezés, és igen, csak az utóbbi hetekben jelent meg nállam is.
Akkor hát gondolom majd várnunk kell egy új frissitésre, ami majd remélhetőleg orvosolja a hibát. Legalábbis reméljük ;)
Köszi a választ még egyszer, :R

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#76414) pc360 válasza Cs1csó (#76409) üzenetére


pc360
addikt

Pontosan, egy rakás program rákérdez, hogy a parancsikont csak az adott usernek pakolja ki, vagy mindegyiknek. Tehát még limitációról sincsen feltétlenül szó, csupán az ikon láthatóságáról. De a public és a user desktop között ezek utólag is pakolászhatók. És ugyanez a helyzet a start menü ikonokkal is (all users vs user).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76415) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok,
Mi a legújabb verzió száma? és le lehet már tölteni olyan iso fájlt ami ezt tartalmazza?
1-2 hét múlva újra fogom rakni a rendszert, és remélem már ezt fogom tudni leszedni.
Más.
Tisztaszoftvert töltenék le, de azok enterprise verziójúak.
Ilyen is letölthető a windows iso downloaderrel vagy Media creator toollal?
Nem bizok benne hogy a tisztaszoftver oldalán a legújabb image lesz fent.

Utolsó kérdés: milyen szoftverrel ellenőrizhetem hogy egy iso fájl milyen windows verziójú?
Köszi.

(#76416) Cs1csó válasza tpeter77 (#76415) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kicsit fapados megoldás de próbáld ki: Tegyük fel most letöltöd a MEDIA CREATION TOOLT és jobb klikk tulajdonságok - részletek - Fájlverzió: 10.0.16299.15 ez a 1709-est töltené lez

Tehát amikor a letöltött verziónál nem ez a számsor lesz akkor az már a legfrissebbet azaz a 1803-ast fogja letölteni. 10-e után valószínűleg még azon a héten frissíteni fogják ezt az eszközt, ha nem is kedden de legkésőbb pénteken.

(#76417) King Unique válasza tpeter77 (#76415) üzenetére


King Unique
titán

A stabil ágon az aktuális a 1709-es verzió és azon belül a 16299.334. Jelenleg a Microsoft weboldaláról az MCT-vel és közvetlen letöltéssel, valamint az egyéb hivatalosnak mondható forrásoknál is is ezt a 1709-eset (16299.15) lehet letölteni, amit utána frissíteni kell az utóbbira. De amúgy hivatalosan elvileg április 10-étől lesz elérhető az RS4, azaz a 1803-as verzió. Ami már nincsen messze és érdemes inkább azt megvárni, ha csak 1-2 hét múlva lesz a telepítés.

Az MCT-vel letöltött 1709-es verzió a screenshoton lévő kiadásokat (alul a Pro és Pro N) tartalmazza, de a többi is rendszerint Home + Pro (N) szokott lenni. Viszont pl. az MCT-s letöltésnél a 1803-as verzió már nem fogja tartalmazni az S kiadást, mivel az elvileg megszűnt önálló formában. Valamint az alábbi cikk az Education kiadás eltávolítását is említi, mármint a lemezképfájlból.

[ Szerkesztve ]

(#76418) TRob1 válasza King Unique (#76417) üzenetére


TRob1
veterán

Azért kukk bele abba az "egyéb" forrásokba. Kezd ott már lenni valami más is. :)

Amúgy 3-a óta esd is tölthető.

Az meg érdekes hogy TechBench by WZT-en még Insiderben is csak a 17025 létezik. (Nekem sokkal szimpibb ez :DDD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76419) King Unique válasza TRob1 (#76418) üzenetére


King Unique
titán

Hát ez az, csak kezd, de igazából mégsem... :N Egyrészt csak Enterprise kiadás, másrészt nem működik, mert legalábbis nálam hibát dob a letöltésnél. A többi letöltési opciónál viszont, beleértve a Microsoft weboldalát is, eleve csak a 1709-es ISO érhető el jelenleg. Max. olyan külső forrásoknál van 1803-as, mint pl. az ISO-t generáló UUP, vagy a már linkelt oprend. Viszont ezen a pár napon már nem múlik és célszerűbb megvárni inkább a hivatalos elérhetőséget.

Egyébként a linked alapján az ESD-ből kreált ISO tartalmazza az Education kiadást, tehát lehet csak az S került ki az oprend állítása ellenére. Igaz az onnan letöltött 1803-as lemezképfájl csak Home és Pro + azok N-es verziói.

Itt az ISO-ról volt szó, nem az ESD-ről és közvetlenül az előbbi elvileg még nem tölthető le a Microsoft weboldaláról. Az upgrade pedig más, meg hogy ki milyen ütemben kapja meg. Viszont, ha minden jól megy, akkor 4 nap múlva elérhetők lesznek lesznek full hivatalosan is az ISO-k és nem kell 3 hónapot várni... :P

[ Szerkesztve ]

(#76420) TRob1 válasza King Unique (#76419) üzenetére


TRob1
veterán

Kezd... Viszont tegnap még ez sem volt ott. :) (Na és esd-t nézted? 38 nyelven Consumer és Business is, MS oldalról?)

Célszerűbb vagy sem, az nézőpont kérdése. Nekem nem, én nem szeretek várni ha nem muszáj. Valaki meg akár 3 hónapon keresztül is sírja hogy még mindig nem kapta meg, holott már rég feltehette volna ha nem Update-re vár. :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76421) Dumi86 válasza TRob1 (#76420) üzenetére


Dumi86
senior tag

Egyetértek MS oldalról napok óta tölthető a 1803 :) Bár sokak szerint ez csak "fél hivatalos" megoldás.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#76422) TRob1 válasza Dumi86 (#76421) üzenetére


TRob1
veterán

MS oldalról már csak nem "félhivatalos" :)
Illetve de, amíg Update nem ajánlja fel, addig az. :D Ha ez vkinek ápr 10-e, akkor az a hivatalos. Ha másnak meg július 10-e, akkor neki meg az. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#76423) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

2018-03 Összesítő frissítés Windows 10 Version 1709 x64-alapú rendszerekhez (KB4088776)
újraindításra vár

De már ez a helyzet hetek óta, töröltem, frissítette újra, windows update hibaelhárító is lefutott, ugyan úgy fenn áll a hiba.
Mit lehet tenni?

köszönöm előre is!

"Bad reklám is reklám too"

(#76424) Cs1csó válasza Integrale (#76423) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nemrég feltelepítettem ami az oprenden elérhető volt és nagyon nem voltam megelégedve: a .NET 3.5-öt nem engedte aktiválni normál módon csak úgy ha a telepítőt csatlakoztatom és rendszergazdai parancssorba gépelve egy elég hosszú parancsot sikerült megoldani. Azért egy igazán kész verziótól többet várok nehogy már egy ilyen alap dolog ne menjen fel mókolás nélkül.

(#76425) csemiubi


csemiubi
tag

Elhelyeznék itt egy hülye kérdést: ha angol nyelvű Windows 10-et vásárolok, abból sose lesz/lehet magyar?

Pap leszek az kurvaisten!

(#76426) Cs1csó válasza csemiubi (#76425) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bármikor, akár tiszta telepítéssel is lehet - magyar iso - vagy a már telepített oprendszeren belül is lehet nyelvet hozzáadni vagy váltani.

(#76427) pc360 válasza Cs1csó (#76416) üzenetére


pc360
addikt

Tehát az MCT verziószámából származtatható, hogy milyen Win verziót tölt le? Előbb mindig frissülnie kell ahhoz, hogy az új buildet tudja szedegetni? Bár gondolom, hogy így van, hiszen le is kell tudnia kezelni a pendrive-ra varázslását.

Ellenpélda lehet a Macrium Reflect letöltögetője, amiből ha éppen nem a legfrissebbet használja az ember (ritkán is jön belőle új), akkor is a legújabb telepítőket rántja le (ami már sűrűbben frissül) - amolyan torrent kliensként.

Tervezem az MCT NeszeTools-ra való kipakolását, de akkor megvárom az újat.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76428) pc360 válasza pc360 (#76427) üzenetére


pc360
addikt

Még egy kérdés ennek kapcsán: azt lehet tudni, hogy hova tölt le, és hogyan kell utána kitakarítani, ha ez szükséges?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76429) pc360 válasza pc360 (#76428) üzenetére


pc360
addikt

Még egy: van valami mód arra, hogy magyar nyelven indítsam az eszközt egy angol rendszeren, parancsikon buherálással vagy valahogy? Csak a screenshotok készítése miatt, hogy ne kelljen virtuális gépeznem hozzá.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76430) SP4C3 válasza pc360 (#76427) üzenetére


SP4C3
veterán

"Tehát az MCT verziószámából származtatható, hogy milyen Win verziót tölt le?" - Win10Upgrader-ből kiindulva igen...

"azt lehet tudni, hogy hova tölt le, és hogyan kell utána kitakarítani, ha ez szükséges?" %SystemDrive% gyökerébe. Tehát C:/ alatt létrehoz egy-kettő mappát, sajnos már nem emlékszek, hogy mi is a neve(i), de könnyen azonosítható(ak).

A harmadik kérdésre passz.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#76431) pc360 válasza SP4C3 (#76430) üzenetére


pc360
addikt

Köszi!

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76432) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Lenne egy nem szokványos kérdésem.
Szeretnék felrakni egy Windows 10 teszt verziót egy 16GB-os SSD-re.
Minimum 32 bitest, de inkább 64 bites lenne jó.
Létezik valami olyan Windows, ami kiherélt? Mivel a 16GB elég soványka neki.
Nekem csak az alap kell, amire pár tesztprogramot tennék csak, (AIDA, CPU-Z GPU-Z, meg egy régi 3dmark) illetve a beépített driverek. A többi sallang (játékok, store, posta, stb stb nem)
Létezik ebből ilyen minimal változat hivatalosan vagy nem hivatalosan. (warez, aktiválás nem érdekel még mielőtt emiatt kitiltanátok, hanem csak elfogadott megoldás)
Köszönöm.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#76433) pc360 válasza envagyok (#76432) üzenetére


pc360
addikt

Nem tudok ilyen release-ről. A fizetős NTLite-tal tudnál kisebb méretű és tárhelyigényű wint gyártani, ha csak a gépedhez illő dolgokat hagyod meg benne. Az ingyenessel nem érdemes vacakolni, azzal alig nyersz valamit. A sima 32-bitest próbáld ki esetleg, az egy kicsit kisebb, talán épp felfér, de sok reményt nem fűznék hozzá. Az első adandó alkalommal leakadna, ha elkezdene frissíteni. Abban sem vagyok biztos, hogy a telepítő egyáltalán engedi-e a próbálkozást.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76434) blazsi55


blazsi55
csendes tag

Win.10 1803 RS4_Buid 17133.1 letölthető:

A "creatingISO" cmd fájlt rendszergazdaként futtasd és elkészíti az ISO-t - internet kell hozzá.
Többnyelvű, a nyelvet ki lehet választani.

https://uup.rg-adguard.net/index.php
http://www.imagebam.com/image/8bc89d798504123

ISO telepítők:

https://oprend.hu/index.php?readmore=2240

Üdv, István

(#76435) TRob1 válasza blazsi55 (#76434) üzenetére


TRob1
veterán

Neee! Tényleg? :DDD
Már vagy 2 hete!
És pár hsz-szel odébb is épp szó volt róla.

Azért gyorsan ránéztem nem-e csak ez miatt regéltél. ;]

De persze Köszönjük! :)

¤ R'n'R ¤

(#76436) Sub-ZeRo válasza TRob1 (#76435) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az a verzió mikor lesz, amit csak le kell szedni és telepíteni? Értsd úgy, mint egy Sp1 féleség. Nem akarnék egy verzióváltás miatt iso-ból újrahúzni a rendszert.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#76437) pc360 válasza Sub-ZeRo (#76436) üzenetére


pc360
addikt

Elvileg 10-én startol, és a Win Update-ről mindenki megkapja - ki előbb, ki később.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76438) TRob1 válasza Sub-ZeRo (#76436) üzenetére


TRob1
veterán

Hivatalosan ahogy pc360 is írta.
Viszont a kb 10 napja szedhető verzió is tökéletesen megfelel mind friss installnak, mind frissítésnek.
Én is csak frissítettem 2 gépen, nem újrahúztam a rendszert. (sőt, még sosem húztam újra win10-et a gépeimen, mindig csak frissítés volt)
Win alatt kell indítani, és frissít.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#76439) Geth válasza pc360 (#76427) üzenetére


Geth
addikt

Tervezem az MCT NeszeTools-ra való kipakolását, de akkor megvárom az újat.
Ezt az MS-sel is megbeszélted? :Y

(#76440) Sub-ZeRo válasza TRob1 (#76438) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Honnan szedjem le? :DDD És hogyan csináljam meg, hogy csak frissítsen.?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#76441) pc360 válasza Geth (#76439) üzenetére


pc360
addikt

Hah? Ingyenes szoftver. Tudható a verziószáma, megvan hozzá az adott szoftverkategória, tudok készíteni hozzá screenshotokat és leírást (sőt, az már kész is van), így nincs semmi akadálya. Majd az MS szól, ha valami baja van.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76442) TRob1 válasza Sub-ZeRo (#76440) üzenetére


TRob1
veterán

Pl. innen. Kiválasztod a neked megfelelőt, majd a legalsónál is a szimpatikusát, és követed a jobb oldalon leírtakat. Letölti a dolgokat, létrehozza az iso-t. Mountolod (csatlakoztatod), majd setup és Frissítesz. :)

¤ R'n'R ¤

(#76443) Sub-ZeRo válasza TRob1 (#76442) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm szépen! :R Így még nem frissítettem rendszert, de már ezt is tudom! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#76444) Protezis


Protezis
őstag

Windows 10 Home OEM-et vettem. Azt írja, a DVD tok hátuljáról vegyem le a COA matricát és ragasszam a házra. Világos, ez így volt már Windwos 98-nál is. Az általam COA-nak nézett matricára rá van írva, hogy "THIS IS NOT COA". WTF? És miért nem találok erről normális leírást sehol se?

(#76445) Geth válasza pc360 (#76441) üzenetére


Geth
addikt

Jajó, azt hittem ilyenkor felveszed a kapcsolatot a gyártóval. Ez a minimum :)
Hash vagy valami ami alapján ellenőrizhető, hogy ez ugyanaz?

(#76446) Ferenc. válasza King Unique (#76417) üzenetére


Ferenc.
tag

Nagyon láma kérdésem van, de linkelted a microsoft oldalát a "windows 10 letöltése" oldalt, aminek az url címe ez: https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10 [link] , a kérdésem az hogy a főoldalról indulva https://www.microsoft.com/hu-hu/ [link] , hova kell kattingatni az oldalon, hogy ode jussunk?

Mert átnéztem az összes menüpontot de nem találtam meg.. Azért lenne fontos, mert nem mindig tudom itt előszedni ezt a konkrét linket, hanem jó lenne tudni eljutni rá a főoldalról.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#76447) Zoz válasza Protezis (#76444) üzenetére


Zoz
őstag

A matricából leszeded a sorszámos részt, és ráragasztod a gépre. A maradék ami ott marad a tokon, arra van írva, hogy az nem a COA.

(#76448) pc360 válasza Geth (#76445) üzenetére


pc360
addikt

Miért kéne felvenni? A szoftvergyártók nem fognak egyesével engedélyeket osztogatni a szoftveres oldalaknak, ha fel akarnak tölteni valamit. Azok meg főleg nem fognak mindenhonnan kéregetni. Jól néznénk ki... :D Sőt, érdekük, hogy sok helyre felkerüljenek. Pl. a román eredetű SoftPedia lett az egyik legnagyobb, és leginkább frissen tartott oldal a témakörben (saját és nem kopizott leírásokkal!), ahol ha nincs valami fent, akkor kvázi nem létezik. A hash-ellenőrzésről... ha úgy érzed, hogy muszáj, bármikor megteheted. :) Ha találsz nálam módosított fájlt, akkor az csak súlyos biztonsági probléma nyomán fordulhatott elő, és busásan megjutalmazlak a felfedezésért. :) Ami a lehetőségekhez mérten éppenséggel 2 sör, nade érted. Ilyen nem igazán fordulhat elő. A ZIP-ekbe szoktam csak belenyúlni a fölös nyelvi fájlok eltávolításával, vagy egy-egy konfig fájl mellékelésével.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#76449) Geth válasza pc360 (#76448) üzenetére


Geth
addikt

Softpedian sincs fent az MCT, external linkek vannak az MS oldalára.
Valószínűleg nem véletlenül. Szerintem ezt akkor le is zárhatjuk :)

(#76450) Protezis válasza Zoz (#76447) üzenetére


Protezis
őstag

Ouch. Köszönöm szépen! :)
Valami okosabb jelzéssel elláthatták volna.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.